Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 267 sonuç

Konu: Manchester City>Manchester United

Default Manchester City>Manchester United

Oasis grubu üyelerinin yaptıkları baskı sonucu Al-Fahim efendi bizi başa getirmeyi uygun gördü,rahat ve gamsız tavırlarıyla dikkat çeken menejer Anıl Tetik tartışmaya direk daldı ve Sir Alex'e söylemediğini bırakmadı,Türkiyede aragones'e dede dendiğini söyleyen Anıl Alex'in de dededen farksız olduğunu tek bildiğinin sakız çiğneyip diğer takımları rahatsız etmek olduğunu söyledi.Scolari için memur yakıştırması yapan Tetik herkes 2 sezon içinde gerçek büyüğü anlayacak diyerek oldukça popülist yaklaşıma imza attı.Takımın eksiklerinin hatırlatılması üzerine ise alınacak ve satılacak çok oyuncu var,kimsenin yeri garanti değil diyerek ilk günden pek çok bomba söz sarfetti.Klübe yakın kaynakların haberine göre tüm antrenör kadrosunu değiştirecek olan Tetik'in deli mi dahi mi olduğu ise yakın zamanda anlaşılacak galiba.Transfer listesi ile ilgili soru üzerine sadece asenjo ve palombonun isimlerini söyledi,bakalım gelecek günler neler gösterecek,City United'ı geçebilecek mi,Tetik dahi mi çıkacak bunun gibi pek çok soru işareti var şu anda.

Kilit oyuncular:Benim takımımda kilit oyuncu yoktur sistem vardır,sistem uğruna Robinho'yu bile satarım(acaba bir işaret mi)

bunlarda yaptıkları şarkıyla beni istediklerini söyleyen oasis grubu

Bu da para babası Fahim paşa,ohh keyif bunda valla.

inşallah uzun soluklu bir kariyer olur,hedefim 2020 yi görmek

kuralları okudum kabul ediyorum
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Default Kariyer onaylanmıştır.

Başarılar Dilerim..
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Başarılar .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Başarılar .

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

başarılar.. dilerim.. para var başarı gelsin artık

Başarılar inş. uzun olur..

Transferler yolda arkadaşlar istediğiniz ve görmek istediğiniz isimleri yazın bütçe ölçüsünde onları da kazandırmaya çalışalım.Uefa maçı çok canımı sıktı zart diye geldi hemen,neyse.Transferde klasikleşen isimlere yöneldim fakat 1-2 sürprizim de olabilir sizlere.15dk içinde eklerim transferleribizde kalın

:d tmm bekliyorum kardeşim david villayı istiyorum

Villa zor ya,pandev olabilir belki,bakalım çok az zaman içinde belli olcak hepsi.Cassano'yu çok istedim vermiyolar onun yerine bir bulmam şart önerin var mı dostum

frede bak kardeş beleş sanırım

Eheh paramız suyunu çekti bu arada bidaha isticem artık yoksa sağ açık ve forvet alamicaz,pc yeniden başlayınca transferleri de baştan yapmak zorunda kaldım ama olsun pek bi farkı olmadıTransferler için tahminlerinizi bekliyoruz forvet-kaleci-sağ sol bek-2dmc alındı şimdiye kadar sizce kimler alınmmış olabilir.

kaleye: reina
    sağ b.: -
    sol - grosso
    dmc: veloso -
    forvet: fred - drogba

Ve evet açıklıyoruz transferleri,dmcnin önemli bir mevki olduğu günümüz futbolunda oyundaki belkide en iyi dmclerden 2sini almış bulunuyoruz,ilki Veloso.Gelir gelmez genç kızların sevgilisi olan Veloso bu sezonki melek yüzlü şeytanımız olacak.

2.isim ise tam bir görev adamı olan Palombo,özellikle dayanıklılığı ile bu bölgede rakibin korkulu rüyası olan başarılı orta sahadan çok şeyler bekliyoruz.

3.isim ise yine akdenizden,Moutinho'yu da portekizlilerin elinden kaptık petrol paralarıyla,çift yönlü oyuncuların son temsilcilerinden olan Moutinho takımın kilit oyuncularından biri olacağa benziyor şimdiden.

4.isim ise balkanlardan,SOn dönemlerin başarılı golcüsü Goran Pandev menejer Tetik'in yakın dostu Galatasaray menejeri Turgay'ın tavsiyeleriyle takıma katıldı,çok şeyler beklemekteyiz ondan da.

Sağ bek olarak düşündüğümüz isim yine balkanlardan geliyor,Shakhtar'ın muazzam kanadı Srna'yı tottenhamdan adeta kaçırarak transfer ettik,yeni sezonda takım kaptanlığını da üstlenen Srna yeniden şekillenen bu kadronun en önemli mihenk taşlarından.

Sol kanat için ise yine yakın dostu Turgay'ın önerilerini dikkate alan Tetik rusların son dönemdeki en etkili isimlerinden olan Zhirkov ile sözleşme imzaladı.Hücuma katkısı ile rakip sağ kanatları felç eden bu insan yeni dönemde ne kadar başarılı olacak acaba.

kaleci konusunu ise forumun gözde isimlerinden Asenjo'yu alarak bitirdik.

Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor,satmaya çalıştığımız oyuncular var onlarıda gönderebilirsek süper transferlerle karşınızda olcaz şimdilik bizden ayrılmayın

ii transferler gerçekten başarılar !!!

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Harika transferler yapmşsın.

tetik neler yapıyor!! Orta saha olarak aldığı Veloso'yu "Defansa boşuna para harcamaya gerek yok en iyisi ben bunu defansa koyayım"diyerek şok bir karar alan menejer'in bu kararı şaşkınlıkla karşılandı.Bakalım kim haklı çıkacak acaba Tetik mi yoksa ona "bu adam delinin teki ülkeden hemen kovulmalı" diyen hıncal uluç mu

SENDE HINCAL BABA'DA HAKLI ÇIKABİLİR..

Yorum: O.lyon Patronu Ogün Can'dan geldi..!!

Veloso gerçekten çok kaliteli bir oyuncu sezon başına bizde almaya çalıştık ama mali nedenlerden dolayı bu transferi sezon arasına erteledik.. inş. başarılı olur kardeşimede başarılar dilerim lig başlasın artık..

Başarılar trasferler güzel

Bazı oyuncuları satabilsem kaliteli isim almaya devam edicem ama olmuyo işte,Ogün kardeşim saolasın bakalım Avrupa yollarındayız şu anda oyuncu aramak yordu beni yavaş gidiyorum o yüzden transferi kapatınca hızlanırım artık

olsun kardeşim yavaş olsun has olsun kierrisonu al bence forvete lazım olur hemde çok

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

tüm transferler başarılı kariyerde de başarılar dilerim
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Ogün kierrison yerine Robinho oynuyo ya onu sola çekebilirsem alırım ancak kierrison'ı.Saolasın nannar hocam sizin izinizde açıyoruz kariyerleriHazırlık maçlarımda güzel skorlar alıyorum Veloso'nun dc oynadığı sistem işe yarıyo baya

oda olabilir robi solda oda ileride

sakary Ali Misafir

bAŞARILAR..

ss ler nerde kardeş

Kariyerleri okudumda fırsat kalmadı oynamaya geliyor 5dk içinde uefa elemesi ve yaptığım hazırlık maçlarının ssleri.

tamam bekliyom

İlk vlaznia maçında kendi taktiğimle çıktım ve diğer maçlarda düzenlemeler yapıp çıktım,özellikle 11-0 yendiğim maç bu kariyer için efsaneler arasına girmeye aday.Maçların ardından Palombo müthiş oyunuyla beğenimi kazandı,Pandev ise sıradışı tarzı ile gollerini sıraladı,bakalım gelecek haftalar neleri gösterecek.Bu arada Uefada Rijeka ile eşleştik,şu sıralar 1-2 sürpriz transfer haberi görebilirsiniz bizi takip edin

Maçlar Süper Vala Gol Bile Yememişin Gele Bury Maçi O Benim Takimim Bi Dahakine Az At Ya

Toplamda 3-4 şut çekebildi rakipler kalemize toplamda Orta sahamda Palombo her açığı kapatıyo maşallah,ondan kalan toplar da veloso-richards ikilisi tarafından emilip gidiyoKardeş valla bilsem az atardım ya oyuncu bile değiştirmedim alışsınlar diye.

Sayfa 1 / 9 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri