Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon
211 ile 240 arası toplam 287 sonuç

Konu: Nannar ve eXcitinG`den TotaL Dominasyon [9.03]

Nesil
    2006
    Yer
    Arap Şükrü / Bursa

Quote Originally Posted by vandal59 View Post
    Tamam biraz sert oldu ama Dinamo Kiev gibi bir ekibe diş geçiremiyorsa , avrupada başarı nasıl sağlanabilir ki ?
    Ligde iyi gidiyor taktik 3te 3 yaptım ve daha gol yemedim ama önemli olan avrupa
    Senin oyuncular Kiev gecelerinde şov yapıp, maçta uyumuş olmasın bence 1-2 avrupa maçı daha oyna sonra karar ver

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

BJK ile rüya kadro kurdum ama olmadı.İnanılmaz kötü bir taktik olmuş.

-------------------------------C.gönen-------------------------------

abdurrahman---------Maidana----Bassong-------------U.Demirkol

--------------------------------Ernst----------------------------------------

-----------------------Sapara---------Skjelbred-------------------------

Marquinhos----------------------------------------------------Tello----

------------------------------Nilmar---------------------------------------

Dinamo kiev'e 3-2 yenildim ama 20 tane bile atması işten değildi dinamo kievin.17 şutu kaleyi buldu kievin , benim ise 4 şutum.

Moralleride hepsinin yüksek takımın.Saçma taktik olmuş. K.bakmayın.
    birşeyler derdim sana da şimdi durup dururken senin yüzünden siteden atılmak istemiyorum...
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

BJK ile rüya kadro kurdum ama olmadı.İnanılmaz kötü bir taktik olmuş.

-------------------------------C.gönen-------------------------------

abdurrahman---------Maidana----Bassong-------------U.Demirkol

--------------------------------Ernst----------------------------------------

-----------------------Sapara---------Skjelbred-------------------------

Marquinhos----------------------------------------------------Tello----

------------------------------Nilmar---------------------------------------

Dinamo kiev'e 3-2 yenildim ama 20 tane bile atması işten değildi dinamo kievin.17 şutu kaleyi buldu kievin , benim ise 4 şutum.

Moralleride hepsinin yüksek takımın.Saçma taktik olmuş. K.bakmayın.
    Şimdi dikkatimi çekti.

1.bir taktikte bir maç oynanıp karara varılmaz önce o taktikte istikrar yakalamalısın.
    2Bu taktik hazırlayanın elindeki oyunculara göre hazırlanmıştır.Sende bu taktiği aşıp aynısıs gibi kullanırsan olmaz tabi biraz mantıklı hareket etmek gerekli.Taktiği kendi takımına göre biraz editlemelisin.İyi pas atamayan adamlarla direkt pas hhızlı tempo oynanmaz.

Hayrettin Abi & Hasan Hüseyin Hocam Uzun Zamandir Ugrayamiyordum buralara. Bugun tekrardan Kurdum FM i iLk Basta Barca iLe denemeye Basladim Guclu bir takim secmek istedim. Simdi 2 Hazirlik Maci yaptim +20 sut sayisi var Denedikce Size Sonuclari Yazmaya devam edicem. Ellerinize Saglik

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by YozGatGFB66 View Post
    Hayrettin Abi & Hasan Hüseyin Hocam Uzun Zamandir Ugrayamiyordum buralara. Bugun tekrardan Kurdum FM i iLk Basta Barca iLe denemeye Basladim Guclu bir takim secmek istedim. Simdi 2 Hazirlik Maci yaptim +20 sut sayisi var Denedikce Size Sonuclari Yazmaya devam edicem. Ellerinize Saglik

Ben en son güçLü bir takımda denediğimde (Stuttgart 2012 sezonunda süper bir kadrom var iken ) 70-80 maç yeniLmezLik eLde ettim..

Sezon başından itibaren başLayarak hiç bir büyük takımda bu sistemi denemedim ve açıkcası merak ediyordum. PayLaşımLarını bekLiyorum.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Kahretsin ayni hatayi 2 sefer yaptim (: Abi Barcelonada 5 mac oynadim ortalama sut sayim 30 -35 civari. Gecen gün klavyem e su dökmüstüm degistirim print tusu nun yerinde yeniu klavye de power tusu var bakmadan bastim pc kapandi tabi oyunu yeni actigim icin basa döndüm (: 2. takimim Coca Cola League Two dan Rochdale diye bi takimdi onla da 5 mac yaptim 3 galibiyet 1 beraberlik 1 maglubiyet o da celtic e gene SS aliyim derken kapandi pc yeni baktim gene bastan (: ama abi taktik güzel ellerinize saglik

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

ŞansızLıkLar yakanı bırakmamış

Abi Benim Tahminim Baska Takim Secmemi istemiyor oyun. o da biliyor Fenerbahce Askimi (:

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Ben en son güçLü bir takımda denediğimde (Stuttgart 2012 sezonunda süper bir kadrom var iken ) 70-80 maç yeniLmezLik eLde ettim..

Sezon başından itibaren başLayarak hiç bir büyük takımda bu sistemi denemedim ve açıkcası merak ediyordum. PayLaşımLarını bekLiyorum.
    Quote Originally Posted by YozGatGFB66 View Post
    Kahretsin ayni hatayi 2 sefer yaptim (: Abi Barcelonada 5 mac oynadim ortalama sut sayim 30 -35 civari. Gecen gün klavyem e su dökmüstüm degistirim print tusu nun yerinde yeniu klavye de power tusu var bakmadan bastim pc kapandi tabi oyunu yeni actigim icin basa döndüm (: 2. takimim Coca Cola League Two dan Rochdale diye bi takimdi onla da 5 mac yaptim 3 galibiyet 1 beraberlik 1 maglubiyet o da celtic e gene SS aliyim derken kapandi pc yeni baktim gene bastan (: ama abi taktik güzel ellerinize saglik

büyük takımlarda ben denemedim ama iyi sonuçlar verir sanırım... senin kariyer de güme gitmiş... benim her kariyerde oldugu gibi
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Link ölü. Yenilermisiniz bi zahmet.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Taktik gerçekten çok güzel. Tam aradığım istediğim taktik müthiş sonuçlar, başarılar elde ediyorum.Paylaşımınız için teşekkürler.Sizlere bir sorum olacak aslında sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum; oyun kurucu-hedef adam seçeneklerini doldurmalı mıyım ? evet ise hangi mevkiyi nereye, hayır ise neden ?. Birde nannarın antreman programını kullanmamızı tavsiye etmişsiniz nereden ulaşabiliriz o programa. Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

teşekkürler....

benim yayınladıgım "nannar'dan yılbaşı hediyesi" başlıgı altında hem taktik hem de antreman sistemi var...taktik 9.0.1 için yapıldıgından onu indirmeyin fakat antreman programını oradan ya da direk olarak
    http://www.turksportal.net adresinden antreman sistemlerinden indirebilirsiniz....

tekrar teşekkürler. " ...Sizlere bir sorum olacak aslında sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum; oyun kurucu-hedef adam seçeneklerini doldurmalı mıyım ? evet ise hangi mevkiyi nereye, hayır ise neden ?.." şu konudaki fikriniz ?

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by asdasdas1 View Post
    tekrar teşekkürler. " ...Sizlere bir sorum olacak aslında sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum; oyun kurucu-hedef adam seçeneklerini doldurmalı mıyım ? evet ise hangi mevkiyi nereye, hayır ise neden ?.." şu konudaki fikriniz ?

bu konuları bu taktik altında yazarsak belki ayıp olur yukarda aynı soruyu kopyala yapıştır yaparak oyun için bilgi alışverişleriniz başlıgına yazıverin de cevaplandırmaya çalışalım...

linki burda....

http://forum.turksportal.net/vb/show...t=70127&page=8

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

taktik hem gerçekte hem de oyunda olabilcek belki de en kullanışlı taktik..özellikle 9.0.3 gerçekten şunu farkettim..oyuncular kapasitesi ne kadarsa o kadar verebiliyor...2009 dan önce taktik ve komutlar doğru ise vasat oyuncular bile iyi oyun gösteriyolardı birçok maçta..şuraya gelicem taktiğinizde beklerin çok pres yapması hücum acısından kısıtlasa da gerçekten çok top kapıyorlar..ama en çok hatayı da onlar yapıyor yenilen goller de dikkat ettiğim kadarıyla..özellikle pas oranları düşük..ben beşiktaşım takımım iyi sayılabilir..yazıyım sırasıyla volkan babacan-serdar kurtuluş veya santon..masilela..toraman..zapo..sivok..skjelberd. .ernst..santon veya topuz..serkan veya aydın..bobo veya holosko ilk sene için yeterli gördüğüm bir kadro..ayrıyetten kornerler gerçekten çok iyi işliyor..toraman en golcü adam takımdaki..şunu sorucam ortalama oluşturabilcek bir taktik olmalı takıma göre de değişkenlik göstermeli..ama gerçekte bir forvet arkası oluyor genelde..mesela manchester gibi bir ekolde tevez arkasında rooney güzel olur..4-2-3-1 taktiği de ideal bir taktik sayılabilir..ama denediğimde çok verim alamadım..ve skjelberd i ortasahanın göbeğindeki sol tarafa mı sağ tarafa mı koymak daha uygun sizce..sağ tarafta olunca yani diğerine göre ofansiv olmayan tarafta defansif açıdan iyi fakat ofans açısından çok iyi oynamadı yardımcı olursanız sevinirim..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

SkjeLbred daha çok bizi taktiğimizde soL MC ye uygun bir oyuncu ama onu soL MC de oynatırken Serbest roL seçeneğini kapatmaLısın..

Bu arada bekLerin pas yüzdesini arttırmak tamamen orada oynayan oyuncunun kapasitesi iLe iLgiLi, oyuncunun kapasitesine göre bekLerin pas stiLini direk, karışık veya kısa oLarak ayarLamaLısınız. Burada iş size düşer. Bek oyuncuLarınızı doğru pas stiLinde seçerseniz takımda pas yüzdesinin hayLi artacağını görürsünüz. Ben %80 in aLtına hiç bir zaman inmem pas yüzdesinde, inersem mutLaka biryerLerde sıkıntı vardır ve bu sıkıntıyı çözmeye çaLışırım, zaten sistemin doğru işLemesi açısından yüksek pas yüzdesi çok önemLidir.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

öncelikle cevap verdiğin için sağol...dediklerine ben de katılıyorum bekler konusundaki..ben sadece taktiğin hiçbirşey değiştirilmemiş halini denedim ve yorum yapmak istedim..tatkiği 1 sene hiçdeğiştirmeden oynaıdm beşiktaşta..1 puan farkla 2.oldum türkiye kupası finali ve uefa çeyrek finali oynama başarısı gösterdim...gs götürdü 2 sini de..beşiktaşa göre daha iyi bir takımları var..ama ben de salaklık yaptım 2 maçta da yenildim onlara ligte..neyse..taktik başarılı bir taktik deplasmanda daha başarılı hatta..oyunu izlemesi keyif veriyor.. evdeki maçlarda ilk yarı tıkanık geçiyor genelde.. bir forvet arkası olursa daha iyi gibi..çünkü zaten savunma yapmaya geliyor takımlar..ön liberosuz da oynanabilir yani..bir de forvetin bile pres yapmasının sebebini sorucaktım..sadece meraktan..bence de pres yapsın ama oyuna katkısını etkilemesi açısından sordum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    şunu da unutmuşum..kanatlar çok top almıyor...en az top onlara geliyor diyebilirim..halbuki en önemli kozlar aslında..sizin taktikle değil genel olarak öyle..mentalite yi düşürüp ileriye ok yapmak mantıklı geliyor bana..yine de soriyim dedim
    Last edited by Lakerdin : 16.Haziran.2009 at 07:25 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Şimdi şöyLe..ForvetLerin pres yapma sebebi, daha rakip savunma topu aLdığı gibi baskı iLe karşıLasın ki topu oyuna sokmada probLem yaşasın. Hatta maç başında rakip savunmaya sürekLi pres yaptırma komutuda verirsen rakip takımın savunmada çıkmakta zaman zaman probLem yaşadığını görüceksin, bunun sebebi budur. Tamamen Savunmayı sıkıştırmaktır, onLarın rahat oyun kurmasını engeLLemektir ki FM de oyun savunmadan kuruLarak başLıyor. Yapay zeka oyunu savunmadan kurup, oynuyor. Bu dengeyi ne kadar bozarsan o kadar başarıLı oLursun.

Kanat oyuncuLarının çok top aLmama sebebi Target Man kuLLanmamız ve bunu ayağa oynamamızdır. Eğer oyun kurucu kuLLanırsan, ya da Target Man ı hiç kuLLanmaz isen kanat adamLarının daha aktif oLacağını görüceksin. Zaten orta saha Target Man ayağa oynadığımız için topu aLır aLmaz hücum adamına gönderir topu ve hücumda ki adam geneLde kanatLara açar oyunu..Target Man siz ya da Target Man ın varken Atak oyuncuya pas şekLini karışık yaparsan kanat adamLarı daha aktif roLe bürünecektir.

İLeriye okLarı da geride oLduğun ya da berabere giden maçta dengeLeri bozamadığın zamanLarda kuLLanmak daha mantıkLı. Ok verdiğin zaman bir nevi tam 3 forvet sistemine geçmiş oLursun ve böyLece daha baskı kurabiLirsin ama dengede giden maçLarda bu şekiLde yaparsan bek oyuncuLarın iLe uçta ki adamLarın arasında mesafe oLuşacaktır bu mesafade de rakip takım senin yarı sahana daha rahat geçip, daha koLay atak buLma şansına sahip oLAcaktır.. O yüzden ok oLayını doğru zamanda seçmek daha başarıLı bir hamLe oLarak düşünüLmeLidir.

taktıgı lıg basından ıtıbaren 10 mac kullandım.genellıkle maclarım 1-0 ve 2-0 bıttı.sadece bır macta 3 gol bulabıldım ve sadece 2 macta bırer gol yedım.10 macın 8 macını ılk yarı 1-0 onde kapattım.ve bu 8 macın 6 sı 2-0 bıterken bırı 1-0 sona erdı bırı de 3-1.genele bakacak olursak 10 macta 10 galıbıyet aldım.fakat gecen sezona baktıgımız da zaten lıgdekı 38 macın 33-34 unu kazanıyorduk.taktıgın olumlu yanları rakıb kaleye yaklasamıyor.genelde uzaktan sut cekmek zorunda kalıyor.sut sayıları da 7-8 ı gecmıyor.bız ıse baskılı ve preslı oynuyoruz ve 23-25 cıvarı sut buluyoruz.ancak cogu etkısız sutlar.nıtekım skorlara baktıgımızda macta genelde 1 yada 2 gol olması bunu dogruluyor.25 sutun 15 ı kaleyı bulmuyor ve uzaktan cekılen sutlar bunlar.ayrıca kornerlerde gol bulma olasılıgımız yuksek.genelde sag stoperde oynayan oyuncu ıkı macta bır kornerden gol atıyor.olumsuz yanlarına daha dogrusu hosuma gıtmeyen yanlarına gelecek olursam forvetın gecen sezona oranla cok etkısız.target man ozellıgınden mı kaynaklanıyor bılmem gecen sezon ılk 10 macta 14 gol atan forvetm bu taktıkle sadece 3 gol atabıldı.bunun sebebı forvet adamı pozısyona gıremıyor.cunku orta saha ve kanat oyuncuları sureklı kaleyı yokluyor ceza sahası dısından.bır dıger nokta ıse pas oranım yusde 70 cıvarı.bana gore cok az.bunun sebebınıde kısa pastan zıyade dırek pasa yonelmemız.netıce olarak basarılı bır taktık ama benı tam anlamıyla tatmın edemedı.bol fm'lı gunler.

dortmundla denedim 1 sezon uefada ajaxa elendim gruplara bile kalamadım kupada mainze elendim 2. turda ligi 4.sırada tamamladım ama antreman programı kulannmadım bunn bir etkisi olabilirmi bu kötü sezon için ???
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ha bide target manı tek forwet oyuncusu olarak seçtim dorumu?
    Last edited by kewell3535 : 17.Temmuz.2009 at 02:02 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

antreman programının mutlaka etkisi olabilir ancak sonuçta o mesele tüm taktiklere etki eder oyuncu seçimlerini yanlış yapmış olabilirsin ya da maçlarda müdahale konsuunda geç kalmış ya da yanlış müdahaleler yapmış olabilirsin... takıma göre taktiği düzenlersen daha iyi oalcaktır...target man olarak forvet oyuncusunu seçeceksin,dogru yapmışsın...

cewap için teşekkür ederim 9.3 için önerdiğiniz antreman programı warmı acaba?

Quote Originally Posted by kewell3535 View Post
    cewap için teşekkür ederim 9.3 için önerdiğiniz antreman programı warmı acaba?
    Tug's vardı o iyi antrenman diyorlar.Denemiştim bende pek sorunu yok.

tşk.lerrrrrrrrrrrrrrr

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

benim yayınladıgım da vardı... ben hala kullanıyorum ama sitede yüklümü bilemicem... www.turksportal.net'den bir bak

güçlü takımla yenilmez armada oluyor taktik hayro abi,udinese ile 2 senedir yenilgisiz ligi alıyorum 4 senede 3 şampiyonluğum 2 şl var taktiğe uygun oyuncu da alınca yenilmez olunuyor

Ben bu taktii es este denemeye bşladım. taktiin yardımıyla kendi seviyemdeki tkımlarla olan maçları domine edebliorm ancak forvetlermin yetersizliindenmdr gol yollarında problem yaşıyorm. Maç başına attğı şut sayısı tkımn 20-22nin altına inmiyor ancak çoğu maçta gol atamıyorm. forvetlerm şunlar:cristaldo, anderson ve batuhan karadeniz genellikle anderson oynuo ama diğerlerininde az oynadıı söylenemez

Tsklerrr....

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Rica ederiz.. nerde bu taktiğin diğer sahibi hayro ? bu ara hiç foruma da ugramaz oldun kardeşim yaww

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Mesaj Yetkileri