Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 59 sonuç

Konu: " The Tigers " l Hull City l v9.0.1

Default " The Tigers " l Hull City l v9.0.1

Bugün öğleden sonra Hull City yönetimi beklenen bir kararla teknik direktör Phil Brown'un görevine son vererek daha önce bir çok İngiliz takımında çeşitli görevler üstlenen Stephan Brown'u takımın başına getirdi . Stephan Brown futbol hayatını geçirdiği sakatlık yüzünden erken bırakmak zorunda kalmış , oynadığı süre içerisinde 44 kez İngiltere forması giymiş ve 9 kez ağları havalandırmıştı ...
    Şimdi ise Premier Lige yeni yükselmiş ve medyaya göre sezonu 20. tamamlayıp düşmesi kesin gözüyle bakılan Hull City'de ne yapıcak merak konusu ..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Kariyer Onaylandı.

Başarılar diliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

basarılar kardesim hull city sempati duydugum bir takım takipçinim

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Hasarilar. Cok riskli bir takim secmissin. Ayrica 9.3.0 i neden secmedigini merak ettim...

başarılar arkadaşım

Quote Originally Posted by tarikko View Post
    başarılar arkadaşım
    Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Başarılar diliyorum.
    Quote Originally Posted by tolga_001 View Post
    basarılar kardesim hull city sempati duydugum bir takım takipçinim
    Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Hasarilar. Cok riskli bir takim secmissin. Ayrica 9.3.0 i neden secmedigini merak ettim...
    Herkeze teşekkürler arkadaşlar şu an taktik üzerinde çalışıyorum . Evet farkındayım riskli bir takım olduğundan bu sene ligi ilk 10'da bitirsek bana yeter gibi geliyor 9.0.3 ' e gelince , bilmem hiç kurmadım o versiyonu pc'ye ..

Tek forvet mi oynasam yoksa EPL gibi bi yerde çift forvet mi oynasam karar veremedim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

joe mattock
    Mascio
    Gibi isimleri sana direk öneririm ucuz
    Forvetleri de 50 lig golü atınca 50 milyon €vericem diye kandırabilirsin regenler cıkana kadar.Ya da ekonomin düzelene kadar.Kaleci olarak sinan bolat olabilir şimdilik.Birde defansa kisnorbo'yu öneririm birde iyi defans.
    Başarılar.

Teşekkür ederim önerilerin için takipte kal yardımın olabilir
    Mascio çıkmadı bu oyunda Joe Mattock ile görüşüyoruz 50 gol muabbeti olmadan bi tane wonderkid adayı golcü aldık şimdilik Bir kaçta kiralık oyuncu aldım .. Kalecide aldım yeni .. Defans önerine bakıcam defans lazım gerçektende .. Şu forum bi akıllansada SS'leri koysam :S

Birde sende kariyer yapıyorsun resimleri imageshackert ile mi koyuyorsun ? Eğer öleyse bir sorun var mı programda ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Eskiden imageschackert ile koyuyordum.Hata vermeye başladı bende imageshack 'ın sitesinden koymaya başladım...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Othon var. Quentine othon mu ne alternatif olabilir hem sol bek hemde ml oynuyor
    Last edited by LifeYourself : 04.Nisan.2009 at 23:32 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

GENÇ FORVET HULL'A İMZAYI ATTI . !!!
    Brezilya'da forma giyen genç forvet Keirrison de Souza Carneiro bugun sabah saatlerinde klüp binasına gelerek kendisini 3 yıllığına Hull City'e bağlayan imzayı attı .. Bu transfer için Hull City'nin 10 milyon $ ' dan daha büyük bir miktar ödediği gelen bilgiler arasında ...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Wayy zenginmişiniz
    Riquelme 30 yaşında ama ligde seni 4-5 sezon götürür.Frikikleri orta sahadan gole çeviriyor.Bende 40 metrelik rekoru var

ZenginDİM Keirrison'a yatırdık parayı Oyuncu elden çıkarmaya çalışıyorum AMC olarak adam aldık zaten geliyor SS'ler forum yavaş :S:S

başarılar arkadaşım..takipçinim

BORGES ADAYA UÇTU !!
    Gelecek vaad eden Saprissalı ofansif orta saha oyuncusu Celso Borges bugün İngiltere'ye gelerek imzayı attı ve resmen Hull City'li oldu .. Transferine 1 milyon $ ödendiği gelen haberler arasında ..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ENYEAMA HULL'DA ..
    25 yaşında ki Nijeryalı kaleci 750 bin dolar karşılığından İngiltere Premier Lig ekiplerinden Hull City'e imzayı attı .. Enyeama 4 yıl boyunca ayda 160 bin dolar alacak !
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

HOLLANDALI GENÇ YILDIZ TURUNCU SİYAHLILARDA ...
    Feyenoord'un 17 yaşında ki genç Hollandalısı 1 seneliğine Hull City'e kiralık verildi .. Hull City bu transfere hiç bir ücret ödemezken kadro genişliğini iyice arttırdı .. Önümüzde ki günlerde takımdan bir kaç kişinin yollanması gündemde ..
    Last edited by ergin_gs : 05.Nisan.2009 at 00:10 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Yarım saat ara arkadaşlar kamp dönemi ve son gelişmelerle karşınızda olucam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Lee Martin Var Kiralayabilirsin.
    Birde James Chester.
    Çok iyi olmasalarda işe yarar gibiler.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

transferler güzel
    başarılar dilerim takipcinim
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Lee Martin Var Kiralayabilirsin.
    Birde James Chester.
    Çok iyi olmasalarda işe yarar gibiler.
    Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    transferler güzel
    başarılar dilerim takipcinim
    Teşekkürler arkadaşlar
    Arayı uzattğım için kusura bakmayın dışarı çıkınca eve giresim gelmedi
    Haygary önerdiğin adamlardan Lee Martin'e baktım ama EPL'yi kaldıramıcak gibi geldi .. Diğerinide bakıcam şimdi giriyorum oyuna
    Turgay sürekli akşamları tek kalıyoruz Hasan Hocam gidince senin kariyeri takip ederken çok oynayasım geliyordu artık beraber ilerlicez

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Kardeşim Büyük Bir Zevkle Sana Eşlik Edicem EMin Olabilirsin
    Seninle Beraber Yorumlasarak Oynamak Benim İciN Ayrı Bir Zevk Olacak

KAPLANLAR TER ATTI ..

Hazırlık kampımız genel olarak yararlı oldu ilk 2 maçı yeni transferlerimizden yoksun oynadık .. Kampımıza katılan yeni oyuncularla birlikte eksikliklerimizi daha net gördük .. Genel olarak hazırlık kamplarında skoru önemsemem çünkü ilk yarı farklı 11 farklı taktikle çıkarım , 2. yarı farklı ... Gene de Hasan Hocamın takımı kelek yapmasaydı güzel olurdu

Arkadaşlar özellikle EPL'de oynamışlardan öneriler bekliyorum nasıl oynamalıyım sizce ?

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    Kardeşim Büyük Bir Zevkle Sana Eşlik Edicem EMin Olabilirsin
    Seninle Beraber Yorumlasarak Oynamak Benim İciN Ayrı Bir Zevk Olacak
    Teşekkür ederim arkadaşım o zevk bana ait ...
    Last edited by ergin_gs : 05.Nisan.2009 at 02:39 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Tedbirli Ve Kontraya Yatkın Bir Oyun Sana Başarı Getirir Diye Düşünüyorum

Yakişikli Bek Artik Kaplan !

Ülkede son zamanlarda yükselen moda değerlerinden , genç kızların sevgilisi , sol bek Joe Mattock , Caleb Folan karşılığında Hull City'e imzayı attı .. Böylece sol bek mevkisinde büyük bir rekabet oluştu .. Formayı kim hak edicek ilerleyen haftalarda görücez ...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Almışsın sana büyük yararı olacak

Başarilar Kardeş Transferler Güzel

YAŞLI KURTTA HULL CITY'DE !!!

31 yaşında ki sağ bek Stephen Carr ücretsiz olarak kadromuza katıldı .. Sezon içinde kadro rotasyonu içinde yararlı olabilceğini düşünüyorum .. 1 sene boyunca bize tecrübesiyle eşlik edicek ..

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by fifacan View Post
    Başarilar Kardeş Transferler Güzel
    Teşekkürler arkadaşım
    Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Almışsın sana büyük yararı olacak
    Evet inşallah başarılı olucak takımımızda ..

Last edited by ergin_gs : 05.Nisan.2009 at 03:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Evet arkadaşlar lig başlıyor ...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

Bu da küçük bir genel kültür aracı benden size

Last edited by ergin_gs : 05.Nisan.2009 at 03:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

BU NASIL BİR BAŞLANGIÇ ...

Sezona küme düşmeme hesapları yaparak başlayan kaplanlar sezon açılışında kupanın en büyük favorilerinden Chelsea'yi şansınında yardımıyla 3 golle devirdi .. Girdği pozisyonları iyi değerlendiren Hull City ilk maçında 3 puanı aldı .. Taraftar ise sezona umutla bakıyor ..

Saat 3 olmuş arkadaşlar artık ben yatıyorum .. Yarın ilk maçımız ManU ile :S Fikstüre bakar mısın arkadaşım ya

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

chelsea macı güzel olmus bakalım izleyerek görecegiz uzun ve zorlu maratonda basarılar iyi uykular

Merhabalar arkadaşlar ..
    Açtım şu an oyunu yaptıkça koyarız maçları ..
    Sırada ki maç ManU ile

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri