Sayfa 4 / 18 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 523 sonuç

Konu: Matrakan Taktik - Takımınız Coşacak! [V2 Yayında!]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İlk sezonumda İngiltere 2. ligini 100 ü aşkın puanla bitirdim..

Çok gol yememin sebebi kalecimin kötü olmasıdır.. Zaten tabloda yenilen gollere bakılacak olursa en az gol yiyen 4. takımmıyım neyim.. herkes çok gol yemiş zaten..

Ancak en çok gol atan takımım..

Öylesine bir takım. Ne çok iyi bir oyuncusu var ne de öyle güçlü bir maddi durumu, ne de mükemmel bir stadı ancak işte 2. ligte birinci gelebildi..

1. lige çıktım ve 4 maçın ikisini kazandım, 2 sini kaybettim. Tekini son saniyerde kaybettim.. Bakalım sonumuz hayrola...
    Sentugo.

Quote Originally Posted by Raistlin1 View Post
    Öncelikle teşekkürler taktik içi Brescia ile oynuyorum.ilk maçımda 2 tane gol yedim fakat 2. maçımda 2-0 gibi net skor ile lideri geçtim.Fakat gözüme birşey takıldı sonuçta küçük bir takımla oynuyorum ilerleyen maçlarda ne olur bilmiyorum ama orta sahanın ortasındaki adamlar mutlaka dayanıklı olmalı yoksa maçın 70. dakikasında bayılıyorlar.

Biraz daha oynayıp tecrübelerimi buraya eklerim.
    Biryerde sorun var galiba 3 maçta 1 galibiyet 2 malubiyet.Çok basit şekilde duran toplardan gol yiyiyorum.

kçırdığım golleri görseniz heralde bilgisayarı camdan atarsınız.Kafa vuruş özelliği 18 zıplama 19 cesaret 12 olan forvetim 6 pasın içinde kafa vuruşunu dışarıya atıyor
    Last edited by Raistlin1 : 19.Mayıs.2009 at 19:28 Reason: düzenleme

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Öncelikle teşekkürler taktik içi Brescia ile oynuyorum.ilk maçımda 2 tane gol yedim fakat 2. maçımda 2-0 gibi net skor ile lideri geçtim.Fakat gözüme birşey takıldı sonuçta küçük bir takımla oynuyorum ilerleyen maçlarda ne olur bilmiyorum ama orta sahanın ortasındaki adamlar mutlaka dayanıklı olmalı yoksa maçın 70. dakikasında bayılıyorlar.

Biraz daha oynayıp tecrübelerimi buraya eklerim.
    Bayılmamaları için elimden geleni yapıyorum ama olmuyor.Eğer oyuncuların dayanıklılığı düşük ise bayılmaları gayet kolay çünkü taktik takımı koşturan bir taktik güzel bir futbol oynatmayı öğretiyor oyunculara.
    Biryerde sorun var galiba 3 maçta 1 galibiyet 2 malubiyet.Çok basit şekilde duran toplardan gol yiyiyorum.

kçırdığım golleri görseniz heralde bilgisayarı camdan atarsınız.Kafa vuruş özelliği 18 zıplama 19 cesaret 12 olan forvetim 6 pasın içinde kafa vuruşunu dışarıya atıyor
    Ne yazik ki bu sadece senin sorunun değil en kaliteli oyuncular bile (İbrahimovic,Adebayor) öyle posizyonlar kaçırıyorlar ki şaşıyorsun
    Quote Originally Posted by sentugo View Post

İlk sezonumda İngiltere 2. ligini 100 ü aşkın puanla bitirdim..

Çok gol yememin sebebi kalecimin kötü olmasıdır.. Zaten tabloda yenilen gollere bakılacak olursa en az gol yiyen 4. takımmıyım neyim.. herkes çok gol yemiş zaten..

Ancak en çok gol atan takımım..

Öylesine bir takım. Ne çok iyi bir oyuncusu var ne de öyle güçlü bir maddi durumu, ne de mükemmel bir stadı ancak işte 2. ligte birinci gelebildi..

1. lige çıktım ve 4 maçın ikisini kazandım, 2 sini kaybettim. Tekini son saniyerde kaybettim.. Bakalım sonumuz hayrola...
    Ligi çok iyi bitirmişsin.1 ligde eğer kalene iyi bir kaleci koyarsan belki ilk sezonda çıkarsın..

denemekte yarar var super sonuçlar alınmış inşallah işe yarar bende paylaşırım sonuçları ellerine sağlık

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yok zaten benim 2. lig dedim Coca Calo ligi yani Premier lige çıktım.. Kaleye Man. Und un yedek kalecisi Itanje ile Sinan Bolatı aldım (Bedava diye).. Şimdi Sinan ile oynuyorum ve özelikleride gittikçe gelişeceği için memnunum.. Olmadı ileride Ochoa ya da Akinfeev i almayı düşünüyorum.. Hadi hayırlısı..

