Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 287 sonuç

Konu: Nannar ve eXcitinG`den TotaL Dominasyon [9.03]

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Son sayfaya geçemiyorum bir türLü oLaya bak. Forum sapıttı

DüzeLdi şimdi.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

geçenlerde bana da olmuştu son sayfaya geçemiyordum neyse şu işleri bir halledelim...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

UEFA Kupası maçında Fenerbahçe ile Dortmund'a Deplasmanda 3-0 mağlup oldum. Evimdeki maçta ise bu taktiği kullandım ve 5-0 gibi bir skor ile tur atladım. Çok başarılı bir taktik olmuş. Sizlere teşekkür ediyorum.

Last edited by batu21 : 28.Mart.2009 at 18:02

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by batu21 View Post
    UEFA Kupası maçında Fenerbahçe ile Dortmund'a Deplasmanda 3-0 mağlup oldum. Evimdeki maçta ise bu taktiği kullandım ve 5-0 gibi bir skor ile tur atladım. Çok başarılı bir taktik olmuş. Sizlere teşekkür ediyorum.
    ELinde ekran görüntüsü varsa bizimLe payLaşırsan daha güzeL oLur..

Biz teşekkür ederiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel bir taktik yalnız defans yaparken kanatlar S.O.S veriyor..

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Güzel bir taktik yalnız defans yaparken kanatlar S.O.S veriyor..
    Bence de defansın özellikle kanatlarında sorunlar göze çarptı benim kariyerimde de

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güçlü ekiplere karşı oynarken AMR AML deki oyuncular MR-ML ye çekilirse belki sorun ortadan kalkabilir. Birde Closing downları çok yüksek beklerin. Çok çabuk pozisyonlarını kaybediyorlar bu yüzden.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

BekLerden sıkıntınız varsa demek ki yeterLi özeLLikLerde değiLLer. Dikkat ettiyseniz bekLer ofansif bir anLayaşına sahip oynuyor. Biz bu taktiği beLirtiLen özeLLikLerde ki oyuncuLara göre yaptık.

Eğer çok üst düzey bek oyuncuLarın yok ise zaten cLosing down değerLerini düşürmeniz gerektiği gibi mentaLiteLerini de daha defansif bir anLayaşına getirmeLisiniz. Bu sayede daha başarıLı oLacaksınızdır.

Şimdi bir R.CarLos Lu FB yi yönetirken birde ÇağLar Lı DenizLispor u yönetirken bekte ki oyuncuLara aynı değerLeri uyguLayamazsınız..

Dediğimiz gibi takım sizin takımınız, bazı değerLeri de kendi oyuncuLarınıza göre siz değiştireceksiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

1-2 sayfa önce taktikLe aLdığım sonuçLarı ekLemiştim. Beşiktaş'a iLk sene bek transferi feLan yapmadım. Sadece bir soL kanat aLmıştım. İbrahim ÜzüLmez ve Serdar KurtuLuş o kadar iyi bek değiL. BekLerden hiç atak yemedim. YıL boyunca ortadan geLdi rakipLer.

Taktiğin 2. önemLi kısmı ise, kanatLar çok önemLi. Taktik takıma oturduğunda 25 asisti rahatlıkLa geçerLer. Tabi oyuncuyu yönetmenize de kaLmış

- Değişik kombinasyonLar da uyguLayabiLirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Taktiği denedim ve gerçekten çok sabırlı olmanız gerek bu taktikte. Ne olursa olsun umudumu kesmemek lazım. 80. dk 0-0 berabere giderken maç 3-0 bitiyo. Forvetin bitiriciliği ve Heading iyi olursa takım gider. Birde Sol MC iyi şut çeken AMC özellikleri olan bir oyuncu olmalı. Mustafa Sarp DMC Barış Özbek - Dzagoev MC oynatıyorum takım kolay kolay top geçirmiyo ortasahadan

11. Default

Kullanmaya başladım. Mersin Idman Yurdu üzerinde deniyorum. İlerledikçe SS koymaya devam ederim.
    İlk maçım;

İkinci maçım;

Üçüncü maç;

Last edited by alex_sercan : 31.Mart.2009 at 17:03

slm arkadaşım bu taktiği v9.0.2 deneyen varmı. v9.0.2 ile 9.0.3 mac motoru arasında ne gibi farklar var anlatırmısınız. emeğiniz için tşekkürler..

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Quote Originally Posted by jumanji_949 View Post
    slm arkadaşım bu taktiği v9.0.2 deneyen varmı. v9.0.2 ile 9.0.3 mac motoru arasında ne gibi farklar var anlatırmısınız. emeğiniz için tşekkürler..
    Denemedim. Farkı tek tek bilmiyorum ama, çok büyük bir değişme oldu. Başarısız sonuçlar alabilirsin. Bunu taktiğe bağlama, versiyona bağla. Taktik mükemmelde demiyorum, büyük ihtimalle uyuşmaz.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

aLexSercan; oLdukça iyi performans göstermişsin, sezon ortasına doğru takım daha da aLıştıkça daha üstün sonuçLar aLacaksındır..Denediğin için teşekkürLer.

jumanji_949; 902 de denemeni tavsiye etmem. Maç motorLarı arasında oLdukça fark var. DiziLiş oLarak komutLarı değiştirerek kuLLanabiLirsin ama 903 için yapıLmış haLini direk 902 de kuLLanırsan pek verim aLacağını sanmıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bir kaç maçtır deniyorum şu an görüntü koyamıyorum fakat ;

Fiorentina 2 - 2 Sampdoria
    Inter 2 - 1 Fiorentina
    Panathinaikos 0 - 2 Fiorentina

Fiorentina takımını yönetiyorum ilk izlenimlerim olumlu fakat öne geçtikten sonra skoru korumak için mecbur taktik değiştirmek lazım.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

GeneLde benim eLde ettiğim sonuçLarda ben öne geçtikten sonra farka gidiyorum. Bazen goLü buLana kadar sıkıntı çekiyorum, goLden sonra ise açıLıyor takım..

Öne geçtiğinizde, heLe daha da güçLü bir ekip iLe oynuyorsanız, DM oyuncunuzu rakibin o ana kadar en iyi pas yapan oyuncusu iLe birebir oynatın, sert daLdırın ve ters ayak komutu verin, soL ve sağ bekLerin mentaLitesini düşürün, bu sayede baskıyı bir nebze oLsun azaLtıp, atak yapma şansını da eLde edersiniz.

17. Default

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    aLexSercan; oLdukça iyi performans göstermişsin, sezon ortasına doğru takım daha da aLıştıkça daha üstün sonuçLar aLacaksındır..Denediğin için teşekkürLer.

jumanji_949; 902 de denemeni tavsiye etmem. Maç motorLarı arasında oLdukça fark var. DiziLiş oLarak komutLarı değiştirerek kuLLanabiLirsin ama 903 için yapıLmış haLini direk 902 de kuLLanırsan pek verim aLacağını sanmıyorum.

Eğer takımım iyi olsaydı , daha iyi takımlarda kullanabilseydim yani , daha iyi sonuçlar alabilirdim. Taktik çok güzel. Oyuncular tamamen atak yapmaya yönelik oynuyor. Çok fazla kaleyi yokluyorlar ve bu da oyuncuların bireysel özelliklerine bağlı olarak çektikleri şutun , kaleyi bulup bulmayacağını gösteriyor. Takımımda Zafer Biryol var fakat sakatlıktan kurtulup doğru düzgün bir maç yapamadı. O olduğunda sanıyorum daha güzel skorlar alacağım. Teşekkürler taktik için.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Daha büyük takımLarda daha üstün sonuçLar göstereceğini garanti edebiLirim.

İnter iLe ben 18 de 17 yaptım, 51 goL attım 3 goL yedim, ŞL de 6 da 6 yaptım, Manu yu içeride, dışarıda devirdim. Arjantin iLe Fransa yı depLasmanda eze eze 3-0 yendim vs gibi..

13-0 Lık İnter iLe EmpoLi gaLibiyetini de unutmamak gerek..

Dediğim gibi ne kadar güç, o kadar ekstra performans.

abi taktik cok güzel de deplasmanda zorlanıyorum. bide ortada oynayan dağıtıcı forvet hep 6lık oynuyo

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Takımın hakkında biLgi verebiLirmisin..

Hangi takımsın, kadronda ki oyuncuLar kimLer, Forvetin kim gibi..

taktik çok iyi ben real madrid le denedim ama kanatlar forvetlerden daha çok gol atıyor bunun sebebi nedir acaba?normalde taktik kusursuz ama dediğim gibi forvetim az gol atıyor belki de problem benim forvetimdedir.

forvetim genç semih sağda colin solda uğur boral iki tane oyuncu kiraladım o kadar..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yenildiğim maçlarda bile hep üstün oynadığım maçlar. İstatistiklere bakılırsa hepsindede ezip geçmişim. Kaleciler zaten şov yapmasa her maç 5-6 olacak maçlar. Çok güzel olmuş ama işte dizilime çok dikkat etmek lazım.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by hopeful7 View Post
    taktik çok iyi ben real madrid le denedim ama kanatlar forvetlerden daha çok gol atıyor bunun sebebi nedir acaba?normalde taktik kusursuz ama dediğim gibi forvetim az gol atıyor belki de problem benim forvetimdedir.
    Kanat oyuncuLarı zaten ikinci ve üçüncü forvet gibi oynuyor. OnLarın çok goL atması doğaL bir durum, zaten atmıyorLarsa bir probLem vardır. Forvet oyuncun kim ? Eğer kuLLandığın ismi söyLersen yardımcı oLabiLiriz.

Quote Originally Posted by alpererkut View Post
    forvetim genç semih sağda colin solda uğur boral iki tane oyuncu kiraladım o kadar..
    Eğer Forvetinde semih varsa topLa beraber koş sekmesini kaLdırıp, atak oyuncuya pas stiLini karışığa çekip, atak yönünü iki kanada birden yapmaLısın. Semih ortadan oynayacak, ayağa top atıLıp, topLa beraber gidip, rakip savunmayı deLecek bir isim değiL. DedikLerimi yaparsan Semih ten daha fazLa verim aLabiLirsin.

Quote Originally Posted by crespo009 View Post

Yenildiğim maçlarda bile hep üstün oynadığım maçlar. İstatistiklere bakılırsa hepsindede ezip geçmişim. Kaleciler zaten şov yapmasa her maç 5-6 olacak maçlar. Çok güzel olmuş ama işte dizilime çok dikkat etmek lazım.
    İsocum güzeL başarıLar, diziLişe dikkat edip, maç içerisinde de kendi ağırLınızı koyarsanız mükemmeL sonuçLar aLırsınız, denediğin için sağoLasın.

forvet oyuncum huntelaar dı ama onun yerine raul denedim yaşının ilerlemesine rağmen çok iyi verim aldım.ama taktik gerçekten çok başarılı biraz sabrettikten sonra devamı geliyor emeğiniz için teşekkürler.

26. Default

Sanırım bu sene 2. lige çıkartacağım Mersin'imi

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by hopeful7 View Post
    forvet oyuncum huntelaar dı ama onun yerine raul denedim yaşının ilerlemesine rağmen çok iyi verim aldım.ama taktik gerçekten çok başarılı biraz sabrettikten sonra devamı geliyor emeğiniz için teşekkürler.
    Bizim sisteme göre her tür santrafor uyar. ELinizde ki maLzemeye göre ince ayarLarı yapmanız gerek. HunteLaardan da cok iyi verim aLırsınız, ama bazı ayarLarı değiştirmen gerek. Pas stiLini atak oyuncuya karışığa çekip, topLa beraber sık sık koş sekmesini kaLdırarak meseLa..Hazır taktik üzerinde RauL daha etkiLi oLur, tam RauL gibi bir forvet için ideaL sistem.

Quote Originally Posted by alex_sercan View Post

BaşarıLarının devamını diLiyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by alex_sercan View Post
    Ne şans bende Fiorentina'yı Serie B'ye göndereceğim sanırım bu gidişle .

29. Default

1 sezonu bu taktik ile bitirdim. Kısaca özetleyeyim koskoca 1 sezonu.

Sezon başında ilk kullanmaya başladığımda taktiği , sonuçlar 1-0 gibi hep az ama kesin olmuştu. Sonradan takım alıştıkta AM L , AM R ve soldaki MC (free rol sahibi) oyuncularım mükemmel bir çıkış yaptılar. AM L oyuncum (Altan Aksoy) gol kralı ve asist kralı oldu takımımda. İlk klasmanı 1. lik ile bitirdikten sonra yükselme klasmanında son maçta aldığım talihsiz yenilgi ile 4. oldum ve play-offlara kaldım. Ama play-off'larda aldığım sonuçlarla Bank Asya Lig'ine çıkmayı başardım.
    Daha da kısası; takım taktiğe oturdukça , alıştıkça , başarılı sonuçlar elde ediyorsunuz. Farklı skorlara bile gidebiliyorsunuz. Ama şu var ki , son 4 maçımda sürekli yenildim , sanırım rakiplerim taktiğimi anladı ve ona göre oyun planı kurup beni alt ettiler. Başka da taktik ile hiçbir sorun yoktur. Yapanların eline koluna sağlık deyip, herkese öneriyorum. Başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Komutlarda to feet, ayağa pas verilmiş. AMC orta sahanın kalabalık falan tutulması lazım değil mi? Ayağa paslar gitmiyor arada.

Sayfa 4 / 10 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri