1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Öneri...

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Default Öneri...

Konunun buraya açılıp açılmaması konusunda çok iyi bir bilgim yok.Gerekirse yönetici arkadaşlar konuyu gereken yere taşırsa sevinirim.Benim önerim takım ve oyuncu araştırmaları üzerine.Belli bir şablon kurulup katılımcılar ile o şablon üzerinden takım ve oyuncu değerlendirmeleri yapılabilirmi acaba.Mesea takımın geçmişi üzerine kısa bir yazı,takım ile ilgili bilgiler(staff kadrosu,oyuncu kadrosu,takımın yıldızları,mali yapısı,takıma uyabilecek taktikler v.b) ss eşliğinde verilebilir.Bu bilgi yeni kariyer açacak kişilere bir ön bilgi olabilir.Mesela 2009 yılında ortaya çıkan genç yıldız adayları için araştırma yapılabilir.Oyuncu geçmişi,gelişebilen özellikleri,hangi özelliklerinin gelişmesi gerektiği hakkında çeşitli bilgiler,teknik,mental özellikleri,oyun içinde yapabildikleri hakkında geniş bir bilgi verilebilir.Tabi insanlar canlı olarakta gözlemleyebildikleri takımları yazarsa daha iyi olur.Mesela ben Nannar arkadaşım tarafından bir Afyon takım incelemesi isterim yani iyi olur.Ben kendim olarak bir Kocaelispor incelemesi yapıp paylaşabilirim örnek olarak.Ve bunun gibi birçok örnek verilebilir.Maksat foruma katılımı arttırmak ve oynayan arkadaşlara bilgi amaçlı olacaktır diye düşünüyorum.Forumda böyle bir sütun açılabilir mi veya başka bir başlık altında toplanabilir mi acaba diye sizlere danışmak istedim.Böyle bir konu daha önceden açıldıysa özür dilerim herkesten.

Sheriff Misafir

Bahsettiğin şey zaten var. İnceleme ekibimiz takımlarla, oyuncularla ve liglerle ilgili yazılar yazıyorlar. Şu sıralar biraz ağır kaldık ama normal şartlarda bahsettiğin şeyler var ve bunun için birde ekibimiz var.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Biliyorum böyle bir çalışma olduğunu.Bence araştırma sayısı biraz az gibi.Bizde katkı yapabiliriz bu konuda.Hem daha bir zenginlik olur,daha fazla oyuncu,daha fazla takım incelenebilir.

Sheriff Misafir

Yeni sistemimizde bu tip bir düşüncede var. Ama şu an için böyle devam ediyoruz. Birkaç gün içerisinde yeni inceleme yazıları eklenecektir zaten.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Bende ciddi bir şekilde bu ekip içinde görev almak istiyorum.Genel incelemelerime güveniyorum.Nasıl bir yol izlemeliyim inceleme ekibinde bulunmak için.Yardımcı olursanız sevinirim.

Sheriff Misafir

Sitedeki şablon üzerinden örnek bir takım incelemesi yazıp bana mail yoluyla gönderirseniz incelemenizi değerlendirip size dönüş yaparım. Bizde sizin gibi istekli arkadaşlarımızı aramızda görmekten memnun oluruz.
    mail adresim: [email protected]

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Benimde şuan VFL Wolfsburg incelemesi yapıyordum.Onuda yapıp sana gönderirim Burak abi eğer uygun görürsen (:

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Sitedeki şablon üzerinden örnek bir takım incelemesi yazıp bana mail yoluyla gönderirseniz incelemenizi değerlendirip size dönüş yaparım. Bizde sizin gibi istekli arkadaşlarımızı aramızda görmekten memnun oluruz.
    mail adresim: [email protected]
    En kısa zamanda yeterli bilgiye sahip olduğumu düşündüğüm bir takım incelemesini tarafınıza göndereceğim.İlginiz için teşekkürler.

Sheriff Misafir

Tabiki gönderebilirsiniz..

Mesaj Yetkileri