Sayfa 25 / 25 İlkİlk ... 15232425
721 ile 746 arası toplam 746 sonuç

Konu: Adım Adım Zirveye / İskenderun DÇ / 6. Sezon

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

TÜRKCELL SÜPERLİG 2013/14 SEZONU
    YILIN YERLİ ve YABANCI OYUNCUSU ADAYLARI AÇIKLANDI

YILIN YABANCI OYUNCUSU ADAYLARI

Listeye tam 4 oyuncu verdik. Bunların üçü en güçlü adaylar arasında gösteriliyor.
    G.Saray'dan JO bu ödüle yakın bir başka isim olarak göze çarpıyor.

YILIN OYUNCUSU ADAYLARI

Bu listeye giren tek oyuncumuz kaptanımız CEMİL ÇALIŞKAN oldu.
    Benim favorim (ödülü kazanacağını tahmin ettiğim isim) G.Birliği'nden SERDAR ÖZKAN

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Şimdi son 3 haftada Galatasaray ve Beşiktaş'a puan kaybettiren Kocaeli ile maçım var. Umarım bir sürprizde bize yapmazlar
    Last edited by Walter Sakana : 13.Ağustos.2009 at 21:08 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Avrupa Maceramız Çok Şansızlıkla Sonuçlanmış Ama Ligdeki Durumumuz Çok İyi Sezon Sonu Şampiyonluk Çok Yakın Bize Galatasaray Avantajlı Demişsin Ama Hocam Fikstürde En Avantajlı Sensin Bu Kadar Mütevazi Olma Canım ya Şöyle Doya Doya Bi Şampiyonluk Öncesi Seslerimizi Yükseltelim

Bu Arada Bu Selmani Bana Çok lazım Hocam Bende Böyle Forvet İstiyorum Syyla ve Selmani Valla Adlarını Duyan Rakipler Bile Korkuyolar

Yılın Oyuncusu Ödüllerinde Galatasaray Parsellemiş Adayları Ama Selmani Mutlaka Ödül Alması Lazım Çok Hak Ediyor Çünkü Cemilde Hocam Elinden Su İçtiği Belli

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by mehmetocal View Post
    Avrupa Maceramız Çok Şansızlıkla Sonuçlanmış Ama Ligdeki Durumumuz Çok İyi Sezon Sonu Şampiyonluk Çok Yakın Bize Galatasaray Avantajlı Demişsin Ama Hocam Fikstürde En Avantajlı Sensin Bu Kadar Mütevazi Olma Canım ya Şöyle Doya Doya Bi Şampiyonluk Öncesi Seslerimizi Yükseltelim

Bu Arada Bu Selmani Bana Çok lazım Hocam Bende Böyle Forvet İstiyorum Syyla ve Selmani Valla Adlarını Duyan Rakipler Bile Korkuyolar

Yılın Oyuncusu Ödüllerinde Galatasaray Parsellemiş Adayları Ama Selmani Mutlaka Ödül Alması Lazım Çok Hak Ediyor Çünkü Cemilde Hocam Elinden Su İçtiği Belli
    Yok canım bende deim biz avantajlıyız diye. G.Saray fikstürü en zor takım. Şimdilik işler yolunda, rakipler puan kaybetti biz kazandık inşallah 2.şampiyonluğa uzanırız.
    Şimdi Kocaeli karşısında ilk yarı takım müthiş oynadı gene, 2-0 öndeyiz. Beşiktaş kendi sahasında A.Gücü karşısında 0-0 ve penaltı kaçırmışlar G.Saray daha geç saatte oynayacak. İlk 45 dakika sonunda da olsa lideriz yani

Ben en çok yılın genç oyuncusu ödülünü benim oyunculardan biri kazansın istiyorum. Adaşın Mehmet Denizci bu ödülü alabilir belki, gerçi adı geçmiyor favoriler arasında ama ben umutluyum.

Sağolasın canım kardeşim, her zamanki gibi güzel yorumlarınla renk katıyorsun. Uzak kaldığında yokluğun hissediliyor. Bu arada Filistin'li kardeşlerimizi en iyi yerlere taşıman dileğiyle
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

SÜPERLİG
    31.HAFTA

İDÇ işi erken bitirdi ve yattı

Maçın hemen başında 2 gol bulan ev sahibi kalan dakikalarda karavana attı ve maç 2-0 sonuçlandı. Çok kritik son 3 hafta öncesi savunmanın belkemiği ANDRE'nin son dakikalarda kırmızı kart görmesi takımı sıkındıya soktu.

ŞAMPİYONLUK ADAYLARI KAYIPSIZ

NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

2.Şampiyonluk Geliyor Hocam Şampi... Kendi Sahandaki Maçda ve Ankaradan 1 Puanla Döndüğünde Şampiyonuz Abicim

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by mehmetocal View Post
    2.Şampiyonluk Geliyor Hocam Şampi... Kendi Sahandaki Maçda ve Ankaradan 1 Puanla Döndüğünde Şampiyonuz Abicim
    İnşallah diyelim Beşiktaş'ı geçtik ama G.Saray puan kaybetme limitini doldurdu sanki. Fenerbahçe'yi kupada rahat yenmişlerdi, Aykut hocada biliyosun defansif oynatıyor sanırım GS o maçı rahat alır kendi evinde. Trabzon'da bu sene fıs, ligden düşen Antep'e bile kendi sahalarında 2-0 yenildiler. Yani G.Saray'ın puan kaybetmesi zor görünüyor son 3 maçta. 1 kez tökezlese bile mutlaka Gençlerbirliği'ni deplasmanda yenmemiz lazım ancak onlarda çok çekindiğim bir takım.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Eyvah eyvah kaleci sakatlandı 1 ay yok. Stoperimde cezalı pfff
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Bizim asistanda enteresan. Ligin başında Fener şampiyon olur dedi. Sonra İskenderun DÇ demiş. geçende G.Saray dedi bu sefer
    Last edited by Walter Sakana : 13.Ağustos.2009 at 21:56 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Hakan Götürür Seni Hocam Dert Etme. Galatasaray Mutlaka Kaybedecek 2 Deplasmanı Sakat Maçlar Öyle Kolay Değil

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

32.HAFTA

Stres dolu 90 dakika !

Bu kaleciler okutup üfletiyormu nedir arkadaş. Bir türlü 2. golü atamadık atamayana atarlar hesabı bi karambol golü yiyecez diye ödüm koptu

G.Saray gene puan kaybetmedi
    8.dakikada 10 kişi kalmalarına rağmen gol kralı JO ile galip gelmeyi başarmışlar

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yoruldum yaw...Son 2 maç yarına kaldı artık, bugünlük yayınımız sona erdi
    Last edited by Walter Sakana : 13.Ağustos.2009 at 22:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

kafa kafaya girmişiniz GS ile ilk 2 den şampiyon kim olursa olsun,ikisi de bizden Beşiktaş olmasın da
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Hasan hocama katılıyorum
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Hasan hocamı kınıyorum. Şampiyon Beşiktaş
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Hayro hocamı kınıyorum .MSNye gelir misin Gabi Abi (=.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

ben ikinizi de kınım kınım kınıyorum en çok da Hayro'yu ! Oğuz adam forumda yok ki msn'e nasıl gelsin ulen ? onun yerine ben geleyim dicem ama evde temizlik işleri var Eee , bu kadar çok FM oıynamamıza hanım müsade ediyor, biz de ona karşılık evi bari süpürelim
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by nannar View Post
    ben ikinizi de kınım kınım kınıyorum en çok da Hayro'yu ! Oğuz adam forumda yok ki msn'e nasıl gelsin ulen ? onun yerine ben geleyim dicem ama evde temizlik işleri var Eee , bu kadar çok FM oıynamamıza hanım müsade ediyor, biz de ona karşılık evi bari süpürelim
    Yardım lazımsa otobüse atlayıp geliyorum abi .

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

SÜPERLİG
    33.HAFTA

Akdeniz'den gelen sıcak hava dalgası Ankara'lı futbolseverleri ısıttı !

Başkentte İDÇ Şov

Rakiplerimiz derbi maçlarını kazandılar, herşey son hafta belli olacak

BU GOLÜ MUTLAKA İZLEYİN
    (G.Birliği'nin golü - Mancınık KAFA )
    Çok kafa gölü gördümde böylesini ilk kez görüyorum

ANKET

İzlediğiniz gol ile ilgili ne dersiniz?

a- OHA
    b- YUH
    c- ÇÜŞ
    d- HELAL

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by nannar View Post
    kafa kafaya girmişiniz GS ile ilk 2 den şampiyon kim olursa olsun,ikisi de bizden Beşiktaş olmasın da
    Hocam işin acı tarafı ; Şampiyon olabilmemiz için FB'nin GS'yi yenmesi gerekiyordu Vazgeçtim ben şampiyonluktan istemiyorum Ama son hafta Trabzon'la berabere kalırsa olur
    Last edited by Walter Sakana : 14.Ağustos.2009 at 22:42 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

DANANIN KUYRUĞU KOPUYOR

Türkcell SüperLig'de son haftaya girilirken 3 takım birden şampiyonluk umuduyla maçlarına çıkıyorlar.

80 puanlı lider G.Saray deplasmanda Trabzonspor ile, 79 puanlı ikinci sıradaki İskenderun DÇ kendi sahasında Konyaspor'la ve 77 puanlı üçüncü Beşiktaş ise Bursa deplasmanında mutlu sona ulaşma mücadelesi verecekler.

Galatasaray kazanırsa diğer iki rakibinin alacağı sonuçların bir önemi kalmayacak ve sarı kırmızılılar şampiyonluğa ulaşacaklar.

İskenderun Demirçelikspor'un şampiyon olabilmesi içinse Konya'yı yenmesi ve G.Saray'ın mutlaka puan kaybetmesi gerekiyor. Konyaspor'u yenerlerse G.Saray'ın berabere bile kalması İDÇ'ye yetecek.

Beşiktaş ise bu üçlüden şansı en düşük ekip konumunda. Siyah beyazlıların mutlu sona ulaşabilmesi için hem G.Saray'ın hemde İskenderun DÇ'nin mutlaka yenilmeleri gerekiyor.
    Beşiktaş, G.Sarayla ikili averajda eşit durumda. Dolayısıyla GS yenilirse genel averajı daha iyi olan siyah beyazlılar G.Saray'ı geçecek. Ancak İDÇ karşısında 2-2 ve 3-5'lik skorlar aldıklarından İDÇ'nin mutlaka yenilmesi gerekiyor.

Bu arada İskenderun Demirçelikspor'un yıldız oyuncusu Sebastian Selmani'nin Konyaspor maçı öncesinde takım arkadaşlarını motive etmek için etkileyici bir konuşma yaptığı klüpten sızan haberler arasında.

Inter, Juventus ve Manchester City gibi devlerin takibindeki süper golcü yaptığı konuşmada takım arkadaşlarına şampiyonluk şanslarının sürdüğünü hatırlatarak "Evet, belki kaderimiz G.Saray'ın maçına bağlı ancak herşey olabilir ve biz kendi maçımızı kazanmak zorundayız" dedi.

NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bu senede Şampiyon Akdenizden olsun .
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ankete katılım.E)Hepsi .
    Last edited by DenizlispoR : 15.Ağustos.2009 at 00:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

BURUK GOL SEVİNCİ

Aynı dakkada atılırmı yawww bikaç dakka bekleseydiniz de sevinseydik azıcık
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    HAYDİ TRABZONNNNN !!!!

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    BİZ İŞİ BİTİRDİK

HERŞEY TRABZONA BAĞLI

Last edited by Walter Sakana : 15.Ağustos.2009 at 00:22 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

İLK YARI SONUÇLARI

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    GİTTİ ŞAMPİYONLUK

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    TESELLİ GOLLERİ

Last edited by Walter Sakana : 15.Ağustos.2009 at 00:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Olsun hocam seneye artık..

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

OLMADI

Herşey güzel ve umutlu başlamıştı ancak Trabzon'dan beklenen iyi haber bir türlü gelmedi. Biz Konya kalesini bombardımana tutarken G.Saray'da maçın başında yakaladığı üstünlüğü bırakmıyordu ve gelen 2. G.Saray golü haberi ile şampiyonluk umutlarımız söndü.

TÜM OYUNCULARIMIN AYAĞINA YÜREĞİNE SAĞLIK !

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    NOT : Bizi kupada çeyrek finalde eleyen ve ligden düşen Büyükşehir Bld. Fortis Türkiye Kupasında FİNAL oynadı. Ancak finalde Beşiktaş'a yenildiler.
    Last edited by Walter Sakana : 15.Ağustos.2009 at 00:53 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

???

Yönetim sezon başında en az Avrupa kupalarına katılmamızı bekliyordu, biz ise şampiyonluk mücadelesi verme sözü verdik. Yani en az beklentileri şampiyonluk mücadelesi vermemiz oldu. E peki biz naptıkta memnun değiller???

Adamlara bak ya, sadece şampiyonlar ligine katılma derecesi elde ettiğimiz için hayal kırıklığına uğramışlar
    Şampiyon olsak neye katılacaktık? Dünya kupasına mı?
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi FMde yönetim çok garip ya .

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Tebrikler son ana kadar çekişmişsin ama kısmet değilmiş demekki Ayrıca yönetim nankör oluyor takma kafaya

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

olmadı hocam biz dünya kupası istiyorduk

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Olsun abi İskenderun hayatında TSL 2. liği mi görmüs. FM nin salaklıgı bu
    TariboWest

Sayfa 25 / 25 İlkİlk ... 15232425