Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 203 sonuç

Konu: Turksportal'dan İsteklerim...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Grafik anlamında bende birşeyler yazmak istiyorum.

Yama konusunda iyi çalışmalar yapan birçok site bulunuyor. Bu sitelerden kimisinin asıl işi yama çıkarmaktır. Diğer geri kalanlarda ise grafikçi olarak görev yapan arkadaşların bir hayli boş zamanı vardır.

Kendimden örnek vermek gerekirse Fm2008 ile ilgili bir çok yaptığım yama bulunuyor. Klasik tarzda, ayak üstü uydurduğum şekilde bir çok yama paylaştım. Çünkü bunları yapacak zamanım vardı. Bugüne baktığımızda zaman bulamıyoruz, bulduğumuz süreçtede de elimizden geleni yapıyoruz. Yani X bir üyenin sınavı varken sen boşver sınavı yama yap diyemiyoruz.

Bunu nasıl aşabiliriz sorusuna gelince grafik anlamında çalışma arkadaşı arıyoruz ve gerekli başvuru başlıklarınıda açmıştım. Katılım olmayınca bu anlamda da yapabileceğimiz pek birşey olmuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Anadolu Yakası

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Grafik anlamında bende birşeyler yazmak istiyorum.

Yama konusunda iyi çalışmalar yapan birçok site bulunuyor. Bu sitelerden kimisinin asıl işi yama çıkarmaktır. Diğer geri kalanlarda ise grafikçi olarak görev yapan arkadaşların bir hayli boş zamanı vardır.

Kendimden örnek vermek gerekirse Fm2008 ile ilgili bir çok yaptığım yama bulunuyor. Klasik tarzda, ayak üstü uydurduğum şekilde bir çok yama paylaştım. Çünkü bunları yapacak zamanım vardı. Bugüne baktığımızda zaman bulamıyoruz, bulduğumuz süreçtede de elimizden geleni yapıyoruz. Yani X bir üyenin sınavı varken sen boşver sınavı yama yap diyemiyoruz.

Bunu nasıl aşabiliriz sorusuna gelince grafik anlamında çalışma arkadaşı arıyoruz ve gerekli başvuru başlıklarınıda açmıştım. Katılım olmayınca bu anlamda da yapabileceğimiz pek birşey olmuyor.
    Grafik konusunda yorum yapmıs biri olarak cevap hakkımı kullanmak istiyorum
    Haklısın grafik işini hobi olarak yaptığınızı ve asıl amacın grafik oladıgını, bu sitenin fm grafik sitesi olmadığını biliyorum. Zaman ayrılması gerekli ve bu zamanın sürekli bulunabilecek birşey olmadıgınında farkındayım. Benim söylemek istediğim şey şu misal basvuru konusu açılıyor kabiliyeti ve bu işi kıvırabilen arkadaslar basvuruda bulunuyor değerlendiriliyor vesaire.. Hevesi olupta acemi olan arkadaşlarında bir şekilde öğretilip grafik konusunda yetiştirilmesi faydalı olur kanısındayım ben.. Buda grafik konusuna hareketlilik getirir diye düşünüyorum..
    çirkin öldü de, güzel ölmedi mi ..?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Şimdi sürekli aktiflik isteyen işleri net üzerinden yada telefondan kısacası karşıdaki kişiyle aynı ortamda olmadan öğretemezsiniz.

Bu tarz şeyler için düzenli çalışma gerekmektedir. Birşeyi bir kez yaparsanız denemiş olursunuz. Bir kaç kez yaparsanız alıştırma olur. Bin defa yaparsanızda o uğraştığınız konu sizin olur. Burdan yola çıktığımızda fazla bilgisi olmayan arkadaşlara bizim birşeyler göstermemiz olanaksız kalıyor. Örneğinide vereyim ki destekli olsun.

Eğer yüz paketi yaparken oyuncuyu kesemiyorsanız bunu ben size gösteremem. Ben kesim yapacağınız aracı belirtebilirim sadece. Gerisi sizin bu aracı kullanma becerinize kalmıştır. Bin defa keser biçersin ve mükemmeli yakalarsın. Başvuru gerçekleştikten sonra istenen yamayı kendi yapımınla ulaştırırsın ve ekibe katılarak yardımcı olursun.

Tabi madalyonun diğer kısmından da bahsetmek istiyorum. Grafik Ekibine girebilmek için üye acayip bir performans gösteriyor. Ekibe dahil oluyor ve Grafik Ekibi Üyesi yazıyor ya çalışmaya katılmasına gerek kalmıyor artık. En önemli problemde budur bence.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

sizce bir yüzpaketi sadece cut-outttan mı olusuyor?

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Yapılması mümkün herhangi bir yamanın kaç çeşit olduğunun bir önemi yoktur. Photoshop kullanımı pratiğe dayalıdır. Bahsi geçen örneklendirmede bunu destekleme amacıyla verilmiştir.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Sanırsam şuanLık bir yeniLeme düşünmüyor

Tarafçı siyasete kaçmamak şartıyla, siyasette konuşulabilsin..

Bugün Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü, 26 saattir bulunamıyor. Bunun için birşeyler yazmak siyaset olmaz herhalde, nerede yazacağımı bilemedim ben..

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

nick değiştirme istiyorum

Bu nick değiştirme olayında sadece isteyenlerin mi yoksa herkesin mi nickleri değişiyor ?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

af istiyorum...

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Bu nick değiştirme olayında sadece isteyenlerin mi yoksa herkesin mi nickleri değişiyor ?
    İsteyenlerin tabi ki de.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Quote Originally Posted by EreN View Post
    İsteyenlerin tabi ki de.
    Dedim bütün nicklere mi format atılıyor. Sağol bilgilendirme için . . .

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

tabiii 2 sayfa yazı yazdıktan sonra sitenin kesilmesinden dolayı biraz kızgın yazıyorum özür dilerim ama şu site önce bir doğru düzgün çalışsın başka bişey istemiyorum Mustafa bey..

2 sayfa yazı yazdım adanaspor-manisa maçına uçtu gitti ya yazık...şimdi üşeniyorum tekrar yazmaya artık belki sonra...
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

TuNdRaLoWeR Misafir

Rica etsem nickimi TuNdRaLoWeR yapar mısınız? Değerlendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Şuan nick değişimi yasak yalnız ileride talepler üzerine 1 kerelik nick değişikliği hakkı tanınırsa onu bilemem..

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by kanaryam1907 View Post
    Şuan nick değişimi yasak yalnız ileride talepler üzerine 1 kerelik nick değişikliği hakkı tanınırsa onu bilemem..
    Yasak olduğu söylendi zaten daha önce.Rica...

Quote Originally Posted by RoSeSHaH View Post
    Tarafçı siyasete kaçmamak şartıyla, siyasette konuşulabilsin..

Bugün Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü, 26 saattir bulunamıyor. Bunun için birşeyler yazmak siyaset olmaz herhalde, nerede yazacağımı bilemedim ben..
    Bunun kabül göreceğini sanmıyorum ve görmemelidir.. Ana fikir spor-oyun burda M.Yazıcıoğlu toplumun her kısmında aynı sevigiyi gören bir insanda değildi tartışılabilir bir çok yanı var.. Üzgünken seçebilceğiniz kelimeler katılımcılarda cevaplama hissi doğuracaktır.. Bunun için haber & siyaset forumlarını kullanman en ideali..

Ayrıca bu konuyu olumlu buldum üyelere fikirlerini değerli kılınabilceğini düşündürmek güzel bir şey.. Genel istek kullanıcı adı değiştirme üzerine aslında her sene bir kez uygulanabilir bu herkes memnun ayrılır..

Talking

fm 2010 için olmasını düşündüğümüz özellikleri yapımcı firmaya bildirmek için bi sayfamız olsa... eski sitede bununla ilgi konu açmıştım az kalsın siteyi başıma yıkıyordunuz

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Üyelerimize Özel 18-03-2009
    01:18
    Hiçbir zaman 1 Argo, küfür ve benzeri forum seviyesini düşürücü içerikte mesaj yazamazsınız Bursaspor
    siteden uzaklaştırılmış olmama rahmen ceza almışım nasıl bir olay bunu anlamadım ?

2. biz aldığımız cezaları neden göremiyoruz, bilelimki nerede hata yaptık bir daha yapmamak için bilgimiz olmuş olur..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu işlemi yapan kişi olarak anlatayım o durumu.

Oradaki mesajın 14.02.2009 saat 22:26'da atılmış, mesajının içeriğinde hem tartışma doğuracak bir anlatım var (Ki zaten doğuyordu.) kullandığın (Daha doğrusu yarıda bıraktığın.) bir tabir yüzünden üyelerin karşı karşıya gelmesi durumu vardı, yapılacak en doğru şeyde o konu ile ilgili mesajların ve gereken işlemlerin yapılmasıydı.

Ayrıca bu tür durumları Destek Merkezi'ne yazarsanız daha doğru olur.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by STRATOVARIUS View Post
    fm 2010 için olmasını düşündüğümüz özellikleri yapımcı firmaya bildirmek için bi sayfamız olsa... eski sitede bununla ilgi konu açmıştım az kalsın siteyi başıma yıkıyordunuz
    Yapımcı firmaya bildirmek biraz zor ama beklentiler gibi bir başlık açarız oyun biraz eskimeye başlasında.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

doğru konuşanLarında saygı görmesi
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bir örnek alabilirmiyiz. Yada tüm örneklerinizi.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Bir örnek alabilirmiyiz. Yada tüm örneklerinizi.

Almaya gerek yok forumu doLaşman yeterLi oLur

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Birşey yazıyorsan dibini doldurman gerekli diye düşünüyorum. Nasıl diye soracaksan

Grafik anlamında gerideyiz diyorlar. Bu yazılan herhangi bir fikirdir. Ancak devamına ekliyorlar. Diğer siteler harıl harıl dosya çıkarıyorlar. Bu sözlede söylenen fikrin dibini doldurmuş oluyorlar.

Grafik anlamında gerideyiz deyip diğer siteleri gezin anlarsınız

tarzı bir fikri ben ciddiyetsiz buluyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Uzatmıyorum Burak..

AnLayan çok güzeL anLadı..

Herşeyide payLaşacak haLim yok gereken yere gittiyse ne aLa..gitmediyse umrumdada değiL yani

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Turksportal'dan İstediklerim başlığında herkes siteyi daha iyi yerlere getirecek fikirleri ortaya sunuyor.

2 türlü fikir belirtilmekte.

- Sebebi bariz olanlar
    * Nick değişim isteği

- Sebebi bilinmeyenler
    * Senin yazdığın fikir gibi

Şimdi şu şu oldu. Ben maviye mavi dedim diye başıma şu işler geldi dersin. Durumu konuşabiliriz.

Onun haricinde baştada söyledim. Turksportal'dan İstediklerim başlığını Turksportal'dan Birine Laf Sokma başlığına döndürürsek olmaz.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Turksportal'dan İstediklerim başlığını Turksportal'dan Birine Laf Sokma başlığına döndürürsek olmaz.
    yazdıkLarımı Laf sokma oLarak anLamanız oLayı hiçde anLayamadığınızı gösteriyor

Ben TurksportaL'ı iyi yere getirmek için konu açtım kapandı bununda sebebini biLen biLir o yüzden uzatmıyorum ( Nokta )

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Herşeyide payLaşacak haLim yok gereken yere gittiyse ne aLa..gitmediyse umrumdada değiL yani
    Sen sorunu gündeme getirip çözmeye çalışmıyorsun ki.

Yukarda yazdığınla hatta son attığın mesajla bir yere gönderme yaptığını kabul ediyorsun.

Şimdi ben mi yazdıklarını laf sokma olarak anlıyorum. Yoksa sen gerçekten iyi niyetle yazmak istediklerini bilmeden laf sokarak mı anlatıyorsun.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by TuRGuT BaŞ View Post

Ben TurksportaL'ı iyi yere getirmek için konu açtım kapandı bununda sebebini biLen biLir o yüzden uzatmıyorum ( Nokta )
    Noktanı koyduysan bundan sonra uzatmana gerek yok. Biz önerilerini dikkate alacağız.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri