Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 38 sonuç

Konu: Taşı Toprağı Altın City

Default Taşı Toprağı Altın City

Kuralları Okudum ve Kabul ediyorum

Vee veee vee beklenen oldu genç türk teknikdirektör Çetin Manchester City ile anlaşmaya vardı. Deneyimsiz teknik patron böyle güzel ve ateşli taraftar karşısına cıkacağı için mutlu ve umutlu konustu.Öncelikle kadrosunu bir takım değişikliklere gidebileceğini söyledi futbol zevk işidir ve kalben oynayanlar kazanır dedikten sonra bobmbaları teker teker patlatcağını açıkladı ve taraftar bu sezon şampiyonluk beklemesin dedi.Kadrosunuda genç takviyeler yapacağının altını çizdi.

Taner taktak:

Marcelo:

Diego Buonanotte:

Murat Sözgelmez:

Oscar Cardozo:

Joao Moutinho:

Carlos Kameni:

Wagner Love:

Default Maçlar ve sonuçları

Evet arkadaşlar oturdum dün gece fm oynuyordum baktım takım güzel her ne kadar sonuçlar olmasada avrupaya adımızı yazdırmısız baktım ilk sezon dedim ben bi kariyer açayım evet biraz aceleyle oldu ama sonu güzel olacak derim ben onun için sizlere oynadığım lig ve avrupa maçlarını koyacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Ligde toparlanman lazım sonuçlar beraberlikten oluşuyor genelde

kupada üst turlara taşırsın takımı.

başarılar

Quote Originally Posted by AlieN View Post
    Ligde toparlanman lazım sonuçlar beraberlikten oluşuyor genelde

kupada üst turlara taşırsın takımı.

başarılar
    valla bende şaşırdım bu kadar derin kadroya neden bu sonuçlar die ama hani birde 8 futbolcu transfer etmişsin bunun sadece bir tansei şu anda kiralık verdim taneri diğerleri oynuyor bence normaldir sadece 2mağlubiyet var bir de taktik yeni olunca oturması uzun sürüyor

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Transferler güzel Zaten başkan parayı yolda bulmuş gibi saçıyo
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Fmnin en güzell ve en can sıkıcı takımııdırr City Çünkü yıldızları alırsın takıma ama takım maç kazanamaz. Sana başarılar ve sabır diliyorum bi tavsiye Riquelmeyi al.
    turksportal...

basarilar .. takipcinim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar Dormuntta uefada bende eşleştim ama ilk maçı 1-0 evimde kaybettim acaba taktik ve komutlarını atarmısın?Chelseada ise 3-0 geri düştüm ancak 3-2 yaptım 3-3 olmadı.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

başarılar dilerim fakat taner taktak falan yakışmaz bu takıma Man. City sugar daddy ile fm 2009'un trasnfer rekortmeni takımı... yani dünya yıldızlarından takım kurabilirsin...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

başarılar kardeş iyi başlangıç ama biraz daha toparlarsan iyi olur

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Murat Sözgelmez , Taner Taktak bunlar gereksiz isimler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

evet bu takıma pandev arshavin yakışır

dediğiniz isimleri arkadaşımla şimdi tartışıyordum taner taktak'ı 4 maç izlettirdim aynı şekilde murat sözgelmezide ancak gözlemciler olum baktılar zaten biri 18 yasında taner takıma katıldıktan belli bir süre sonra kiralık verdim bizim yusuf şimşek ayarında br oyuncu fakat çok çalışkan saha içerisinde ben taneri hangi takımı alırsam transfer ettiğim güzel oyunculardan bir tanesi muratta aynı şekilde sabit defans adamı chelsea maçında oyanttım yanlış hatırlamıyorsam 7.8 ile oynadı arsenal ve manu maçlarında aynı grafikle oynadı cok az hata yapan ve arkaya adam kaçırmayan bir adam olduğu için oynatıyorum takımın defansı yoksa adam çok kaçırıyor oynayanlar city ile iyi bilirler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yusuf istiyorsan Fernandinho

Evet arkadaşlar bu şu anda kullandığım bir taktik merak eden arkadaşlara sunulur

ben bu taktiği bir yerden hatırlıyorum ama
    senin bu kadar beraberlik alman normal hangi takımla oynasan hepsinde aynı durum

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Murat Sözgelmez İle Taner Taktak Neden Aldın Daha İyilerini Alabilirdin

Başarılarının devamını dilerim. Çok güzel bir kadro ve taktiğin var. Murat sözgelmez ve Murat Taktak alışkanlık galiba.. Chelsea den Lampard Ve terry Hesabı... Başarılar

Yılların eskitemediği fm dahisi emir nesse harbi yaaa olum o sivasla ilk senemde 20 beraberlik 7 glbyt 7 yenilgi 44'e 44 double yapmıstım nesse ama uefada sallamıstım bu taktikle valla sormayın bu adamlardan daha iyisi vardı ama taneri adam gibi bi antremana soktuğun zaman 3 sene içersinde verim alınabilecek futbolculardan bir tanesi murat'a öle bakmayın alın ve sonra bana mesaj atın beğenmezseniz onun yerine zapatayı alacaktım ama o da 2 ay sakattı yanii kader kısmet

Uefa kupası maçları:

abicim bu kadroyla uefada 4 puan toplamak biraz ayıp olmuş veloso yu alabilirsin orta sahaya gelson fernandes yerine oynatırsın bence güzel bir transfer olur...

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Murat sözgelmez ve Taktak birz gereksiz gibi geldi ama bana tabii menajer sensin.Başarılar...!

çeto istifa ne zaman büyük bir heycanla bekliyorum

Benimde kariyerime uğra arada ahanda link

emircim takımın canını çıkartana kadar istifa etmicem kardesim olum link nerede göremiyorum

link yazan yerde sen etme yakında kovulursun zaten uefayı al bari

Uzun bir aradan sonra gelen galibiyet takımın moralni yükseltti 2 yeni transferle 2.yarıya iyi başlıyacağımızın sinyalini aldık ve son iki maçın resmini birazdan koyacağım

Son iki maçın resmini heyacanla bekliyoruz..

Default Transferler

Andrey Arshavin:

Robert Lewandowski:

Riquelme:

Gidenler:

Wagner Love 30 trilyona atletico madride

Elano 35 trilyona barcelonaya

Ball ise 1 trilyona hibernian takımına gitti

Artık man city taraftarıyım. Riquelme 10 numara bir transfer.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

vagner love almakta hata ettin zaten

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri