Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 112 arası toplam 112 sonuç

Konu: 105+ Lig , Tüm Organizasyonlar , 11.000 Kulup Logosu [F'09]

Çok emek sarfetmişsin. Yorum yazmadan geçilmez.. Bu dosyayı yarın yükleyeceğim, çok geç oldu. Yatacağım birazdan. Ancak şunu söylemeliyim ki, bu kadar çok emek sarfettiğin için sana çok ama çok teşekkür ederiz güzel kardeşim.

harika çalışma emeginize saglık

Nesil
    2007
    Yer
    izmir

Ellerinize, kolunuza, emeğinize sağlık arkadaşlar.. Gerçekten çok güzel bir çalışma.. Teşekkürler..
    Herkese İnat Geliyoruz..
    Göztepe..

çok teşekkürler muhteşem bişii yapmışsınız...

Çok güzel yapmıssınız. Bunun yapımında geçen emeklerin çok değerli olduğunu hepimiz biliyoruz. Teşekkürler..

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Linkte sorun var 'indir' e bastıktan sonra tekrar indirme sayfasına bağlanıyor.

Dosyayı indirmiyor tekrar aynı sayfaya geri dönüyor

Süper bir çalışma çok sağol

9. Default

Linklerde Bir Sorun Yoktur.İngiltere ve İspanya İçinde Düzeltme Paketi Hakkında Çalışmaya Başladım.En Yakın Zamanda Sizlerle..

İndirmede sorun yaşayan arkadaşlar sağdaki mavi büyük indirmek için tıklayın yazısına değil daha aşğıda 3 part halinde olan linlere tıklayın

Konunun yeri burası değil ama yazacak başka bir yer bulamadım fm 2008 grafikleri 2009 a oluyor mu id ieri aynı mı?Aynı değilse biz id leri kendimiz yazsak olur mu?

paylasım için teşekkürler ama ne denediysem olmuyo cache dosyasını bulamadım herseyi yaptım arama motorundan aradım yok gene olmadı...o kadar ugrası bosa mı gitti??

ellerinize sağlık harikasınız....

tşklerr ellerıne saglık

Ya benim bir sorum olacak.
    Rardan çıktığı gibi tek dosyayı mı atmalıyım. Yoksa liglerin ülkelerini yazıyor ya - kolombiya türkiye avrupa- gibi bunları tek tek mi logos klasörüne atmalıyım.

Ben deneldiği yere yapıştırdım bu klasörleri ama çalışmıyor....

Arkadaşlar nasıl yükleyeceğiz bunları bir arkadaş tam olarak ayrıntılı anlatabilir mi ?
    Rar dosyasından çıkan dosyaları nasıl yükleyeceğiz ne yaptıysam çalışmıyor...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

paylaşan arkadaş ilk mesajında neyi nasıl yapmanız gerektiğini gayet açık bir dille anlatmış..

tekrar okuyun.

18. Default

Açıklama : TurkStaff Tüm Ligler - Organizasyonlar İçin Logo Pakedi'nde Türkiye ve İspanya Ligleri'nin logoları görünmüyordu ben de arkadaşlar sorun çekmesin diye bu pakedi yaptım.Afiyet olsun

http://d01.megashares.com/dl/bd10bf4/La Liga.rar

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

öncelikle yama için çok teşekkürler fakat malesef bir sorunum var, 'normal' logoları oyunda gözükmüyor, takım logosunun arkasındaki büyük silik takım logosu sanırım o, büyük liglerden İngiltere ve Türkiye de var bu sorun

birde Vista soranlar olmuş aramadan 'cache' yazın, çıkan sonuçların en üstünde 2 sonuç çıkıyor, onların konumundan dosyaya ulaşabilirsiniz..

20. Default

dosyaları logos a attıktan sonra oyuna girdim.türkiye ligine baktım.skor falan yazan tarafta küçük logolarda gözükmüyor.takımların da logoları düzgün çıkmıyor.yarım yamalak oyunun eski logolarıyla çakışıyor gibi sanki.türkiye liginin küçük logoları mı yok.anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim

indiremedim neden acaba ? basıyoruz indir butonu'na anasayfa'dan inmiyor meret.

22. Default kimse yok mu

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    dosyaları logos a attıktan sonra oyuna girdim.türkiye ligine baktım.skor falan yazan tarafta küçük logolarda gözükmüyor.takımların da logoları düzgün çıkmıyor.yarım yamalak oyunun eski logolarıyla çakışıyor gibi sanki.türkiye liginin küçük logoları mı yok.anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim
    demiştim en son ama yardımcı olan yok galiba

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri