Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 68 sonuç

Konu: Joga Bonito / İyi Oyna [9.0.3]

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

arkadaşım mükemmel bi taktik olmuş ellerine sağlık takımım ilk maçtan süper uyum sağladı takır takır oynuyolar süpersin

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by crane1994 View Post
    arkadaşım mükemmel bi taktik olmuş ellerine sağlık takımım ilk maçtan süper uyum sağladı takır takır oynuyolar süpersin
    Teşekkür ederim, başarılı olduğunu sevindim.

saolasın arkadaşım bu taktikle 20 maclık galibiyet serisi yakaladım

teşekkürler.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by kafkas43 View Post
    saolasın arkadaşım bu taktikle 20 maclık galibiyet serisi yakaladım
    Önemli değil.. Denediğin için ben teşekkür ederim.

denemek istiyorum ama indiremiyorum ki :S

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Linkte hiç bir problem yok arkadaşım..

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Taktiği indirdim tek tek komutlara baktımda , Benim invincible taktiğinin 1-2 ufak detay haricinde aynısı olmuş.

Yada bana öyle geldi...

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Taktiği senden sonra yayınladım biliyorum ancak taktiği yayınlamadan 3 hafta falan önce hazırlamıştım, sadece denemek istemiştim uzun uzun. Taktiğimde kesinlikle en ufak bir çalıntı yok.Hatta senin taktiğini indirmedim bile.

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Valla eğer takım ekstradan motive felan olup gaza gelmediyse taktik inanılmaz süper diyebilirim xD

Rezil ettim Feneri valla.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Beğendine sevindim, bende böyle sonuçlar alıyordum ekstra bir gaz falan yokken. İstersen kariyerime bakabilirsin ilk sezonu bu taktikle geçirdim. 2.sezon farklı bir diziliş ve taktiğe döndüm onu da yayınlayacağım burda.

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Ya bilmiyoruım çok acaip bir taktik. Maç başlıyor 2-0 geriye düşüyorum tam umudu kesicem maçtan pat-küt 2 dakikada 2-2

Hele maçta ilk golü bulunca takım öyle bir yükleniyorki her atağım pozisyona dönüyor.Bu maçta çok erken sayılabilecek bri dakikada 9 kişi kaldım ama durmadan atak yapıyor takım.

5-6 maç daha deniycem biraz savunma yönünü geliştirirsen süper birşey çıkar ortaya.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Denemeye devam edersen sevinirim. Bende böylece taktiği geliştirip V2'yi çıkartabilirim.

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

CSKA ile oynuom şuan deplasmanda eziliyorum adeta.Şutum yok henüz dakika 58 :S
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    EZİLDİK !!!

Last edited by vandal59 : 24.Haziran.2009 at 19:06 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Şimdi CSKA güçlü bi rakip ama en azından beraberlik koparmak gerekirdi. Ben yerinde olsam böyle güçlü rakiplerle oynamadan önce taktiksel değişikliklere giderdim. Örneğin top kapmayı sert yapardım, zaman geçirmeyi artırırdım, kontra atak seçeneğini açardım, defans çizgisini 1-2 kademe geriye çekerdim. Ve eğer özel kontrol edilmesi gereken bir oyuncuları varsa onu maçtan önceki ayarlarda sıkı prese tabi tutardım. Bir de böyle denersen başarıya ulaşacağını düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

Hocam ne olursa olsun CSKA bana 20 tane şut atmış ben sadece 2 tane atabilmişim.Dediklerini yapsam CSKA 15 Şut atardı bende 3-4 tane atardım yine ezilmiş olurduk.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

O zamanda ezilirsen yapılacak tek bir şey kalıyor, taktik değişikliği. Aslında ben senin gibi düşünmüyorum.. Yani iyi oyuncularını sıkı markaja alsan, kontra atağı açık tutsan, zaman geçirmeyi artırsan daha iyisini elde edersin diye düşünüyorum. Eğer beklerini defansif yaparsan kanatlardan gelebilecek ataklarıda daha aza indirisin, istersen bir de böyle dene. Denemeyeceksen taktik değişikliğine git. Ben bu taktikle Galatasaray ile UEFA çeyrek finalde Tottenham'a toplamda 2-1 ile elenmiştim. Birazdan yeni bir taktik yayınlamayı düşünüyorum, onda Avrupa'da daha iyi gidiyorum, yayınlayayım istersen bir de onunla deneyebilirsin, tabi sana kalmış.

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

tamam yayınladıgında denerim hemen.

Nesil
    2006

Sevilla ile yeni kariyer açtım.Yeni taktiğini bekleyip onu deneyim ben de.Bir de arkadaşlar siz hangi antreman paketini kullanıyorsunuz?

Nesil
    2006

Bu arada linkte problem var sanırım.Yeni taktik gelene kadar onunla oynayayım dedim ama indiremiyorum.

Not:Adblock plus engelliyormuş pardon şimdi hallettim.
    Last edited by Crazycat : 24.Haziran.2009 at 21:10 Reason: Ek

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Herhangi bir problem göremedim linkte ama hemen yeni bir siteden upload ediyorum.

JOGA BONITO İNDİR

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by CaD0 View Post
    Herhangi bir problem göremedim linkte ama hemen yeni bir siteden upload ediyorum.

JOGA BONITO İNDİR

Sağol sonradan düzenleme yaptım mesaja ama görmedin sanırım.

getafe ye cok uymuştu bu taktik ilk senemde mc pozisyonuna sözleşmesi biten pedretti ve maniche yi almıştım sol acıkda granero sag acıkda da obasi yi btn paramla alıp şampiyon yapmıştım ertesi sene bütün oyuncular kapış kapış gitti 32 yaşındaki maniche cash 10m euroya gitti

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by gargarenses View Post
    getafe ye cok uymuştu bu taktik ilk senemde mc pozisyonuna sözleşmesi biten pedretti ve maniche yi almıştım sol acıkda granero sag acıkda da obasi yi btn paramla alıp şampiyon yapmıştım ertesi sene bütün oyuncular kapış kapış gitti 32 yaşındaki maniche cash 10m euroya gitti
    İşe yaradığına sevindim..

arkadas bende senın taktıgı denıyecem ama benım kadro cok guclu zaten kalede casıllas d.alves terry e.garay marcelo banega lucas sılva messı s.aguero bojan yedekler m.sıssokko d.agger c.ronaldo ronaldınho ıbrahımovıc fakan fılan bakalım nasıl olacak buraya sonucları atarım yenı gelıstırdıgın taktık olursa haber verırsın artık senın kını denıyeyım bakalım nasıl olacak olmaz sana kendı taktıgımı verırım ok....

arkadas taktıgın işe yarıyor ama ben resımlerı nasıl eklıyecegımı bılmadıgım ıcın ancak sana yazarak bılgı verebılırım bayagı ıyı sonucla alıyorum hepsıde fark atarak 8-0 6-1 4-0 gıbı sonuclar guzel taktık gercı kadro da cok guclu zaten bu takımla 8.cı senem oldu butun kupaları aldım sayılır bırtek milli takımla dunya kupası kaldı onuda alırsam almadıgım kupa kalmıyacak ......

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by kezzo21 View Post
    arkadas taktıgın işe yarıyor ama ben resımlerı nasıl eklıyecegımı bılmadıgım ıcın ancak sana yazarak bılgı verebılırım bayagı ıyı sonucla alıyorum hepsıde fark atarak 8-0 6-1 4-0 gıbı sonuclar guzel taktık gercı kadro da cok guclu zaten bu takımla 8.cı senem oldu butun kupaları aldım sayılır bırtek milli takımla dunya kupası kaldı onuda alırsam almadıgım kupa kalmıyacak ......
    İşe yaradığına sevindim.. Eğer bana özelden msn verirsen nasıl resim koyulduğuna da öğretebilirim..

ben msn kullanmıyorum zaten bılgısayarın basına gecınce sadece fm oynuyorum bu arada sımdı yenı bır karıyer acıyorum galatasarayla ordada bakalım taktık nasıl olacak sana sonucları yazarım

Bu Arada G.saray Dedım Ama D.bakırsporla Karıyer Actım Ve Suan Super Gıdıyo Hersey 8 Macta 7 Galıbıyet 1 Beraberlık Aldım Mukemmel ıslıyo Taktık Yanlız Sunu Soylıyeyım Takım Bıraz Gucsuz Oldugundan Ayarlarada Ufak Degısıklıkler Yaptım Tam Taktık Oturdu Takıma Saol....

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Önemli değil.. Fayda etdiysen ne mutlu bana..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri