Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 523 sonuç

Konu: Matrakan Taktik - Takımınız Coşacak! [V2 Yayında!]

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

metallica : Daha önce anlattım forvetleri nasıl durduracağımız gerektiğini.

RoNNiE91 : Gerçekten kaliteli bir menejersin hangi takıma gitsen harikalar yaratıyorsun

SFKN : Öncelikle aldığın sonuçlar gerçekten müthiş.Her ne kadar Taktik tak-kullan olsada menejer farkı her zaman ortaya çıkıyor.Sana tek tavsiyem Orta sahaya Gökhan İnler veya Nuri Şahin, Defansın ortasınada Leo veya Rusol'u alman.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Mehmet Topal'ı yedeğe çekip Gökhan İnler'i koy ben kefilim harika bi oyuncu hemde Türk

Bakacaz artık transfer sezonu gelsin Mehmet her maç muhteşem oynuyor son maçta 2 gol attı gene Man UTD'yede 35 m gol attı gene ya hayvan gibi oynuyor takımın en iyi oyuncusu 19 maç 8 gol 5 asistle oynuyor istatiki olarak. Bordeaux ve Marsielle takipte iyi fiyata gidicek sanırım alırım Gökhan'ı sağol dostum çok teşekkürler. Ayrıca maça başlarken taktiklerden Atak ve hızı biraz daha artırıyorum daha iyi oluyor sanki daha çok pozisyona giriyorum ve ilginçtir pozisyon vermiyorum nasıl bi taktiktir bu ya

Son maçımda Man Utd ile 1-1 berabere kaldım 1-0 öndeyken şanssız bi gol yedim ama taktik inanılmaz gerçekten her defasında dile getirmekten bıkmıyorum
    Last edited by SFKN : 30.Eylül.2009 at 03:43

Matrakan, can you give the work link please

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Hocam bu taktik fazla iyi ya hala namağlubum, ŞampiyonlarLigi'nde Man Utd ile birlikte çıktım Man Utd ile berabere kaldım kendi evimde 1-0 öndeyken, Juve grupta 3.oldu, Villareal ile oynadığım tüm maçları kazandım. Fakat karşıma bu sefer Arsenal geldi heralde taktik felan filan hiç anlamayacaklar bu sefer

Kadro uyumuda %83 olmuş, gelmiş geçmiş en muhteşem taktik bu taktiktir bence.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Saol SFKN yararı olduysa ve eğer oyundan aldığın zevk arttıysa ne mutlu bana

kardeş rapid lnki versene bu linkten inmio daha doğrusu turksportaldaki hiç bi linkten inmio

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

konuya bakarsan verdiğimi görürsün

özür ya görmedm pardon

Taktik güzel.

İlk sene Man. City ile UEFA ve Süper Kupayı aldım. Kadrom fazla geniş olmadığında ligde şampiyon olamadık.

İkinci sene Ligde de şampiyonluğu elde ettik.

Güçlü rakiplere karşı sol MC yi biraz daha defansif yapıyorum bu işe yarıyor.

Man. City iyi bir takım ve çok iyi oturdu taktik. Şimdi Samsunspor ile deneyeceğim gene yorumlarımı yazarım.

Resim koyamadım çünkü, maçların üzerinden biraz vakit geçti görüntülenemiyor.

Arsenal 0 - 2 Man. City
    Man. City 2 - 1 Man. Utd.
    Chelsea 0 - 4 Man. City

Kanatlarınız iyi olursa çok süper goller oluyor.

Taktik çok güzel olmuş emeğine sağlık...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

İşe yaradıysa sevindim..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Az önce Gs ile 2. sezonumda Şampiyonlar Ligi Kupasını aldım. 2. sezonda Yalnız kalecim çok iyi.

Akinfeev(Aykut Erçetin)

Uğur Uçar(Sabri) - İbrahim Kaş(Emre Güngör) - Sakho - Hakan Balta(Alparslan erdem)

Serkan Kurtuluş(Dos Santos) - Morgan Shinerder[Öyle bişey](Rafael caio... ) - Mehmet Topal(Barış Özbek) - Arda(Sinclair)

Marquihos(Yaser Yıldız) - Aquino(Sercan Yıldırım)

Kadromda bu. Aham şaham bir kadro değil ama vasatın biraz üstü. Taktik çok başarılı..

Tam 54 maçın ardından gittim kümede kalan Orduspora yenildim. Tam 54 maç yenilmedim.

İlk senemde 91 puan. İkinci senemde 93 puanla 1. oldum.

Squad harmony çok yükseldi.. Taktiği çok sevdim lan. En çok yorum yazan benim herhalde.. Gördüğüm en başarılı taktik.

Az önce de Beşiktaşı süper kupada 5-0 yendim.

Kadroda Dos Santos varken Serkan'ı nyie oynatıyorsun diyenler.. Serkan çok daha iyi performans sergiliyor.. Özellikleri çok gelişti.. Bence bir deneyin derim...

Akinfeev ligde toplam 9 gol yedi

İbrahim Kaş bu taktikle Avrupa maçlarında kurtulmamı sağladı.. Toplam 12 gol attı. Sakho 7 de kaldı
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bayaa işe yaramış sende sentugo

arkadaşım linkin indirmiyor bi yardımcı olurmusun

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

3 tane link var ve hepsi sağlam sorun tam olarak ne ??

Sadece onda yaramadı ki,beni ligin en golcü takımı yapmasının yanı sıra kendi oluşturduğum taktikle rotasyona soktuğumda şl'yi kazandırttı genç takımıma.Olağan üstü bile az kalır bu taktiğe.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Yorumun için saol misakisan

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

arkadaşım ben arsenali bir türlü geçemiyorum gs ile kadrom şu(ilk 11)
    De santcis
    H.Balta Servet Meira(E.Güngör) Sabri
    Kewell Veloso Barış(M.Topal) Faubert

Baros Ricardo Oliveira
    Arkadaşım yorumunu bekliyorum ne yapabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Arkadaşım geçmek istediğin takım için bu kadro yetersiz olmuş..

Nesil
    2006
    Yer
    Pizzacı

Gerçektende çok kaliteli bir taktik. Galatasaray'ı bile adam etti ya daha bişey denmez sanırım.

teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Taktiği deneyen arkadaşlar SS koyarsa sevinirim

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

9.0.3 mü onu çözemedim

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Evet 9.0.3'de çok iyi verim alınıyor ama 9.0.1'de de iyi sonuçlar alınabiliyor...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

9.0.1 oynuyorum ben..

3. sezonumdayım. Menejer de Kazanma Oranı varya.. Şu nada bende % 78

Bu bence herşeyi anlatır.. Bu 1 maçımdan sonra gördüğüm %100 değerinden sonraki en yüksek değer.. Beraberlik ve yenilgi % 22 de kalmış
    Sentugo.

Deneyenler Genelde Memnun Kalmış..Bende Deneyeceğim..Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Denedikçe daha çok faydasını göreceksiniz arkadaşlar emin olun..

29. Default

Şimdiye kadar paylaşılan bir çok taktik genelde büyük takımlara yönelikti. Çok aramama rağmen küçük takımlar için pek taktik bulamamıştım. Ama senin taktiğin beklentilerimin çok ötesinde iyi çıktı hocam şimdilik.

Ankaragücü kadroma uyarladım ufak tefek bir kaç değişiklikle taktiği. 4 maçlık kazanamama serim vardı ve bu taktikle 3 maçlık kazanma serisine döndü bu. Eski taktiğimle maçları izlemek işkence oluyordu ama bu taktikle sürekli basan, atak yapan bir yapıya büründü takımım. Kanat oyuncularımdan istediğim verimi alamıyor, üstüne de kanatlardan çok atak yiyordum. Ama bu taktikle kanat oyuncularım kanatlandılar resmen

Ayrıca kornerler ciddi bir avantaj sağlamaya başladı gerçekten. Defans oyuncularım sürpriz gollere imza atabiliyorlar artık kornerlerde.

Sezonu bitirdiğimde düşüncelerimi yine paylaşacağım inşallah.

Teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by Ozanca06 View Post
    Şimdiye kadar paylaşılan bir çok taktik genelde büyük takımlara yönelikti. Çok aramama rağmen küçük takımlar için pek taktik bulamamıştım. Ama senin taktiğin beklentilerimin çok ötesinde iyi çıktı hocam şimdilik.

Ankaragücü kadroma uyarladım ufak tefek bir kaç değişiklikle taktiği. 4 maçlık kazanamama serim vardı ve bu taktikle 3 maçlık kazanma serisine döndü bu. Eski taktiğimle maçları izlemek işkence oluyordu ama bu taktikle sürekli basan, atak yapan bir yapıya büründü takımım. Kanat oyuncularımdan istediğim verimi alamıyor, üstüne de kanatlardan çok atak yiyordum. Ama bu taktikle kanat oyuncularım kanatlandılar resmen

Ayrıca kornerler ciddi bir avantaj sağlamaya başladı gerçekten. Defans oyuncularım sürpriz gollere imza atabiliyorlar artık kornerlerde.

Sezonu bitirdiğimde düşüncelerimi yine paylaşacağım inşallah.

Teşekkürler...
    Taktikte en önemli yer kanatlar zaten.Kanatların iyi ise kralsın..
    Sezon bitince bir kaç ss ile yorumunu beklerim..

Sayfa 2 / 18 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri