1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: A Takım ve Gencler Bu Antrenman Programi ile Aldiklari Paranin Karsiligini Veriyorlar

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Default A Takım ve Gencler Bu Antrenman Programi ile Aldiklari Paranin Karsiligini Veriyorlar

Her zaman kendi taktigimi yaptigim gibi kendi antrenmanimi da kendim olustururum. Yabanci sitelerden indirilen antrenmanlara ragbet gostermek yerine kendi yaraticiligimizi konustursak belki en populer antrenman programlari bizimkiler olur. Benim antrenmanimda boyle bir iddaa yok ama cok yararli bir program oldugunu 7 serideki tecrubeme ve bilgime dayanarak belirtmek istiyorum

Program hem A Takım hemde Genc Takım icin bir antrenman sunuyor. Agir olmayan ama Orta da olmayan bir taktikle futbolcular gereken zamanda gerektigi kadar gelisip, aldiklari paranin hakkini verecektir.

Not : Butun DR ve DL mevkisinde oynayan futbolcularinizi WB (Wing Back) programina, AML - AMR mevkisinde oynayan futbolcularinizi da WA (Wing Atacker) programina dahil ediniz.

Indirdiginiz dosyayi :
    "C:\Documents and Settings\<kullanici adiniz>\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\schedules" klasoru icersine kopyalayiniz

MaLi Antrenman INDIR
    Alternatik INDIR
    Last edited by MaliKaya : 04.Nisan.2009 at 13:41

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Paylaşım için teşekkür ederiz.

Premium hesabı değilse link başka bir yere daha upload eder misiniz?

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Paylaşım için teşekkür ederiz.

Premium hesabı değilse link başka bir yere daha upload eder misiniz?
    Rica ederim.
    Alternatif link eklenmistir.

9.0.3 icin antrenman programı arıyordum, deneyip yorum yazacağım.

teşekkürler

emegine saglik arkadasim..

keşke gelişimleri gösteren bir ss atsaydın
    teşekkürler denicem

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

paylaşım için sağol m.ali indirmeyeceğim ama yine de sağol... ben 12 senedir kendi taktiğimi ve kendi antreman sistemimi kullanarak bu oyunu öğrendim başlangıçta tabiki de yararlanabilirler ya da fikir edinmek için indirebilirler ama herkese tavsiyem bu işi yapmayı öğrenin...inanın daha zevkli oluyor emeğe saygı...teşekkürler...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

eywww......

7 yildiz koclarla resmen gencler yarisa giriyor hocam sen daha hizli yukselecen ben daha hizli diye. eline saglik. FM 2009 da antrenman yapmayi bi türlü beceremedim. ya takim revire dönüyor ya 199 pa li adam 2 sene boyunca hic gelismiyor. bu seride sizlerden faydalanmam daha akillica olur sanirim

bunu nereye atmamız gerekiyor?

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by hkniysrc View Post
    bunu nereye atmamız gerekiyor?
    "C:\Documents and Settings\<kullanici adiniz>\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\schedules"

klasorunun icine atacaksin. Eger boyle bir klasor yok ise kendin olusturacaksin.

Ayrıca diger Yorumlar icin tesekkurler.

Linklerden indirilmio usta bi upload daha yapıp linkini belirtirsen sevinirim..

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Yeni upload yapilmistir.

http://www.filedropper.com/schedules

Abicim sana ne kadar teşekkür etsem az ya.Daha sezonun başı ve 7 as oyuncum birden sakatlandı.O strenght,aerobic nedir öyle ?

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Ayni oyuncularin sezon sonuna kadar daha ne kadar sakatlanacak bir gozlemlemeni rica ediyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Eline kolkuna sağlık malicim.

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post

Ayni oyuncularin sezon sonuna kadar daha ne kadar sakatlanacak bir gozlemlemeni rica ediyorum.
    Abicim gidenler 4-5 ay 4 hafta 1 ay filan öyle gitti yani o yüzden diyorum 1-2 hafta olsa neyse de

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Abicim gidenler 4-5 ay 4 hafta 1 ay filan öyle gitti yani o yüzden diyorum 1-2 hafta olsa neyse de

Yok ayni sikayette bazi arkadaslarda bulundu o nedenle sordum. Ayni program uzerinde tekrar calistim ve paylastim, gucler iraz daha dusuruldu muhtemelen bir kac gune onaylanir.

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Yok ayni sikayette bazi arkadaslarda bulundu o nedenle sordum. Ayni program uzerinde tekrar calistim ve paylastim, gucler iraz daha dusuruldu muhtemelen bir kac gune onaylanir.
    Anladım kardeş.Fazla almışsın bence de ötekiler iyi ama.Eline sağlık yine de...

Teşekkürler denicem, ancak bir sorum var;

DM'ler dahi Shooting 'i Light 'ken, MC lerin Shooting 'i None :S

biraz mantık hatası yok mu burada?

Quote Originally Posted by burakaksoy90 View Post
    Teşekkürler denicem, ancak bir sorum var;

DM'ler dahi Shooting 'i Light 'ken, MC lerin Shooting 'i None :S

biraz mantık hatası yok mu burada?
    Arkadaş sanırım sırf güç-aerobik çalıştırması yaptırmak istemiş takıma.Çünkü bu seride biraz daha öne çıkıyormuş gibi gözüktü.Ama oyuncular sakatlanıyor bunları yükseltirken orası ayrı tabi...

Mesaj Yetkileri