Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 46 sonuç

Konu: Daha Gercekci Turkiye Ligleri V2 [En Güncel Data Burada]

şuanki yamada keita kaka ronaldo nun tranferleri falan dahil değil dimi

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by asdasdas1 View Post
    şuanki yamada keita kaka ronaldo nun tranferleri falan dahil değil dimi

Hayir.
    Yeni transferler yok, eski bir data.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Default Daha Gercekci Turkiye Ligleri V2 [En Güncel Data Burada]

Evet arkadaslar Ilk cikarmis oldugum versiyonda bir takim eksiklikler vardi.

V1'e goz atmak icin tiklayin
    Bu yamamiz ile hem eksiklikler giderildi hemde en son guncellemeler oyuna yansitildi...

Bu yamamizi yukleyince baslica gelecek yenilikler;

*David Beckham AC Milan'a 1 sezon kiralik olarak gonderildi ve forma numarasi 32 olarak belirlendi.

*Malatyaspor'dan Celil Sagir,
    *AC Milan'dan Emerson,
    *Inter'den Adriano,
    *Kayserispor'dan Ragip Bastag,
    *Konyaspor'dan Erhan Albayrak serbest birakildi,
    *Futbolu bırakan Ümit Özat datadan silindi.
    *Alan Shearer datada olusturuldu ve Newcastle United'in yeni menajeri olarak eklendi, ayni zamanda
    *Huub Stevens Slazburg'un
    *Hayati Palancı Malatyaspor'un
    *Tahir Karapınar ise Altay'in
    *Çetin İnsel DİSKİ Spor'un
    *Zeki Erguvan Aydinspor'un
    *Bülent Topuzoglu Maltepespor'un yeni menajerleri olarak oyuna eklendi.
    *Marko Van Basten Ajax menajerliginden
    *Erkan Sözeri Iskenderun Demicelik Spor menajerliginden istifa ettigi icin gorevinden alindi.
    *Suleyman Youla icin Eskisehirspor'a ozel serbest kalma maddesi 800K€ olarak eklendi.
    *Manisaspor'lu Rafael'in ikinci vatandasligi olan Turkiye cikarildi. Oyuncu henuz vatandasliga gecmemistir.
    *Fenerbahce'de Genc Takim Antrenoru olan Orhan Gencer, 2 defa eklenmisti. C.A ve P.A si 0 olan datadan silindi.
    *Zenit'te oynayan Anatoliy Tymoschuk sezon sonunda FC Bayern'e transferi gerceklestirildi.
    *TSL'de ve Dunya capindaki onemli sayilacak sozlesme yenileymeleri oyuna yansitildi bu oyuncular;

Deivid de Souza (FB) Nobre (BJK) , Pini Balili (Sivasspor), Steven Gerrard, Aaron Lennon, Markus Babbel, Mark van Bommel, Demichelis, Frederic Kanoute, Robert Pires, Estaban Cambiasso...

***Medya Eklentisi Icin perpetua'ya tesekkurler...

İşte SS'ler

Yamanin Kurulumu ;

*Rar icinden cikan klasoru bilgisayarinizin ;

XP Kullaicilari icin;

"C:\Documents and Settings\<kullanici_adiniz>\Belgelerim\"

Vista Kullanicilari icin

"C:\Documents\"

klasorune icine yapistirin

*CACHE klasorunu silin

*Oyuna girdikten sonra yeni oyun acarken "Daha Gercekci Turkiye Ligleri V2"yi secerek yeni oyuna baslayiniz.

*Kayitli oyunlarda etkili degildir.

*Yama 9.3.0 versiyonu uzerine editlenmistir. 9.2.0 ve 9.1.0 versiyonlarinda test edilmemistir.

9.3.0 yamasini indir
    Last edited by Sekopej : 10.Mayıs.2009 at 17:03 Reason: Siteye eklenip sunucuya atılmıştır

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkürler.
    "YÜCE ATATÜRK"

Tesekkurler paylasim icin Bu arada Adriano'yu Flamengo'ya gonderseydin Flamengo'ya gitti ..

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by tarikko View Post
    Tesekkurler paylasim icin Bu arada Adriano'yu Flamengo'ya gonderseydin Flamengo'ya gitti ..
    Daha tam kesinlesen birsey yok. Ayrica ben bu datayi siteye atali 4 gun falan oldu o zaman boyle bir soylenti bile yoktu
    Last edited by MaliKaya : 10.Mayıs.2009 at 17:28

Dogru aslinda Abi adam dun anlasti sen daha anlasilmadan yapmissinn.

emegine saglik zaman ayirip ugrasmisin tesekkurler paylasimin icin..birde turksportal sk yi ne zaman cikarmayi dusunuyorsun?

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by ahmetokur29 View Post
    emegine saglik zaman ayirip ugrasmisin tesekkurler paylasimin icin..birde turksportal sk yi ne zaman cikarmayi dusunuyorsun?
    Tesekkur ederim.
    Eger bir aksilik olmazsa aksama yayinda

ok eyw

dosya indirilmiyor? bir arıza mı var acaba? denedim bikaç kez ama rapidshare üzeirinden indirin diye bir yazı çıkıyor, öyle kalıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by kluivert812 View Post
    dosya indirilmiyor? bir arıza mı var acaba? denedim bikaç kez ama rapidshare üzeirinden indirin diye bir yazı çıkıyor, öyle kalıyor.
    Hayir arkadasim bir sorun yok.

Resimde yazili olan yere tiklaman yeterli.

oraları klasik reklamlar vs. olarak gördüğüm için dikkat etmemiştim, yardım için teşekkürler.

semih_usta Misafir

arkadasım emegine saglık yalnız fenerbahceyle oynuorum 2. sezonum basladı transfer bütcemde bi değişiklik yok aksine ilk sene 5 milyon olan para bu sene 750 bin euro ya düştü nedir bu problem bi acıklama yaparsan sewinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bunun dısında gercekten takir edilmesi gereken bi yama ilk defa oynadıgım türkiye liglerinde bu kadar zevk aldım tesekkürler emege saglık =))
    Last edited by semih_usta : 11.Mayıs.2009 at 18:34 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by semih_usta View Post
    arkadasım emegine saglık yalnız fenerbahceyle oynuorum 2. sezonum basladı transfer bütcemde bi değişiklik yok aksine ilk sene 5 milyon olan para bu sene 750 bin euro ya düştü nedir bu problem bi acıklama yaparsan sewinirim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bunun dısında gercekten takir edilmesi gereken bi yama ilk defa oynadıgım türkiye liglerinde bu kadar zevk aldım tesekkürler emege saglık =))
    Datanin zevk vermesi beni cok mutlu etti. Fenerbahce'nin transfer butcesi konusunda birsey diyemem. Olumsuz etkileyecek brisey yapmadik. Aksine olumcu yonden bilet fiyatlarini arttirdik ki daha fazla butce verebilsin. Sahsen Galatasaray'li oldugum icinde Fenerbahce ile hic oynamadim. Borcu falan olmus olabilir diye butceyi kısıyor olabilirler. Ancak ayni olayi GS de denedim ve 2. sezonda 20 MN € butce verdiler

semih_usta Misafir

bu arada bu yazdığım yorumlar ilk yaman içindi söylemeyi unutmuşum =)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

bu arada bu yazdığım yorumlar ilk yaman içindi söylemeyi unutmuşum =)
    2. Yama daha guncel. Denemeni tavsiye ederim

semih_usta Misafir

kardesm gözlerimlerim fener havlu atıo lige almadıgım zaman :d hacettepede anormal derecede ilk 7 de filan oluor =)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bir de yakubu hacettepede hala oyunda =)
    Last edited by semih_usta : 16.Mayıs.2009 at 20:18 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

kardesm gözlerimlerim fener havlu atıo lige almadıgım zaman :d hacettepede anormal derecede ilk 7 de filan oluor =)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bir de yakubu hacettepede hala oyunda =)
    Fener'in lige havlu atip hacettepe nin ilk siralara oynamasi oyun ile alakali bir durum. Bazi arkadaslarimizin ve benim oyunumda Besiktas'in kumeye dustugu bile gorulmustur Data ile alakali degil yani.

Bu arada Yakubu konusunu anlayamadim?

yüklediğim halde yenı oyun acmaya calıstıgımda sadece 9.0.1 gorunuyor daha gercekci türkiye ligi v2 oyunu baslarken bulamıyorum.yardımcı olr msn??

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by berkankutludag View Post
    yüklediğim halde yenı oyun acmaya calıstıgımda sadece 9.0.1 gorunuyor daha gercekci türkiye ligi v2 oyunu baslarken bulamıyorum.yardımcı olr msn??
    Oncelikle indirdigin RAR dosyasina sag tiklayarak BURAYA CIKAR dedikten sonra,
    Cikan klasoru oldugu gibi BELGELERIM icersine atarsan gorunuz.

Yalniz dikkat et, Direkt belgelerim icersine, yani Belgelerim/Sports Interactive nin icine degil.

semih_usta Misafir

kardesm bütce sorunu hala cözülmedi bende 2. sezon bütcem 2.7 napabilrim ?

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Valla arkadasim, o sorunu ben cozemem ki. Aziz amca cozer ancak

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Datanin zevk vermesi beni cok mutlu etti. Fenerbahce'nin transfer butcesi konusunda birsey diyemem. Olumsuz etkileyecek brisey yapmadik. Aksine olumcu yonden bilet fiyatlarini arttirdik ki daha fazla butce verebilsin. Sahsen Galatasaray'li oldugum icinde Fenerbahce ile hic oynamadim. Borcu falan olmus olabilir diye butceyi kısıyor olabilirler. Ancak ayni olayi GS de denedim ve 2. sezonda 20 MN € butce verdiler
    Bilet fiyatlarini 9.0.2'de oldugu hale getirirsen butce sorunlari ortadan kalkar.

Bilet fiyatini yukselt, gelirler yukselsin mantigi tam olarak islemiyor cunku oyunda bilet fiyatlarinin degisken olmasi icin alt ve ust limitler kullaniliyor. Bu limitlerin disina ciktiginizda oyun kendi kafasina gore (genelde alt limitte) bilet fiyati uyduruyor ve gelirleri dusuruyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bilet fiyatlarini 9.0.2'de oldugu hale getirirsen butce sorunlari ortadan kalkar.

Bilet fiyatini yukselt, gelirler yukselsin mantigi tam olarak islemiyor cunku oyunda bilet fiyatlarinin degisken olmasi icin alt ve ust limitler kullaniliyor. Bu limitlerin disina ciktiginizda oyun kendi kafasina gore (genelde alt limitte) bilet fiyati uyduruyor ve gelirleri dusuruyor.
    Ayni olay gozlemledigimiz kadari ile sadece Fenerbahce'de cikiyor. Oysa 3 buyuklerinde bilet fiyatlari hemen hemen ayni.

semih_usta Misafir

walla fenerbahcede ilk sene bütcem 5 2. sene 2 ye düşüo bu yüzden bıraktım oyunu =)

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Bir dahaki guncellemede perpetua'nin soyledigini dikkate alarak FB de bilet fiyatlarini biraz daha geriye cekecegim

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by MaliKaya View Post
    Ayni olay gozlemledigimiz kadari ile sadece Fenerbahce'de cikiyor. Oysa 3 buyuklerinde bilet fiyatlari hemen hemen ayni.
    Oyun kodunda her takima gore alt ve ust limitler belirliyor SI. Bu nedenle de simdiye kadar fiyat degisiklikleri farkli sonuclar ortaya cikartti. FM 2010'da bu biraz degisecek ama yine de alt ve ust limitler olacak.

yav indirme link i sorun veriyor not found diyor

arkadaşlar sorun çözüldü yanlış linke tıklıyormuşum...

Bırısı Bana Su Ymananın Rapidshare Lınkını Atsın Alahınızı Sewersenız

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri