1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Juventus New Style Formasyon Tactics Packet 9.3.0

Default Juventus New Style Formasyon Tactics Packet 9.3.0

Genel Bilgiler

Taktik İsmi: Juventus New Style Formasyon Tactics Packet
    Diziliş: 4-1-2-2-1
    Genel Mantalite: Normal
    Tempo: Hızlı
    Paslar: Karışık-Direkt
    Defansif Cizgi: Önde

Toplam 12 farklı takımda denenmiştir ve uzun süreli başarı sağlanmıştır.Denemeniz ve iyi kötü yorumlarınızı konuya eklemeniz Tek Temennimdir.Maç sonu SS'lerinide paylaşmanızı rica ediyorum

Hedef adam Santrafor. Oyun kurucu Sol mc ve sağ mc olmalıdır.Sol mc ilk sırada olması beni mutlu eder.

Taktiğin Etkili Olması İçin Gerekli Oyuncu Profilleri:

GK: Kalecimizin refleks leri ve alan hakimiyeti iyi olmalıdır.Teke tek pozisyonlardada iyi olması tavsiyemdir.

DC: Hava hakimiyeti belli değerlerde olabilir,markaj ve top kapma özelliklerinin iyi olması ve hız ve hızlanmanın vasat değerlerin yani 14 ün üzerinde olması daha etkili yapar taktiği.

DL ve DR: Hem kademeye girmeleri açısından hız ve hızlanmalarının vasat değer olan 15'nin üzerinde ayrıca yapacakları bindirmelerden dolayı meydana gelebilecek goller açısından orta yapmaları da iyi olursa fena olmaz.

Defansif orta saha: Daha çok defansif özellikleri iyi olmalıdır. Barcelonadaki Yaya toure Seydou Keita tarzı oyuncular gerekir bu pozisyona.Pirlo tarzı futbolcuları bu bölgeye koyarsanız takım açısından felakete neden olursunuz.Bu bölgedeki oyuncunun Fiziksel özellikleri son derece yüksek olmalıdır.

Soldaki MC: Defansif Anlamda iyi ofansif anlamdada iyi oynayabilen bir futbolcu olmalıdır.Yaratıcılık özelliği açık olduğı için bu bölgeye oyuncu seçiminde dikkat ediniz. İniesta tarzı..

Sağ Mc:Xavi tarzı defansif ve ofansif özellikleri yerinde bir orta saha oyuncusu yeterlidir.

AMR AML : bu tür taktiklerde bu bölgede oynayan oyuncular son derece önemlidir. Marquinhos,Buaonanotte,Arda,Albin tarzı yaratıcılığı ve Ofansif özellikleri iyi olan oyuncular kullanılmalıdır. Bu 2 futbolcuda serbest rolde oynar ve topu tutma özellikleri işaretlidir. kanat oyuncularına serbest rol vermeyi bazı arkadaşlar tam olarak kavrayamıyor.Bu iki bölgedeki oyunculara serbest rol vermemin nedeni sağ ve sol bekler atağa çıktıklarında bu iki oyuncu biraz daha içeri girerler ve 3 forvet tarzı bir görünüm sergilerler.

Forvet : Topu tutabilen Top sürebilen bir futbolcu olmalı.Ne desem bu bölgedeki Futbolcuyu açıklayamam.Siz Fernando Torres,Mirko Vucinic,Zlatan İbrahimoviç tarzı bir futbolcu bulun.

[HIDE]RapidShare Webhosting + Webspace
    0NuR Ofansif Formasyon u kullanmanız tercihimdir.Öne geçtiğiniz maçlardada 0Nur Sacchi Defans Formasyon u kullanabilirsiniz[/HIDE]
    Last edited by ShoTa : 15.Mart.2009 at 13:26

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Deneyip sonuçları yazarım..

TuNdRaLoWeR Misafir

sağol......

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Emeğine sağlık arkadaşım.Bu taktiği kullanmaya başladım.Hazırlık maçı yaptım 3 tane üçünden de 11-0 gibi skorlarla ayrıldım.Fakat bu ofsayt taktiği çok gol yemene sebep değilmidir acaba?Hele de ofsayt taktiğini delen oyuncuların olduğu bir ligde oynuyorsanız

Nesil
    2007
    Yer
    BizE HeR YeR TRabzoN

güzel taktiğe benziyor trabzonspor üzerinde denediğin için teşekkür ederim bu işime yarar emeğine sağlık

saol
    kardes

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Pek taktk eleştirmesini sevmem fakat 2 maçtada gördüğüm şeyleri söyleyeyim. 4-1-2-2-1 taktiğiyle oynadım. İlk maçta sürekli uzun top attı takım o yüzden çok zorlandım. 2 maçtada görüntü ortada. 2 yarı aynı dizilişle başka bir taktiğe geçtim. 1-1 berabere kaldım kontrolde hep bende gibiydi. Güzel ama işte biraz uğraşılması gerekiyo.

Mesaj Yetkileri