Not. 9.0.1 ile onuyorum...
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Oynadıktan sonra sonuçları bekliyorum sentugo

Takım Manceshter City
    Oyuncular:S.Mandanda, D.srna,zhirkov,M.Richards,Raul Albiol,Bruno alves,Gago,Montolivo,Hamsik,Palombo,Modric,Riera Vagner Love,Agüero,Robinho, İngiltere Premier ligde ilk etapta 17 maçta 16 galibiyet bir yenilgi aldım...Sonuç olarak 94 puanlı Liverpool'un arkasında 92 puanla ikinci oldum...Şampiyonlar liginde ise çeyrek finalde udinese yi deplasmanda 2-1 yendim...Kendi evimde 3-2 yenildim..Deplasmnda biraz daha başarılı bir taktik...Liverpool,Chelsea,Manchester gibi takımları deplasmanda yendim...Ama blackburn a 2-1 yenildim kendi evimdeGenel olarak başarlıl bir taktik...

Ben fazla bilmiyorum

Galatasarayı yönetiyorum kadrom

Williams Santana(Alexander Frei)

Riquelme

Arda Kewel

Barış(Ayhan)

Linderoth

HakanBalta Servet Emre Uğur uçar

De santhis

ama ne sorun var fazla galibiyet alamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by emrehan95 View Post
    Ben fazla bilmiyorum

Galatasarayı yönetiyorum kadrom

Williams Santana(Alexander Frei)

Riquelme

Arda Kewel

Barış(Ayhan)

Linderoth

HakanBalta Servet Emre Uğur uçar

De santhis

ama ne sorun var fazla galibiyet alamıyorum
    Bu nasıl bişeydir anlamadım arkadaşım

Karde$ güzel taktik bu taktikten önce başarılıydım ama her kulvarda şampiyon olamıyordum bu taktikle inter gibi devle 5 kupa birden aldım dünyayı sallıyorum

taktiği deniyorum kariyerimde kullanıyorum son 5 maçımı da kazandım. Sadece 1 yenilgi aldım. İmzamdan görebilirsiniz sonuçları. Bir anda şampiyonluk yolunda iddialı konuma geldim. Pendik gibi liginde zayıf bir takımla deniyorum

Nesil
    2006
    Yer
    ESKİŞEHİR

slm 2 sezondur bu taktiği kullanıyorum fenerbahce ile güzel bugüne kadar forumda gördüğüm en sağlam taktikl yalnız şöyle bir sıkıntı söz konusu deplasmanda zorlanıyorum kendii sahamda da kolay maç kazanamıyorum yukarda ki resimlerde kayseri ve ankaragücü toplam 13 gol atılmış ben böyle maçlar hiç görmedim (:: acaba antreman programı önemli mi bu taktik içi kadromda ;
    VOLKAN-GÖKHAN GÖNÜL-ÖNDER TURACI-EDU-ÇAĞLAR BİRİNCİ-GÖKHAN EMRECİKSİN-EMRE BELÖZOĞLU-DE GUZMAN-ÖZER HURMACI-SMOLAREK-FATİH TEKKE(SEMİH ŞENTÜRK)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hocam bir kere oyuncuların kötü...

Derhal iki dc , bir dl , Bir Mc(Dmc) yada Amc 2 de forvet oyuncusu almalısın..
    Sentugo.

ligimi 1. bitirdim çok başarılı taktik Beylerbeyi'ni (en dişli 2 rakibim) ve G.osmanpaşa (ligin en iyisi) 'yı yendim süper gidiyorum şimdi yükselme ligindeyim. Bank Asya'ya çok yakınız süper bir taktik sonuçları imzamdaki kariyerimden bakabilirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    ESKİŞEHİR

eyvallah hocam sağolasında performansım iyi aslındaa ligde 2. sezonda 11 galibiyet 3 beraberlik 3 mağlubiyet uefa kupasında da 4 maçta 4 galibiyet gibi bi performansa sahibim tek sorun kaybettiğim tüm maçları deplasmanda kaybediyurm ve kazandığım maçları da rahat kazanamıyorum sıkıntı burda

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Doğru oyuncularla kadroyu kurmak çok önemli. Daha önce bu konuya bazı ssler koymuştum ama forum eskiye döndüğü için gitmişti. Denizlispor ile ilk sezon 5.lik, 2. sezon ise uefa kupası gruplarından lider çıkmıştım. İyi bir taktik olduğunu bir kez daha dile getireyim.

Şuan Fenerbahçe ile oynamaktayım. Kuracağınız kadro çok önemli yoksa taktikten verim alamazsınız, alırsınız ama günü kurtarır, istikrar sağlayamazsınız. Takım oyunu oynayan oyunculara ihtiyacınız var.

Fenerbahçe ile ilk sezon şampiyon olup, şampiyonlar liginden uefaya geçiş yapmıştım. 2. sezonda ise şampiyonlar liginden gruptan çıkmış, ligde yine şampiyon olmuştum.

Şuan 3. sezonu oynamaktayım. Bu kadroyu 3 sezonda kurdum. Lig de istikrar yakaldım 11 maç 11 galibiyet.

Bütün kupalar dahil 17 maçta 37 gol atıp 8 gol yedim.

İşte Kadro da bu;

O yüzden, doğru oyuncularla, doğru kadroyu kurmak önemli
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    ESKİŞEHİR

taktik ten bi şüphem yok sorun benden ancak nereden kaynkalandığını araştırıyorum kalan tek SEÇENEK KADRO YAPISI bu sezon sonunda bi revizyona gielim o zman bu arada takım oyunu oynayan oyuncuları nasıl çözebilirz hangi özelliklere dikkat etmemiz gerekir...

Nesil
    2006
    Yer
    11

Dün gece forumda dolaşırken taktikler kısmına girdim.Son 7-8 konuya tek tek baktım.Doğrusu galatasarayla 34de34 yapman beni çok etkilediBende başına yeni geçtiğim newcastlede yeni bir taktik denemek istedim ve senin taktiğini 9 mac kullandım.

Öncelikle şunu söyliyim; gerek sezon ortası geldiğimden newcastleye; harmonynin düşük oluşu, gerekse 9.1 versiyonunu kullanmamın büyük etkisi olduğunu düşünüyorum verim alamamamda.Velhasıl görüşlerim...

-Evimde gol bulmakta ve galip gelmekte daha çok zorlandım deplasmanda daha etkili oldum.

-Solda oynayan stoperim bu taktiğe geçtikten sonra 4 gol attı bu maçlarda.

-Kalecim 3 kez maçın adamı seçildi, bu pek iyi bişey deil

-Kondisyon bakımından herkezin söyledikleriyle aynı benim izlenimlerimde, bu maçlarda en az 4-5 sakat verdim ayrıca.

-En çok pozisyonu defansın arasına atılan toplardan yedim.

-Bazı maçlarda rakibi çözmekte inanılmaz zorlandım, çözemedim

Bu taktiği kullandığım maçlar;

Son olarak emeğin için teşekkürler.Sıralamada biraz düştük, biraz toparlıyım yeniden deniyeceğim bu taktiği, tekrar

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

@ozgunhan84 : Bence o kadro ile onları yapman bile bir başarı.Kadronu biraz güçlendirirsen daha da başarılı olursun..

@Rossoneri: Denizlispor maçları inanılmazdı ve şimdide kadron çok iyi sayılmamasına rağmen 17 maçta sadece 8 gol yemen çok iyi bir başarı..

@Lim11 : 9.01 oynadığın için bu sonuçları alman biraz kötü olmuş ama 9.01 de fazla denenmemiş bir taktikti.9.03 versiyonunda oynadığın zaman farkı görüceksin..

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Taktikde savunmayı önde kurmanın yararları, 10 kişi ile hücum ediyoruz. Sadece göstermek istedim =)

(/s)

Nesil
    2006
    Yer
    ESKİŞEHİR

Kadromu Güçlendirmek Için Bu Gece Den Itibaren çalışmalara Başlıyorum Teşekkürler Tekrar Emeğine Sağlık...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ligi yönetime elirttiğimiz şekilde bitirdik. Sonuçta kimse bizden direk Avrupa kupalarına katılın demiyordu..

Taktikte özellikle ligin 2. yarısında biraz zorlandım..

Gene çok gol yiyiorum.. Sırayla Sinan Bolat - Itanje - De Santic'i oynattım. Hepsi aynı seviyede gol yediler... O vakit defans adamlarını değiştiricez gelecek sezon..

2 sezon sonra 1. olurum...
    Sentugo.

Menajerlik serüvenine çok erken yaşlarda atıldım .Açıkçası bugune kadar forumlar aldıgım taktklerle pek basarılı olamadım.Kendım taktık yaptıysamda en ufak bır basarısızlıkta baska taktıklere yoneldım. Sonunda birşeyi farkettim, başkalarının taktıklerı uzerındekı varyasyonlarımla aslında farketmeden bende takıma gore taktık yapar duruma gelmişim

Sonuç olarak kendı taktıgımle Lıverpoll takımı ile ligde 38 maçta 37 galibiyet 1 beraberlik(Chelsea) ve toplam 72 karşılaşmada 63 galibiyet 9 beraberlik almış bulunuyorum.Attığım 155 gole karşılık kalemde 41 gol gördüm.Kupalar vsler de ekstrası. Uygun zamanım olursa forumda da diğer arkadaslar ile paylaşmak istiyorum.

Gelelim asıl konuya ;

Yeni arayışlar ve farklı taktiksel varyasyonlar için Matrakan Taktiğini ikinci sezonumda denemeye başladım.Amacım pazzinin yaptığı taktiği kendi yaptığım taktikle harmanlayarak başarıyı garantileştirmekti. Kendi taktiğimin eksiklerini biliyordum ve pazzininin taktiğini denemem gerekiyordu. kendi taktiğimdeki eksiklerimi onun artıları ile onun eksiklerini ise benim artılarımla tamamlayıp yeni bir felsefe oturturmak amacı ile yola çıktım.(Hala Yoldayım )

Harmanlama işini kenara bırakırsak Matrakan Gerçekten müthiş bir taktik, rakip baskı altında tabiki kondisyon yönünden sıkıntı yoksa.Soranlara Evet Taktik işe yarıyor takır takır top oynatıyor.

Nacizane görüşüm takıma ve oyuncu yapısına göre taktikte oynamalar yapılırsa ufak değişiklilikler ile yordamayla işte o zaman 2 menajerin (taktik sahibi ve takım menajeri yani biz ) mantalitesi daha verimli halde sahaya yansıyor.

Hala harmanlama yönünde çalışmalar yapıyorum kendimce. Sonuç olumlu Çıkarsa onuda pazzininin desteği ile paylaşmak isterim tabiki.

Taktik İçin Teşekkürler Pazzini...

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Manchester City'le oynuyorum. Lig daha yeni başladı ama hazırlık maçları ve UEFA elemesinde fark attm hep rakiplere. Ligdede ilk maçta Newcastle 1-0 yendim. Haa 150 milyon £ harcadın yap artık diyebilirsiniz ama taktikte iyi belli ediyo kendini

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

@sentugo ilk sezon için güzel bir başarı yakalamışsın.Defansındaki sorunları halledince daha iyi yerlere gelirsin...

@Greendepth :taktik işe yaradıysa ne mutlu bana

@crespo009 : 150 milyon £ harcadına göre kadro uyumu bozulmuş olmalı yinede olumlu sonuçlar alıyorsan güzel bir başarı olmuş.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Villareal ile yeni bir kariyer açtım bakalım taktik İspanya'da nasıl işleyecek...

merhaba,ya ben mevcut lınklerden ındırmeyı beceremedım ya da lınkler ölmüş durumda :S

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by eserseri55 View Post
    merhaba,ya ben mevcut lınklerden ındırmeyı beceremedım ya da lınkler ölmüş durumda :S
    http://www.2shared.com/file/5426067/...Tem_2009_.html
    http://www.turboupload.com/87gz1ars8...2009).tac.html

Bunlarda bir sorun yok daha 5 dakika önce denedim sanarım sorun sende kardeş..

Taktiği Roma'da denedim.Şampiyonlar ligi şampiyonluğu ve ligde 3.lük kazandığım başarılar.Bence güzel bir taktik.2.sezondayım.Ligde lider gidiyorum fakat şampiyonlar liginde 3.oldum grupta ve uefa yolundayım.Görüntüleri de koyucam bir ara...Emeğinize sağlık,teşekkürler...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Taktiği hiç değiştirmeden 3 yıldır kullanıyorum ve ligde hiç bir maçta zorlanmıyorum.Zorlandığım tek maçlar avrupa'da oluyor.
    kadroyu sağLam kurduğum için Ligde bende zorLanmıyorum da avrupa'da yemiyo

Sayfa 4 / 18 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri