1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Çıldırmamak Elde Depil

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Default Çıldırmamak Elde Depil

Manchester united ile tam 3 sene boyunca büyük emek harcayarak kurduğum kadroyu iyice oturttuktan sonra lige başladım ve oynadığım ilk 12 maçın hepsini kazandım finansda bayağı iyi olmuştu kadroyu kurduktan sonra futbolcu transfer etme gereği duymamıştım dedim bari stadı genişletiyim yönetime öneri gönderdim kabul etmedi ardından ultimaton gönderdim ve beni kovdular :S:S rjkaardı getirdiler hazır kadroya kondu adam anlamadığım şey 2 şampiyonlar ligi 2 lig şampiyonluğu 3 FA cup 1 tanede ingiltere kupaso kazanmış bir teknik direktörü nasıl kovarlar yaa açıklama geldiğinde eğer külübünü< tarafından sevilen biri iseniz yönetime ulştimaton verdiğinizde sizi kovmazlar kadroda bütün oyuncuların neredeyse favori personelleri arasında ben vardım sevilmek için daha ne yapmam gerekiyordu o kadar emeğim boşa gitti :S

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Böyle konularda büyük takımlara başarı getirmek ve o klüpte sevilen biri olmak zor oluyor çünkü kadro iyi ve güçlü bir takımsa hele bide stad büyük bir kapsiteye sahipse sizi takmıyorlar.Dirk yolluyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

özür dilerim başlık için elim kaymış yanlış tuşa basmışım düzeltebilirseniz sevinirim güzel türkçemizi koruyalım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Herkesin her kariyerinde başından geçen olaylar için konu açıyor olması biraz gereksiz.

Mesaj Yetkileri