Sayfa 11 / 18 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 523 sonuç

Konu: Matrakan Taktik - Takımınız Coşacak! [V2 Yayında!]

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Bir sağ bek alabilirsin defansını daha sağlam yapmak için paran varsa zaten şu an güzel bir kadro kurmuşsun şampiyonluğa oynarsın..
    Srna'yı alıcaktım ama onu aldılar bi tane de sağ bek alayım o zaman...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Davide Santon ya da Mazzarani'yi alabilirsin
    en kötü Mikael Lustig'i al

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Davide Santon ya da Mazzarani'yi alabilirsin
    en kötü Mikael Lustig'i al
    Sezona başladım ocakta yaparım transferi sağol.Diğer bölgelere de tavsiyeleriniz olursa onları da ocakta getirebilirim.Tabii paranın yettiği kadar...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Kaan arkadaşımızın dediğine ilave olarak
    John Heitinga,Rafinha gibi isimlerede bakabilirsin..

Nesil
    2006
    Yer
    denizli

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Taktiği ilk kez deniycem.Arkadaşların dediklerine göre baya verimli bir taktik.Roma takımıyla nasıl olur acaba ?
    Taktiği Roma'yla yaklaık 20 maç kadar denedim. Öncelikle taktiği hazırlayan arkadaşın ellerine, zihnine sağlık. Gözlemlediğim bazı noktaları yazayım. Böylece Roma takımı ile paralel olarak taktiğinde eleştirisini yapmış olurum.

- Arkadaşında dediği gibi orta saha ve kanatlardaki oyuncuların, 90 dakikayı doldurmaları biraz zor olmuş. Malum, maç içinde kondisyonları oldukça düşüyor. ( Alberto Aquliani, David Pizarro, Daniel De Rossi gibi bir orta sahaya sahip olsam bile zaman zaman sıkıntı yaşadım.)

- Kornerler mükemmel ayarlanmış. Kim derdi ki ''Fm 2009'da en büyük hücum silahımız kornerler olacaktı diye.'' Taktikte her maç kornerden gol bulabilme şansınız oluyor. Ayrıca defansta da herhangi bir sorun yaşamadım.

- Düşük tempoda oynamak kanat oyuncularının performansını kötü yönde etkileyebiliyor. Buna karşın tempoyu yükselttiğimde ise takımın performansı artıyor. (Jeremy Menez, Rodrigo Taddei'nin çok ekstra oyuncular olduğunu söyleyemeyiz tabi.)

- Az gol atabiliyoruz ama gol yememiz de çok zor. Bu sanırım takıma göre değişiyor. Bu taktiği Arsenal' de deneyince makul seviyede gol atabiliyordum ama Roma ile biraz daha az gol atabildim. (Totti ve Vucinic'e rağmen)

- Büyük takımlara karşı pek olumlu sonuçlar alamadım ben. Tabi bu göreceli bir durum. Antreman sisteminiz oyuncuların kondisyonu ve moral durumu ile alakalı olabilir.

Sonuç olarak yorumlarımdan. taktiği olumsuz yönde eleştirmişim gibi sonuçlar çıkarılabilir ama taktiğin olumlu yanları daha ağır basıyor. Ben yalnızca taktiğin bazı eksik yönlerini belirtmeye çalıştım. Roma ile çok başarılı olamadım ama taktiği yeni kariyerimde kullanmaya devam ediyorum. Başarılı bir taktik. Hazırlayan arkadaşa teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

punks dediğin kötü özellikleri bende gözlemledim ve v2'de kesinlikle dediklerini dikkate alıcağım.

Sürekli söylediğim bi laf vardı "Bu taktikle ortasaha oyuncularınız çok yorulacak" bunun engellenmesi için herşeyi denedim ama taktik bozuldu için vazgeçtim.Oyuncularınız yorulsa bile önemli olan maçı kazanmanız, kazandığınız sürece sorun yok..

Ayrıca şu an İtalya Liginde oynuyorum daha önce hiç oynamamıştım ve İtalya'da futbol oynamak gerçekten zor fazla gol atmıyorsunuz ama maçı 1-0 gibi skorlarla kazanabiliyorsunuz.

topun olduğu her bölümde 3 kişinin oralarda olmasını sağlarsan kondisyon ve rahat paslaşma sorununu çözersin aynı şey defans için de geçerli

paslaşma karışık olup(tam ortada) zaman geçirmeyi normal veya hızlı olarak ayarlarsan ortasaha süper işler çıkarabilir tabi genişlikte dar veya dara yakın olmalı

kanat oyunculardan birine serbest rol verip aynı oyuncunun yaratıcılık özgürlüğünü tavana getirirsen(eğer süper yetenek değilse bu oyuncu yaratıclık fazlanın bir altındaki normal düzeyde kalabilir deneyerek bulunuyor bu) ataklarda birden 3 forvete çıkmış olacağını görürsün

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bilgen taktiğin felsefesini değişmek olur senin dediklerini yapmak..

İnşallah coşar takımımız

Nesil
    2006

Napoli ile 1.yim şu anda ama 1. bitiremeyecek gibiyim çünkü nedendir anlamadım kadro uyumu çok kötüye düştü.İyiydi şimdi çok kötü olmuş.19 galibiyet 4 beraberlik 3 de mağlubiyet var ama gidişat vahim.Bu kadro uyumunu nasıl düzeltebilirim?Şampiyonluk elden gidecek.1 maç eksik ile İnter 56 puanda,2 maç eksikle de Milan 53 puanla ensemde benim 61 puanım var bu kadro uyumunun bir an önce düzelmesi lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

zamana bırakmalısın crazycat

Nesil
    2006

zamana bırakmalısın crazycat
    Neden olduğunu anlamadım ben ya bu kadar iyi giderken tepe taklak oldu ve bu kadro uyumu ile düzelmeyecek gibi görünüyor önümde Roma ve Milan maçları var dananın kuyruğunun kopacağı maçlar İnter maçı zaten sezon sonunda 1. lik hayallere kaldı yine.

Nesil
    2006

Zaman her şeyin ilacıdır derler ama takım uyumu hep çok kötü oldu ve biz de ligi 5. sırada bitirdik.2 puanla şampiyonlar ligini kaçırdık.Takım şu şekilde yeni takviyeler elbet gereklidir.Uefa şampiyonluğu yakışır bu takıma.Taraftar için bir yıldız transfer ve takım için genç kaliteli futbolcular önerirseniz takviye gereken yerlere sevinirim...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Oyuncular birbirlerini tanımıyorlardır veya aynı dilleri konuşmuyorlardır belli olmaz valla niye olduğu

Nesil
    2006

Oyuncular birbirlerini tanımıyorlardır veya aynı dilleri konuşmuyorlardır belli olmaz valla niye olduğu
    Olabilir valla şimdi bana bir tane yıldız,bir kaç tane de genç oyuncu lazım Uefa'yı almak istiyorum.

bende bu taktikle turkiye kupasını kazanmıştım

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bu taktik ile millet neleri kazanmadı

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Komik bir taktik , hüsran sonuclarının ss ini sizinle paylasacagım ;;
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Kıskançlığın gereği yok Alican

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

MatrakAnılın imzasında görüldüğü gibi Alicanın taktiği daha iyi .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Alican'ın taktiği var mı acaba?

İmza meselesi fm konusunda değil bunuda belirteyim

Nesil
    2006
    Yer
    ESKİŞEHİR

manager tarihinde hilesiz olarak gördüğüm eN iyi taktlk MATRAKAN DIR...tekrar tebrik ederim ve v2 yi merakla beklediğimizi belirtirim

iki gün önce taktiği denemeye başladım ilk maçımda beşiktaş ile karşılaştım 4-2 lik bir skorla geçtim rakibimi..bu taktiği kullanmaya devam ediyorum..işte aldığım bazı sonuçlar

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Cantanaccio'm var Anıl niye kıskanıyorsun
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Cantanaccio'm var Anıl niye kıskanıyorsun
    Alican unutma Cantanaccio'nu nasıl Love-M.Gonzaléz 2lisiyle dağıttığımı .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Alican'ı dağıtmayan kalmadı da neyse

beleshci @ süper sonuçlar almışsın tebrik ediyorum

ozgunhan84 @ elimiden geleni yaptım yararı olduysa ne mutlu bana

pazzini yeni taktiği ne zaman yayınlıyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Turnuva bitince

ne zaman bitecek bugün yarın hala bitmedi

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Turnuvada bu taktiği kullandığım için yayınlamıyorum aksi taktirde rakipler alabilir

Sayfa 11 / 18 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri