Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 47 sonuç

Konu: İnvincible Tactical Series v2 [9.0.3] [Fm2009'un en iyi taktiği!]

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Default İnvincible Tactical Series v2 [9.0.3] [Fm2009'un en iyi taktiği!]

Evet arkadaşlar TSİ forumlarındaki ilk paylaşımım fakat dünyada ses getireceğine inandığım bir paylaşımım.

İnvincible Tactical Series v2

Evet arkadaşlar bu taktik ile 2 sezondur oynuyorum.İlk sezonumda bu forumdan bşaka bir arkadaşın taktik ile iyi sayılabilecek noktada bitirdim ama benim için başarı daha yüksek derecelerdeydi...Belkide artık her maça başka bir siteden indirdiğim taktik ile başlıyordum.Ve dedimki " neden kendi taktiğimi kendim yapamıyorum ?" ...

Ve işte bu belkide efsane olacak taktiği geliştirmeye başladım.Verdiği sonuçlar gerçekten o mütevazi kadroma göre mükemmeldi.Taktiği kullanmaya bşaladığım sezon , bir önceki sezondan farklı değildi kadrom.Tek takviyem , belkide bu taktik ile takımın efsaneleri arasına girecek olan Nilmardı.Ve o kadrom ile Europe League'de Çeyrek Final gördüm.Hatta kupayı alabilridik fakat stoperlerimin 2 side sakat oldugu için , iki DM oyuncusunu DCde oynattım ama deplaman golü kuralıyla elendik yinede.Aynı sezon ligde açık ara ipi göğüsledik.Fortis türkiye kupası ve TFF süper kupayı aldık.

Bu sezon ise harikalar yaratıyoruz.Grubumuzda kolay takım olmadıgı halde , inanılmaz sonuçlar alarak ManUnun bulundugu gruptan liderlikle çıktık.Artık sslere geç dediğinizi duyar gibiyim.

Taktik Görünüşü

komutları emek hırzıları için vermiyorum...

Ve işte bazı sonuçlar

Küçük bir enstantane... =)

CLde durumumuz.

Sağ taraftarta oynatacağınız hızlı forvetin gelebileceği "gol makinası" vakası...

Mevkiler için uzunca açıklama yapmak istemiyorum.Çünkü şu mevkide şöyle iyi dadam olsuni şurda şöyle adam olsun dersek taktiğin güzelliğinin ne anlamı kalır... ? Sadece elinizde varsa 2 bekiniz hem hücum, hem ofans oynayaiblsin yeter.

Not : Sol tarftaki Forvet target özellikli olmalı, sağdaki ise hızlı olmalı.

Not : Taktik tamamen hücumu düşünen bir taktiktir.Gol yememek istersek golde atamayız, gol atmak istersek birazda yemeliyiz.Ama hücumu düşündüğümüz için hep önde oynyoruz ve sert bir oyunla rakibi yarı sahamıza sokmuyoruz.Sadece şut sayıları 6-7 olursa demeyinki " rakipte çok şut atıyor"diye.O şutların hepsi uzaktan kaleyi yoklayan şutlardır.SAYGILAR TSİ

İNDİRmek için...

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Tebrik ederim, çok etkileyici sonuçlar almışsın. Hiç biri kendi taktiğin gibi olmuyor değil mi
    Yeni taktik paylaşımlarını da bekliyorum yakın zamanda...başarılar

arkadaşım linkte sorun war yanlış depolama link i diyor baksan bi kontrol et

deniyorum bu taktiği sonuçlarını yazıcam

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Thumbs down

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    arkadaşım linkte sorun war yanlış depolama link i diyor baksan bi kontrol et
    Linkte sorun yok.Diğer arkadaşlarda da varsa düzeltirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

FM 08'deki KİMZ taktiği gibi bişi sanırm.Her maç 3-4 tane atmışsın

İndirdim; deneyip ilerleyen saatlerde yorumlarımı yazacağım. Bizle paylaştığın için teşekkürler.

bi deneyelim beşiktaşa deniycem bende

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    kardeş linke tıklıom bunlar geliyo linkte hata varrr
    Last edited by almlyf69ali55 : 30.Mayıs.2009 at 23:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Simdi Deniyorum taktik i 3-4 mac dener sonuclari yazarim tskrler

tam bana uydu saol
    sola Nobre sağa Holosko yu koydum Nobre hazırlık maçlarında çok gol attı.para olsaydı kanatlara adam alıcaktım ama bu sezon idare ederim

yav ss leride koydum kardeş neden inmiyor deli olacam ya bnde yada linkte sorun var rapid linkide eklermsn

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    yav ss leride koydum kardeş neden inmiyor deli olacam ya bnde yada linkte sorun var rapid linkide eklermsn
    Linkte sorun yok. Buradan denermisin bir de. Link

tamam kardeş ben mozillayla girmiştim ondan inmiyormuş normal exploer den girdim oldu kusura bakmaın sorun bendeymiş

teşekkürler. fakat link sorunlu galiba lütfen bakabilirmisiniz?

edit: şu an açıldı. tekrar teşkr.

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Bişey değil arkadşlar.Deneyip sslerle destekleyip , sonuçlarınızı yazarsanız mutlu olurum.

bende ilk sezon ispanya da 4-4-2 tarzı bir taktikle oynuyordum ki adamlar artık çözdüler bana karşı 4-2-3-1 oynuyorlar ve inanılmaz baskı kuruyorlar..o yüzden senin taktiğini şimdi ispanya da deneyeceğim..screen shotları gösteririm..yalnız transfer dönemi kapalı olduğu için tek sorun target striker da olabilir ama onu da bi şekilde halledeceğim artık

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

mevkiilerde tipler nası olmalı mcler mesela?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    mevkiilerde tipler nası olmalı mcler mesela?
    Sol MC biraz dha defansa yardım edicem türden ama asla DM değil.YAni Skjelbred çok uyguno mevkiiye.

Sap MC ise tamamen hücumu düşünmeli , amc yada hücumcu mc olsun yeter.Kanatlarda ise orta açma özellikleri önemli değil.Orta açmaları 10+ olsun yeterli.amc gibi oyuncular olmalı.

Link açılmıyor rapid'e ekler misin

Sonuçlar ilk izlenim olarak gayet başarılı..Transfer döneminin kapalı olması nedeniyle target striker bölgesinde marquinhos u oynatmak zorundayım ancak Cardozo ya da Santa Cruz transferinden sonra taktiğin daha iyi işleyeceğine inanıyorum..Eline sağlık..

bende nedense yıldız oyuncularım avrken sadece çok şut attım karşı takımın kalecileri coştu fakat tüm özellikleri orta seviye sivri olmayan oyuncularla(willians santana, walter(internacional)) yani takım adamlarıyla taktik süper işliyor ne hikmetse karşı takım kalecileride coşmuyor yıldız oyuncular varken hepsi panter mübarek 6 maçın 4ünde karşı takım kalecisi maçın adamı oldu yendiğim halde

atakların gerçekten çok güzel ama orta saha ve kanatlar pek işbirliği yapmıyorlar gibi aralarında
    ya defans direk forvet
    defans ortasaha ikilisinden biri forvet
    veya defans kanatlar forvet
    şeklinde top dagılıyor ortasahanın kanatlara top dagıttıgını pek görmedim

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

kanat ouyncularının komutlarına bakrsan klasik kanat oyuncusu komutları olmadıgın göreceksin.Kanat oyuncularına top atılmaması taktiğin en büyük şaşırtması zaten.Kanatlarda AMC tipli oyuncuları oynatmaya bak.

şu ana kadar o kadar taktik denedim hiç bu kadar başarılı olamadım
    İlk sezon beşiktaşla ligde şampiyon oldum kupa finalinde trabzona elendim uefa finalinde m.city e elendim olsun
    bu sezon şampiyonlar liginde grupta milan,werder,aab var grupta 2.yim fakat takım uyumu berbat olduğu halde hiçbi derbiyi kaybetmedim ligde 2.yim bursa 1. sercan coştu 2.yarıda sercanı alırım bursanın fişini çekerim. ssler birazdan

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Evet Bende birçok taktik denedim ve hiç başarılı olamadım. Bu taktiği indirdim ve sürekli mücadele içerisindeyim sürekli şut çekiyorum. Transfer döneminde eksik bölgelere takviye yaparsam ikinci dönem çok başarılı olurum bu taktikle
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

denedigim her taktige yorum yazmam ama fm kariyerimde ilk kez bu kadar başarılı olmamı saglayan taktik bu oldugu için yazıyorum
    beşiktaş ile ilk defa bu taktik sayesinde bu kadar başarılı oldum
    ligi 8 puan onde sampiyon bitirdim kupayı aldım uefa kupasında ceyrek finalde roma ya elendim roma da kupayı aldı zaten sonra
    maç uzayacakken son dakikada kendi hatam yüzünden gol yedim deplasmandaki roma maçında (sag bek korner attığı için geride sadece sol bekim kaldı kontradan gol yedim)
    şimdi şampiyonlar ligindeyim barcelona-lyon-slavia prag grubunda ilk 2 maçımı kazandım ve grupta liderim şimdi sırada barcelona maçları var.
    kısacası sana çok teşekkür ediyorum vandal59 arkadaşım

Taktiği denedim.Bursasporu deplasmanda 4-1 yendim güzele benziyor.

ben de target özellikli olarak %76 lık ümit karan vardı sattım şimdi %72lik mehmet yıldıza kaldım (genie scouttan bakıyorum) yeter mi acaba? (nobrenin ki de 72)

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Quote Originally Posted by reborn471 View Post
    denedigim her taktige yorum yazmam ama fm kariyerimde ilk kez bu kadar başarılı olmamı saglayan taktik bu oldugu için yazıyorum
    beşiktaş ile ilk defa bu taktik sayesinde bu kadar başarılı oldum
    ligi 8 puan onde sampiyon bitirdim kupayı aldım uefa kupasında ceyrek finalde roma ya elendim roma da kupayı aldı zaten sonra
    maç uzayacakken son dakikada kendi hatam yüzünden gol yedim deplasmandaki roma maçında (sag bek korner attığı için geride sadece sol bekim kaldı kontradan gol yedim)
    şimdi şampiyonlar ligindeyim barcelona-lyon-slavia prag grubunda ilk 2 maçımı kazandım ve grupta liderim şimdi sırada barcelona maçları var.
    kısacası sana çok teşekkür ediyorum vandal59 arkadaşım
    Başarılı olmana sevindim.Ben hala iddialıyım bu taktik fm2009un en iyi taktiğidir.Varsa taktiğine güvenen gelir.

Quote Originally Posted by tojourus View Post
    Taktiği denedim.Bursasporu deplasmanda 4-1 yendim güzele benziyor.
    Normal bir sonuç.

Quote Originally Posted by tojourus View Post
    ben de target özellikli olarak %76 lık ümit karan vardı sattım şimdi %72lik mehmet yıldıza kaldım (genie scouttan bakıyorum) yeter mi acaba? (nobrenin ki de 72)
    Yeter tabiiki

Arkadaşım taktiği bikaç maçta daha denedim.Sonuç çok çok iyi değil (hatta unbeatablem gitti dandik bi takıma karşı) ama sonucun ille de farkla olması gerekmez çoğu maçta yeniyorum öyle böyle.Ama bir problemim var.Forvetlerim oynamıyor Baroş , Ümit , Nonda , Mehmet Yıldız ... Yarı boyunca baroş haricinde hiçbiri oynamadı.Baroş ise 17 maçta 4 gol 3 asist??? 2 yıldız oyuncu daha aldım (kariyerimde söyleyeyim) ondan da bi tanesi şuan 3.maçında ilk golünü attı tık yok diğerinde? Bu forvetlerin adam akıllı bir forma kavuşması için ne yapmalıyım?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri