Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 124 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2009 - Teknik Problemleri

masaüstü 2009 linki kapalımı ben indiremiyorum.

2. Default

slm arkadaşlar benim bir mezuratım olacaktı.Masa üstü yazılımı yükledim ama güncelleme yapmıyor internetimde var yani 1.50 yeni sürümünde yeni güncelleme çıktımı yoksa sunucuda bir hatamı var yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarla

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Benim bir sorum olcak TM şuanda kaç yüdzeyle türkçe

Quote Originally Posted by oguzkahn View Post
    seçenekler derken ayarlar sekmesini mi kastedtin?

işte oyun içinde oyundan çık kaydet gibi şeyler olan şeçenekler sekmesini kullanamıyorum.

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    Benim bir sorum olcak TM şuanda kaç yüdzeyle türkçe
    sanırım 34

Quote Originally Posted by Deniz View Post
    Oyununuz korsan olduğundan dolayı böyle bir kod istiyor. TM ile alakası yok. Forumumuzda illegal, korsan, kırek vs vs paylaşımı yasaktır. Orjinal oyun temin ederseniz key'inizde olur. Girersiniz.
    Orjinal oyun nereden ucuza temin edebilirim acaba? Geçen Dnr'a gittim 70-80 milyon civarı bir şeydi. Var mı daha hesaplısı?

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

dosya inmiyor

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

steam üzerinden almanı tavsiye ederim.

ya arkadaşlar 1.5 güncellemeden sonra güncel bir versiyon çıkmadı ne zaman çıkacak daha doğrusu çıkacakmı birisi bilgilendirirse iyi olur.bizlerde merakta kalıyoruz başka sitelerin bis sürü yaması çıktı hatta yüzde 99.7 oranında bile türkçeleştirenler var ama bizler yinede sabredip turksportalın güncellemesini bekliyoruz.bence bizimde bu konuda bilgilendirilmemiz hakkımız.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by hopeful7 View Post
    ya arkadaşlar 1.5 güncellemeden sonra güncel bir versiyon çıkmadı ne zaman çıkacak daha doğrusu çıkacakmı birisi bilgilendirirse iyi olur.bizlerde merakta kalıyoruz başka sitelerin bis sürü yaması çıktı hatta yüzde 99.7 oranında bile türkçeleştirenler var ama bizler yinede sabredip turksportalın güncellemesini bekliyoruz.bence bizimde bu konuda bilgilendirilmemiz hakkımız.
    99.7 dediklerini indir gör istersen yüzde kaçmış . atıp tutmakla olmuyo bu işler . o kadar kolay değil yüzde 99 yama yapmak . burda yıllarca emek verildi geçen sene yüzde 99 oldu . bu sene dille ilgili bir değişiklik oldu cümle arttı haliyle oran düştü . ben oyun çıktıktan bir hafta sonra yama gördüm . bıraksınlar bu işleri . o yama dediklerinin çoğu bu siteden editlenmiş hali . sen itibar etme onlara .

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Sayın yönetici arkadaşlar yeni yama ne zaman çıkıcak bir bilgilendirseniz çok iyi olur..iyi çalışmalar..
    Şu kaldırımda resmin olsaydı
    Eğilip öperken görenler, Varsın dileniyorum sansaydı

Nesil
    2005
    Yer
    Karşıyaka

Arkadaşlar sanırım download linklerinde sorun var türkçe yamayı indiremiyorum bir türlü.. bana yardımcı olabilirmisiniz..?
    Kurunun Yanında Yaş Telaş Yapmaz

Nesil
    2008
    Yer
    Bursa

Dosyayı nereden indirebilirim? Forumda aradım ama hiçbiryerde link göremedim.
    Ayrıca ana sayfadan denediğimde de bir türlü indirmedi. Yardımınızı bekliyorum

14. Default

Oyun ilk açtığımda gayet türkçe ve normal çalışıyordu daha sonraları oyunu pencere modu yaptım tm yi de pencere modu olarak ayarladım oyun gene açılıyor ama arkada ne var ne yok kayboluyor.Yani masaüstündekiler ve başlat çubuğu

Ayrıca adını vermicem bir site var fifa manager 2009 un yamasını falan yapıyor o site yamanın ne durumda olduğunu gösteren bir tablo koymuş anasayfaya eğer yetkililer turksportaldada böyle birşey yaparsa insanlar için daha güvenilir ve bu işin bu kadar kolay olmadığını ve yama yapılırken sadece haberlerin çevrilmediğini görür

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Nesil
    2008
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    teşekkür ederiz...

17. Default

Aslında Benim Sorun Birazcık Büyük Runtime Hatasını Eksiksiz Alıyorum. Turksportal Masaüstünü Kurdum. Update Yapmama Rağmen Oyun Hiç Çalışmadı. Normalde de Oyunun DVD'sini Çıkarınca yada İnternetten Bir Paket İndirince Runtime Hatası Veriyor. Ama 9.1.0 Update Yaparak Düzeltiyorum. Hep Paket Yüklediğimde Aynı Şey Oluyor. Türksportal Masaüstünde Hep Hata Veriyor. Update Yapınca Düzelmiyor. Hep Runtime Hatası. Ne Yapıcam Bilemiyorum Runtime Dosyalarını Eksiksiz Yükledim. Driverlar Tamam. Java ve Runtime Dosyaları Son Sürüm...

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Arkadaşlar yama yapımcısı olan Vieri bugünlerde ev taşımakla meşgul olduğundan dolayı teknik açıdan sorunlarınıza yanıt almakta gecikebilirsiniz. Neti bağlandığında gelip cevap yazacaktır.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Yama ne zaman güncellenicek acaba ligler bitti fm 2010 çıkıcak nerdeyse arada bari bilgilendirilsekte merakta kalmasak

Quote Originally Posted by tnrcn View Post
    Yama ne zaman güncellenicek acaba ligler bitti fm 2010 çıkıcak nerdeyse arada bari bilgilendirilsekte merakta kalmasak
    Katılıyorum Arkadaşıma.Geç Kaldınız Sitemi Etmiyoruz Ki Bu Sene İşiniz Daha Zor Farkındayız.Lakin En Azından Güncelleme'ler İçin Bir Tarih Bahşedebilirseniz Çok Seviniriz...İyi Çalışmalar TSI Ailesi...

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Oyun nedense bir bende Türkçeleşmedi sorun nerede hala anlayabilmiş değilim.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Yokmu bişiy dicek birileri güncelleme için

Yamayı yapanların ellerine kollarına sağlık yalnız 2.5 aydır %25 civarlarındaki Turksportal Masaüstünü kullanıyoruz. Diğer sitenin yapmış olduğu %99.7'lik yama gerçekten iğrenç ötesi onu kesinlikle kullanmam ama bence Turksportal Masaüstünün güncellemesi gerekiyor artık tamam zor olabilir direk %25 'ten %99 beklemiyoruz zaten ama hiç olmazsa %50 %70 civarlarında olsun gerçekten çok sabrettik ben dahil bir çok arkadaşım oyundan soğudu artık bir güncelleme yapmanın vakti geldi diye düşünüyorum..

benim soyle sorunum var ılk acılısda turkce olmuyor .Kapatiyorum oyunu 'Documents and Settings' -> -> Application Data 'Sports Interactive' Football Manager 2009' klasörünü siliyorum tekrar acıyorum turkce oluyor genellikle bazen turkcede olmuyor ayriyeten tm 2009da Tamponlanmış Verileri Temizle'da isaretli yani sıkıldım sılmekden o dosyayi ne yapmam lazım acaba ?

bide yazar grubuna alindigim ıcın tesekkurler bide ne zaman yenisi cikacak tm 2009un acaba yenisini cikmasi için zamani gelmedimi acaba ?

eskiden böyle değildi...esti tsiyi özledim

Yeni güncelleme ne zaman gelicek???

birisi benim sorumuma cevap yazabilir mi ne yapmam lazim hep o dosyayi silmek istemiyorum maaslar haftalik para birimi ingiliz para birimi oluyor sterlın oluyor o dosyayı sılınce sıkıldım yanı birisi soylesın lutfen ılk acısında turkce olmasını ıstıyorum habire o dosyayı sılıyorum olmuyor canımı sıkıyor birisi yardım etsın
    turkce olmamasinin sebebi c deki yerin az olmasımı acaba birisi cevap versin
    Last edited by rammstein7 : 11.Haziran.2009 at 06:40

Nesil
    2006

oyun turkce aciliyor ama turkce karakter sorunu var nasil halledicem?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kullandığın skin ile alakalıdır. Türkçe karakter desteklemeyen bir skin kullanıyorsan bu sorun oluşabiliyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

ben klasık skınle oynuyorum ama turkce olmuyor baglum o dosyayı sılmem lazım oluyor hep silmeden bi cagresi yokmu turkce olmasının ?
    biriside benım sorunuma cevap yazsa cok sevıncem
    Last edited by rammstein7 : 12.Haziran.2009 at 04:13

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri