Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 162 sonuç

Konu: Hocam Arrigo Sacchi Rehberim Tt&f 4-4-2 [Atak Taktiği Eklenmiştir]

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by Pişekar View Post
    Bence atak versiyonu daha iyi olmuş.Ama iki versiyonda da kontra atak yiyorum çok maalesef.
    standart versiyonunda kontra atak yemene imkan yok , defansinin inanilmaz kotu olmasi lazim , ayrica 2 taktigi donusumlu kullanman lazim bununda unutma
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by misakisan View Post
    Taktiğini denedim bu sefer olmuş diyorum ellerine sağlık,2 taktiği dönüşümlü kullanmak deplasmanda liverpool galibiyeti,tottenham gibi takımları yendim,Vela gol krallığında ilk sırada gidiyor.Devre arasına yaklaştım,bakalım devre arasında da bir yorum yazarım fakat şimdiye kadar kullandığım en iyi taktiklerden birisi hem atak olanı hem normal olanı.
    dedigim gibi liverpool chelsea gibi kaliteli takimlara karsi standart i kullan zaten acik onyiycaklardir defanslarinda cok bos alan yakalarsin , kapanan takimlara karsi , ve evinde genelde atak versiyonunu kullanirsan zaten sampiyonluk rahat gelir , sezon bittiginde ligin durumu falan ss eklersen sevinirim
    Last edited by izmer96 : 15.Şubat.2009 at 20:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    5-6 mac denedikten sonra yorumunu bekliyorum
    villareal ile 2. sezonumdayım.birkaç ss yolluyorum.. eğer becerebilirsem tabi

bunları ekleyebildim ayrıca diğer sonuçlar şöle:

racing:2-2:villa
    milan:1-0:villa
    villa:2-1:valencia
    rosenborg:0-2:villa

bu maçların verileri aşağı yukarı yukardakiler gibi.
    taktikte bekleri biraz daha öne çıkardım forvete koşuları sık sık yaptım bide orta yap dedim. bide bişe soracağım hedef forvetim keirreson ara transfer döneminde de adriano gelecek. adriano iimidir yoksa senin tavsiyen varmı şimdiden saol. bu arada 2009 da oynadığım en komple taktik defans ve atak olarak. eline sağlık....

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by blackdown View Post

bunları ekleyebildim ayrıca diğer sonuçlar şöle:

racing:2-2:villa
    milan:1-0:villa
    villa:2-1:valencia
    rosenborg:0-2:villa

bu maçların verileri aşağı yukarı yukardakiler gibi.
    taktikte bekleri biraz daha öne çıkardım forvete koşuları sık sık yaptım bide orta yap dedim. bide bişe soracağım hedef forvetim keirreson ara transfer döneminde de adriano gelecek. adriano iimidir yoksa senin tavsiyen varmı şimdiden saol. bu arada 2009 da oynadığım en komple taktik defans ve atak olarak. eline sağlık....
    hedef forvetin guclu olmali ayaginda top tutabilmeli eger interli adriano dan bahsediyorsan , hedef adamin o olmali , yalniz bu 4 macida rahat kazanman lazim normalde keske taktikle oynamasaydin ozellikle defanslarla ama takimini sen daha iyi biliyorsun...

Of of of süper bir seneyi geride bıraktım,bu iki taktiğin yanı sıra kendi yaptığım bir taktiği dönüşümlü kullandım fakat maçların genelde 70 dakikasını senin taktiklerini kullanarak geçirdim,aldığım sonuçlar inanılmazdı bütün kupaları kazandım liverpool u Chelsea'yi 2 kez yendim(gerçi chelsea'yi nerede oynarsam oynayım yendim kupalarda da)çok çok başarılı bu 2 taktik eğer doğru kullanılırlarsa ve uygun adamlar oynatılırsa.Şunu farkettim dmc en önemli bölge bu taktikteki,uzaktan şut atabilen bir dmc'niz varsa maçlarda çok çok büyük avantaj yakalıyorsunuz.Örneğin Vieira-denilson ve Veloso yu denedim taktiğin o bölgesinde fakat veloso'nun oynadığı maçların 1-2 tanesi hariç hepsini kazandım,bunun dışında ml oynayan oyuncu amc özellikleri baskın bir oyuncu olursa daha verimli oluyor.Bu arada Vela'yı Adebayorla çalıştırtmıştım ve ofsayt özelliği zaten olmuş Vela da,ona güvenimi boşa çıkarmadı ve dediğin gibi gol kralı oldu oynadığım senede.Ellerine sağlık mükemmel olmuş 2 taktikte sslerimi yakında koyacağım diğer pc de oynadığım için şimdi koyamıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Of of of süper bir seneyi geride bıraktım,bu iki taktiğin yanı sıra kendi yaptığım bir taktiği dönüşümlü kullandım fakat maçların genelde 70 dakikasını senin taktiklerini kullanarak geçirdim,aldığım sonuçlar inanılmazdı bütün kupaları kazandım liverpool u Chelsea'yi 2 kez yendim(gerçi chelsea'yi nerede oynarsam oynayım yendim kupalarda da)çok çok başarılı bu 2 taktik eğer doğru kullanılırlarsa ve uygun adamlar oynatılırsa.Şunu farkettim dmc en önemli bölge bu taktikteki,uzaktan şut atabilen bir dmc'niz varsa maçlarda çok çok büyük avantaj yakalıyorsunuz.Örneğin Vieira-denilson ve Veloso yu denedim taktiğin o bölgesinde fakat veloso'nun oynadığı maçların 1-2 tanesi hariç hepsini kazandım,bunun dışında ml oynayan oyuncu amc özellikleri baskın bir oyuncu olursa daha verimli oluyor.Bu arada Vela'yı Adebayorla çalıştırtmıştım ve ofsayt özelliği zaten olmuş Vela da,ona güvenimi boşa çıkarmadı ve dediğin gibi gol kralı oldu oynadığım senede.Ellerine sağlık mükemmel olmuş 2 taktikte sslerimi yakında koyacağım diğer pc de oynadığım için şimdi koyamıyorum.
    isine yaradigina cok sevindim arkadasim bende manchester city ile yeni oyuna basladim bu 2 taktigi kullaniyorum sadece basicam ss leri buraya bende , senin ss leride bekliyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

izmer arkadaşım kaleci asist kralı olacak bu taktikle..
    önerim kaleci alırken bu taktikle oynamayı düşünüyorsanız asist primi vermeyin

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by ibrahim musaoglu View Post
    , nasil ise yariyormu atak versiyonu ?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

9.01se genelede oyle oluyor kalecıler baya gol atıyor

Kaleci topu degajla güçlü forvete atıyor,eğer o da çok yavaş değilse ve iyi bir bitiriciyse kaleci baya asist yapıyor hemde bazı maçlarda kilit rol oynuyor,akşama doğru geçen sezon,bu sezon fikstürü ve takım kadrosunun ss sini koymayı düşünüyorum belki yeni oyuncular önerebilirsin bu taktiğe uygun.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Kaleci topu degajla güçlü forvete atıyor,eğer o da çok yavaş değilse ve iyi bir bitiriciyse kaleci baya asist yapıyor hemde bazı maçlarda kilit rol oynuyor,akşama doğru geçen sezon,bu sezon fikstürü ve takım kadrosunun ss sini koymayı düşünüyorum belki yeni oyuncular önerebilirsin bu taktiğe uygun.
    ben manchester city ile yeni bir kariyer actim standart versiyonunu kullaniyorum cogunlukla taktigin , sag forvette balotelli , sol forvette pandev oynuyor 15 macda 2 si toplam 40 gol falan attilar koyucam sslerini buraya sezon bitince liderim su anda 14. haftada , sag acikda arshavin , sol acikda petrov la buanonetta degismeli oynuyor

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

taktiği indiriyorum, tactic'sin içine atıyorum, oyunda gözükmüyor anlamadım.. olsa, deneyip izlenimlerimi yazacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by Deniz View Post
    taktiği indiriyorum, tactic'sin içine atıyorum, oyunda gözükmüyor anlamadım.. olsa, deneyip izlenimlerimi yazacağım
    ilginc bir daha yukluyorum senin icin taktigi buraya link vericem
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    buyur dostum taktigin standart versiyonu

http://www.sendspace.com/file/m7547x
    Last edited by izmer96 : 17.Şubat.2009 at 19:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

yine olmuyor, gözükmüyor..

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

yine olmuyor, gözükmüyor..
    cok ilginc ilk kez karsilasiyorum boyle biseyle , rardan cikartiyorsun taktigi dimi oyle koyuyorsun

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

rar yokki, tek.. rar'sız yani..

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

rar yokki, tek.. rar'sız yani..
    olurmu dostum bu son ekledigim mesela rar li

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

valla indiriyorum, rarsız.. direk atıyorum tactics'in içine..

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

valla indiriyorum, rarsız.. direk atıyorum tactics'in içine..
    demekki sende gozukmuyor dur ozaman simdi rarsiz yukluyorum bidaha link vericem bu sefer calisir
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    http://www.sendspace.com/file/zv0q6p

bunu direk atarsa calismasi lazim dostum
    Last edited by izmer96 : 17.Şubat.2009 at 20:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

indiriyorum, çıkıyorum şimdi.geleceğim 1 saate o zaman yazarım buraya olursa gözlemleriyle beraber..

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

indiriyorum, çıkıyorum şimdi.geleceğim 1 saate o zaman yazarım buraya olursa gözlemleriyle beraber..
    ok dostum bekliyorum yorumlarini

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    , nasil ise yariyormu atak versiyonu ?
    atak versiyonunu yayınlamadan bir gün önce ben sezonu bitirmiştim.. iki gündür transfer ile uğraşıyorum.. yarın filan sezona başlayınca deniycem, yorumlarımı yaparım.. fakat şu ss koymayı bilmiyorum.. bir de hangi siteye koyuyorsunuz fotoları bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim..

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

atak versiyonunu yayınlamadan bir gün önce ben sezonu bitirmiştim.. iki gündür transfer ile uğraşıyorum.. yarın filan sezona başlayınca deniycem, yorumlarımı yaparım.. fakat şu ss koymayı bilmiyorum.. bir de hangi siteye koyuyorsunuz fotoları bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim..
    resimleri http://imageshack.us/ a yukluyorsun sonrada acilan sayfadaki Hotlink for forums yazan linki alip buraya kopyalarsan resimin burada gozukur

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

ok! saolasın..

Dostum ellerine saglik taktigin gercekten guzel, hatta sunu diebilirim, Fm09 icin gordugum en iyi taktik, tmm mucize olani beklememek lazim ama yenildigim maclarda bile oynama yuzdem pozisyona girebilmem gayet iyiydi.Tebrik ediyorum seni, demek ki sadece yabanci forumlardan inanilmaz taktikler gelemeyebiliyormus ...

Benim sorum targetmen ile alakali, man city ile oynuorum taktikten memnunum fakat son maclarda performansim dustu bunu da forvetlerdeki sakatliklarima bagliorum, tam olarak bir striker im olmadigindan bu dususu yasadim.

Taktik komutlarinda use targetmen sekmesi isaretli deil, sizce bu sekmeyi isaretliyip targetmen listesine oyuncu eklemek mi gerekir ? Yoksa targetmen secmeden mi oynamak daha iyidir ? Simdiden tesekkurler ...

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by es_peri View Post
    Dostum ellerine saglik taktigin gercekten guzel, hatta sunu diebilirim, Fm09 icin gordugum en iyi taktik, tmm mucize olani beklememek lazim ama yenildigim maclarda bile oynama yuzdem pozisyona girebilmem gayet iyiydi.Tebrik ediyorum seni, demek ki sadece yabanci forumlardan inanilmaz taktikler gelemeyebiliyormus ...

Benim sorum targetmen ile alakali, man city ile oynuorum taktikten memnunum fakat son maclarda performansim dustu bunu da forvetlerdeki sakatliklarima bagliorum, tam olarak bir striker im olmadigindan bu dususu yasadim.

Taktik komutlarinda use targetmen sekmesi isaretli deil, sizce bu sekmeyi isaretliyip targetmen listesine oyuncu eklemek mi gerekir ? Yoksa targetmen secmeden mi oynamak daha iyidir ? Simdiden tesekkurler ...
    taktigi begendigine sevindim dostum , simdi target man le alakali sunu soyliyebilirim eger kucuk bir takimla oynuyorsan ve cok fazla vurucu gucun yoksa target man kullanmak en iyisi , fakat city ile oynuyorsan eminim cok iyi forvet ve kanat adamlarin vardir o yuzden tum takimin topu 1 kisiye atmaya calismalari atak cesitliligini azalir diye dusunuyorum

YAW arkadasım bu taktıgı BELGELERIM sport a atıyorum ama uzantısı 7z midir nedır bu nu fm görmüyor bişey anlamadım ben ?

TAC uzantılı olması lazım degilmi

kardeş senin standart taktiği kullanıyorum ve her maç defansımı süzgeçe çeviriyolar. sağdan veya soldan diil defansın her yerinden rezillik akıyo. hazırlık maçlarında baya iyi sonuçlar almıştım. birden gaza geldim dedim bu taaktik galiba cidden işe yarıcak. ama ligde yarım sezonu tamamlamama rağmen çok başarısız bir pozisyondayım. bi de çok saçma bişi var uefa kupasında grupta 4te 4 yaptım :S birasdan ss de yollucam

Quote Originally Posted by EnesBeyy View Post
    YAW arkadasım bu taktıgı BELGELERIM sport a atıyorum ama uzantısı 7z midir nedır bu nu fm görmüyor bişey anlamadım ben ?

TAC uzantılı olması lazım degilmi
    cevap lütfen??

buyrun ss ler:

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri