Sayfa 5 / 18 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 523 sonuç

Konu: Matrakan Taktik - Takımınız Coşacak! [V2 Yayında!]

tmm hallettım, tesekkur ederım. emege saygı

İlk 2 görüntü ilk sezon,son görüntü 2.sezona ait.Taktik güzel.Ama FM 09 da bence şanssızlık çok.Oynayan taraf çoğu zaman sen oluyorsun.Ama golü bir türlü atamıyorsun.Ben bu sorunu bir türlü çözemedim.Çoğu maçım berabere bitti bu yüzden.Çok pozisyon kaçırdım hep maçlarda.Emeğinize teşekkürler.(İlk sezon şampiyonlar ligi kupasını kaldırdığımı da bir kez daha hatırlatıyorum )

S.a arkadaşlar. taktik için tşkrler. ForeverFener sen hangi pacthi kullanıyosun. ben 9.0.1 kullanıyodum 9.0.2 yi kurdum ama aynen senin dediğin gibi cok güclü takımlarla bıle gol bulmaya zorlanıyordum. Ama 9.0.3 ü kurdum baya bi deişiklik var. kullanmıyan arkadaşlar hatalardan kurtulmak icin 9.0.3 ü kurun daha zevkli hale geliyo. taktiği deneyip ss koymaya çalışıcam emege saygı...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

ForeverFener : Gol atamama sorunu genelde oyunun hatasından kaynaklanıyor 20 şut çekiyorsun ama biri gol olmuyor.Bu olay benimde canımı sıkıyor.

@jumanji_949 : Taktik zaten 9.03 için yapıldı diğer patchlerde işe yaramaz fazla

En sonunda Galatasaray ile mutlu sona ulaştım arkadaşlar..

Last edited by MaTRaKaN : 24.Mayıs.2009 at 14:11

Nesil
    2006
    Yer
    11

Tebrikler dostum.Gerçekten çok büyük bi başarı elde etmişsin.Ve yaptığın taktik, kim ne derse desin(attığın sslere göre konuşuyorum)mükemmel ötesi.Yanlız bişey belirtmeden geçemicem.İlk sayfalarda 9.1 içinde kullanılabileceğini yazmıştın, şimdi pek işe yaramaz diosun.Sayende NUFC umdan istifa etmek zorunda kaldım taktiği oturtucaz dieŞaka bi yana, kendi taktiğimin dışında taktikler denedim ve daha öncede demiştim hatırlarsan bu işi sezon ortasında, elimde 4-4-2ye uygun oyuncular yokken yaptım.Velhasıl herkez kendi taktiğinde başarılı, %89 galibiyet oranıyla gidiyoruz, at scottish premier division with the boysingilizceye bak be akıyo,akıyoHiç öyle bi fikrim yokya; olurda 9.3e geçersem kesinlikle ilk oyunumda senin taktiğini kullanıcamEmeğin için teşekkürler tekrar...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by Lim11 View Post
    Tebrikler dostum.Gerçekten çok büyük bi başarı elde etmişsin.Ve yaptığın taktik, kim ne derse desin(attığın sslere göre konuşuyorum)mükemmel ötesi.Yanlız bişey belirtmeden geçemicem.İlk sayfalarda 9.1 içinde kullanılabileceğini yazmıştın, şimdi pek işe yaramaz diosun.Sayende NUFC umdan istifa etmek zorunda kaldım taktiği oturtucaz dieŞaka bi yana, kendi taktiğimin dışında taktikler denedim ve daha öncede demiştim hatırlarsan bu işi sezon ortasında, elimde 4-4-2ye uygun oyuncular yokken yaptım.Velhasıl herkez kendi taktiğinde başarılı, %89 galibiyet oranıyla gidiyoruz, at scottish premier division with the boysingilizceye bak be akıyo,akıyoHiç öyle bi fikrim yokya; olurda 9.3e geçersem kesinlikle ilk oyunumda senin taktiğini kullanıcamEmeğin için teşekkürler tekrar...
    9.01'de Man city ile denemiştim ve çok iyi gidiyordum.Sonra gelen yorumlar üzerine yeni bir 9.01 kariyeri açıp Galatasaray ile denedim ve ligde 2. olabildim ancak.Yani city ile denediğimde olumlu Galatasary ile denediğimde olumsuz oldu.9.01'de taktiğin tutma olasılığı şu an %50

pazzini rıca etsem sımdı ki kadronu yayınlarmısın bu arada taktık 2.sezon tam oturdu lıgde 15 de15 ve sadece 2 gol yedım

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by byozy22 View Post
    pazzini rıca etsem sımdı ki kadronu yayınlarmısın bu arada taktık 2.sezon tam oturdu lıgde 15 de15 ve sadece 2 gol yedım
    Buyur Kadrom ;

Ve buda Süper Kupa Finali ;

kadron süper ama volkan yamanın profilini koyarmsn ben tahammül edemiyorum o adama...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by canalkan34 View Post
    kadron süper ama volkan yamanın profilini koyarmsn ben tahammül edemiyorum o adama...
    Buyur Volkan Yaman ;

mükemmel oyunculara sahibim kendi taktiğim çözüldüğünden bunu denedim.ama 1 beraberlik 2 mağlubiyet aldım versionumun 9.1.0 olmasıyla mı ilgilidir?

evet ondandır arkadaşım sana tavsiyem 9.0.3 ü kur. daha ii olucak birçok hatadan kurtulucan. bende 9.0.1 i kullanıyodum aynen senin dediğin gibi berbat sonuclar alıyodum 9.0.1 taktiğiyle.

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by jumanji_949 View Post
    evet ondandır arkadaşım sana tavsiyem 9.0.3 ü kur. daha ii olucak birçok hatadan kurtulucan. bende 9.0.1 i kullanıyodum aynen senin dediğin gibi berbat sonuclar alıyodum 9.0.1 taktiğiyle.
    Quote Originally Posted by tolgakaan View Post
    mükemmel oyunculara sahibim kendi taktiğim çözüldüğünden bunu denedim.ama 1 beraberlik 2 mağlubiyet aldım versionumun 9.1.0 olmasıyla mı ilgilidir?
    Daha öncede belirttiğim gibi 9.03'de bu taktikten yararlanabilirsiniz..

pasları mixed yapıp 2. yarılarda zaman geçirmeyi düşürünce 7 de 7 yaptım galatasaraya 3 benficaya 5 attık sakarya ile

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

tolgakaan öyle yaparsan belki Galatasaray'da işe yarar ama daha küçük takımlarda çok bocalarsın..

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    tolgakaan öyle yaparsan belki Galatasaray'da işe yarar ama daha küçük takımlarda çok bocalarsın..
    yok arkadaşım yanlış anladın galatasaray değilim ben sakaryaspor benim takımım.benfica ve galatasaray yendiğim takımlar

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Kaç yılındasın kadron nasıl??

2013 yılındayım wonderkidimsi oyuncularım var 18-25 yaş arası pek güçsüz değil takım nnar mentality taktiğini biraz kendime göre yontup oynuyordum uefada çeyrek finalim var bu takıma kullandım taktiği

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Hmm şimdi anladım neden bocalamadığını

[QUOTE=Pazzini_06;1447600][B]ForeverFener : Gol atamama sorunu genelde oyunun hatasından kaynaklanıyor 20 şut çekiyorsun ama biri gol olmuyor.Bu olay benimde canımı sıkıyor.

Genelde öyle oldu kardeş ya 903 de bile böyle hata varsa atalım artık kendimizi ne diyim yani.Taktik güzel,ataklar güzel ama koskoca vucinic-totti-agüero o kadar şut çekip bi golü bulamıyor.Emeğine sağlık tekrardan...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by jumanji_949 View Post
    S.a arkadaşlar. taktik için tşkrler. ForeverFener sen hangi pacthi kullanıyosun. ben 9.0.1 kullanıyodum 9.0.2 yi kurdum ama aynen senin dediğin gibi cok güclü takımlarla bıle gol bulmaya zorlanıyordum. Ama 9.0.3 ü kurdum baya bi deişiklik var. kullanmıyan arkadaşlar hatalardan kurtulmak icin 9.0.3 ü kurun daha zevkli hale geliyo. taktiği deneyip ss koymaya çalışıcam emege saygı...
    Kardeş ben 903 kullanıyorum.Bence taktiği yapan arkadaş hangisinde deneyip olumlu sonuçlar aldıysa o uygulanmalı zaten...
    Last edited by ForeverFener : 26.Mayıs.2009 at 19:13 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

ben bu taktiği denemek istiyorum.yalnız9.0.1 kullanıyorum. acaba 9.0.3 kullansam save li oyun gidermi

Quote Originally Posted by kobroo View Post
    ben bu taktiği denemek istiyorum.yalnız9.0.1 kullanıyorum. acaba 9.0.3 kullansam save li oyun gidermi

9.0.3'ü Yüklediğinde Oyunu 9.0.3 Datasıyla Başlatmak İçin Yeni Oyun Kurman Gerekecek.Eski Save'li Oyununu Oynarken 9.0.1 Üzerinden Oynamaya Devam Edersin.Kayıtlı Oyunu Açıp.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Pesimistr View Post
    9.0.3'ü Yüklediğinde Oyunu 9.0.3 Datasıyla Başlatmak İçin Yeni Oyun Kurman Gerekecek.Eski Save'li Oyununu Oynarken 9.0.1 Üzerinden Oynamaya Devam Edersin.Kayıtlı Oyunu Açıp.
    anladım çok saol.

arkadaslar taktik mukemmel işte ss
    bu ilk maçım ve ilerki maçlar dahada guzel kesinlikle deneyin
    bu arada tebrik ederim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    [img=http://img39.imageshack.us/img39/6029/adsznpj.th.png]
    pardon ufak ss eklemişim
    Last edited by wegeta315 : 29.Mayıs.2009 at 05:55 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Gerçekten harika bir sonuç almışsın.Taktiği denediğin için teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dostum bir kere şahane bir taktik Çok akıllıca hazırlanmış. Ben taktiği Liverpool'da deniyorum şuan ve fena gitmiyorum. Kendime göre birkaç değişiklik yaptım ve onları da söyleyeyim, belki yardımcı olurum bir nebze.

Eğer büyük bir takımla oynuyorsanız, kanat adamlarına ve 2 forvetinize swap positions vermenizi tavsiye ederim. Neden diye soracak olursanız, büyük takım olduğunuz için rakibiniz, bu 4 adamınıza maksimum pres uygulayacaktır. Onların kendi alanlarında rakip savunmanın içinde kaybolmamasını sağlayacaktır bu komut. Eğer isterseniz göbekteki 2 mc oyuncusuna da bu komutu verebilirsiniz ama onu denemedim şahsen.

Buna ek olarak 4 orta saha oyuncusuna da sık sık uzaktan şut çekmelerini söyledim. Bu da bana avantaj sağladı. Büyük takımda oynadığım için adamlarımın uzun şutları fena değil. Etkili vuruşlar yapabiliyorlar, bu da bana gol getiriyor doğal olarak. Seken top olursa da Fernando Torres tamamlıyor Bu komutu küçük takımlarda kullanmanızı tavsiye etmem bana sorarsanız.

Son olarak da ortadaki 2 mc oyuncularından birine ileri ok verdim, ikisine de sık sık top sürme verdim ki bu çok büyük bir risk ama bende işe yaradı takımım Liverpool oluncaAma çok kontra yemeye başladığım zaman oksuz mc oyuncusundaki top sürmeyi kaldırıyorum ve olası bir top kaptırma durumunda geriye çabuk dönebiliyor.

Benim görüşlerim bunlar, taktik gayet hoşuma gitti ve kullanıyorum da. Eline emeğine sağlık...

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Dediğin şeyler seninde belirttiğin gibi büyük takımlarda işe yarar ama benim taktiğim bütün takımlara hitap ettiği için bunlar küçük takımlarda başarısız sonuç doğurabilir yinede yorumun ve taktiği denediğin için saol kardeş

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Artık takım iyice çoştu

bende man utd ile kariyere başladım bu taktikle.şu an için liderim ve takım iyi gidiyor.ancak maç istatistiklerine baktığımda ortalama 30-35 şut attığımı görüyorum.ancak maçlar fazla gollü bitmiyor en fazla 3 ve 4 gol attığımı bilirim.forvetlerim rooney-tevez-berbatov. bu arada taktik için teşekkürler (:

kardeş liverpolla oynuyorum sezonun 2.yarısının yarısındayım sezonun başından beri nağmağlup gidiyorum sadece 1 mağlubiyetim war o da anderlech te uefa maçının 2. ön elemesinde ilk maçı 6-0 almıştım 2.maçta yedekleri fln oynatmıştım
    kısaca taktiğin çok güzel ama sanki belli bir süre sonra taktiği çözüyorlar

Sayfa 5 / 18 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri