Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 203 sonuç

Konu: Turksportal'dan İsteklerim...

Şu linklerdeki yönlendirme kalksa iyi olur. Tıklayınca siteye gidelim direkt. Ayrıca neden var bu? Biri aydınlatırsa sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başka siteler konu çalarsa diye
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Nick değişimi oLabiLir, profiLimizin soLt aLt köşesinde durumumuzu beLirttiğimiz yer oLabiLir.

Arka pLan sadece bir renk oLmayabiLir. Papatya, güL, araba resimLeri vs vs seçme ihtimaLimiz oLabiLir.

Kullanıcı adı değişikliği olsun mümkünse..

Lütfen birde imzalarda daha fazla seçeneğimiz olabilsin, çok kısa ve gösterişsiz oluyor imzalar..

Teşekkürler..
    ..hayal kurmuyoruz, müze dolduruyoruz..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

aslında normal turksportal forum temasında arkaplanda desen yerine no-repeat bir wallpaper olabilir. mesela insan tuttuğu takıma göre seçebilir. mesela ali sami yen, mesela türk telekom arena, mesela saraçoğlu, inönü vs...

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

YöneticiLer siLdikLeri mesajLarın sebebini söyLemeLi

Mesaj yazıyorsun hemen siLiniyor..

Aynı zamanda birazda oLsa forum içi tartışmaya konuşmaya fırsat veriLmeLi..

Kendimizi kandırarak konuşacaksak neden forumLar biLgi aLışverişi payLaşım diye adLandıRıLıyor ? madem ceza sistemi var aşırıya giden cezasını aLır .. Diğer türLü biraz daha imtiyaz oLmaLı neredeyse kibarLıkdan kırıLacağız sahte kibarLıktan!
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Quote Originally Posted by TuRGuT BaŞ View Post
    YöneticiLer siLdikLeri mesajLarın sebebini söyLemeLi

Mesaj yazıyorsun hemen siLiniyor..

Aynı zamanda birazda oLsa forum içi tartışmaya konuşmaya fırsat veriLmeLi..

Kendimizi kandırarak konuşacaksak neden forumLar biLgi aLışverişi payLaşım diye adLandıRıLıyor ? madem ceza sistemi var aşırıya giden cezasını aLır .. Diğer türLü biraz daha imtiyaz oLmaLı neredeyse kibarLıkdan kırıLacağız sahte kibarLıktan!
    Kesinlikle katılıyorum.

Bu forumda resmen Polyannacılık oynatılmaya çalışılıyor üyelere..

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by RoSeSHaH View Post
    Kesinlikle katılıyorum.

Bu forumda resmen Polyannacılık oynatılmaya çalışılıyor üyelere..
    Evet kimse kendi görüşünü adam akıLLı yansıtamıyor..

Madem ceza sistemimiz var bu sistem yansıtıLdıktan sonra uyguLanır..

Ceza aLanda ceremesini çeker kısacası sütten ağzı yanar yoğurdu üfLeyerek yer..

Ama bizim içimizde tartışmak yok nasıL var hem kendini hemde karşındakini kandırarak var...

Kısacası kendini sosyetik göstermeye çaLışan ama sosyetik oLmayan insanLar gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Seçtiğiniz kelimeler hakarete varan, mahallede arkadaşlarınızla konuştuğunuz gibi olmaz ve derdinizi düzgün kelimelerle anlatırsanız kimse mesajınızı silmez. Bu nedenle üslup önemlidir. Hakaret edeyim, ona buna sallayayım, o çıldırsın, ben aklıma geleni yazayım ne olursa olsun mantığında olursanız bu tarz mesajlar silinir.

Mesela ne olursa olsun bir oytuncunun adını MALdonado şelkinde yazmak kabul edilebilir bir durum değildir. Oyuncu eleştir, yerin dibine sok ama bu şekilde değil. Kimse Maldonado'ya iyi de, Aragones'e süper de demiyor ki size, seçtiğiniz kelimelere daha dikkat edin, mahallede konuştuğunuz gibi konuşmayın diyor burada. Silah zoruyla yorum yaptırdığımız yok.
    "YÜCE ATATÜRK"

Evet kimse kendi görüşünü adam akıLLı yansıtamıyor..

Madem ceza sistemimiz var bu sistem yansıtıLdıktan sonra uyguLanır..

Ceza aLanda ceremesini çeker kısacası sütten ağzı yanar yoğurdu üfLeyerek yer..

Ama bizim içimizde tartışmak yok nasıL var hem kendini hemde karşındakini kandırarak var...

Kısacası kendini sosyetik göstermeye çaLışan ama sosyetik oLmayan insanLar gibi
    Katılıyorum.

Profilimde cezalar var ama birçoğunun mesajını bile bilmiyorum. Direk cezayı yiyoruz. Sebebini bildiklerim ise komedi resmen. İnanmakta güçlük çekiyorum çoğu zaman.

Eğer bizim uğruna ceza aldıklarımız tartışma ise, burası forum mu acaba çok merak ediyorum ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Aldığınız cezanın haksız olduğunu düşünüyorsanız üst yöneticilere itirazda bulunabilirsiniz. Mutlaka cevap verilecektir. O zaman siyaset forumunu da açalım, maksat tartışmaksa??? Laf sokmaksa, hakaret etmekse...

Burada birşeyler paylaşalım, okuyanlar da belki bir şeyler kapar diye uğraşıyoruz, kavga çıksın, insanlar içini döksün diye değil, kusura bakmayın.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Serkan onu ben kabul ediyorum..Tamam o benim hatam ama benim burda anLatmak istediğim mesajLarın siLinmesi değiL..

Şimdi ben bir gs arkadaşLar tarışsam cak diye uyarı veya bi bjk tartışsam cak diye uyarı ..

Biz sonuçta üye olarak istekLerimiz diLe getiriyoruz.. uyguLaması tsi yönetimine kaLmış..

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Serkan onu ben kabul ediyorum..Tamam o benim hatam ama benim burda anLatmak istediğim mesajLarın siLinmesi değiL..

Şimdi ben bir gs arkadaşLar tarışsam cak diye uyarı veya bi bjk tartışsam cak diye uyarı ..

Biz sonuçta üye olarak istekLerimiz diLe getiriyoruz.. uyguLaması tsi yönetimine kaLmış..
    KatıLmıyorum. Bence böyLe uyarı sistemi tam yerinde. Bir çok forum gezdim, aktif oLdum. Hep uyarı aLırdım. Ama artık öyLe bir sorunum yok, burada ki uyarı ve ceza sistemi o kadar etkiLi ki seviyeLi tartışıyorum. Başka forumLarda takıLdığımda da yansıyor.

Bu sistem böyLe güzeL

Daha 1 uyarı aLdım, yönetim hakLıydı onda da.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

VesseLam amaç biLiniyor ama neyse Allah'dan daha önceden geçtim bu yoLLardan az bişe

yönetim Lafım size değiL aLınması gereken aLınmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tartışma her zaman oluyor ve hakaret olmadıktan sonra uyarı verilmiyor. Ve yineliyorum, haksız olduğunu düşündüğünüz uyarılar konusunda üst yöneticilere veya adminlere başvuru yaptınız da size cevap verilmedi mi? Biz mükemmeliz, hata yapmayız demiyoruz varsa haksızlık zaten uyarı geri alınır.

Gereksiz uyarı aldığını düşünen, ben düzgün yazdım, hakaret laf sokma, aşağılama yoktu diyen varsa gelip itirazını yapabilir. Herkes hakkını savunmalı bu konuda, bizde hata varsa zaten özür diler gerekeni de yaparız.

Yöneciticilerle iletişime geçme konusunda bu nedenle daha aktif olun, sorununuz olduğunda başvurun. Sizle ilgilenilmedi mi, gelin bana kim ilgilenmediyse gerekeni yapalım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Kim hakaret ediyor ? Kim laf sokuyor ?

Cezaya itiraz etsem ne olacak ki ? Değişecek mi birşey ? Yöneticinin fikri mi değişecek ?

Size göre tartışmakta yanlış, ilginç..

Neyse konuyu uzatmak istemiyorum, amacından sapmasın. Sadece düşüncelerim böyleydi..

Nesil
    2008
    Yer
    Gaziantep

Cezaya itiraz etsem ne olacak ki ? Değişecek mi birşey ? Yöneticinin fikri mi değişecek ?

Neyse konuyu uzatmak istemiyorum, amacından sapmasın. Sadece düşüncelerim böyleydi..
    Sadece senin için konuşmuyor, geneLLeme

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Belki aynı anda yazdık ve okumadın yazdıklarımı. İtiraz etsem ne olacak ki? Sen et bakalım ne oluyor?

Hakaret eden, laf sokanın mesajları siliniyor zaten, aşırıysa uyarı veriliyor çok aşırıysa siteden uzaklaştırılıyor.

Bu konu sizin önerileriniz için açılmış bir konu, bu konuda konuşacağız elbette. 1 önceki mesajımı okumadıysan bir daha okumanı tavsiye ediyorum sadece.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Ben okey oynarken hile yapıyorum, buna göz yumulmasını talep ediyorum diyenide ilk defa görüyorum.

Benim mesaj silmem, uyarı vermem demek sizi düşman olarak gördüğüm anlamına gelmez. Msn'de görürüm gırgır, şamatamızı yaparız ama forumda bir standartım varsa bunu herkese uygularım. DisCo böylemidir diye bir anket açsak açık ara evet oyuyla gider.

İçinizden birine hitaben söylemiyorum. Örnek vermek adına anlatıyorum. Üye sürekli laf sokma çabasında. Her konuda bunu açıkça belli ediyor. Artık limit doluncada uyarıyı veriyoruz. Üyenin tepkisi şöyle oluyor.

Foruma daha yeni kayıt olmuş sanki ve biz ilk mesajında uyarıyı vermişiz gibi. Biz o üyeye 1-2-3-4 defa sabır gösterip düzelmesini beklemişizdir. Tabi bunu ilan edecek değiliz. Mesajın silinmesi demek "bak sen bir yerlerde yanlış yapıyorsun demektir. Uyarıyı verincede "vay efendim tartışamayacakmıyız."

Tartış güzel kardeşim emin olun birşey diyen olmaz.

Türkçemiz çok güzel bir dildir arkadaşlar. Bilincine varalım.

Bülent Korkmaz bu işten anlamıyor değil ya elbette bu oyuncuyu oynatmaz diyebiliriz. İnanın bu lafı çok farklı kelimeler kullanarak defalarca yazabilirim. Ancak;

Bülent Korkmaz eşşek değil ya derseniz bu olmaz.

Bu oyuncuyu boşuna transfer ettiler demek yerine

Bu oyuncu bir b.ka yaramıyor derseniz bu olmaz.

Maldonado kötü bir oyuncu demek varken MALdonado derseniz olmaz.

Şahısların, kulüplerin, simgelerin adlarını küçük düşürücü şekilde değişirseniz bu olmaz. Dün bu konuda 5 tane rapor vardı ama yönetici gıcık ya üyeye sırf ceza vermek için arayıp bulmuştur o mesajı. Daha doğrusu yönetici + farklı renklerdeki 5 üyede gıcık bu adama.

Devam edelim.

Arkadaşlar şu konuyu lütfen uzatmayalım artık dedikten sonra hala o konuyu uzatıp laf atmaya çalışırsa üye bu olmaz. Bu konuyu başka başlıkta etme, bulma dünyası diye mesaj yazarak intikama dökerse bu olmaz.

İnanın daha dün doğmadık. Kim neyi niye yapıyor biliyoruz. Bu tarz şeyleri ben yapsaydım sizlerde bunun farkında olurdunuz. Görmek için ekstra birşey olmasına gerek yoktur.

Dün Fenerbahçe maçında Uğur Boral resmen tekmeyi vurdu. Ben ne yaptım diye itiraz ettikçe etti.

Varsın sizlerde biz ne yaptık diyin. Suçlu biz olalım ama bu tarz mesajlar barınamaz silinir.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ben maldonado konuusnda siz hakLısınız diyorum zaten..

Diğer konuLarda beni pek iLgiLendirmiyor son aLdığım uyarı bundan 1 sene önce

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İsim degisikLiği .. Arka pLana daha çok ayrıntı
    Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    mesela ali sami yen, mesela türk telekom arena, mesela saraçoğlu, inönü vs...
    İmzada daha fazLa karakter vb..

Bir kere daha katılıyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Aslında amacım konuyu uzatmak değil ama yanlış yönlendirmelerden hoşlanmıyorum.

1000 defa yazılsada anlamamakta ısrar ediyoruz ama ben bir kere daha yazıyorum ki işin günahını üzerimden atayım.

1. İçerde ezeli rakip dışarı maçlarında tek yürek olanlar vardır.
    2. İçerde dışarda rakibinin yenilmesini isteyenler vardır.
    3. Maç anında tek yürek maç bitiminde yenilgi varsa dalga geçenler vardır.

Bunlardan hangisine uyuyorsak uyalım bu kendimizi bağlamaktadır.

Maç analizi, maç olayları hakkında konuşacaksınız tamam. Onun haricindeki herşey için cezai uygulama yapılacaktır. Bilginize...
    Yukardaki mesaj bana ait. Atılan onlarca mesajdan sonra artık bunu yazma gereği duymuştum. En alt noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum.

Teknik direktörün tecrübesizliği, anormal eksikler, rehavet vs..

Turu kaybettik. Yazacak çok şey var, çok doluyum ama yazmak istemiyorum. Bizi destekleyen BJK'li, FB'li veya başka takımdan olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tebrik ediyorum.

Gerisi içinse söylenecek birşey yok, Arda'nın dediği gibi ; " Saraçoğlu'nda final tehlikemiz nasıl inmişse yüreklerine, sevinçten ağlıyorlar.."
    RoSeSHaH adlı arkadaşımın yazmış olduğu mesaj. Gayet maç yorumu ile başlamış ama sona dikkat ediyoruz.

Ben bu tarz mesajların olmaması gerektiğini vurgulamışmıyım. Evet.
    Yazılmaya devam edilirse cezai uygulama olacak demişmiyim. Evet.

Malesef dediğimi yaparım. Tabi daha bitmedi.

Öne geçince maç kaybetmek herkese mahsustur, gördük bunu..

Tebrikler Bursaspor.
    Galatasaray başlığından Fenerbahçe başlığına geldik. Mesajı yazan RoSeSHaH.

Galatasaray öne geçti ve elendi ya onun intikamı alınıyor ama biz bunu anlayamıyoruz. Daha öncede dedim ya dün doğduk.

Farklı bir konunun davasını başka bir başlıkta gütme var mı? Evet.
    Laf sokma var mı? Evet.
    Tartışma çıkarmı bu laftan. Evet.
    Peki daha önce bunu yaptığında bu arkadaşımıza uyarı vermişmiydik. Evet.

Katılıyorum.

Profilimde cezalar var ama birçoğunun mesajını bile bilmiyorum. Direk cezayı yiyoruz. Sebebini bildiklerim ise komedi resmen. İnanmakta güçlük çekiyorum çoğu zaman.

Eğer bizim uğruna ceza aldıklarımız tartışma ise, burası forum mu acaba çok merak ediyorum ?
    Sebebini görebildiği uyarı 3 tane ve 2 tanesi bana ait.

Haksız yere mi verilmiş yoksa haklı mı karar sizin. Hatta komedi olup olmadığınında kararını siz verin. Kimsenin benimle ilgili konularda yanlış yönlendirmesine tahammül ediyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İmzada daha fazla satıra izin verilmesi,
    ve de kullanıcı adı değişikliği

Bunlara ceza verilmesi komik bana göre..

Ama karar sizindir, saygılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bunlara ceza verilmesi komik bana göre..

Ama karar sizindir, saygılar..
    İçeriği boş, konudan uzak anlamsız mesaj yazmak yasaktır.
    Argo, küfür ve benzeri forum seviyesini düşürücü içerikte mesaj yazamazsınız
    Konudan saparak kişisel tartışmaya giremezsiniz.

Yukardaki kuralların herhangi birinden ötürü uyarılar aldınız. Bu kuralların varlığından haberdar olarak bu forumda yorumlarınızı yazıyorsunuz. Size komik gelsede, yanlış bulsanızda bu kurallar uygulanacaktır.

Siz bu kuralların dışına çıkma hakkına sahipsiniz. Bu kurallarla ilgili fikir belirtme (komik bulma,inanamama) hakkınada sahipsiniz.

Ancak kuralların tersini yapıp ceza aldığınızda sanki zulüm ediyormuşuz gibi haksız yere ceza veriyormuşuz gibi yansıtma hakkına sahip değilsiniz. Ben birşeyleri açıklama gereği duymasam ve bu konuya birisi gelip baksa;

"A takımı çok iyi top oynadı. Kanatlardan iyi bindirmeler yaptı. Seyircide mükemmeldi. "

diye yazılan bir yoruma ceza vermişim sanacak.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Forum kurallarında bir değişiklik olmayacaktır. Aldığınız cezalarla alakalı bir sorununuz olduğu zaman "destek forumu"na yazı yazarsanız bunu tartışabiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Anadolu Yakası

ben fikirlerimi yazayım
    Dosya paylaşım alanının eski halini bilmiyorum yanlışsam düzeltin lütfen fakat yanlış anlamayın ama Resmi araştırma sitesi forumuna yakışmayacak durgunlukta bu işi becerebilen arkadaşlara teşvik ve tebrik ile daha hareketli hale getirlebilir diye düşünüyorum..
    Grafik gibi teknik konularda ekiplerin tabi zamanı ve imkanı varsa bu işe hevesli arkadaslara bir şekilde öğretme anlamında destek vermeleri ve grafik konusunu canlandırmaları gerek kanısındayım..
    Bu biraz şahsi olacak arkadasların kacının bundan rahatsız oldugunu bilmiyorum ama maç yorumları konusunda daha dikkatli olunması hatta gerekirse uyarı yöntemlerinin sertleşmesi taraftarıyım cünkü tahrik iceren cok mesaj görüyoruz ve bu tahrike kapılıp aslında söylemek istemedigini söyleyen cok arkadasa sahit oluyoruz..
    çirkin öldü de, güzel ölmedi mi ..?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Forumdaki grafik durgunluğunun biz de farkındayız. Ama piyasadaki fm sitelerinden daha farklı bir misyona sahip olduğumuz için grafiği biraz arka planda bıraktık, ilgilenemez olduk.

Öyle ki, bir zamanlar ardı ardına grafik paketleri, online dergi çıkartırdık. Bunlardaki istikrarımızın dalgalı olmasının sebebi yaşantımızdaki gelişmeler ve bu olayı hobi olarak görerek yaptığımızdandır.

Misyonumuz Türkiye araştırması. Diğer konuları ise (Türkçeleştirme, grafik paketleri, incelemeler vs.) hobi olarak yapıyoruz. Yani demek istediğim, hiçbiriyle uğraşamasak bile elimizde uğraşmak zorunda olduğumuz bir araştırma hususu var. Diğer sitelerde böyle değil durum. Elbetteki grafikle uğraşanlar falan bu işe hobi olarak başlıyor. Ama sonradan sitedenin popülerliğini sağlayan içerik sadece bu etkenler olunca hobileri hobi olmaktan çıkıp bir işe dönüşüyor. Bunu eleştiri olarak demiyorum. Bunu iş gibi görüp yapan siteler sayesinde çeşitlilik artıyor.

Ben de isterim herşeyin en iyisinin benim sitemde olmasını. Neden insanlar başka sitelerden indirmek zorunda kalsın bizim siteye girmişken. Ama site olarak odaklandığımız şeyler çok farklı. Kimseyi birşeyler üretsin diye zorlamıyoruz. Bunu bir iş olarak görmüyoruz. Belki de eksikliğimiz bundan kaynaklanıyordur. Birisi bir işi yetiştiremediği zaman ona kızmak yerine, ona birşey olup olmadığını merak ediyoruz. Örnek olarak ben, Burak Duran ve İlhan zamanında Türkçeleştirme paketlerini aldığımızda sürekli aksatırdık. Zamanında veremezdik. Ama Volkan abinin bize yaklaşımı "höyt ulağn" tarzından olmadığı için çevirilere seve seve devam ettik.

Sanılanın aksine bizim herşeyde iyi olma çabamız yok. Bu çaba site içindeki huzuru bozar. İş veren gibi olmak istemiyoruz. Herkesin gönlünce çalıştığı bir yer olmak istiyoruz. Üretene, üretmek isteyene kapımız açık.

Ha hiç mi adım atmıyoruz içeriği arttırma konusunda... Atıyoruz. Türkiye'nin en iyi patchmaker'ı olan Makaay artık sitemizde mesela. 2004 yılında onun yaptığı patchlerle oynadığımı hatırlarım cm'yi. Onun dosyalarını yakında görürüz arşivimizde.

Grafik bölümündeki durgunluğun da ileriki zamanlarda geçeceğine inanıyorum. Geçmezse de önemli değil zaten. Türkiye'de grafik konusunda profesyonel anlamda sağlam işler yapan bir sürü site var. Eksiğimiz hissedilmez. Ama bu grafik konusundaki "eksikliğimizi" kapatmak için uğraşmayacağız anlamına gelmez.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

nick değişikliği çok güzel olur bence de. Yönetimden de bir tık bekleriz artık

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri