Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 170 sonuç

Konu: Water Skin 2006 Yayında (Mükemmel)

ya ben çok beğendim ama tam ekran modunda bazı eksiklikler war. misal sağ üst köşede home tactics we away tactics falan çıkmıo onun dışında kusursuz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bi soru sorucam skin hakkında bu skin fmnin hızını etkiliormu sanki bana öle geldide anlayamadım!!

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Quote Originally Posted by barman
    bi soru sorucam skin hakkında bu skin fmnin hızını etkiliormu sanki bana öle geldide anlayamadım!!
    Hayır tabi ki....Esasında skin çok kapsamlı olduğu için Metallic'den daha büyük olduğu muhakkak. Fakat öyle gözle görülür bir yavaşlama yapmaz asla.

Nesil
    2006
    Yer

Arkadaşlar sitemizin sunucu değişikliği yapmasından dolayı sizlerden ayrı kaldığımız dönemde Water Skin 2006 ile ilgili çok çirkin bir olayla karşılaştım. Bunu bir uyarı ve sonrasında bir rica mahiyetinde sizlere aktarmak istiyorum:

Water Skin 2006 çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gördü. Gerek sizlerden gerekse yabancı Fm severlerden tebrik mailleri aldık onlarca,yüzlerce...Bu ilgi birilerinin dikkatini çekmiş olsa gerek ki bu nimetten faydalanmak isteyerek Water Skin 2006'yı alıp birkaç değişiklik yaparak kendi sitelerinde yayınlamışlar.Adını da Şampiyonlar Ligi Skini koymuşlar

Derhal tepkimi koyarak bu Şampiyonlar Ligi Skini denen ve Water Skin 2006'nın kopyası olan skini yayından kaldırttım.

Şimdi sizlerden ricam bu Şampiyonlar Ligi Skinini ya da bir başka deyişle Water Skin 2006'nın birebir kopyası olan bu skini her nerede görürseniz indirmemeniz..Bu yapılan emeğe saygısızlığa gereken tepkiyi göstermenizi istiyorum.Bu tür olayların son bulması için bu olayların karşısında hep birlikte durmalıyız.

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Jesus_FB
    Adamlara fikri bile biz vermişiz bu kadarda olmaz yani
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=8159
    şerefsiz yüzsüzler..hiçbir şeyin değeri verilmiyo

öyle bir şey görürsek hemen bildiricegime emin olabilirsin alın terinin degerini bilmeyenlere hayır!!

kardeş ben water skini bir türlü inderemedim bir sorun mu var nedir anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Evdeen:D

selman abi bende gördüm bugün üye oldum hemen sildirdim

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by nebil
    selman abi bende gördüm bugün üye oldum hemen sildirdim
    Duyarlı davranışın için teşekkür ediyorum Nebil. Herkes bu şekilde davranırsa bu işin önüne geçebiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Evdeen:D

önemli deil selman abi herşey sitemiz için!!!!! emek hırsızlığına göz yumulmamalı

yuh be ayıp yaa adi hırsızlar
    bu hırsızlar için bi yaptırımınız omayacakmı peki?

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by paceywitter
    yuh be ayıp yaa adi hırsızlar
    bu hırsızlar için bi yaptırımınız omayacakmı peki?
    Yaptıkları şeyi yayından kaldırtma gibi bir yaptırım yetkimiz vardı. Bu yetkiyi kullandık ve yayından kaldırttık. Bunun haricinde hukuksal yaptırımlar var fakat bu tür olaylara girmek de istemiyoruz.

Quote Originally Posted by demirhan1984
    Arkadaşlar sitemizin sunucu değişikliği yapmasından dolayı sizlerden ayrı kaldığımız dönemde Water Skin 2006 ile ilgili çok çirkin bir olayla karşılaştım. Bunu bir uyarı ve sonrasında bir rica mahiyetinde sizlere aktarmak istiyorum:

Water Skin 2006 çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gördü. Gerek sizlerden gerekse yabancı Fm severlerden tebrik mailleri aldık onlarca,yüzlerce...Bu ilgi birilerinin dikkatini çekmiş olsa gerek ki bu nimetten faydalanmak isteyerek Water Skin 2006'yı alıp birkaç değişiklik yaparak kendi sitelerinde yayınlamışlar.Adını da Şampiyonlar Ligi Skini koymuşlar

Derhal tepkimi koyarak bu Şampiyonlar Ligi Skini denen ve Water Skin 2006'nın kopyası olan skini yayından kaldırttım.

Şimdi sizlerden ricam bu Şampiyonlar Ligi Skinini ya da bir başka deyişle Water Skin 2006'nın birebir kopyası olan bu skini her nerede görürseniz indirmemeniz..Bu yapılan emeğe saygısızlığa gereken tepkiyi göstermenizi istiyorum.Bu tür olayların son bulması için bu olayların karşısında hep birlikte durmalıyız.
    abi bu adamlar komik ya valla bu kadar düşmemeleri lazım yapıyorsasn bileğinin hakkıyla yap yapamıyorsan insanların emeğini çalma yuh ya ayıp

cm yi andırmıs biraz.... indiriyom hadi bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Download kapandı mı?İndiremiyoruz.Altındaki sağ panel versiyonu nasıl oluyor?

Sağ Panel Versiyonu; oyundaki menülerin sağda bulunduğu versiyondur.

Arkadaşım gayet normal sorun yok.http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm...indir&id=28376 burdan indirmeyi dene...

marcos_assuncao Misafir

babalar tek kelime süper eywallahın

Bu bende hata veriyor veri tabanı yuklenıyor diyor yaklasık 30-40 dk bekledım ama tık yok oyunu sonlandırmak zorunda kaldım 2-3 defa denedım olmadı yani sebebı ne olabilirki?

Nesil
    2006
    Yer

Sebebi download sırasında oluşan bir problem olabilir. Çünkü daha önce böyle bir şikayet geldiğini hatırlamıyorum. Tekrar download etmeyi dene. Yine olmazsa başka çözüm yolları ararız.

Sebebi download sırasında oluşan bir problem olabilir. Çünkü daha önce böyle bir şikayet geldiğini hatırlamıyorum. Tekrar download etmeyi dene. Yine olmazsa başka çözüm yolları ararız.
    Sağolasın oLdu bu sefer. yapan arkadaşlarında ellerine sağlık çok orjinal görüntü.

Nesil
    2006
    Yer

Quote Originally Posted by SaMaNYoLu
    yapan arkadaşlarında ellerine sağlık çok orjinal görüntü.
    Teşekkürler. Öyle olması için uğraştık zaten

waterskini inanılmaz bişi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

acaba su ana kadar kac kez download edildi 10 bini buldumu?

Şu anda portaldan yani FM bölümünde yazan indirilme sayısı 2185.

Nesil
    2006
    Yer

Yabancı siteler + Rapid linki + Turksportal sunucusu...hepsini hesaba kattığımızda çok rahat bir şekilde 10.000'i bulduğunu düşünüyorum

Maşallah

Allah Arttırsın =)
    -

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

helal olsun ama guzel skın

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Yabancı siteler + Rapid linki + Turksportal sunucusu...hepsini hesaba kattığımızda çok rahat bir şekilde 10.000'i bulduğunu düşünüyorum
    eee water skinede bu yakısır...

waterskin değil turksportalın sürdüğü herşey 10 000 den fazla hit yapıyor

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri