Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 56 sonuç

Konu: Moskova'ya Taşınıyoruz...

Default Moskova'ya Taşınıyoruz...

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954

Okudum kabul ettim.

Takım Logosu

STAD

Ön Bilgi : Turnuvadaki açık nedeniyle yedekten geldim ve şansıma CSKA çıktı. Bende fırsat bu fırsat dedim CSKA ile kariyer açtım. Şunu hemen belirteyim transfer beklemeyin. Tamamen CSKA'nın normal kadrosuyla oynayacağım ilk sene boyunca. Eğer mümkün olursa hiç bir oyuncumu da satmayacağım hazırlık fikstürü birazdan.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gecikme için özür dileriz, kariyerinizde başarılar.
    "YÜCE ATATÜRK"

Başarılar dilerim. Benim kapanmış CSKA kariyerim ufaktan yardımcı olabilir.

başarılar... cska sevdiğim bi takımdır vagner love bu adama iyi bak

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Başarılar.Takımın iyi.İlk sezon şampiyon olursun heralde ligte

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar birazdan ssleri koyuyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Evet hazırlık maçları tamamlandı. Gayet güzel bir hazırlık kampı geçirdim ve taktiğimin takımla bütünleştiğini düşünüyorum. Kadrom zaten çok güzel. Vagner Love hazırlık maçlarında çok gol kaçırdı umarım ligde böyle olmaz

Transfer yapmayacağımı daha önce belirtmiştim. Transfer olmadan da şampiyonluğun en büyük adayı ve hatta tek adayıyım bu sene şampiyon olacağız işte bu kadar.

Lig maçları birazdan....
    Last edited by emircanatici : 08.Şubat.2009 at 14:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

başarılar dilerim ben de spartak ile ilerliyorum cska ın kendi taktiğini bozma derim

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

başarılar dilerim
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

basarilar .. cok süper gidiyorsun .. taktik ve komutlarini gösterebilirmisin bi zahmet ..

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    başarılar dilerim ben de spartak ile ilerliyorum cska ın kendi taktiğini bozma derim
    teşekkür ederim.taktik tam cska ya uygun aslında ama bakalım başarılı olamazsam taktikle uğraşmam direk istifayı basarım

Quote Originally Posted by nannar View Post
    başarılar dilerim
    sanada başarılar kariyerini takip ediyorum yıkıyorsun ortalığı

Quote Originally Posted by CanPolat7 View Post
    basarilar .. cok süper gidiyorsun .. taktik ve komutlarini gösterebilirmisin bi zahmet ..
    teşekkür ederim. taktik bu adreste var.

Bu arada ligin ilk maçını da yaptım.

Vagner Love ve Caner Erkin gol kaçırma yarışı yaptılar. Olsun gelecek için ümitliyim.

Kulüp bazen kendi kendine Tomas Necid'i alıyor. Ama o adam benim kariyerimde Marquinhos'la birlikte Vagner Love'u takımdan yollattı. Eğer aldıysa yönetim oynat derim.

evet necid var sonradan oyuna soktum turnuva maçı nedeniyle maç yapmadım birazdan diğer maçları koyarım

Başarılar.

Quote Originally Posted by sicey59 View Post
    Başarılar.
    teşekkürler

başarılar kardeş

Quote Originally Posted by fifacan View Post
    başarılar kardeş

teşekkürler.

2. lig maçımızda 10 kişilik rakibe karşı rahat oynadık ve garanti bir skor aldık.

Rakibin şut bile çekememesi güzeldi ama bizimde çektiğimiz şutların yarısından azının kaleyi tutması kötüydü

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    şimdi Beşiktaşımın maçını izlemeye gidiyorum gelince kaldığımız yerden devam
    Last edited by emircanatici : 08.Şubat.2009 at 15:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

tebrikler kardeş vala paf takımla çıksan daha iyimiş

Quote Originally Posted by fifacan View Post
    tebrikler kardeş vala paf takımla çıksan daha iyimiş
    saolasın.

neyse oyuna devam zaten konyayıda yenemedik moral bozuldu bari oyunda gülelim.

ohhhh! eksiksiz geçtik fena bastırdı adamlar onlar bastırdı ben kaçtım neyseki hep ceza sahası dışından şut çektiler

yine rahat bir maçtı yanlız şutlardaki beceriksizlikler canımı sıkmaya başladı antreman programını hemen yerleştirme gereksinimi duydum.

bu maçıda kayıpsız atlatmak iyi oldu.

Bu nasıl bir maçtır bu nasıl bir heyecandır. 1. dakikada gol yedik 90 dakikada gol bulamadık 6 dk uzakma verildi son nefeste Vagner Love hatrick yaptı ve 3 puanı 3 golle aldık. Enteresan bir maçtı gerçekten Gol dakikalarına dikkat

hmmm yorumu haketmedik mi yav :S

Şaka gibi 89. dakikada ilk ve tek şutlarını çektiler o da gol oldu. Yanlız nasıl bir kaleciymiş bunların kalecisi ya. 6 pas içinden ne toplar çıkardı.

Umarım ligde alacağım son mağlubiyet olur çünkü bu oyuna bu skor yakışmıyor. Ayrıca Vagner Love beni verem edicek bir forvet oyuncusu bu kadar gol kaçırır mı Vagner?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu arada oyundan ilginç bir görüntüyü paylaşmak istedim

Last edited by emircanatici : 08.Şubat.2009 at 21:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

emir taktik nedir paylaşabilirmisin komutlarıyla falan nesse başarılar kariyerinde ayrıca o vagneri yolla kısa bir zaman içerisinde

2 Maç Aradan Sonra Galip geldik mutluyuz umutluyuz

Kötü gidiş devam ediyor olcak iş değil ya hey Allah'ım sabır ver bana

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by farfarforfor View Post
    emir taktik nedir paylaşabilirmisin komutlarıyla falan nesse başarılar kariyerinde ayrıca o vagneri yolla kısa bir zaman içerisinde
    ben yollamak istemesemde kendi gitmek istiyor zaten. bende yollamayı düşünüyorum zaten sen benim forvetimi bilirsin alırım 1.200.000 e satarım 45.000.000 e bil bakalım kim bu
    Last edited by emircanatici : 08.Şubat.2009 at 21:53 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Şutlarımın gol olma oranını yükseltebilseydim heralde bu maç 9-10 olurdu neyse 2-0 da garanti skordur.

10 kişi kaldıktan sonra 2 gol atıp 2-0 ı yakalamak güzel oldu iyi gidiyor be heveslendim şimdi

zenit maçınıda kayıpsız atlattık hadi bakalım ligde 2. yiz 1. ile 2 puan fark var taraftar çıldırdı şampiyonluk istiyor seslerini duyar gibiyim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    diğer maçları da koyacağım ama ilgi yok denecek kadar az
    Last edited by emircanatici : 08.Şubat.2009 at 23:12 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

En çok küfür ettiğin oyuncu Vagner Love olacak
    Başarılar dilerim.

şu anda iyi gidiyorsun spartak'ı yenerek ayıp ettin bize ama bende cska'ı yendim taktiğini paylaşırmısın vagner love'ı kulüpte tutmanı öneririm bir de İnternacional'daki Alex'i mutlaka al şu andaki durumu kulüpte zor tutuyorum valla penaltı gibi frikik golü atıyor

milan ve juventus 2-3 kere istedi vermeyince geri çekildiler

bu arada iyi gidiyorsun tebrikler

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    En çok küfür ettiğin oyuncu Vagner Love olacak
    Başarılar dilerim.
    Yav bi bakımdan küfür ediyorum bi bakımdan da takımın en golcüsü ve ligde gol kralı arada kaldım ama iyi bir fiyata göndereceğim. Benim forvetim bu oyunda tek geçerim Lewandowski. Catania kariyerimde 1.2M£ almıştım. 2 yıl sonra 45M£ verilince sattım tabi oyuncuma değer veririm ama parada önemli

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    şu anda iyi gidiyorsun spartak'ı yenerek ayıp ettin bize ama bende cska'ı yendim taktiğini paylaşırmısın vagner love'ı kulüpte tutmanı öneririm bir de İnternacional'daki Alex'i mutlaka al şu andaki durumu kulüpte zor tutuyorum valla penaltı gibi frikik golü atıyor

milan ve juventus 2-3 kere istedi vermeyince geri çekildiler

bu arada iyi gidiyorsun tebrikler

teşekkür ederim ben zaten senin yendiğini görünce yendim yoksa yenmezdim
    taktiğim şu şekilde

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by emircanatici View Post
    Bu nasıl bir maçtır bu nasıl bir heyecandır. 1. dakikada gol yedik 90 dakikada gol bulamadık 6 dk uzakma verildi son nefeste Vagner Love hatrick yaptı ve 3 puanı 3 golle aldık. Enteresan bir maçtı gerçekten Gol dakikalarına dikkat

Yav bi bakımdan küfür ediyorum bi bakımdan da takımın en golcüsü ve ligde gol kralı arada kaldım ama iyi bir fiyata göndereceğim. Benim forvetim bu oyunda tek geçerim Lewandowski. Catania kariyerimde 1.2M£ almıştım. 2 yıl sonra 45M£ verilince sattım tabi oyuncuma değer veririm ama parada önemli

teşekkür ederim ben zaten senin yendiğini görünce yendim yoksa yenmezdim
    taktiğim şu şekilde

son dakikalarda 3 gol buldugun Moscow maçı güzel olmuş Benim 15 şutta 1 şutun rakip kaleyi tuttugu,onun da 90+2'de gelmesi gibi birşey olmuş Taktiğinin takım komutları hakkında naçizane 1-2 önerim olacak

*sıkı markajı her maçta uygulamak sana zarar getirebilir,hızlı forveti olan takımlara sıkı markaj işe yaramadıgı gibi onlar kendisine yakın markajda bulunan oyuncuyu geçtiklerinde genelde kaleciyle burun buruna gelirler bence rakip takımın forvetinin hızına göre maçta maça değiştir o ayarı...

*Ayarlara bakıldıgında kanatlardan hücum etmeyi tercih etmişsin.Kanatlardan sadece 1 adamla hücum etmek ,ilerde pozisyon zenginliği sağlayamayabilir. Bence beklerine de ileri ok ver. O zaman kanatlarda 2 şer adamla daha üretken olabilirsin.

* "direct" passing ve "quick" oyun tercih etmişsin. Tek paslarla ve hızlı olarak çıkmak için tüm takımın kalitesinin yüksek olması lazım. Bir de şu anki kullandıgın ayarlar daha çok kontratak oynayan takımlar için yapılabilir.Hızlı oyun sana çok top kaybına sebep olabilir... İlla hızlı ve direk pasla oynayacagım diyorsan da en azından oyuncu komutlarından defans 4 lüsüne ince ayar çekmeni tavsiye ederim.Onlar hızlı ve direk pas vericez derken top kaybedebilirler

tavsiyelerim eleştiri değil sadece öneridir Başarılar dilerim...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri