Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 47 arası toplam 47 sonuç

Konu: İnvincible Tactical Series v2 [9.0.3] [Fm2009'un en iyi taktiği!]

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Quote Originally Posted by tojourus View Post
    Arkadaşım taktiği bikaç maçta daha denedim.Sonuç çok çok iyi değil (hatta unbeatablem gitti dandik bi takıma karşı) ama sonucun ille de farkla olması gerekmez çoğu maçta yeniyorum öyle böyle.Ama bir problemim var.Forvetlerim oynamıyor Baroş , Ümit , Nonda , Mehmet Yıldız ... Yarı boyunca baroş haricinde hiçbiri oynamadı.Baroş ise 17 maçta 4 gol 3 asist??? 2 yıldız oyuncu daha aldım (kariyerimde söyleyeyim) ondan da bi tanesi şuan 3.maçında ilk golünü attı tık yok diğerinde? Bu forvetlerin adam akıllı bir forma kavuşması için ne yapmalıyım?
    Birincisi FM artık hemen hemen gol yemeden bitirmene izin vermiyor FM2009'da.Dikkat ederseniz ilk yarı rakibinize şut attırmassınız , devre arasında oyuncularınıza "memnunum" dersin verirsin gazı , ikinci yarı salar adamlar kendilerini 10 tane şut atar rakibin.Yani önemli olan kazanmak.İstatislikler nasıl ? Kaç şut atıyorsun isabetli ?

Forvet konusuna gelince bende Nilmar 2 sezon boyunca oynadı.Nilmarı alırken 50 lig golüne ulaştıgında 40 milyon sterlin verme maddesi ile almıştım ve 50 milyon sterlin bayılmak zorunda kaldım İnternacionale.Anla yani..

Sağdaki forvetin yaratıcılıgı en az 14 olmalı.Soldaki forvet ise Ortasaha ile bağlantıyı sağlar.Nobre gibi hırslı bir oyuncu olmalı.

solda adriano(br yaşlı ama iş yapıo) sağ tarafta agüero yedekleride gignac:d atıyolar öle böle ama kanatlarında yaratıcı olması lazım marquinhos ile ardayı oynatıorm

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Evet kanatlarda dediğim gibi sakın klasik kanat oyuncusu olmasın.AMC tipli oyunuclar olmalı.Orta açma özellikleri minimum 13 olsun yetr.

arada sırada hücum oyuncularının yerlerini değiştirmek uygun olabilir kısaca açıklayayım
    fm 2008 de manchester united a karşı oynarken çok başıma gelirdi bu olay
    malum ronaldo tevez rooney çıkıyorlardı ben de maçtan once uzun uzun markajla falan ugrasıyordum tabi
    bi anda aml deki ronaldo amr ye amr deki tevez st ye st deki rooney de aml ye geçince markaj sistemi tamamen iptal oluyodu ve ben ayarları değistirene kadar kısa sürede gol yiodum
    bu arada 3. sezonum bitti beşiktaş ile 31 galibiyet 2 beraberlik 1 maglubiyet aldım 86 gol atıp 23 gol yedim
    2. beraberlik şampiyonlugu garantileyince tamamen yedek kadro ile çıkmam yüzünden geldi
    sezon sonunda istifa ettim ve ferguson bıraktığı için manchester united teklif yaptı
    avrupa daki dış saha maçları için defansif bi varyasyon gerektiğini düşünüyorum onun dışında bi ekleyecegim yok
    kadrom sinan bolat
    serdar kurtulus ibrahim toraman eren güngör damian gimenez
    lucas biglia özer hurmacı
    mehmet topuz marquinhos
    federico laurito batuhan karadeniz

Ben de deneyeceğim. Sonuçları yazarım. Zaten şu sıralar didik didik taktik arıyordum. Bu iyi olur inşallah. Teşekkürler.

Var bi numara senin taktiğinde. O kadar etkili olmuyo ben denerken

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Quote Originally Posted by canalkan34 View Post
    Var bi numara senin taktiğinde. O kadar etkili olmuyo ben denerken
    E o numarada bende kalsın bir zahmet.Dediğim gibi iddaya girme malatya konusunda.

Bende geçen böyle bişeyler deniyordum.Ben ise ordaki 2 mc'den birini dmc yaptım.Sonra oradaki forvetlerden birini de amc yaptım.
    Şu an bu taktikle man city ile ligde 2.yim.Aramızda 2 puan var ve daha 7 maç var.
    3. ise Arsenal onla aramda 4 puan var...

beşiktaş tan istifa ettim ferguson emekli olunca man utd teklif verdi
    ligde 18 maçta 16 galibiyet 2 beraberlik şampiyonlar liginde gruptan lider çıktım
    tamamen taktiğin başarısı olduğu için anlatıyorum
    daha çok ilgi gormesini istedigim bir taktik bu gerçekten

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Quote Originally Posted by reborn471 View Post
    beşiktaş tan istifa ettim ferguson emekli olunca man utd teklif verdi
    ligde 18 maçta 16 galibiyet 2 beraberlik şampiyonlar liginde gruptan lider çıktım
    tamamen taktiğin başarısı olduğu için anlatıyorum
    daha çok ilgi gormesini istedigim bir taktik bu gerçekten
    Teşekkür ederim.

Inter ile üçüncü senemdeyim. Transfer dahi yapmak istemiyorum ancak sanırım taraftar baskısı olsa gerek "Yeni oyuncu da yeni oyuncu" diye tutturuyorlar, klüp de sağlam transfer bütçesi ayırıyor her sene (110 M £). Bende Real Madrid mantalitesiyle hareket ettim, gittim Cristano Ronaldo'yu aldım ikinci sezonumda. İlk sezonumda namağlup Şampiyonlar Ligi şampiyonu oldum ve tek mağlubiyetle lig şampiyonu. İkinci sezonda, bir mağlubiyetle ŞL şampiyonu ve lig şampiyonu oldum. Başta da belirttiğim üzere üçüncü sezonumdayım, ama neden artık rakipler zorlamaya başladı. Taktiğinizin çözülmüş olması ihtimali olabilir mi? Eğer böyle bir durum söz konusuysa ne tavsiye edersiniz? Gerçekten de, dehşetengiz bir taktik olmuş. Benim için artık deplasman diye bir kavram yok, her maç kendi evim gibi (idi bu sezona kadar. Şimdi Partizan bile zorluyor :P) Eğer gerekirse diye kadromu da yazayım.
    Kale: Julio Cesar
    Savunma: Maxwell, Samuel, Cordoba, Maicon
    Orta Saha: Tymoschuk, Stankovic
    Kanat: Mancini, Ronaldo
    Forvet: (Her maç değiştirerek) Hulk, Adriano, Ibrahimovic, Balotelli

Ayrıca huzurunuzda da "Balotelli sen insan mısın?" demek istiyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Taktiğini çözmüşler malesef.Yarım sezon veya 1 sezon başka taktikle oyna yine buna geç çözemezler.

linki adam gibi bir yere eklesende bizde denesek arkadaşım ya

link kırık

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

link ölü nerden buluyonuz böle dandik upload sitelerini anlamıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Evet link ölü.Yenilemeniz mümkün mü?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yapımcı çalışan linki bize gönderirse değiştirip konuyu tekrar açarız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri