Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 5678 SonSon
181 ile 210 arası toplam 229 sonuç

Konu: Football Manager 9.3.0 Yaması Yayında [İlk mesaja bakın]

biraz önce long shoot'u 2 olan bir oyuncu gerrard gibi gol attı.. her maç ama her maç üst direkten dönüyor top illa.. her iki macta bir penaltı oluyor nerdeyse.. sakatlıklar ise bunların tuzu biberi.. gelde oyna şimdi bu oyunu.. ögrenciyim yemek paramı bile hesaplıyorken gittim arkla ortaklaşa bu oyuna o kadar para verdım ama ne yazıkki tam 10 yıldır hayatımın en cok vaktini yiyen bu oyunda en az oynadıgım seri olucak cunku oyunu suandan ıtıbaren yeni bi yama(imkansız gibi cıkması) cıkmaması durumunda oynamayacagım.. biraz önce 2008'i yükledim tekrar ve ben onu oynayacagım size kolay gelsin arkadaslar..

Nesil
    2006
    Yer
    Ölümüne BulancaK

aynen bende her yamada 1. oyun actım onuda 2 sene anca oynamıştırım..kötü bi gidiş var oyunda bakalım inş. daha sorunsuzu çıkar..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben bu sene sadece 9.0.1 i oynadım ve hiç begenmediğim için oyunu kaldırdım,Allahtan para verip almadım,alan arkadaşlara geçmiş olsun,fm tarihinin en kötü serisi,inşallah gelecek senelere.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkdaşlar 9.0.3 yüklüydü bende ama steam yeniden update yapıo oyunu gerçi inanılmaz yavaş sürekli kopuyo :S acaba yine çaktırmadan bir kaç hatamı düzeltmeye çalışıyo sigames ? başka olan varmı ? yada bir yanlışlkmı var bende ?

Quote Originally Posted by clowegem View Post
    arkdaşlar 9.0.3 yüklüydü bende ama steam yeniden update yapıo oyunu gerçi inanılmaz yavaş sürekli kopuyo :S acaba yine çaktırmadan bir kaç hatamı düzeltmeye çalışıyo sigames ? başka olan varmı ? yada bir yanlışlkmı var bende ?
    daha önce yapmadıkları bişi değil valla gene yapmış olabilirler aslında keşke yapsalarda artık hata yaplarına ses cıkarmıyorum tek ıstedıgım elinde sonunda düzgün bir oyun oynamak.. eger oyunda bi duzelme gorursen bizide bilgilendır tekrar ındırılelım 903(gizli 904)'ü

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Quote Originally Posted by clowegem View Post
    Quote Originally Posted by Steven_Gerrard View Post
    daha önce yapmadıkları bişi değil valla gene yapmış olabilirler aslında keşke yapsalarda artık hata yaplarına ses cıkarmıyorum tek ıstedıgım elinde sonunda düzgün bir oyun oynamak.. eger oyunda bi duzelme gorursen bizide bilgilendır tekrar ındırılelım 903(gizli 904)'ü
    Mesajlarınızı okudum ve direkt steamı açtım, ben 9.3 patch'i çıktığı gün update etmiştim.

Daha sonra steam üzerinden değilde, oyuna hep direkt fm exesinden girdim.

Şimdi denedim ve bende şaşırdım

Biriniz steamı açmadan oyuna giren veya steamsız orjinal oyun alıpta 9.3 patch yüklü oyunundan ; game status ekranını paylaşabilir mi buraya ?

9.3 ama kaç 9.3.xxx tam olarak emin olmuş oluruz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

9.3.0 36289(m.e v753)
    Bende yazan versiyon bu. İlk çıktığı sırada indirmiştim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul - Ataşehir

Evet aynı versiyon. Yani versiyonda bir değişiklik yok demekki, buradan bunu öğrendik.

Peki o zaman bu güncelleme neyin nesiydi acaba.. Versiyon numarası değişmedende maç motoru gibi durumlarda değişiklik mümkünmü ki ?

Herneyse oynadıkça göreceğiz galiba..

Nesil
    2006

ben oyunu silmistim yeniden yukledim direk 9.0.3 u kurdum. yani 9.0.3 teki guncellemeler 9.0.1 ve 9.0.2 yi kapsiyormu yoksa hepsini tek tek kurmammi gerekiyor? yardimci olrusaniz sevinirim

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

yok sadece 9.3.0 kurman yeterli aslinda.

bence "gizli" 9.4.0i cikartabilirler. cünkü subatin sonunda cikarticaz dediler sonra 1hafta kala tepkiler artmisdi, bunlarda acele acele yapdiysa 9.3.0i gizliden 9.4.0 yapmislardir belki.

Nesil
    2006

saol yardimin icin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Amma komplo teorisini üretmişsiniz yahu

Yeni versiyon çıkarırlarsa duyururlar, neden gizli iş çevirsin SI.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Amma komplo teorisini üretmişsiniz yahu

Yeni versiyon çıkarırlarsa duyururlar, neden gizli iş çevirsin SI.

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

9.04 çıkmaz herhalde. 4 versiyon biraz da abartı olur.

9.03 tepkileri arttırdı, normal herkesin teori üretmesi.

15. Default

Ya bu patchde finansal bir problem mi var? Fenerbahçe 5 milyon dolar kardan sürekli zarara düşüyor yani hiç bir şey yapmadan?

selam beyler.bu sitede üyeliğim var ama forumda hiç takılmadım daha.fm 9.0.3 update i kuranlarda product key sorunu alanlar için bi sitede çözüm buldum.yani korsan oyun oynayanlar için.yeni konu açma yetkim olmadığı için buraya yazayım dedim.isteyen olursa aktarabilirim nasıl yapıldığını...

ya arkaadşlar ben türkçe yamayı indirdim siteden fakat kuramıyorum update için fm.exe dosyasını bulmamı istiyor fakat bir türlü bulamadım. Alllah rızası için biri yardımcı olsun yaaaaa

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ByTeKDaL View Post
    ya arkaadşlar ben türkçe yamayı indirdim siteden fakat kuramıyorum update için fm.exe dosyasını bulmamı istiyor fakat bir türlü bulamadım. Alllah rızası için biri yardımcı olsun yaaaaa
    Burası bunun yeri değil ama cevaplayım. exe'yi bulmanı değil. Exe'nin bulunduğu dizini seçmen gerekiyor. Yani içinde bulunduğu dosyayı seçeceksin buda Football Manager 2009.

19. Default

Arkadaşlar merhaba. Ben 9.0.3 patchini yükledim ve oyuna öyle başladım. Ancak bu patchde finansal bir hata var sanırım. Fenerbahçe'yle 5 milyon kardayken birden bire eksilere düşüyorum anlamıyorum her sene böyle oluyor. FM 2008'de 9.0.2 yamasında da böyle bir problem vardı sonra aynı versiyonun ikinci bir yamasını yayınlayarak upgrade etmişlerdi. Düzeltmişlerdi o sorunu. Bunda da öyle bir şey var mı? Sizce neden olabilir? Aynı sorunu yaşayan varsa paylaşırsa sevinirim..

Bilmiyorum fark ettiniz mi? telekomspor'daydım ve 2. sezon yeni başlamıştı. 10 maç flan yaptım ve antep'e çağırıldım. Teklifi kabul edince haliyle kadrodan kaptanları seçmem gerektiği söyledendi ve yaptım fakat kadroya değil de listeden. bekir'i yaptım kıdemli olarak. sonra baktım bekir fenerbahçe'ye gitmiş sezon başında. favori arkadaşı benim antep kaptanı yazıyor sanki antep'teymiş gibi. Bu bir bug mudur?

Nesil
    2007
    Yer
    Denizli/İstanbul

arkadaşlar ben yamayı yükledim açıldı hatta ama yeni oyun kurarken 9.3 ü seçtiğimde database hatası veriyor 9.2 yaptığımda mesela herhangi bir hata vermiyor bunun nedeni ne olabilir

yamayı buradan indirmiştim arkadaşlar

bilmiyorum sil yeniden dene cd yanındaysa istersen

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

8 den fazla yabancı alma hatası düzeltildi deniyodu ama bende fener yine 10ladı yabancı sayısını...

Bu kadar çok uzaktan gol olan bir fm serisi daha oynamamıştım.özelliklede bu son update den sonra.inanamıyorum hala.

birde daha önce değinildimi bilmiyorum eski kadrolar update olurken ocakta gerçekleşecek transferler o zaman gerçekleşirdi.şimdi hepsi oyunun başında gerçekleşmiş olarak gözüküyor.bizde kadroları oyunu ilk açtığımızda değiştiriyoruz (transferlerle yani) ama bence o transferlerin devre arasında gerçekleşmesi gerekiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Uzun şut sorunu cidden var. Rakiplerimi yeniyordum ama, saçma goller yedim.

Çalımlar bayağı artmış. Kaleciler coşmuyor artık. Güzel güzel.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Mydo84 View Post
    Bu kadar çok uzaktan gol olan bir fm serisi daha oynamamıştım.özelliklede bu son update den sonra.inanamıyorum hala.

birde daha önce değinildimi bilmiyorum eski kadrolar update olurken ocakta gerçekleşecek transferler o zaman gerçekleşirdi.şimdi hepsi oyunun başında gerçekleşmiş olarak gözüküyor.bizde kadroları oyunu ilk açtığımızda değiştiriyoruz (transferlerle yani) ama bence o transferlerin devre arasında gerçekleşmesi gerekiyor.
    Dediğiniz gibi hiç olmadı, yanılıyorsunuz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Arkadaşlar yamayı inidirince kaç mb olarak gösteriyor acaba indidim 108 mb gösterior heralde yanlış indirdim.

Hallettim sanırım.Kusura bakmayın forumda kalabalık yaptım.
    Last edited by Raistlin1 : 19.Mart.2009 at 23:23 Reason: yazımı değiştirdim

Nesil
    2006

Bir arkadaş eğer verilmişse rarlı olanı verilmediyse de torrente rapide bir yere rarlısını atabilir mi?

Not:Torrentten bir tane indirdim fakat 109mb güncelleme bir eksiklik mi var acaba yani burada 200 küsürdü ya.Exe 109mb bir problem olur mu acaba?
    Last edited by Crazycat : 28.Mart.2009 at 17:21 Reason: Ek

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by Crazycat View Post
    Bir arkadaş eğer verilmişse rarlı olanı verilmediyse de torrente rapide bir yere rarlısını atabilir mi?

Not:Torrentten bir tane indirdim fakat 109mb güncelleme bir eksiklik mi var acaba yani burada 200 küsürdü ya.Exe 109mb bir problem olur mu acaba?
    valla ben 108liği indirdim yükledim . oyun açtım çalıştı ama garanti vermiyim yeni oyunda ilerlemedim çünkü .

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    valla ben 108liği indirdim yükledim . oyun açtım çalıştı ama garanti vermiyim yeni oyunda ilerlemedim çünkü .
    Ben de indirdim ve yükledim oynuyorum şu anda problem yok ama ilerisi ne gösterir bilemem.

Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Mesaj Yetkileri