1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Fm 2006 turkce calısmıyor.

Default Fm 2006 turkce calısmıyor.

Herseyi yukledım fakat turksportalın turkce olayını calıstırdıgımda calısmıyor.Hatta gunceleme yaparken bile hata weriyor ne yapmam lazım?

bende çalıştıramadım türkçe yamasını. turksportalın turkçe yamasında sıkıntı war.

bende güncelleme yaparken çalışmıyorr hata veriyorr bi cevap verseniz arkadaşlar

arkadaşlar fm exe dosyası istiyor ama gene çalışmıyor hata veriyor yardımcı olum lütfen
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    lütfen yardım edin kafayı yiyeceğim
    Last edited by tatanga5416 : 09.Ekim.2009 at 23:48 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

sakary Ali Misafir

Ayalara gir oradan biryerlerden FM.exe dosyasını seç çözülür sorun.

çok teşekkürler ama halledemedim yine sorunu

bende versıyon 2.0 yukledım 1 2 3 format fılan attım bayadır oynuyorum son yukledıımde oyuna başla tıkladıımda bıraz doluyo pacht hatası verıo kapatıyo oyuna normal exeden gırıorum oyun yarı türkçe bunu nasıl çözebilirim

Quote Originally Posted by Und3RsTooD View Post
    bende versıyon 2.0 yukledım 1 2 3 format fılan attım bayadır oynuyorum son yukledıımde oyuna başla tıkladıımda bıraz doluyo pacht hatası verıo kapatıyo oyuna normal exeden gırıorum oyun yarı türkçe bunu nasıl çözebilirim
    bende de aynı problem var.. win7 kullanıyorum. Sorunu bende çözemedim.
    Yardımcı olabilecek var mı?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Fm 2010 a devam et eğer sıkılıp 2006 ya geçtiysen veya almadıysay al şimdi herkes unutmuştur bence

Arkadaşlarım,oyunu güncelleyeceğiniz ekranda size 3 tane seçenek gelecek.Siz FM'yi nereye kaydettiyseniz(C:Sürücüsü veya D:Sürücüsü) oradaki Sports Interactive klasörü altındaki Football Manager 2006 konumunda bulunan FM.exe dosyasını işaretleyeceksiniz.Eğer başarılı olamazsanız,oyunu ve güncellemeyi silip yeniden herhangi bir siteden(TurkSportal.Net'ten faydalanamazsanız) "TurkSportal yapımı"FM Türkçe Yamasını indirin,sorununuz çözülecektir.

Mesaj Yetkileri