Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 42 arası toplam 42 sonuç

Konu: Kontrollü Atak Taktiği - Bol Press İle Zorlu Maçlarda Süper Sonuçlar [9.3.0]

Nesil
    2006
    Yer
    konya

sonuclar bunlar...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by canalkan34 View Post
    valla bir şekilde gol geliyorsa sorun yok
    oyunda genel bir forvet kısırlığı sorunu var
    forvette sorunu olanlar galatsaraya biraz takviye yapınca mukemmel oluo
    baros bide guerrero cok iyiler hızlılar uzunlar bire bir superler.falsolu vuruslarda ozellikle guerrero mukemmel.ve rakip defansın biraz hatasıyla iyi paslasıp rahat goller gelio.
    not: guerrero 2010-2011 arasında bnde sozlesmesi bitti hemen aldım daha 27 mi 28 mi ne yasında.

Deneyecegim ..

Nesil
    2006
    Yer
    konya

cok basit goller yiyor gibime gelior baska bu sekile rastlayan varmı yoksa sırf bende mi bole:S yane rakip takım cok sut cekiyor...

ben altay ile denedim 2 maçta 2 maçtada ilk yarılar öne geçtim 2.yarılar hüsran ama bence fena degil taktik birazdan oyuncuya baglıdır..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok güzel bir taktiğe benziyor fakat ben kendi taktiklerimle çıkmayı sevdiğim için diğer taktiklerde olduğu gibi denemeyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel Bir Tktik Zaman Gecirmeyı En aza Düsürün Daha Werimli oluyor bişey sorcam bn hızlı forwetten Werım alamıorum pivottan werım alabılıyorm xD
    Hızlı Forwet : Marquinhos 12 mac 5 gol
    Pivot Forwet : Oscar Cardoza 12 mac 15 gol

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

hemen deniyom

marqu forvet de iyi değil zaten kanat oynat verim alamaman doğaldır.

deneyenlere teşekkürler arkadaşlar. Hızlı forvetin asistleri daha fazla olur genelde
    Beşiktaş ile deneyen arkadaş bence iyi sonuçlar almış.
    2. yarılar hüsran oluyor ise closing down özelliğini düşürün biraz. Kondisyonu çok düşüren bir ayar. Son dakikalarda yorgun düşmesine neden olabiliyor bazen...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kariyerimden de takip edenler bilir HJK'da biraz oynama yaparak takıma göre ayarladım. Bir maçta denedim sonra bıraktım taktiği Fakat bir maçın ikinci yarısında bu taktiğe döndüm maç geldi. Daha sonra iyice ayarladım kendime göre şuan ligde 3. yüm. Takımın kalitesine göre iyi işliyor. Gol atabiliyorum. Paslaşmalarda tutuyor. Açıkçası memnunum ve ligde 3. sıradayım. 16 takım var. Lige başlarken otomatik olarak fm in piyasaya çıktığı zamanki puan durumu olduğu için benim takım la lider arasında 15-16 puan fark vardı. Sıfırdan başlasam lider bile olabilirdim. Zaten hedefimde ilk 3. Bu taktikle devam ediyorum

Quote Originally Posted by THEFM View Post
    Kariyerimden de takip edenler bilir HJK'da biraz oynama yaparak takıma göre ayarladım. Bir maçta denedim sonra bıraktım taktiği Fakat bir maçın ikinci yarısında bu taktiğe döndüm maç geldi. Daha sonra iyice ayarladım kendime göre şuan ligde 3. yüm. Takımın kalitesine göre iyi işliyor. Gol atabiliyorum. Paslaşmalarda tutuyor. Açıkçası memnunum ve ligde 3. sıradayım. 16 takım var. Lige başlarken otomatik olarak fm in piyasaya çıktığı zamanki puan durumu olduğu için benim takım la lider arasında 15-16 puan fark vardı. Sıfırdan başlasam lider bile olabilirdim. Zaten hedefimde ilk 3. Bu taktikle devam ediyorum
    işe yaradığına sevindim kariyerini takip edicem

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri