1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Fenerbahce ye geri dönmek....

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Default Fenerbahce ye geri dönmek....

Evet arkadaslar önceki kariyerlerimde de olmustu Fenerden istifa ettim ve profil de iyi ama basvurunca beni degil baskasını tercih ettiler ve ilgilendiğimi acıkladıgımda bütün büyük takımlar akılsızca bir davranıs olacagını düsünürken Sn. Aziz Yıldırım herkesin aday olabilecegini benim olamayacagımı söylüyor. yoksa oyunda böle bişey mi var istifa edip yarı yolda bıraktıgım için mi beni istemiyorlar geriye yardımcı olursanız sevinirim
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kars Arası (=

istifa etmen büyük hata olmus bi kac sezon sonra belki gelirsin geri ama takım sana güvenmedigi icin seni geri almaz kulüp güveni die bişey var degilmi

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

valla kardes ben de anlamadım yönetim degişirse belki alırlar ama böyle zor görünüyor sanki adeta Aziz Yıldırım inadını yansıtmıslar oyuna ilgilendiğin için tesekkürler baska bilgisi olan varsa yorumlarını paylasabilir
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Klüpten istifa ettiğinde yada başka bir klübe geçtiğinde klübün "Disliked Person" bölümüne geçiyorsun. Bana 2008 de olmuştu bu hala aynımı bilmiyorum ama 2008 de editörden bakmıştım ayrıldığımda.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

ee o zaman ben bi daha fenerin basına gecemiyorum manageriyle iyi gecinsem falan düzelir mi ki istediği oyuncular vardı eren derdiyok falan satsam degişir mi arkadaslar bu dislike person hakkında bilgisi olan var mı
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

2009da Disliked Person kısmına giriyormu bilmiyorum ama yeni menajerleri kötü bir performans sergilerse, bir süre sonra başvuruda bulunursan tekrar teklif yapabilirler sanıyorum. Tek ihtiyacın zaman

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Benim bildiğim kadarıyla hemen başka bir teknik direktörle anlaşır klüp hemen.Daha sonra ki yıllarda Fenerbahçenin başındaki teknik direktör giderse şansın olabilir.En iyisi istifa etmeden oyunu faklı kaydetmek.

Mesaj Yetkileri