1 ile 30 arası toplam 39 sonuç

Konu: Antrenman ve Antrenörler Rehberi

Hybrid View

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by Can Oksuz View Post
    ben bir tavsiye rica edeceğim sizden. türkiye 2. liginde bu kadar geniş çaplı kadro kurmak zor. mali yonden kısıtlamalar var. türkiye 2. ligi için ideal bir liste verebilirmisiniz.
    forumdaki aksaklıklardan dolayı yazdığınızı yeni gördüm o yüzden biraz geç cevap yazıyorum

sorunuza gelince, size tavsiyem isimler değil arama kriterleri olacak. 9.0.1 patch'e göre yazıyorum. 9.0.3 kullanıyorsanız 'Centurion' arkadaşımızın antrenman ile ilgili açtığı konunun linkini veriyorum, ordaki kriterlere göre arama yapmalısınız.

v9.0.3 için link :
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=73384

v9.0.1 için :

mesela diyelimki Defans çalıştıracak bir antrenör alacağız.
    Search>Staff>Customize>Attributes seçeneklerini takip edip minimum arama kriterlerini Defending 20-Tactical 10 yada Defending 19-Tactical 14 yada Defending 18-Tactical 18 olarak belirleyerek ve Ask Assistant to Filter Unrealistic Targets'i işaretleyerek bir arama yapıyoruz. Aradığımız özelliklere uygun takımımıza gelebilecek çalıştırıcılar varsa karşımıza geliyor (Burada şunu unutmamak gerek; çıkan listedeki isimlerden bazıları bulundukları takımda Youth Coach'tur siz teklif ettiğinizde Youth Coach olarak gelmeyebilirde Coach yada First Team Coach olarak teklif ettiğinizde kabul edebilir).
    Eğer liste boşsa yani arama kriterlerinize uygun olarak takımınıza gelebilecek bir çalıştırıcı yoksa o zaman her defasında Defending ve Tactical özelliklerini düşürerek yeniden arama yapmalısınız. Ve bu şekilde takımınıza gelebilecek en üst düzey Defans çalıştırıcılarını bulabileceksiniz. Belki ilk etapta 7 yıldızlık çalıştırıcılar olmayabilir.

Özetle demek istediğim, her bir antrenman kategorisine göre bu şekilde arama kriterleri uygulayarak kendi ideal listenizi oluşturabilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi oyunlar.

eline sağlık walla aradigim bisiydi bu cok makbule gecti.

Mesaj Yetkileri