Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Bir Başkadır Benim Memleketim

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Alpaslan Transferi Güzel Olmuş

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Mehmetcim böyle bir karar vermeniz beni sevindirdi Turgay güzel bir kardeşimiz saygıda asla kusur etmez onu realdan tanıyorum çünkü Senden daha güzel bir kariyer bekliyorum şimdiden başarılar kardeşim

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Abi görünce şok oldum yav 16 hazırlık maçı mı olur Futbolcuların pestilini mi çıkaracan. İnşallah revize ederek oynamışındır kadroyu yoksa sezon ortasında vay haline bi düzine sakat. Benden söylemesi. Antrenmanda ağırsa oo ölür futbolcular yakında

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by tarikko View Post
    Abi basarilar transferlerin cok basarili ins. bu sezon cikarsin
    Tesekkur ederim. Ama simdilik mola verdim. Beklemedeyim. Oynayacagim zaman cikacagima emin olabilirsin

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Hocam çok az hazırlık maçı yapmışsın
    Gelecek sezon daha fazla yaparim o zama
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Alpaslan Transferi Güzel Olmuş
    Bencede. Su anda en buyuk transferim Alpaslan. Bonservisini almai cok isterdim ama umarim gelecek sezonda kadroda kalir.

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    Mehmetcim böyle bir karar vermeniz beni sevindirdi Turgay güzel bir kardeşimiz saygıda asla kusur etmez onu realdan tanıyorum çünkü Senden daha güzel bir kariyer bekliyorum şimdiden başarılar kardeşim
    Eyvallah kardeesim. Etmeyeceginden eminim. Simdilik beklemedeyim yeni bir kariyer acmak icin.

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Abi görünce şok oldum yav 16 hazırlık maçı mı olur Futbolcuların pestilini mi çıkaracan. İnşallah revize ederek oynamışındır kadroyu yoksa sezon ortasında vay haline bi düzine sakat. Benden söylemesi. Antrenmanda ağırsa oo ölür futbolcular yakında
    Valla kardesim takimi asistan maclara cikardi. Ayrica bol alternatifli bir kadromuz var. Yildizlardan sakatlik gelmedigi surece sorun olmaz insallah.
    Last edited by MaliKaya : 10.Nisan.2009 at 12:37 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Afyonkarahisar

o ne öyle yaww bende çok hazırlık maçları yaptırırım ama senin kadar değil abi galatasarayla anlaşman çok iyi olmuş hem onların altyapıları tslnin en iyi altyapısına sahip ilerde iyi regenler gelebilir başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kars Arası (=

Başarılar dileyim nokta transferler yapmıssın

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post

eyw.. kardesim...

Eyvallah kardeesim. Etmeyeceginden eminim. Simdilik beklemedeyim yeni bir kariyer acmak icin.

Saygısızlık oLmaz Bizde. Örf Adetimiz de Yok Ki
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri