Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 112 sonuç

Konu: 105+ Lig , Tüm Organizasyonlar , 11.000 Kulup Logosu [F'09]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İndirilmiyor dosyalar. İndir yazan yere tıkladığımda redirect ediliyorum...

ordaki reklamların içindeki indire basınca boş redirect sayfası geliyor linkler görünmüyor:S

yaw ben yükledimde göüzkmüolar cache die bi dosyada yok bende napıcağımı şaşırdım

yükleme aşamalarını anlatabilir misin?

ordaki linkten yükledim ilk msjdaki bende bi osrun çıkarmadı

redirect hatası alan arkadaşlar, size verilen linkte açılan sayfanın altında 3 part şeklinde indirilebilecegi yaıyor. Mavi resimli yerden değil yazının altındaki 3 linkten indireceksiniz.

Ayrıca TSL de görülen logo hatasını bg ve normal isimli dosyaların birbiriyle isimlerini değiştirirseniz düzelecektir... tsl liğinin dosylasından bg yerine normal, normal yerine bg yazın iş hallolur....Teşekkürler....

İspanya Ligi için de bir düzeltme yaması çıkarsanız çok iyi olur arkadaşlar, Ben de dahil birçok arkadaş bekliyordur...

ya yükledimde oyunda görünmüyor.yeni oyunmu başlatmam gerekiyo bi yardımcı olun(

Quote Originally Posted by senolyagnl View Post
    redirect hatası alan arkadaşlar, size verilen linkte açılan sayfanın altında 3 part şeklinde indirilebilecegi yaıyor. Mavi resimli yerden değil yazının altındaki 3 linkten indireceksiniz.

Ayrıca TSL de görülen logo hatasını bg ve normal isimli dosyaların birbiriyle isimlerini değiştirirseniz düzelecektir... tsl liğinin dosylasından bg yerine normal, normal yerine bg yazın iş hallolur....Teşekkürler....
    bi de küçük logolar olmuyo o nasıl hallolacak

teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Teşkkürler verdiğiniz emek için çok iyi grafikler gerçekten ama birçok ligde hata görüyorum logolar görükmüyo bir düzeltme yamasına ihtiyaç var sanırım

buradaki yamayı kuran ve oynayabilen bütün arkadaşların bilgisayarlarındaki işletim sistemi xp sanırım.çünkü vista da documents and settings klasörü yok ve cache dosyası yok.yamayı yapan arkadaş için çok teşekkürler ancak biraz da vista kullananlar için bilgi verseniz çok iyi olur.bir iş yapılıyorsa tam yapılsın lütfen.yukarıda da birkaç arkadaş aynı benim gibi vista kullanıyor ve oyunda logolarını göremediklerini belirtmişler ama onlarla ilgilenen yok.lütfen vista için bir çözüm yolu varsa bizimle paylaşın.

Beyler birsey istemeden önce biraz arastırın herseyi beklemeyin avucunuza düssün die

vistacılar bakın forumda ne varmis Vista icin cache klasörünün adresi

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69975

Quote Originally Posted by onurbasara View Post
    buradaki yamayı kuran ve oynayabilen bütün arkadaşların bilgisayarlarındaki işletim sistemi xp sanırım.çünkü vista da documents and settings klasörü yok ve cache dosyası yok.yamayı yapan arkadaş için çok teşekkürler ancak biraz da vista kullananlar için bilgi verseniz çok iyi olur.bir iş yapılıyorsa tam yapılsın lütfen.yukarıda da birkaç arkadaş aynı benim gibi vista kullanıyor ve oyunda logolarını göremediklerini belirtmişler ama onlarla ilgilenen yok.lütfen vista için bir çözüm yolu varsa bizimle paylaşın.
    xp de de görünmüyo zaten logolar

Nesil
    2005
    Yer
    Adana dedik!!!

harcanan zamana ve sarfedilen emeğe saygı çok teşekkürler

ayrıca arkadaşlar yamaları attıktan sonra cache yi sileceksinmişz yoksa gözükmüyor.

Harika teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

Düzenleme: Oyuna başlarken açtığım liglerde bi sorun ıktı, bg normal gibi görünüyor small ise hiç yok. Nasıl aşabilirim bu sorunu?
    Last edited by gungorbdk : 21.Haziran.2009 at 05:58

emeğinize sağlık, tebrik ederim en kaliteli logo çalışması budur. bravo valla.

Nesil
    2006
    Yer
    şanlıurfa

tebrikler ve teşekkürler.

Nesil
    2006

Sağol ama bu siteden hiçbir dosya indiremiyorum nedense.İndirmek için tıklayınız yerine tıklıyorum fakat rapide yönlendirmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Nesil
    2006

Hmmm foruma bir süre girmiyordum.Bu durum değişmiş neyse sağol.

22. Default

Cache Sorunu Yaşayan Arkadaşlar Aşağıdaki Linkteki Programa Bir Göz Atmamalılar ;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=76743

Emeğine sağlık seni tebrik ediyorum zor ve zahmetli bir iş
    Teşekkürler...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Ellerinize Sağlık Güzel Bir Çalışma Olmuş

arkadaşlar ben indiremiyorum. verdiğiniz resimlere falan baktım daha öncede indirdim biliyorum nasıl indirilmesi gerrekiğini fakat sorun rapidshare sayfasını açmıyor indir dediğim zaman sayfayı yeniliyor geri dönüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben indiridm kurdum ama, Oyuncuların Miiliyetlerini gösteren bayraklara yerine , milli takımlarının , yani ülke federasyon bayrağı görünmekte nasıl çözülebilir.

Ben Ülke federasyon logolarının olduğu klasörü sildim , Normal olarak ülke bayrakları görünüyor , ama bu seferde milli takımlara giridiğinizde logo default geliyor. Logo yok

3 partıda indirdim gerekli yere kopyaladım ama oyunda gözükmüyor birde xp kullanmama rağmem cache klasörü yok gizli klasörleri göstertmeme rağmen ne yapmam gerekiyor ?

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

arkadaşlar bomboş :S açılmıyo kalıyo öyle

ilk çıktığı zmn indirmiştim şimdi tekrar indiriyorum.. Acaba Kahramanmaraşspor logosu düzeltildi mi ? çünkü öncekinde gözükmüyordu.

Hatta ben size Kahramanmaraşsporun Logosunu buraya koyayım siz bi zahmet small ve bg yapıp buraya koyun ben atarım dosyaya lütfen acil bilgi yazın ..
    hatta buyrun logo burda ..

yalnız logoyu sade logo olarak keserseniz daha güzel olur şimdiden teşekkürler

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri