Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 50 sonuç

Konu: 3GT Süper Lig Formaları VERSİON 2

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Default 3GT Süper Lig Formaları VERSİON 2

Önsöz:
    Kısa bir zaman önce hayata geçirdiğimiz ve Fm severlere sunduğumuz 3GT Versiyon Türkiye Süper Lig Formaları paketinin yoğun ilgi görmesinden sonra şimdi de 3GT Versiyon Türkiye Süper Lig Formalarının 2. Versiyonunu siz FMseverlere sunuyoruz. Bu versiyonla birlikte ilk versiyondaki tüm fırça hataları,tasarım hataları giderildi ve tüm eksikler tamamlandı.Böylece Süper Lig'deki 18 takımın formalarına en kusursuz ve piyasadaki en mükemmel haliyle sahip olacaksınız.
    Keyifle kullanmanız dileğiyle...

Kurulum:
    İndirdiğiniz bu paket içerisinden çıkan "tur" adlı klasörü FM 2006 oyununuzun kurulu olduğu dizindeki "data/graphics/pictures/kits/clubs" içine atıyoruz...

Lisans:
    Her hakkı Selman D. Öztürk(demirhan1984),Tarık Özkan (Jesus Fb) ve turksportal.net'e aittir...Yapımcı kişi ve kişilerin izni alınmaksızın herhangi bir sitede veya yayın organında yayınlanması kesinlikle yasaktır...Aksi bir durum söz konusu olduğunda kanuni müdahaleler yapılacaktır...Template için teşekkürler...

Keyifli oyunlar ve bol Fm'li günler dileriz...

Selman D. Öztürk(demirhan1984)
    Tarık Özkan(jesus fb)
    www.turksportal.net

NOT:Yamanın herhangi izinsiz kişilerce yayınlandığını görürseniz lütfen [email protected] adresine mail atınız...

DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN

Nesil
    2006
    Yer
    TAM35 izmir /KARABURUN

allah razı olsunn süper çalışma

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

hayırlı olsun elinize sağlık güzel bişewye benziyor hemen indiriyorum

NightGear Misafir

Süper Çalışma Abi Elinize Sağlık..

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

bi bakalım dostum,görürsek bildiririz

Hemen söliyim Selman abi sana hiç yakıştıramadım niye Fenerbahçe'nin forması en tepede

Galatasaray'ın kırmızı forması yok mu??
    -

çok güzel olmuş teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

tebrik ederim güzeL bi calısma, yayında ve yapımda emegi gecen herkese tşkkr

abi en son yaptğın Galatasaray formasında şortuda Forma gibi renkleri aynı yapabilirmisin rica etsem

Abi formalar çok güzel ama arkaplandaki siyah renk kanımca olmamış oyunda da mı arkada siyah renk ..Beşiktaş'ın siyah forması falan gözükmüyor çünkü ..
    -

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

ilkide güzeldi ama 2.si daha güzele benziyor tesekkürler

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by nekop
    ilkide güzeldi ama 2.si daha güzele benziyor tesekkürler
    Serhat yukarıda da bahsettiğim gibi bu versiyonda tüm hataları düzelttik.Elsikler vardı ilk versiyonda onları tamamladık ve sizlere şu ana kadar yapılmış en mükemmel forma paketi olan bu paketi sunduk.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Maymuncuk
    abi en son yaptğın Galatasaray formasında şortuda Forma gibi renkleri aynı yapabilirmisin rica etsem

Abi formalar çok güzel ama arkaplandaki siyah renk kanımca olmamış oyunda da mı arkada siyah renk ..Beşiktaş'ın siyah forması falan gözükmüyor çünkü ..

Keremcim ben anlayamadım tam olarak ne demek istediğini nerde arkaplan var?
    birde formanın rengi şortla aynı renk değilmi zaten

Ya en son yaptığın kırmızı formayı oyuna aktardım bozuk gözüktü..Sanırım arkaplanla alakası var çünkü oyunda değilken resimlere baktığımızda formaların bulunduğu küçük kutucuk siyah bu da mavi olunca oyunda kötü çıktı(yamuk ve bazı yerleri silik..

Aynı renk tam değil şort daha koyu
    -

Nesil
    2006
    Yer

Ya en son yaptığın kırmızı formayı oyuna aktardım bozuk gözüktü..Sanırım arkaplanla alakası var çünkü oyunda değilken resimlere baktığımızda formaların bulunduğu küçük kutucuk siyah bu da mavi olunca oyunda kötü çıktı(yamuk ve bazı yerleri silik..
    Kerem o formada bi problem yok birdaha dene istersen Şorttaki koyuluk ise koyu çizgilerin renginde...Normalde de öyle zaten..Tarık doğru yapmış.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Eyvallah Tarık abi uğraşmışsın ben orjinalinin öyle olduğunun farkında değilim...

Bendeki hatayı Selman Abi'ye gönderdim bakalım nerede hata yapmışım
    -

Nesil
    2006
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

ellerinize sağlık beyler harika çalışma

Nesil
    2006
    Yer
    it depends..

yine güzel bi calısma tekrar ellerinize saglık...

Nesil
    2006

tebrikler başarılarınızın devamını dilerim

ya arkadaslar emegınıze saglık cok ıyı bır paylasımda
    ben bu paketı yukledım bı turlu formalar cıkmıyo?
    butun skınler var nerdeyse
    hıcbırınde cıkmadı
    yuklemeyıde dogru yaptım
    sebebı nedır acaba?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by slayer34
    ya arkadaslar emegınıze saglık cok ıyı bır paylasımda
    ben bu paketı yukledım bı turlu formalar cıkmıyo?
    butun skınler var nerdeyse
    hıcbırınde cıkmadı
    yuklemeyıde dogru yaptım
    sebebı nedır acaba?
    "data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...

Nesil
    2006
    Yer
    Evdeen:D

demirhan abi ve jesus fb abi ellerinize sağlık
    bide bunların templeri warsa buraya koyarmısın
    denemek istiyorumda

Quote Originally Posted by demirhan1984
    "data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...
    dostum yardımın ıcın cok tesekkurler...

Nesil
    2006
    Yer
    ist/sarıyer

ellerinize sağlık

Süper çalışma teşekkürler

Tarık abı ( adaş ) teşekkürler çok güsel hazırlamışsın eline sağlım devamınn dileğiyle

arkadaşlar ben bundan önceki versiyonu yüklemiştim oyunda formalar bi görünüyo bi görünmüyodu mesela maça başlarken formalar gözüküyo maçtan görüntü geliyo gidiyo formalar gözükmüyo biri gözüküyo biri gözükmüyo bu neden oluyodur sizce yeni versiyonla düzelirmi

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by wellcita
    arkadaşlar ben bundan önceki versiyonu yüklemiştim oyunda formalar bi görünüyo bi görünmüyodu mesela maça başlarken formalar gözüküyo maçtan görüntü geliyo gidiyo formalar gözükmüyo biri gözüküyo biri gözükmüyo bu neden oluyodur sizce yeni versiyonla düzelirmi
    Bunun nedeni versiyon veya formalar değil. Tek nedeni var o da cache. Onun da çözüm yolu şöyle:

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri