Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 287 sonuç

Konu: Nannar ve eXcitinG`den TotaL Dominasyon [9.03]

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

AsLında Hoffe de de çok iyi verim verebiLir. Bende Hoffe de daha iLk beta zamanLarında denemeLerde kuLLanmıştım oLdukça iyi verim aLıyordum. Tabi DM ve DL DR oyuncuLarında değişikLik yapmıştım. Hoffe nin ciddi savunma ve önLibero probLemi var.

Hoffe ve miLLi takım sonuçLarını payLaşırsan sevinirim.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul-Ümraniye

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    AsLında Hoffe de de çok iyi verim verebiLir. Bende Hoffe de daha iLk beta zamanLarında denemeLerde kuLLanmıştım oLdukça iyi verim aLıyordum. Tabi DM ve DL DR oyuncuLarında değişikLik yapmıştım. Hoffe nin ciddi savunma ve önLibero probLemi var.

Hoffe ve miLLi takım sonuçLarını payLaşırsan sevinirim.
    Kayıtlı oyunlarım maalesef silindi.Hoffenheim'ın bekleri pek yavaş sayılmaz.Pozisyon almaları da kötü değil.Defansın ortasındakilerde gayet iyi.

Andreas Beck:

Andreas İbertsberger:

Marvin Compper:

Matthias Jaissle:

Dm konusunda gerçekten eksik var.O bölgede Luiz Gustavo, Selim, Weis arasında kombinasyon yapıyorum.

Luiz Gustavo:

Tobias Weis:

Selim Teber:

NOT:Çok fazla resim oldu ama diğer arkadaşlar merak eder diye koydum.
    20alex20...

Hayattan canlı ölüm, günahtan baskın rahmet;
    Beyoğlu tepinirken ağlar Karacaahmet...

Necip Fazıl Kısakurek

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ben garip ki kariyerimde bu adamLarın hiçbirisini oynatmıyordum. Hepsinin yerine adamLar aLmıştım. AsLında mevcut oyuncuLarLa da çok başarıLı oLunacak isimLer var SS Lerden de görüLdüğü gibi. Bir iki ufak ayar iLe Hoffe de tıkır tıkır oynar bu sistemi. Hücum hattı bakımından zaten en iyi gidecek takımLardan biri

MeseLa savunmayı biraz daha geri aLıp, oyunu kanatLArdan götürebiLirsin. Orta sahada yaratıcı oyuncusu oLmadığı için ortadan geLiştireLecek atakLarda daha başarısız oLacaktır takım. En güçLü yanı oLan soL ve sağ kanat üzerinden oynadığında ofansif anLamda daha etkiLi oLursun diye tahmin ediyorum. SoL ve Sağ bekLerde ofansa destek verebiLir. Orta sahadan bir oyuncunun daha iLeri cıkısını nadire getirebiLirsin.

9.3 ü şimdi kurdum en kısa zamanda ss yollarım.. ayrıca emeği geçen herkese teşekkürler..

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Hangi takımdın ? AnLadığım kadarı iLe bitiriciLik farkı önpLana çıkmış. DoğaL da bir skor gibi. ŞanssızLıkta oLabiLir
    Yazmayı unutmuşum F.Bahçe

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

benim pc de format yediği için taktiği indirip deneyeceğim
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Taktık ıcın saolun.
    Arsenal ıle denıyecegım.
    Dc lerı gerıye ok versek verım dusermı?

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

ArsenaL gibi bir takımda gerek yok kanımca. Zaten hızLı ve Dünya çapında savunma oyuncuLarın var zaten bu tarz oyuncuLar iLe daha max. performans verir. Geriye ok vermen hücum üstünLüğünde büyük oranda azaLma yapmayacağı gibi yinede etki edecektir.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

valla süper taktik çok işime yarıyor kariyerime bakailirsiniz bir yenilgiden sonra herkesi dağıttım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Turksportal'ın sitesinden birşey indiremiyorum acaba birisi benim için bu taktiği rapidshare'a upload edebilirmi. Normalde kendi taktiğimi kullanırım fakat bu taktiği denemek istiyorum sonuçlarınıda burda paylaşırım.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Eve döndüğümde 1 sezon rahat deneyeceğim. Beşiktaş JK iLe denerim büyük ihtimaLLe.
    Last edited by Deniz : 19.Mart.2009 at 15:40

13. Default

bildiiiin trabzonspor taktiği ya çok sağolun valla

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Taktiği yarım sezon deneme şansım oLdu.

İşte SS Ler

Taktik geneL oLarak iyi. MaçLarda kaLeyi buLan şut sayısı çok az oLuyor. DC Ler kornerden bayağı goL atıyor. BekLer den pek fazLa atak yemedim. YaLnız bekLerin iyi pozisyon aLan ve hızLı oLması Lazım.

Takıma ek oLarak Caner Erkin`i transfer ettim. KanatLar çok önemLi. Forveti en çok kanatLar besLiyor.

Avrupa`da başarısız oLdum. MaçLarım iyi geçti fakat şansızLıkLa eLendim.

MaçLar da üstün veya başa baş mücadeLe gösterdi takım.

Kariyere devam edeceğimi sanmıyorum. Taktik için teşekkür eder, kariyeri sonLandırıyorum
    Last edited by Deniz : 22.Mart.2009 at 02:44

abi harikasın emeğine sağlık.. fakat taktikde sorun yasıyorum mn untdla oynuyorum takımım az gol yiyor ama golde atamıyo lutfen yardım edermisin oyunda yeniyim

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Quote Originally Posted by x010urx View Post
    abi harikasın emeğine sağlık.. fakat taktikde sorun yasıyorum mn untdla oynuyorum takımım az gol yiyor ama golde atamıyo lutfen yardım edermisin oyunda yeniyim
    Bu herhaLde AMC siz oyun oLduğu için. 4-2-3-1 şekLinde oynatmayı dene. DM yi AMC ye çek, bir de öyLe dene

ii taktik çok işe yarıyor teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

beyler teşekürler ama klasik fm 2009 barca taktiği

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Bu işi bilen abilerim Süper olmus süper...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Deniz View Post
    Taktiği yarım sezon deneme şansım oLdu.

İşte SS Ler

Taktik geneL oLarak iyi. MaçLarda kaLeyi buLan şut sayısı çok az oLuyor. DC Ler kornerden bayağı goL atıyor. BekLer den pek fazLa atak yemedim. YaLnız bekLerin iyi pozisyon aLan ve hızLı oLması Lazım.

Takıma ek oLarak Caner Erkin`i transfer ettim. KanatLar çok önemLi. Forveti en çok kanatLar besLiyor.

Avrupa`da başarısız oLdum. MaçLarım iyi geçti fakat şansızLıkLa eLendim.

MaçLar da üstün veya başa baş mücadeLe gösterdi takım.

Kariyere devam edeceğimi sanmıyorum. Taktik için teşekkür eder, kariyeri sonLandırıyorum
    GeneL oLarak iyi gibi ama Avrupa da başarısızLık kötü oLmuş. Taktiği denediğin için teşekkürLer. Dediğimiz gibi geride oLduğunuz, ya da mutLak gaLibiyet gerektiren maçLarda iş birazda sizin yetenekLerinize kaLıyor.

Quote Originally Posted by x010urx View Post
    Manu gibi bir takımLa goL atamaman garip doğrusu. Savunmanı öne aLabiLirsin. WorLd CLass savunma oyuncuLarın var. Daha etkiLi oLacaktır.

Quote Originally Posted by Deniz View Post
    Bu herhaLde AMC siz oyun oLduğu için. 4-2-3-1 şekLinde oynatmayı dene. DM yi AMC ye çek, bir de öyLe dene
    Tabi bu şekiLde de oLabiLir. Mevcut kadro yapısına göre kombinasyon yapabiLirsiniz.

Quote Originally Posted by tigercik View Post
    ii taktik çok işe yarıyor teşekkürler
    Biz teşekkür ederiz.

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    beyler teşekürler ama klasik fm 2009 barca taktiği
    KLasik FM barça taktiği diye birşey yok. Barça daha bu sistemi biLmez iken biz Cm 05 de kuLLanıyorduk bu sistemi

Quote Originally Posted by scar face View Post

Bu işi bilen abilerim Süper olmus süper...

TeşekkürLer Burak. Yardımcı oLabiLdiysek ne mutLu

Quote Originally Posted by nannar View Post
    DC lerde ok olmayışının sebebi defansı önde kurdugumuz için DClerin de ara ara öne çıkarak oynamaları....hatta bazen gol pozisyonlarında ortayı açtıgını bile görebilirsiniz dc oyuncularınızın

Gariptir bu fm de en önemli kısım defans çizgisi olmuş .Her fm de garip incelikler oluyor. Defans adamlarını geri koşturmazsanız defans oyuncuları iyi ise oyuncular Lugano , Servet , Eskiden Popescu , Antepte oynadığı zamanki gibi bir ibrahim toraman ,gibi oynuyorlar . Öne çıkıp pas kesip kontra başlatıp dmc lere çok yardım ediyorlar .

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Evet, doğru bir tespit. Eğer geri ok verirseniz, takımın savunma gücünü arttırdığınız gibi ofansif gücünden de büyük bir kısmı eksiLtmiş oLuyorsunuz.

Nesil
    2007
    Yer
    Şehr-i Bursa

Hayrettin abi bi de söyle bi sey var beklerin oklarını ileriye cıkardığımızda özellikle kendi sahamızda -eşit gücte olduğumuz takımlarda- amr aml daha fazla hücuma katılıyor gol pozisyonu sansı daha cok artıyor.Çok modern bi taktık İlhan yaparkende öyleydi cağdas futbolun gereğini gösteren bi takdik.Çünkü artık AMC dediğimiz pozisyonda oynayan oyuncular rağbet görmüyorlar.Bu taktikte ise sol mcde ki oyuncu ofansif görev yapıyor ama aynı zamanda defansif görevlerini yerine getiriyor...Sunu da söylemeliyim dmc ve 2 mc cok kosan,mücadeleci olması gerek zaten bunları ilk sayfada görebiliyoruz.Tekrardan ellerinize sağlık...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by scar face View Post
    Hayrettin abi bi de söyle bi sey var beklerin oklarını ileriye cıkardığımızda özellikle kendi sahamızda -eşit gücte olduğumuz takımlarda- amr aml daha fazla hücuma katılıyor gol pozisyonu sansı daha cok artıyor.Çok modern bi taktık İlhan yaparkende öyleydi cağdas futbolun gereğini gösteren bi takdik.Çünkü artık AMC dediğimiz pozisyonda oynayan oyuncular rağbet görmüyorlar.Bu taktikte ise sol mcde ki oyuncu ofansif görev yapıyor ama aynı zamanda defansif görevlerini yerine getiriyor...Sunu da söylemeliyim dmc ve 2 mc cok kosan,mücadeleci olması gerek zaten bunları ilk sayfada görebiliyoruz.Tekrardan ellerinize sağlık...

Evet burakcım, sürekLi dediğim gibi takım oyuncuLarınıza göre kombinasyon yapabiLirsiniz. Ofansif yönü çok iyi oLan sağ ve soL bekLeriniz varsa meseLa onLarın daha çok atağa kaLkmasını sağLayıp, hücum gücünüzü attırabiLirsiniz. Aynı şekiLde meseLa soL ve sağ bekLerinizin defansif yönLeri daha iyidir, daha fazLa geride durmaLArını söyLeyip defansınızı daha da sağLama aLabiLirsiniz.

SoL MC zaten tam bir 10 numara tipinde oynuyor. Hücuma destek vermek, orta sahayı yönetmek, kanatLara oyunu aktarmak, goL atmak, attırmak onun üzerinden geçiyor. Bu sistemde soL MC de tipik AMC tarzı (Aimar vs ) gibi adamLarı kuLLanabiLeceğimiz gibi iki yönLü oynayan (Lampard vs ) tarzı oyuncuLarıda kuLLanabiLiriz.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

genel anlamda herkesi memnun edebildik sanırım ufak tefek eksikler dışında yorumlayanlara teşekkürler...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Taktiği denedim . Total dominasyon adı altında eski serilerdeki taktikleri denemiş ve hepsinde kendi taktiğime dönmüştüm.İlk defa bu kadar mükemmel olduguna şahit oldum .tek kelime ile mükemmel. Bir ara barcelonamıyım diye baktım şöyle bir . Herşeyi ile güzel bir taktik .

Emeği geçenlerin eline sağlık

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by kocari View Post
    Taktiği denedim . Total dominasyon adı altında eski serilerdeki taktikleri denemiş ve hepsinde kendi taktiğime dönmüştüm.İlk defa bu kadar mükemmel olduguna şahit oldum .tek kelime ile mükemmel. Bir ara barcelonamıyım diye baktım şöyle bir . Herşeyi ile güzel bir taktik .

Emeği geçenlerin eline sağlık

Memnun oLduysanız ne mutLu bize..

Kariyerinizden bir kaç SS de ekLerseniz daha memnun oLuruz.

Fenerbahçe 2014

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Tek keLime iLe muhteşem

Bende bir SS ekLeyeyim.

Oynadığım maç sayısı istatistikLer feLan hepsi CLub America Mex takımında eLde ediLdi.. Oradan İnter e geçtim ve aynı zamanda Arjantin miLLi takımınıda yönetiyorum..

Eyvallah seninkide

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri