Sayfa 30 / 30 İlkİlk ... 20282930
871 ile 895 arası toplam 895 sonuç

Konu: Tek Hedefimiz Kendimizi Dünyaya Tanıtmak(Orduspor-13.Sezon)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Beyler yorumlarınız için teşekkürler uzun zamandır oyuna giremedim.Bugünde giremiycem.Ama yarın bunu telafi edicem

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardesim Sıkma Canını Beah Hersey oyun Degil
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kardesim Sıkma Canını Beah Hersey oyun Degil
    sıkmadım zten abi
    ben oyundan sıkıldım.Birde oyunda regenler doldu sarmıyor ya.
    Orduspor'da bir uefa veya şampiyonlar ligi kazanınca emekli olucam.Yeni bir kariyer açıcam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Atak Oyuncularımız Ligin Başında Güven Veriyor!!!
    Manske

Jorge

Orduspor'da Büyük Şok
    Maçı kazandık ama büyük bir şok yaşadık.Manske 2-3 hafta sakat.Erken iyileşmesse Beşiktaş maçına yetişemiycek...

Türkiye Kupası Grup C
    Şaka Gibi!!!
    Maç boyunca üstündük fakat forvet hattımızdaki eksiklik belli oluyordu.Jorge'nin İbrahim'e yaptığı her asisti İbrahim süper bir şekilde taca atıyordu.En son tecrübeli oyuncu son dakikada bizi kurtardı.

Orduspor Altyapı'yı Doldurmaya Başladı!!!
    Selman

Erhan
    Bu çocuğumuzu oynatabilirim.Açıkcası atak yönünden Manske sakatlanınca sıkıntı çekiyoruz.
    Bu da bize yardımcı olur diye düşünüyorum.

Bu Tip Maçları Kaybetmemeliyiz!!!
    Bu maçı nasıl kaybettik bilmiyorum.Bu önemli maçtan 3 puan önemliydi.Ama 1 puanla yetindik.Artık yapıcak birşey yok.İbrahim saolsun asistlerin hepsini yedi.

Geçen Sene Kalemizi Koruyan Ama Yediği Gollerle Saç Baş Yolduran Çil Antep Yolcusu
    1.5 Milyon €

Last edited by LifeYourself : 16.Mayıs.2009 at 15:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Karşınızda İlk Regenimiz Kara Böcek
    Dean Shakespeare: 60.000 €
    This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
    beyler bu çocuğu hatırlıyormusunuz.İlk regenim
    Bu artık leicester'in değişmez defansı oldu

Nesil
    2009
    Yer
    SaraçoğLu

Öncelikle 13. sezon bir oyunu oynamak özellikle kariyer yayınlayarak oynamak güzel olsa gerek

Baştan beri okumam imkansız gibi kitap gibi olmuş kariyer

Başarılar hocam
    55>44 5am5un5por 44<55

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Orduspor Affetmedi!!!
    Uzaktan attığımız şutlarla sonuca gittik.Mutluyuz.

Türkiye Kupası Grup C
    Yine kupada komiğime giden bir maçtı.Kazanamasak bırakıcaktım bir süre oynamayı.Çünkü bu tip skorlar beni deli etmeye başlamıştı.Neyseki kazandık!!!

Önemli Değil!!!
    Biliyorsunuz hedefim Dört büyüklerden en az 4 puan toplamaktı.Fenerbahçe'yi yendim.Trabzonspor'la berabere kaldım.Böylece hedefime ulaşmış oldum.Futbolcularıma yenilginin önemli olmadığını üzülmemelerini söyledim.

Güzel Oynadık Ama Az Kalsın Yeniliyorduk!!!
    Maçta biz üstündük ama bir kere kaleyi bulup gol attılar.Allahtan 2 kere bulmadılar.

Sol kanattaki sıkıntı Fabio ile Son Bulacak!!!
    Sol kanatımız iyi bir oyuncu fakat pek fazla mücadele edemiyor.Dokundukları gibi yere yapışıyor.Ama Fabio'nun fiziksek özellikleri bizi onu almaya zorladı.
    1.5 Milyon €

Oyun İlk Defa Bizden Yana!!!
    İlk defa böyle birşey oldu.Kötü oynadığım bir maçı kazandım.İçimden sevinmek gelmedi ama gülmekten kendimi alamadım

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Öncelikle 13. sezon bir oyunu oynamak özellikle kariyer yayınlayarak oynamak güzel olsa gerek

Baştan beri okumam imkansız gibi kitap gibi olmuş kariyer

Başarılar hocam
    saol hocam.Ama yakında kitap bitebilir
    Last edited by LifeYourself : 16.Mayıs.2009 at 21:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Ligde guzel gidiyorsun. Bu arada o Karabocek ne oyle ya. Frikik ve Penalti kullanma 18

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ligde guzel gidiyorsun. Bu arada o Karabocek ne oyle ya. Frikik ve Penalti kullanma 18
    hocam o 2009 yılındaki hali.
    Kimbilir şimdi ne olmuştur
    dur az sonra ss'sini koyarım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bu Da Şimdiki Hali
    Galiba antreman programı nedeniyle penaltı ve frikik 16 ya düşmüş

Last edited by LifeYourself : 16.Mayıs.2009 at 22:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Orduspor Yükselişe Devam Ediyor!!!
    Maçta ilk başta birkaç atak gördük kalemizde.Daha sonra Jorge'nin golüyle birlikte bastırmaya başladık.Böylece bir gol daha bulduk.Orda kendi kalesine attı gösteriyor.Aslında gol Manske'nindi ama adam kurtarmak için zıpladı kaleye soktu

Orduspor Kontrolü Elinde Tuttu!!!
    Maçtan korkuyorduk.Meğersem onlarda korkuyormuşİki takımda pek atak yapmadı.Ama oyunun kızışma anlarında oynadığımız sert oyunla maçı aldık.

Ligin Son Sırasında Bulunan Bursaspor'da Zorlanmadık!!!
    Maç zorlu geçmedi.Allahtan sakatlık olmadı.Bursaspor çok sert oynadı ama maçı aldık.

Birde Genç Sol Kanat Aldık!!!
    Aslında bu oyuncununda pek bir fiziği yok onuda antremanda geliştireceğiz işallah.
    1.4 Milyon €

Puan Tablosu
    Evet ligin ilk yarısını beklenmedik bir şekilde 1. bitirdik.Herkez şaşkın ama biz şaşkın değilizHedefimiz olmasa bile biz iyi bir yerlerde bitirmek istiyorduk bunu başardık.

Şimdi sırada kupa maçları var onları bugün yapmayı düşünmüyorum aslında ama yapadabilirimYorumlarınızı bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İstek üzerine sabit başlık özelliği kaldırılmıştır.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İstek üzerine sabit başlık özelliği kaldırılmıştır.
    Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Bence'de iyi yaptin Ismaill, yukarilarda fazla gorunmuyordun. Hadi artik devam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yorumsuz!!!
    Galatasaray'ın böyle kötü bir oyun sergileyeceği aklıma gelmezdi.Bu maçta 20 şut bile çekebilirdik ama istatiklerden görüceksiniz ki 27 foul yaptılar 3 oyuncumu hafif sakatladılar.Böylece formumuz düştü.Zar zor yendiler...

Zorlanmadık!!!
    Takımda Küçük uşakları oynatam dedim bu seferde adam kırmızı kart yediAz kalsın gruptan çıkamıyorduk

Türkiye Kupası Grup C
    Şanlıurfaspor maalesef puan alamadan ayrıldı kupadan...

İlk yarının göze çarpan isimleri!!!
    Manske

Jorge Saez
    Söylemem gerekirse süper bir adammış artık yeni kariyer açarsam bunu alırım çok beleşçi bir uşak.Pozisyonları çok iyi takip ediyor.

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bence'de iyi yaptin Ismaill, yukarilarda fazla gorunmuyordun. Hadi artik devam
    bencede böyle iyi oldu hocam
    zaten yükseklerde gözümüz yok
    Last edited by LifeYourself : 17.Mayıs.2009 at 18:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

İsmail ne kadar iyi oynasan da takım eger kücük bir takımsa büyük takımlara karsı bireysel yetenek ön plana cıkıyor. O yüzden fazla takma Bi de baslıgı sbtten almak iyi olmus
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Türkiye Kupası Çeyrek Final
    Son Şampiyonu Yenmek Mümkün Mü?

Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Ayak
    Orduspor Avantajlı!!!
    Maçta erken bulduğumuz golle bir umut doğdu içimizde ama sonradan gol yedik.2 yarı çok farklı bir Beşiktaş vardı.Ama biz bu fırtınaya dayandıl mutluyuz...

Orduspor'dan Bomba Transfer!!!
    Orduspor İflas Bayrağını Çekti!!!
    Ligi İyi Bir Yerde Bitiremesse Külüp El Değiştirebilir..
    Mehmet: 10Milyon €

Türkiye Kupası Çeyrek Final 2. Ayak
    Ordu'da Son Şampiyonu Gömdük!!!
    Çok hızlı başladık oyuna ama bu sırada defansta çok boşluk verdik bu da bize yaramadı.Ama yinede uzatmalarda rakibimizi affetmedik.Yeni transferimiz bombo bir giriş yaptı takıma...

Orduspor 2. Yarıya Müthiş Başladı!!!
    Maçtan önce bazı şüphelerim vardı ama 3 gol atınca rahatladım.Ama biz fazla rahatlayınca 2. yarı aniden 2 gol yedik.2. yarı rakip bizi çok uğraştırdı ama bizim Beşiktaşta düştüğümüz hataya düşüp defansta boşluk verdiler.Fark tekrar 2 olunca Ankaraspor maçı verdi..

Son Sıradaki Karşıyaka'yı Gole Boğduk!!!
    Anlatılacak pek birşey yok fakat kötü olan tek şey gol kralımızın sakatlanması...

Beyler sizi çok aksattım biliyorum ama kusura bakmayın.Okul mokul derken
    İsmail ne kadar iyi oynasan da takım eger kücük bir takımsa büyük takımlara karsı bireysel yetenek ön plana cıkıyor. O yüzden fazla takma Bi de baslıgı sbtten almak iyi olmus
    Takmadım zaten hocam ileriye bakıyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

İsmail ne yaptın Kulüp iflas mı ediyor Ligde de son 2 macı almıssın. Herzamanki gibi iyi gidiyorsun
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İsmail ne yaptın Kulüp iflas mı ediyor Ligde de son 2 macı almıssın. Herzamanki gibi iyi gidiyorsun
    kulübün değeri zaten 4 milyon €
    doğal olarak 10 milyon €luk adam alınca böyle oldu ama ben bu adama güveniyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Helal olsun 13.sezon Dünya'yı tamamladıktan sonra diğer gezegenlere de tanıt kendini öyle gel

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Helal olsun 13.sezon Dünya'yı tamamladıktan sonra diğer gezegenlere de tanıt kendini öyle gel
    15. sezon da kapatabilirim ama bilmiyorum
    Rekorumu egale ederler diye korkuyorum
    Aslında ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Uff son zamanlarda boyna crash dumps hatası almaya başladım 5 maç ara ile:S

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardesim hata Alman Cok Kötü oLmus Oyunu silip Bastan Yükle Sorun Cözülecektir.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kardesim hata Alman Cok Kötü oLmus Oyunu silip Bastan Yükle Sorun Cözülecektir.
    oyuna devam ediliyor ama bazen oynadığım 1-2 maç siliniyor

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Belki artik yeni bir kariyer acmanin zamani gelmistir ha

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Her hafta kayıt edip gidebilirsin, biraz sıkıcı olabilir ama. Şu hata çok kişiyi soğutuyor sanırım oyundan. Yine de gidebildiğin yere kadar git derim, çıtayı yükseğe koy ki ulaşmak kolay olmasın.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Evet her kariyerin sonu gelir.
    Bizimkininde ardarda gelen crash dumps hatalarıyla maalesef sonu geldi.Gittiğim her takımda hep şampiyondum.Herkes gördü 13 sezonda 12 kez lig 1. liği yaşadım.Güzel günlerim geçti.Galatasaraydaki yaşlı ordusu ile 2 kez uefa aldım.Ben birçok şeyi başardığımı düşünüyorum.Zaten bu regenler canımı sıkmaya başlamıştıÇoluk çocuktu hepsi
    Neyse yetkililerden kariyerin kapatılmasını istiyorum.
    Yeni kariyer açabilirim.Herkez gibi benimde son kariyerim olucak açıcağım kariyer yine böyle bir 10-13 sezon geçiririm zaten o sırada fm 2010 çıkar

Sayfa 30 / 30 İlkİlk ... 20282930

Mesaj Yetkileri