1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: MaliKaya'dan Caliskan Oyunculara Ozel Antrenman Programı

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Default MaliKaya'dan Caliskan Oyunculara Ozel Antrenman Programı

Arkadaslar daha onceki programimda guc ve aerobik ozellikleri cok yuksek oldugundan takimi ilk kontrolunuze aldiginiz zaman cok fazla sakatlik oluyor, bu biraz daha hafifletilmis anccak yinede bir o kadar etkili program.

Iste SS'ler

Deniz Naki

Sag acikta alternatiif olmasi amaciyla Winger antrenman programinda ve gelisimini goruyorsunuz, Sut cekme ozelligini kanatlarda fazla gelistirmesine musade etmeyen bir programa dahil oldugu icin sut atma ozelligini fazla gelistiremiyor

Mehmet Ekici

Tam bir potansiyel yildiz, AMC olarak dusundugum icin defansif ozellikleri fazla gelismedi.

Per Ciljan Skjelberg

Herkesin bildigi bir isim, Ekici biraz daha kalite gibi duruyor.

Ugur Ucar

Potansiyeli belli olan bir oyuncu, potansiyeline gore en ust duzeyde bir oyun sergiliyor.

Bir defans oyuncusunun Atak ve Sut ozelliklerinin artmasina gerek yoktur. Defansif ozellikleri tavan yapsin yeter. Bizde bu program ile bunu hedefliyoruz.

Mehmet Topal

Oyunda profiline ve potansiyeli gore kaliteli bir oyun oynayan Topal bizim programimiz ile dahada gelisme gosterecektir.

Arda Turan

Fazla soze gerek yok, SS'ler herseyi anlatiyor.

Not : Butun DR ve DL mevkisinde oynayan futbolcularinizi WB (Wing Back) programina,
    AML - AMR mevkisinde oynayan futbolcularinizi da WA (Wing Atacker) programina dahil ediniz.

Indirdiginiz dosyayi :

"C:\Documents and Settings\<kullanici adiniz>\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\schedules" klasoru icersine kopyalayiniz

2. Default

Teşekkürler

merhaba dostum. teşekkürler yeni kariyerimde deniyorum.

kardeş marquinhos saivet gibi potansiyelli oyunculara etkisi olur demi

kardeş deniyorum hazırlık kampından itibaren denmeye başladım daha hazırlık maçlarında takım revire döndü 3-4 hafta hepside umarım sezon içinde böyle olmaz bide marquinhosa amc mi st mi wa mı verem

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    kardeş marquinhos saivet gibi potansiyelli oyunculara etkisi olur demi
    Buyur Marquinhos.

Quote Originally Posted by almlyf69ali55 View Post
    kardeş deniyorum hazırlık kampından itibaren denmeye başladım daha hazırlık maçlarında takım revire döndü 3-4 hafta hepside umarım sezon içinde böyle olmaz bide marquinhosa amc mi st mi wa mı verem
    Arkadasim genelde oyunun ilk basinda boyle sakatlanmalar olur. Cunku normal standartlarin uzerinde bir antrenman yaptirmak istiyorsun Ilerleyen haftalarda oyuncular form grafigini yukselttigi zaman gercek degeri anlarsin.

Marquinhos u ise taktigie gore hangi mevkide oynatacasan o programa dahil et. Mesela ben taktigime gore AMR oynatiyorum ve bu nedenle WA programina dahil ediyorum. O programda sut cekme ozelligi yukselmez. Eger sen AMC oynatacaksan AMC, ST oynatacaksan da ST programina dahil etmeni oneririm.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Teşekkürler Mehmet abi deniyeceğim

Nesil
    2006

Sağol bi deneyelim bakalım.

Mesaj Yetkileri