Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: 930 7 Yıldız Koç Bulma Sorunu..

Kardeş ellerine,emeğine sağlık. Oyunn giderek gerçekliğe yaklaşmasına sevindim.Hep saçma bulurdum mental koç özelliklerinin oyuna az yansımasını halbuki en önemli özelliklerdir kendileri.

güzel bir yenilik bence böylece baki mercimekten bir terry yaratamıyorsunuz
    eskiden olsa oho...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

cevap veriyorum : C şıkkı

şaka bir yana da bu tür ince hesaplarla olmuyor sadece bu işler... ama tabiki sayısal verilere dayanarak oynayan bir sürü arkadaşımız oldugunu düşünürsek çok yararlı bir paylaşım olmuş....
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

çok saol bilgilendirme için teşekkürler..
    Kurunun Yanında Yaş Telaş Yapmaz

bende 1 adet 7 yıldızlı hoca var Robert Duverne, bi kaç tanede adette 6 yıldızlı mesela Pako Ayestaran, Paul McGuinness gibi..

bişey sorıyım burdaki tüm arkadaşlara beni iyi dinleyin
    profilimdeki taktiksel uyum çok düşük 10 giderek düşüyo sürekli bi taktikle oynamıyorum ve tatile gidiyorum tatile gidince kendi kafasına göre taktik yapıyo benim taktiksel uyum o yüzden mi düşük bunu sorucaktım tşkler saolun saolun
    Last edited by slang000 : 02.Haziran.2009 at 06:53

eyvallah sagol arkadaşım

güzel koç tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar ?
    genç takım
    kaleci
    yardımcı antrenör falan
    yüksek yıldızlı koç lazım bana

teşekkürler işime yaradı emeğine sağlık

ANtreman tesislerinin de yuksek seviye olması gerekior...

11. Default

hocam sağ ol güzel paylaşım olmuş.

Nesil
    2006

Güzel bir denklem kurmuşsun ama; oyun oynarken bir koç alacakken bunları hesaplamak zor. Bana göre antremana göre koç almak daha mantıklı. Eğer atak oyuncularınızı çalıştıracak bir koç alıyorsak defansının yüksek olmasına pekte ihtiyaç yok. Atağı 18-20 olan bir koç alır sadece atak olan antremanlara çıkarırz. Böylece yararı dokunur.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul / K.Çekmece

At. madridle oynuyorum 3. sezondayım antrenörler çok iyiydi v3 ü yükledim iki tane 6 yıldız diğerleri 5 yıldız kaldı nasıl bi detaydır anlamadım antrenör arıyorum geniş database ile oynuodum zaten bir tane şu sunulan şartlara göre antrenör denk gelmedi yaa şimdi ben 17 koçu nasıl kovayım yerine nasıl adam alayım zaten en iyi koçları almıştım bu olayı çok düşünmüşler herhalde

5 veya 6 yıldızlı koç aldığımız zaman onun 7 yıldız olma ihtimali nedir arkadaşlar?

koçlarında belli CA ları ve PA ları var. Eğer PA sı yüksek bi seviyedeyse 160+ gibi ilerleyen zamanlarda (eğer gençse) PA sına ulaşacağı için 7yıldızlık bir koç olabilir

Ama bu antrenörlerin PA sını oyunda hiç bir şekilde göremediğimiz için tamamen şans..

Yada Scout programlarından yararlanabilrsin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Eğer 30'lu yaşlarda koçlar alırsak gelişiyorlar ve 40'lı 50'li yaşlarda çok gelişmiyorlar. Bildiğim kadarıyla böyle, tabii PA değerinin de önemi var.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri