Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 39 arası toplam 39 sonuç

Konu: Forumdaki Çifte Standart

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Fm2009'la beraber cezalar sıfırlanmıştı. 2009'a temiz bir sayfa ile girelim dedik. Sonrada biriken cezalar tekrar sıfırlandı. Genelin görüşü olarak süresiz men olayı ağır bulunmuştu. Bizlerde cezaları kaldırarak bu durumun görüşülme yolunu açtık. Görüşemedik, geç kaldık. Bu kısımlarda hatamız var. Madem kalktı dedik turnuvaya katılmamda da bir sakınca görmemiştik. Tabi bunun o kısımda belirtilmemeside bizim hatamız.

Sebep yazmaya gelince bunların hepsi yapılmıştı. Benim amacım sizlerin gönlünü hoş tutmak, zevk almanızı sağlamak. Dediğim gibi ben çekilir çekilmez mesaj yağdı. DisCo süresiz alacak mı diye. Gönüller hoş olsun istedim.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Prince2005 View Post
    Hiçbir Zaman Bulundugum ORtamı Bozan İnsan oLmadım oLMamda
    Peki Söyle Bir Sey Demek İstiyorum Yaptıysak Yaptık Gibisinden Bir Söz Kullanan Yönetici ARkadaşımız Bunu NasıL aCıklayacak Söylermisiniz ..
    Her Ne Kadar Eleştirimizi Yapsakta Ben Tatmin Edici Bir Acıklama Alamadım Ve Alamayacagımda Söyle Düşünelim Birimiz Gerek Üyelerce Gerekse Yöneticilerce Tanınan Arkadaşımız Digeri İse Daha 4-5 Aydır Forumda Aktiflik Kazanmış Bir arkadaşımız Tşk Ediyorum
    Arkadaşa gereken uyarıyı yaptık zaten hepimiz insanız hepimizn hataları oluyor. Bu şekilde çıkış hoş olmamış bundan sonra daha dikkatli davranacaktır yönetici arkadaşlarımızda.

'Forumda Af''lardan birisi veritabanı sıkıntısı yüzünden olmuştu.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Aslında Burak abinin iyi niyeti yüzünden oldu bu olaylar birazda o cekildiğinde il dışına cıkmıştı ki o bi turunva önce maç moturunu etkileme ile ilgili bi şeyler olmuştu Burak abi bu olayı şikeyet etmiceğini yazmıştı cünkü yazsa hakklıda ama o yönetici rakip diskalifiye edilse aynı böyle bi başlık açılıcaktı.Sonra cekildi il dışına cıktı baya bi süre gelmedi yazsa oraya bu bu nedenden sonraki turunvaya girmeye kalksa o cekilmedi mi denicek diye böyle bi şey yaptı yani bütün iş Burak abinin iyi niyetli olmasında bitiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Mustafa Abi Açıklama beklerken fırça niteliginde ters bir kelime ile sen karsılassan aynını yapardın diye düşünüyorum...
    Eger Tavrım ve mesajlarım yanlıs anlasılmıssın kusura bakmayın
    Acıklamaların ve konuyla ilgilendigin için tşk ederim
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Aldığın cevap konusunda haklılığını kabul ediyoruz. Tabi şuda bir gerçek ki diyaloğu yaşadığın arkadaşımızı öldürecek değiliz. Gerekeni konuştuk. Zaten bu tarzda birşey tekrar yaşanırsa gereken yapılır. Baştada söylediğim gibi bu tarz başlıklar beni rahatsız etmiyor. İçinde yer alayım yada almayayım. Tek rahatsız olduğum bir konu var. Oda yanlış anlaşılmazsa diye konulara ve mesajlara başlanması. Eğer bir fikir varsa ben yada bir başkası bunu yanlış anlamaz. Sadece niyet gerçekten yanlışsa biz buna müsade etmeyiz.

Ben sanmiyorum ki kötü niyetle bu başlığı açmış olasınız. O nedenle bir problem olduğunu düşünmüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Aldığın cevap konusunda haklılığını kabul ediyoruz. Tabi şuda bir gerçek ki diyaloğu yaşadığın arkadaşımızı öldürecek değiliz. Gerekeni konuştuk. Zaten bu tarzda birşey tekrar yaşanırsa gereken yapılır. Baştada söylediğim gibi bu tarz başlıklar beni rahatsız etmiyor. İçinde yer alayım yada almayayım. Tek rahatsız olduğum bir konu var. Oda yanlış anlaşılmazsa diye konulara ve mesajlara başlanması. Eğer bir fikir varsa ben yada bir başkası bunu yanlış anlamaz. Sadece niyet gerçekten yanlışsa biz buna müsade etmeyiz.

Ben sanmiyorum ki kötü niyetle bu başlığı açmış olasınız. O nedenle bir problem olduğunu düşünmüyorum.

Disco arkadaşım Tşk Ediyorum ..
    Sürççü Lisan ettiysekte Affola..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Kendinizi haklı gördüğünüz her konuda eleştiride bulunabilirsiniz. Bir orta yol bulunur veya hata ise o hata düzeltilir. Bir üye haksızsa onu nasıl savunmazsak, yöneticimizi de savunmayız haksız olduğu bir konuda. Başka sitelerdeki yöneticilerin, haksız olsalar bile milleti aşağıladığı, dalga geçtiği doğrudur. Ama bu siteyi başka sitelerle karıştırmayın. Hakkınızı istediğiniz gibi arayabilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Arkadaşlar,

Konunun açılma sebebi olan mevzu için gerekli düzenlemeler yapıldı. Yeni kurallar gelene kadar alınan cezalarda, eski kurallarda geçerliliğini koruyor. Yeni kurallarla beraber cezaların kalkma kararınıda yönetim verecektir.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bu sitede çifte standardın olduğunu düşünmüyorum. Ama Turgay kardeşime yapılan çıkış hiçte hoş değil, sorun çözüldüyse mesele yok demektir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri