Sayfa 5 / 8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 229 sonuç

Konu: Football Manager 9.3.0 Yaması Yayında [İlk mesaja bakın]

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Çok uzun bir zamandan beri hatalar nedeniyle fmden soğumuştum ve oynamıyordum 9.3.0 ı şimdi indiriyorum tekrar fm günlerine dönme vaktinin geldiğini düşünüyorum
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

maç motorunda belirgin değişiklikler var sanki.en gıcık olduğum şey ortaların genellıkle sıfırdan yapılması ve cogununda rakibe carparak korner olmasıyıdı.bu azalmış gıbı.ortalar daha mantıklı bazen yerden bile kesiyolar.

arkadaşlar ben fm 09u bırakmıştım match update settingsmi ne vardı ya maça girerken görüntü ilk geldiğinde 20 saniye fln bekliyordu o olayda nasıl değişiklikler oldu o kalktımı? yada hızlandırıldımı?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yine maça degilde savaşa çıkarıyorum sanki takımı her maç sakat veriyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Maç motoru inanılmaz sapıtık garip garip goller oluyor bazıları şaka gibi. 9.20 daha iyiydi gelen gideni arattı bana

9.0.3 yamasını yeni kurdum ve hemen oyuna başladım gözüme ilk çarpan özelliklerden birisi maç motoru düzenlenmiş abuk sabuk uzaktan şutlar yok artık oyunun hızı biraz daha oturaklı olmus görüntü kalitesi dana net oyuncular sahaya yayılırken daha orantılı gözüküyor.şuanda 6. lig maçımı yaptım galatasarayla sakatlık fazla olmadı oyuncu fiyatları düzenlenmiş mehmet topuzu bn 5 mn$ aldım galatasaraya oyuncu satmak biraz daha zor mesela mehmet güveni volkan yamanı 1.5 MN$ zor sattım nonda ise 1mn$ gitti diğer eski sürümlere göre biraz daha gerçekçi geldi oyun bana bilmiyorum ama taktiği oturtmak gerçekten zor , şuanda aklımda kalan izlenimler bunlar oynadıkça yazmaya çalışırım ama bence bvaşarılı bi çalışma olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    yedek kulübesi 1. koltuk

maç motoru daha iyi olmuş ,uzaktan füze gibi şutlar gelmiyor,savunmanın arkasına daha az adam kaçıyor ama sakatlıklarda değişiklik yok gibi...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Sakatlık sorunu sadece ben de mi oluyor yoksa genel bir sorun mu bilemiyorum ama 3 oyuncu değişiklliği hakkımı tamamen zorunlu olarak kullanıp yetmediğinde 10 kişi kaldığım maçlar bile oluyor.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kars Arası (=

mac motoru iyi olmus nerdeyse ortasahadan artık sut atılmıyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Rapid linkini verebilecek olan var mı?
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Mac motorunu beğendim. 902 e göre daha gerçekci şeyLer oLuyor. En önemLisi kaLeciLer coşmuyor. Çoşsada hakedecek adamLar çoşuyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by Pişekar View Post
    Rapid linkini verebilecek olan var mı?
    Bu arkadaş vermişti link.

Quote Originally Posted by xxvolkan09xx View Post
    Turkey
    ------
    - Fixed problem in Turkey where if a foreign sub comes on for a previous foreign substitute, the game counted both players as being on the pitch when working out if the players on pitch broke the foreign player limit.

artik forma numarasi versek veya vermesek 8yabancidan fazla alamiyoruz dimi? yada benmi yanlis anladim burda yazani

rapidsharede geldi:

FM 2009 v9.3.0 - PC :
    http://rapidshare.de/files/45654052/FM2009_v9.3.0_Patch_Installer.exe

- FM 2009 v9.3.0 - Mac:
    http://rapidshare.de/files/45654182/FM2009_v9.3.0_Patch.dmg

Nesil
    2009
    Yer
    Gaziantep

İndiriyorum, hadi bakalım.

Quote Originally Posted by slxxx View Post
    arkadaşlar ben fm 09u bırakmıştım match update settingsmi ne vardı ya maça girerken görüntü ilk geldiğinde 20 saniye fln bekliyordu o olayda nasıl değişiklikler oldu o kalktımı? yada hızlandırıldımı?
    Dostum senin 20 sn yine iyiymiş. Ben 50 saniye falan bekliyordum

Ama dün akşam bir deneme sürüşü yaptım ve ilk maçta 4-5 saniye bekleme oldu. O da normaldir zaten. Sadece bir maç oynadım. Oyun ilerledikçe neler olur bilemem. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

arkadaslar nereye yazacagımı bilemedim..

Benim pc 901 ve 902de 3D kaldırmıyordu.. 903´ü kurunca 3Dyi calıstırır oldu.. pek bi sevindim..

Ama simdi şu sorun var.. Macı sadece Classik Viewde izleyebiliyorum.. TV view yapınca 2D de gösteriyor.. bu sorunu yasayan var mı? TV modda izlemek istiyorum da bir türlü yapamadım.. TVde 2Dye dönüyor..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by aLka View Post
    arkadaslar nereye yazacagımı bilemedim..

Benim pc 901 ve 902de 3D kaldırmıyordu.. 903´ü kurunca 3Dyi calıstırır oldu.. pek bi sevindim..

Ama simdi şu sorun var.. Macı sadece Classik Viewde izleyebiliyorum.. TV view yapınca 2D de gösteriyor.. bu sorunu yasayan var mı? TV modda izlemek istiyorum da bir türlü yapamadım.. TVde 2Dye dönüyor..
    Pencere modunda oynamayı dene. Ondan sonra bir daha TV View'de dene.

9.3.0 yüklemem için 9.2.0 yüklü olması gerekiyor mu?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayır gerekmiyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Eskişehir

şimdi ben 9.0.2 varken aktivasyon yapmıştım. Bu yamayı kurunca tekrar aktivasyon yapmam gerekir mi??exesi falan değişcek, Bir daha ugrasmak istemiyorum

Yeni versiyonu yükledikten sonra (9.3) key istiyor ne yapmam gerekiyor? Telefon aktivasyonunu seçiyorum ama yine de key istiyor...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pasha26 View Post
    şimdi ben 9.0.2 varken aktivasyon yapmıştım. Bu yamayı kurunca tekrar aktivasyon yapmam gerekir mi??exesi falan değişcek, Bir daha ugrasmak istemiyorum
    Ben yaparken tekrar aktivasyon kodu sormadı.

Quote Originally Posted by insese View Post
    Yeni versiyonu yükledikten sonra (9.3) key istiyor ne yapmam gerekiyor? Telefon aktivasyonunu seçiyorum ama yine de key istiyor...
    AKtivasyon kodunu girmeniz gerekmektedir. Eğer aktivasyon kodu ne? yada bende ondan yok diyorsanız, orjinal oyun edinmeniz gerekiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pasha26 View Post
    Ben yaparken tekrar aktivasyon kodu sormadı.

Quote Originally Posted by insese View Post
    AKtivasyon kodunu girmeniz gerekmektedir. Eğer aktivasyon kodu ne? yada bende ondan yok diyorsanız, orjinal oyun edinmeniz gerekiyor.

Ben oynuyorum bile Bjk ile.

Maçların hepsi bunun gibi Hepsi aynı 3,4,5,6 Hep böle kazanıyom maçları

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

233 mb. olarak indiriyoruz.Bunun rarlanmış hali yokmu?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Bende yükledim yamayı sanki iyi gibi ama çim olayına çok kafam takıldı berbat yanmış çimlerde maç yapıyorum saraçoğlunda ! Bunun dışında sakatlık olayı yine hortlamış !!!! İlla bişeyi yaparken diğerini berbat edicekler !

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

ben GS ile oynuyorum..normalde regenlerin yüzü kapalı bir bakayım dedim 903´te hepsinin sacı var gerisi yok.. 901´de normal hepsinin vardı.. simdi herkes aynen böyle olmus 903te..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bunu yükledim nasıl silebilirim ama oyun silinmicek çünkü cd yanımda deil

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

@ aLka

Bu yüklediğin regen saç yamasından kaynaklanan bir sorun. Cache klasörünü silerek denermisin birde.

@ BabHell

Oyunu tekrar kurman gerekiyo arkadaşım. CD'si yoksa yapacak birşeyin yok.

oyuncuların top sürmeleri çok yavaşlamış geldi bana arkadaşlar..

ayarladık diye yazıyordu, si sitesinde, ama fazla "ayar" lamışlar

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    [B]@ aLka

Bu yüklediğin regen saç yamasından kaynaklanan bir sorun. Cache klasörünü silerek denermisin birde.
    bende de aynı problem var hiçbir saç yaması yüklü değil ancak regenlerin tamamında değil birkaç tanesinde rastladım bu probleme

Sayfa 5 / 8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri