Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon
151 ile 180 arası toplam 203 sonuç

Konu: Turksportal'dan İsteklerim...

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Geldi zaten

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Geri geldi mi .
    Last edited by DenizlispoR : 17.Haziran.2009 at 03:27 Reason: Geldi.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

bende hala yok

dedim ama çıktı .. bundan sonraki mesajları kapsıyo sanırım

sakary Ali Misafir

Turksportal Masaüstüne ne zaman güncelleme yapılacak acaba bir bilgi istemekteyim Turksportaldan

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Turksportal Masaüstüne ne zaman güncelleme yapılacak acaba bir bilgi istemekteyim Turksportaldan
    http://www.turksportal.net/fmhaber/2...v1-yayinda.htm
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Jilet kızlarımız gelmiş

sakary Ali Misafir

beni mi bekliyorlardı ya

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Düzenle butonu kesinlikle gelmeli. Bir konuda alıntı yapmadım mesajı, cevap yazdm aynı anda yazan 2-3 arkadaş oldu ve benim yazdığım mesaj saçma sapan mesaj oldu ve uyarı aldım. Tamam maç konularında kaldırılsın ama diğer konularda kesinlikle gelmesi lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

teşekkürler.

TuNdRaLoWeR Misafir

nick değişimi yapmamakta kararlı mısınız? arada bir bari fırsat tanıyın bence buna bir çok kişi sevinecektir.sonuçta dosya indirmek için üye olduğumuz sitelerde belirli yerlere geldikten sonra nick değişimi yapmamız gerekebiliyor.en azından 1 kereliğe mahsus olmak üzere değiştirilebilir diye düşünüyoruım..

teşekkürler şimiden..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

En azından belirli bir zamandır foruma üye olan arkadaşlar için yapılabilir uygulama.Mesela 2 yılını doldurmuş üyeler için nick değiştirme uygulaması olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bildiğim kadarıyla kulüp üyelerine nick değiştirme izni var.

Onlarda TEK TEK nick değişmek zor olmuyor fakat bizimkilerde oluyor.Ne güzel.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kulüp üyeleri de sadece 1 defa değiştirebiliyorlar, herkesin değiştirmesine izin verildiğinde ne kadar zor olacağını kestirmek hiç de güç değil, kulüp üyelerinin sayısı zaten belli ve her gün değişim isteği gelmiyor, tek tük isteklerin de bir zorluğu olmuyor.

Ama 100 kişi değiştirmek istediğinde, bu hayli zor olur, değil mi?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Kulüp üyeleri de sadece 1 defa değiştirebiliyorlar, herkesin değiştirmesine izin verildiğinde ne kadar zor olacağını kestirmek hiç de güç değil, kulüp üyelerinin sayısı zaten belli ve her gün değişim isteği gelmiyor, tek tük isteklerin de bir zorluğu olmuyor.

Ama 100 kişi değiştirmek istediğinde, bu hayli zor olur, değil mi?
    Sizde hacklısınız tabii.Ama bir kere izin verilmişti oda galiba Aydın abinin admin olması şerefine.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O dönemde ne kadar zorluk yaşandığını çekenler biliyor. Üstelik bu sefer sayının daha da fazla olacağı ortada. Bu yükün altına girmeye kimse gönüllü olmaz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Bildiğim kadarıyla kulüp üyelerine nick değiştirme izni var.

Onlarda TEK TEK nick değişmek zor olmuyor fakat bizimkilerde oluyor.Ne güzel.
    Onları TEK TEK değiştirmek zor olmuyor çünkü kulüp üyeliği sistemine geçeli 1,5 yıl oldu ve değiştirilen kullanıcı adı sayısı iki elin parmaklarını geçmez. Yani aklınızdan geçtiği gibi değil.

Nesil
    2006

Dosya indirebilmek istiyorum.Turksportalın kendi serverlarında olan dosyalarda sanırım bir problem var.İndirmek için tıklayın diyor tıklıyorum rapide yönlendirmiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Nesil
    2006

Sağolun sonradan Sekopej gösterdi.Bu google reklamlarından daha fazla para almak için sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Siz tıklarken para ödemiyorsanız gerisi pek önemli değil

Nesil
    2006

Orası öyle ama yine de zorunlu bir şey ona tıklamadan da inmiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Benim mesajıma kadar dile getirilen tüm isteklerle ilgili bilgilendirme yapmak istedim. Bununla beraber şunada değinmek istiyorum. Bu başlığı açmamızda ki sebep sizlerden gelen önerileri değerlendirmek ve oluru varsa zamanı geldiğinde uygulamaktır. Öneri geldi anında uygulayacağız yada kesin hayır deyip bilgilendireceğiz gibi birşey söz konusu değildir.

Kullanıcı Adı Değişikliği

Her üye kullanıcı adıyla markalaşır. Talep doğrultusunda yorumlarsak bir anda bu kadar üyenin isim değişikliğine gitmesi karışıklık yaratacaktır. Bu nedenle düşünmüyoruz.

Grafik Anlamında Aktiflik

Eski ekibimiz hem sorumluluğunu bilen hemde grafik için yeterli zamanı ayırabilen bir ekipti. Bu nedenle bir çok yamanın altına imza atmış bulunuyorlardı. Yine o süreçte üyelerde yaptıkları yamalarla alanı desteklemekteydiler. Hayatın gerçekleri ile beraber ekip artık grafik işine yeterli zamanı ayıramamaya başladı. Ekipte boşalan koltuklara sorumluluğunu bilen ve yeterli vakti ayırabilecek arkadaşlarımızı bulamadığımızdan grafik anlamında geriledik ve sonunda dur demek zorunda kaldık. Bazı projelerimiz bulunuyor. Gerçekleştiğinde zaten duyacaksınız.

Profilde Durumunuz Özelliği Aktifleştirilsin

Daha önce var olan bu özellik tekrar aktifleştirilebilir.

Cezaların Kaldırılması

Hayat içerisinde herşey düzgün gitseydi, kurallar olmazdı. Kuralların sınırlarını koruyan ise cezalardır. Bu nedenle cezaların kaldırılması mümkün değildir.

Mesaj Sayacı

Mesaj sayısının fazlalığı sizlere ekstra bir ayrıcalık sunmaz. Ancak mesaj sayacı olduğunda nedeni nedir bilinmez mesaj kasma diye tabir ettiğimiz olay gerçekleşmektedir. Buda konularda kirliliğe yol açmaktadır. Bu nedenle gerek görmüyoruz.

İmzalarda Karakter Artışı

Gerçekleştirilebilecek isteklerden biridir

Kullanıcı Resmi Boyutunda Artış

Bu durumuda gerçekleştirebiliriz.

Yanlış Yazılan Kelimelerin Görünmemesi

Türkçe'yi koruma adına önerilse de nasıl bir sonuç vereceğini kestiremediğimizden düşünmüyoruz.

Linklerde Yönlendirmenin Kaldırılması

Bu durum söz konusu değildir.

Arka Plan Temalarında Çeşitlilik

Yeni sitede var olan bir özelliktir.

Daha Anlayışlı, Tartışmaya Müsade Eden, Uyarı Konusunda Aceleci Davranmayan ve Uyarı Verecekse Sebep Belirten, Mesaj Sildiğinde Haber Veren Bir Yönetim İsteği

Anlayışlı olduğumuza dair bir çok örnek sayarım. Ancak tek bir örneklede anlayışsız oluruz. Tartışmaya müsade eden fakat kavgaya, hakarete, aşağılamaya, tahriğe izin vermeyen bir yönetimimiz var. Bunlar çok farklı kulvarlardır. Uyarı konusunda ise üye 1 yapar 2 yapar 3.'de ise uyarı alır. Üyeye göre ilk hatasında uyarı gelmiştir ancak 2-3 defa es geçildiğinin farkında değildir. Silinen mesajlarda haber vermeye kalkarsak gerçekten ömrümüz burada geçer. Uyarılar ise profillerde görünmektedir. Hatalı olduğumuz noktalarda vardır. Bu konularda da düzeltmeleri yapıyoruz.

Siyaset Alanı

Daha önceki tecrübeler nedeniyle mümkün değildir. Para, iman ve siyasetin kimde olduğu gizli kalsın.

Forumda Sohbet Odası

Sohbet odasında dile gelecek konuların konuşulması için zaten forumumuz hizmet vermektedir. Bu nedenle gerek görmüyoruz.

Blog İsteği

Yeni sitede düşünülen bir özelliktir.

Alıntı Yapıldığında Haber Veren Sistem

Bu konuyu araştırıp gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.

Düzenle Butonu

Daha önce var olmayan bu özellik yanlışlıkla aktif edilmişti. Kaldırılma süreci uzasada sonradan kaldırıldı. Forumun bazı yerlerinde bu özelliğin olmaması gerekiyor. Bu nedenle tüm alanlarda açılması söz konusu değildir.

TİD'in Tekrardan Yayına Girmesi

Zaman olgusu grafik çalışmalarından sonra bir sektede dergiye vurmuştur. Derginin büyük yükünü çeken arkadaşlarımızın zaman sıkıntısı derginin çıkmasını engellemiştir. Yeni siteyle beraber yayına girecektir.

Forum Sayfasının Altından Geçen Haberlerin Güncellenmesi

Aslında güncel tutulan bir kısım olsada arada aksaklıklar olmuyor değil. Yeni siteyle bu aksaklıklarda olmayacaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

teşekkürler DisCo bilgilendirmeler için

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Yeni siteye ne zaman geçiliyor peki ? Teşekkürler bilgiler için..
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Forum sayfasından altında geçen haberlerin güncellenmesi için vakit ayırabileceğini düşünen, futbol haber editörlüğü yapabileceğini düşünen arkadaşlar varsa görüşebiliriz.

Ek olarak Football Manager için eklenen haberleri eposta ile haber almak isteyen arkadaşlarımız;
    http://feeds.feedburner.com/footballmanagerturkiye

Futbol haberlerini günlük olarak eposta ile almak isteyen arkadaşlarımızda;
    http://feeds2.feedburner.com/turksportal

Bu beslemeler güncellendiği vakit günlük olarak eposta adresinize bilgilendirme amaçlı gönderilecektir.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by DisCo View Post

Düzenle Butonu

Daha önce var olmayan bu özellik yanlışlıkla aktif edilmişti. Kaldırılma süreci uzasada sonradan kaldırıldı. Forumun bazı yerlerinde bu özelliğin olmaması gerekiyor. Bu nedenle tüm alanlarda açılması söz konusu değildir.
    Burak tamamda bana geçen günlerde uyarı verdin anlamsız mesaj diye. Ben Aygün'e cevap yazdım araya Batuhan girdi sonra benim mesajım anlamsız oldu. Haa diyeceksin Basketbol konusunda o mesajın işi ne ama forumda benim yazdığım gibi binlerce mesaj var. Düzenle butonu olsaydı ben onun anlamsız olmaması için alıntı yapacaktım veya Batu'nun dediğine artı birşeyler ekleyecektim ceza almayacaktım.

Zaten heryerde kalksın demiyoruz. TSL maçlarında ne mesajlar gelip sonradan editlendiğinide gördük. Ama en azından belli alanlarda açılsın. Yani Sohbet Alanında veya transfer haberlerinde olmamasının mantığını anlamıyorum açıkçası.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Zaten heryerde kalksın demiyoruz. TSL maçlarında ne mesajlar gelip sonradan editlendiğinide gördük. Ama en azından belli alanlarda açılsın. Yani Sohbet Alanında veya transfer haberlerinde olmamasının mantığını anlamıyorum açıkçası.
    Benim düzeltme yetkim var, bu nedenle arkadaşlarım için istekde bulunacağım, gelmeyecekse bile bir kaç dakikalık düzeltme süresi verilmesinden yanayım. Bir üye mesaj yazıyor harf veya kelime hatası yapıyor. Bunu düzeltmek istiyor ve bu düzeltme butonu olmadığından dolayı düzeltemiyor. Buna hiç olmassa bir kaç dakikalık düzeltme hakkı gelebilir. Birde burası interaktif ortam, insanların canı sıkıldığı zaman veya boş vakitlerini değerlendirmek için geliyorlar, bu kadar engellemeye gerek yok. İnsanlar hoşnut ile ayrılması gerekiyor. Sonuçta yazmak isteyen, forum huzurunu bozmak isteyen her şekilde bozabilir.

Nesil
    2006

Düzenle butonu ne zaman aktif olacak?Tüm alanlarda olmasa da belirli alanlarda açılması neden engelleniyor anlamak mümkün değil.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Şuan hiçbir alanda bu özelliği kullanamıyormusunuz.

Enterokinaz Misafir

anayasa kanunları gibi kurallar var, kesin ve net.

turksportal her haliyle özgün bir site gerçekten.

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Mesaj Yetkileri