Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 287 sonuç

Konu: Nannar ve eXcitinG`den TotaL Dominasyon [9.03]

burasi yeri deilde nannar abi senin kariyerine yorum yazamiom neden? kusura bakma daha yeni uyeyim

Abicim İlhan Aydoğan kardeşim öldü mü de ona adıyoruz diyorsunuz Deniycem taktigi teşekkürler...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Töbe töbe o ne biçim söz yahu.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Total Dominasyon'un çakması çıkmış hep merak ederdim ne zaman çıkacak diye bugüne kısmetmiş.

Taktik bilgisine sonsuz güvendiğim kalecileri panter yapan Hayrettin Abim ile kariyerlerinde başarıdan başarıya koşan Hasan hocamız yaparda kötü olur mu hiç?

Hayrettin Abi bir ara hatırlat seni yeni geliştirdiğim senin çağdışı olarak değerlendirdiğin taktiğimle bir daha yeneyim.

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Töbe töbe o ne biçim söz yahu.
    Şaka yapıyorum yahu öyle bi anlam çıkmış da o yüzden söyledim.Adıyoruz filan derken

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

evet bu taktikde de kornerlerde çok etkiliyiz....
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by BNY1905 View Post
    burasi yeri deilde nannar abi senin kariyerine yorum yazamiom neden? kusura bakma daha yeni uyeyim
    kendin söylüyorsun sebebini,,,yeni üye oldugun içindir muhtemelen ama tabiki yöneticiler en dogru cevabı verir
    Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Abicim İlhan Aydoğan kardeşim öldü mü de ona adıyoruz diyorsunuz Deniycem taktigi teşekkürler...
    tövbe tövbeee cidden....
    Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Total Dominasyon'un çakması çıkmış hep merak ederdim ne zaman çıkacak diye bugüne kısmetmiş.

Taktik bilgisine sonsuz güvendiğim kalecileri panter yapan Hayrettin Abim ile kariyerlerinde başarıdan başarıya koşan Hasan hocamız yaparda kötü olur mu hiç?

Hayrettin Abi bir ara hatırlat seni yeni geliştirdiğim senin çağdışı olarak değerlendirdiğin taktiğimle bir daha yeneyim.
    güle güle kullan
    Last edited by nannar : 15.Mart.2009 at 01:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Taktikle ilgili ilk gözlemlerim şöyle : Güzel bir taktik atak açısından bol pozisyonlu bir taktik.Ama bekler in sizinde belirttiginiz gibi pozisyon almasının yüksek olması gerekiyor.Arsenal de deniyorum taktigi henüz 2 maç oynadım.Hep kenardan geliyor takımlar clichy ve eboue gibi usta 2 bek çaresiz kalıyor.Her ne kadar defansları ve ofansları güçlü olsa da..Emeğinize sağlık...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by El Barto View Post

Hınzır, sen ne zaman geLdin bakaLım Yaparız tabi, 930 da dikkat et ama kaLeciLer coşmuyor artık, fark yeme

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Taktikle ilgili ilk gözlemlerim şöyle : Güzel bir taktik atak açısından bol pozisyonlu bir taktik.Ama bekler in sizinde belirttiginiz gibi pozisyon almasının yüksek olması gerekiyor.Arsenal de deniyorum taktigi henüz 2 maç oynadım.Hep kenardan geliyor takımlar clichy ve eboue gibi usta 2 bek çaresiz kalıyor.Her ne kadar defansları ve ofansları güçlü olsa da..Emeğinize sağlık...

Biraz daha azaLtabiLirsin o zaman bekLerin cLosing down değerLerini, yada azaLtmadan mentaLiteLerini biraz daha defansif yapabiLirsin. Pozisyon tabi ki vericez, ama işin garibi ben geneLde kanattan hiç pozisyon yemiyordum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben bu takım+oyuncu komutlarını kullanarak inanılmaz güzel bir taktik oluşturdum Diziliş farklı tabii Ayrıca Target Man özelliğinide kaldırdım

Kadrom şöyle oluştu:

GK: De Sanctis
    DC: Leo
    DC: Servet (Beevers)
    DR: Zambelli
    DL: Fernando Vega
    DMC: Mehmet Topal
    MC: Barış Özbek
    MR: Santiago Jose Munez
    ML: Arda
    AMC: Jadson
    FC: Yaser (Louis Clément Ngwat Mahop)
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Taktiğin takıma oturması zaman alabilir... Ben bu sezon boyunca Gs ile kullandım.... sağ bek Uğur Uçar, sol bek Hakan Balta... göbekte Leo ve Meira, önlerinde Zuculini, orta alanda M.Topal ya da Barış ve yanlarında bir oyun kurucu (Dos Santos veya Borges oynadı genelde) Sol açıkta Ochirosii, sağ açıkta Arda, forvette Marquinhos.....

yani kadroda gelecekte harika profile ulaşan oyuncular var ama ben şu anda 2. sezonu bitirdim.Bu sezon boyunca bu taktikle oynadım ve işte sonuçlar....

*ligde 33 galibiyet 1 beraberlik alarak 100 puanla Şampiyon oldum,
    *Türkiye Kupasında finalde Fenerbahçe ile oynadım, sakat oyunculardan dolayı sıkıntılı çıktıgımız maçı 1-0 kaybettik,
    *Avrupada Gruplarda İnter ve Schalke ile beraber güçsüz bir takım daha vardı..Gruptan lider çıktım, 2. turda Villareal'i eledim
    *Şampiyonlar ligi Çeyrek Finalinde Roma'yı, yarı finalde de Real Madrid'i eledim, finalde Arsenal'e 2-1 kaybettim

yani uzun lafın kısası harika bir sezon geçirdim ancak bunun tek sebebi taktik değil... kendimce önemli olan şeyleri sıraya koymak istiyorum, bu sıra herkese göre değişebilir ama fm 2009'da ben şu şekilde hissediyorum... önem sırasına göre;

1- Team harmony
    2- Taktik
    3- Maç içi değişiklikler

yani bence en önemlisi huzur... oyuncuların aynı mevkide oynayan 3-4 rakibi yoksa, takımda huzursuzluk yaratn başka bir oyuncunuz yoksa,transfer listesine koyulmuş ve satılmayı bekleyen mutsuz oyuncularınız yoksa,takımda iyi bir disiplin ortamının yanı sıra yükselen bir form grafiği gösteren oyuncuyla birebir ilgilenip onu basına övüyorsanız ve bir de seri galibiyetler almaya başladıysanız o zaman taktik işlemeye başlar... bu dediklerim yoksa bence harika bir taktiğiniz olsa bile maçları zor kazanırsınız... bu benim başıma çok geldi

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Zaten bu diziLişin en güzeL yanLarından biri değişik kombinasyonLarda yapabiLmeniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Ben bu takım+oyuncu komutlarını kullanarak inanılmaz güzel bir taktik oluşturdum Diziliş farklı tabii Ayrıca Target Man özelliğinide kaldırdım

Kadrom şöyle oluştu:

GK: De Sanctis
    DC: Leo
    DC: Servet (Beevers)
    DR: Zambelli
    DL: Fernando Vega
    DMC: Mehmet Topal
    MC: Barış Özbek
    MR: Santiago Jose Munez
    ML: Arda
    AMC: Jadson
    FC: Yaser (Louis Clément Ngwat Mahop)

bu benim nannar_giriş dizilişi değil mi taylan? o dizilişe iyi gidiyor bu taktik ben denemiştim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

valla abi benim kendime ait bir dizilişim vardı ona tek tek bu komutları uyguladım süper oldu hiç dikkat etmemiştim nannar girişe
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Birazdan 9.0.3'ü kurucam ve ilk deneyeceğim taktik bu olacak teşekkürler ikinize de

10 numara taktik olmuş. emeği geçen herkese teşekkürler. yalnız bir sorum olacak. playmaker olarak birini seçmeli miyiz?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by shaffack View Post
    10 numara taktik olmuş. emeği geçen herkese teşekkürler. yalnız bir sorum olacak. playmaker olarak birini seçmeli miyiz?

biz Exciting'le seçmeden oluşturduk ama sen bir dene , eğer verim alırsan o şekilde kullan...sonuçta basma kalıp kullanmak zorunda değilsiniz... takımınıza ve kendi mantalitenize göre ayar çekin işte....

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    kaLeciLer coşmuyor artık, fark yeme
    Gerçekten mi abi .Emre abi R.Plateyi al,Ojedayı geçir kaleye .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Leeds United ile fırtınalar kopartıyorum League One'deTabi birazcık değiştirdim kendime göre taktiği, daha güzel oldu. Emeğinize. zihninize sağlık

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Genel olarak iyi bir taktik.Emreyi çoşturdu .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

taktik oturdukça daha iyi sonuçlar alırsın....

bende bursaspor ile şampiyon oldum tabi 4. senem kadroyu güçlendirdim. ancak gerçekten taktik güzel olmuş. çok büyük takımlarla oynarken çok fazla bastırıyorlar, ataga çıkamıyorum. özellikle şampiyonlar liginde. bo sorunu nasıl aşabilirim?

ve malesef ofsayttan ve faulden neredeyse her maç bir golüm iptal ediliyor. koskoca sigames fm 2007den beri şu sorunu çözmüyor ya ne diyeyim artık. her yamada maç motoru düzelecek diye bekliyoruz ancak sonuç yine fiyasko.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by stewie972 View Post
    bende bursaspor ile şampiyon oldum tabi 4. senem kadroyu güçlendirdim. ancak gerçekten taktik güzel olmuş. çok büyük takımlarla oynarken çok fazla bastırıyorlar, ataga çıkamıyorum. özellikle şampiyonlar liginde. bo sorunu nasıl aşabilirim?

ve malesef ofsayttan ve faulden neredeyse her maç bir golüm iptal ediliyor. koskoca sigames fm 2007den beri şu sorunu çözmüyor ya ne diyeyim artık. her yamada maç motoru düzelecek diye bekliyoruz ancak sonuç yine fiyasko.

Kendinden daha büyük takımLara karşı oynamak her zaman zordur. Zaten mantıken de onLarı ezmeyi bekLemek mantıksızLık oLur. Daha kontroLLü oynayıp buLduğunu atma yoLuna gitmen gerek. Ben Beşiktaş iLe Uefa kupasını kazandığımda çok çok iyi oynadığım sadece 2-3 maç hatırLıyorum, FinaL maçında biLe çok zor durumLara düşerek maçı 4-2 kazandım. Burda da sizin yetenekLEriniz önpLana çıkacaktır.

Diğer sorun ise yapacak birşey yok. Sigames yıLLardır çözemedi bunu seninde dediğin gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Allaaah bende 9.3.0 için taktik arıyodum .
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by nannar View Post
    DC lerde ok olmayışının sebebi defansı önde kurdugumuz için DClerin de ara ara öne çıkarak oynamaları....hatta bazen gol pozisyonlarında ortayı açtıgını bile görebilirsiniz dc oyuncularınızın
    hollanda gibi total futbol oynayacağız galiba abi.
    Last edited by Sirius Black : 15.Mart.2009 at 19:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Abi çok saolun Bende Galatasaray'ım şu ana kadar 9.3 de bir türlü taktik bulamamıştım ama bu taktikle harika bi sezon geçiriyorum şuan

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Herkes harika sezon geçiriyorum diyor ama SS yok. Bir kaç SS ekLeyinde yüzümüz, gözümüz şenLensin

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Taktikte defans önde kurulu oldğu için defansı yavaş olan pozisyon alması kötü olan oyunculara sahip takımlarda normale çekilse daha mantıklı değilmi sayın Hayrettin Karaca

Cl'de Man Utd'la karşılaştım.İki takımda 17'şer şut attı.Maçtan 4-1 yenik ayrıldım.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    Taktikte defans önde kurulu oldğu için defansı yavaş olan pozisyon alması kötü olan oyunculara sahip takımlarda normale çekilse daha mantıklı değilmi sayın Hayrettin Karaca
    Savunma zaten tam önde kuruLu değiL. NormaL hizasında oLması gerek. Eğer ağır oyuncuLara sahipseniz ki bu en az hızı 12 den aşağısı için geçerLi biraz daha geri de kurmak daha sağLıkLı oLabiLir.Ama sadece DC Lerin değiL soL ve sağ bekLerinde hızLarını hesapLamanz gerek. Eğer DC Ler biraz ağır ama soL ve sağ bekLerinizde hızLı ise yine normaL kurgu iLe oynayabiLirsiniz. Zaten taktikte diyoruz ki bu sistemin iyi işLemesi açısından orta seviye hızda DC oyuncuLarı ve hızLI bek oyuncuLarı kuLLanmaLısınız. Bunun dışında oLan oyuncu kurgusunda oyuncu özeLLikLerine göre ayarLamaLarı yapmanız gerek.

Quote Originally Posted by KuRal View Post
    Cl'de Man Utd'la karşılaştım.İki takımda 17'şer şut attı.Maçtan 4-1 yenik ayrıldım.

Hangi takımdın ? AnLadığım kadarı iLe bitiriciLik farkı önpLana çıkmış. DoğaL da bir skor gibi. ŞanssızLıkta oLabiLir

Abi zaten bu yüzden adamlara manchester deniyor ki bence taktikten bağımsız bir sonuç bu

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Bu taktiği iki takımda denedim.Hoffenheim'de hiç verim alamadım.Türkiye milli takımında ise tam tersi cuk oturdu bu taktik.
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri