1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: 442yzzy Taktik (9.0.2 ve 9.0.3 için)

Default 442yzzy Taktik (9.0.2 ve 9.0.3 için)

Herkese selamlar.

Öncelikle bu taktiğin bana ait olmadığını belirtmek isterim. Yıllardır gerek yerli gerekse yabancı forumları taktik idman konularını araştırırım. Taktik yapma konusunda biraz tembel olduğumdan bu konuda biraz fazla hazırcıyım . Her takıma ayrı taktik yerine her takıma tek taktik diyenlerdenim.

9.0.3 patchinde genelde Tylorbode V4 ve V5 kullanıyordum. Ancak forvetlerden birtürlü beklenen verimi alamıyordum. Ancak şans eseri bir taktik buldum ve başladığım yeni sezonda bakın görünki taktik nasıl bir etki bıraktı. 2014 sezonundayım. Bu sezona dek gerek teknik gerekse oyuncu kadrosunu maksimum kaliteye çıkarmaya çalıştım. Ancak Avrupada sürekli gruptan cıkmama rağmen 2. turda kodamanın biri gelip içeride dışarıda beni yenip gidiyordu. Ancak bu sezon ikinci turda interi eledim ve çeyrek finalde lyon ile oynayacağım. Bir başka ayrıntı ise Süper ligde. oynadığım 25 macta 25 galibiyet aldım 67 gol attım sadece 7 gol yedim. Ayrıca bu sezon girdiğim yakaladığım net fırsatlarda gözle görülür bir artış söz konusu.

Taktikle ilgili kadrom görüldüğü gibidir. Yani kaleciniz şöyle olsun bekleriniz böyle olsun demeyeceğim. Takımda en puanları en düşük oyuncularım sağ ve sol beklerdir. Kendi prensibim gereği amc kullanmak yerine orta ikiliye oyunu her iki yanıyla oynayan yaratıcılık ve uzun şut özellikleri iyi olan dm ve mc olarak oynatıyorum. Sağ ve sol kanattaki oyuncularım takımın en iyileri ve muhtemelen sezon sonunda yollarımız ayrılacak (Barca bırakmıyor peşlerini
    Son olarak benim gözlemlediğim kadarıyla özellikle sol forvet oyuncu sağdakine nazaran daha çok pozisyona giriyor. Takım konuşmalarını asistan yapıyor ve herhangi bir OI (Rakip oyuncu talimatları) kullanmıyorum.

Son olarak bu kadroyu kurmamda bana finansal olarak büyük kaynak sağlayan (22m € Beşiktaş to Arsenal Moussa Sissokko kardeşime huzurlarınızda çok teşekkür ederim

Taktik

puan durumu

Fener deplasmanındaki net fırsatlar.

Bu adamı hala milli takıma almayanlar utansın

Bugünlere gelmemi sağlayan en büyük pay sahibi. Kardeşim Sisokko

İlginize teşekkür eder bol Fm li günler dilerim.

Link

http://rapidshare.com/files/21416547...2010_.tac.html

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Paylaşım için teşekkür ederiz. Ancak link premium değilse başka bir yere daha upload eder misiniz?

Quote Originally Posted by efenberg View Post
    sen hangi pacth ta denedin 9.3 te kesin etki verir mi?

ben bu 9.3 te aldım bu sonucları. taktik 9.2 için hazırlanmasına rağmen 9.3 te daha etkili görüldüğü üzre.

Mesaj Yetkileri