1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Los Colchoneros - Yıldız Yuvası - Geri Dönüş

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Cool Los Colchoneros - Yıldız Yuvası - Geri Dönüş

Öncelikle;
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69954

Okudum ve Kabul Ediyorum...

Hatırlayanlar olur, benim Kun ve Saz Arkadaşları diye bir kariyerim vardı (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=73914), 2. sezon adını Real'den Nefret Ediyoruz diye değiştirmiştim ve hatırı sayılır derecede oyunda ilerlemiştim. Tam bu sıralar sitede Veritabanı sorunu çıkmıştı ve kariyerdeki birçok mesaj silinmişti. Moralim çok bozulmuştu hem de sınavlar başlamıştı kariyeri anlatmaya devam etmemiştim.

Yaza da girmemizle birlikte hangi takımla nasıl bir kariyer yapabilirim diye düşünürken birden aklıma bu kariyeri devam ettirmek geldi. Şu an 3. sezonun ilk yarısını bitirmiş bulunmaktayız. Öncelikle geride kalan sezonları bir özetlemek istiyorum.

1. Sezon:
    İlk sezon takımı baştan sona yenilemiştik...

Transferler:

Gördüğünüz gibi takımdan çok oyuncu gönderirken bir çok oyuncuyu da renklerimize katmışız.
    Bununla birlikte şampiyonluk yarışında süpriz favori olmuş ve sezonu az farkla Şampiyon olarak kapatmıştık.

38 Maç Sonunda Puan Durumu
    :

Real Madrid'in önüne son 2 hafta geçmiştik. Sezonun tartışmasız en iyi iki oyuncusu Agüero ve Veloso'ydu.
    Ligde Şampiyon olurken İspanya Kupasını da biz kaldırmıştık.

Şampiyonlar Liginde de finalde Barcelona'ya yenilmiştik. Ama öyle bir final var mıdır acaba ? Bence yoktur. İlk yarı 10 kişi kalmıştık ama ilk yarıyı buna rağmen 2-1'lik avantajlı bir skorla kapatmıştık. Kırmızı kartı da en önemli oyuncularımızdan Veloso görmüştü. Bu skoru 90+3'e kadar korumuştuk, ama Pique denen terbiyesiz kornerde oluşan karambolde golü atmıştı. Maç uzadı, artık oyuncularımız hem moral hem de kondisyon bakımından çökmüştü ve 120 dakika sonunda kupayı Barca kaldırdı. Artık kararlıydık 2. sezon bu kupa bizim olmalıydı.

2. Sezon
    Transferler:

Tartışmasız yılın bombasını biz patlatmıştık. Torres yuvasına dönmüştü. Torres dışında Quaresma gibi yıldızları da renklerimize katmıştık. Artık durdurulamaz olmalıydık, öyle de oldu...

Şampiyonduk...
    Şampiyonlar Ligi Finalinde Barca'yı bu sefer devirmiş ve İspanya'nın en büyüğü olduğumuzu tescillemiştik. Artık sırada daha büyük şeyler vardı. Artık bir yıldız yuvası olmalıydı Los Colchoneros ...

Buna göre transfer yaptık...

Yıldız Yuvası Oluyorduk...

Gücümüzü Gösteriyorduk...

Liderdik, Dünya Klüpleri Şampiyonasını kazanmıştık, Şampiyonlar Ligi'nde grubumuzdan lider olarak çıkmıştık.

Artık Transfer Zamanıydı ...
    --------
    Yorumları alayım devam edeceğim...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Kariyeriniz onaylandı.

Başarılar dilerim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Abi Sn Ne Yptn Birdn 3 Sezon transerler Harika Avrupada Başarı Bkliyorz...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Güray'ın yeni adamı: Cristiano Ronaldo !!!

Manchester United transferi onayladı ve Ronaldo ilk uçakla Madrid'e geldi... Transferi Güray'ın bitirdiği öğrenildi. Ödenen bonservis bedeli ise dudak uçuklatıyor. 147**M€
    **=15M€ peşin + 44M€ 24 Ay taksit + 44M€ 50 maç + 44M€ 50 gol
    Atl. Madrid başkanı Enrique Cerezo bu transferle beraber forma satışlarının patladığını duyurdu.

Criscito: Dünya'nın bir numarasına geldim.

Atl. Madrid'e imzayı atan Criscito dünyanın en büyük kulübüne geldiğini düşündüğünü söyledi. Los Colchoneros, Juventus kulübüne 24 Ay taksitle 25M€ ödemeyi kabul etti.

Transfer Şov Bitmek Bilmiyor: Igor Akinfeev

Akinfeev daha büyük bir takıma gitmek istediğini söyler söylemez Güray transferi bitirdi. CSKA transferde kolaylık sağladı ve taraflar 11M€'ya anlaştı.

Los Colcheneros taraftarları bu transferlerden oldukça memnun kaldı.

Gidenler:
    Marko Marin 12M€ -> Bayern Munich
    Javi Martinez 15M€ -> West Brom
    John Heitinga 23M€ -> Udinese
    De Sanctis -Bedesiz- -> Fiorentina

Bu oyunculara takımımıza verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni takımlarında başarılar dileriz.
    Başkan: Enrique Cerezo
    Menejer: Arda Güray

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Müthiş transferLer gerçekten başarıLar save game'ni atarmısın özeLden...
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

başarılarının devamını dilerim güzl transferler hepsi

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

CR7 Transferi iyi olmuş.Başarılar.

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Gerrard-Torres Transferleri Süper Olmuş Başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

2. sezon transferlerinde quaresma yı aynı transfer sezonunda 24 e alıp 27.5 £ a sattığın gözüküyor bu nasıl oldu :S??
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    2. sezon transferlerinde quaresma yı aynı transfer sezonunda 24 e alıp 27.5 £ a sattığın gözüküyor bu nasıl oldu :S??
    yarı sezon oynatmış herhalde daha sonra tekrr satmıs

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ancar View Post
    yarı sezon oynatmış herhalde daha sonra tekrr satmıs
    Evet aynen öyle oldu, Inter'den 24M€'ya aldığımız adamı geri Inter'e 27,5M€'ya yolladık, ilginç bir transfer olmuştu önceki sezon da Simao'yu Inter'e satmıştık

Atl. Madrid 2 - 0 Deporivo (LigaBBVA)

Torres'in harikalar yarattığı maçta defansımız da başarılı olunca galibiyeti aldık. Ronaldo 2. yarıda oyuna girdi ve ilk kez Los Colchoneros için mücadele etti.

Atl. Madrid 2 - 2 Barcelona( İspanya Kupası 5. Tur 1. Maç)

Nefes kesen maçta goller kanat oyuncuları ve ortasahalardan geldi. Bir sonraki maç için sözde avantajlı takım Barca oldu.

Villarreal 0 - 1 Atl. Madrid (LigaBBVA)

Zorlu deplasmanda galibiyeti tek golle aldık. Maçta kaleceimiz Ochoa devleşti.

Barcelona 2 - 4 Atl. Madrid ( İspanya Kupası 5. Tur 2. Maç)

Torres ve iki yeni transferimiz Criscito ve Ronaldo'nun devleştiği maçta Barca'yı parçaladık. Yeni transferlerimizin bu maçta iyi oynaması sevindirici.

Atl. Madrid 4 - 1 Murcia (LigaBBVA)

Maçta ilginç bir şey denedim, Ben Arfa'yı sağ bekte oynattım. Bu hücum yönünü yükseltti ama defans zor durumlar yaşadı rakibimizin golü de bizim sağ kanadımızdan gelişen bir ataktan geldi zaten. Ben Arfa kaçırdığı penaltıyı attığı harika golle telafi etti. Barca'ya 1 gol atan CR7 bu maçı da boş geçmedi.

Atl. Madrid 3 - 0 Valencia (İspanya Kupası Çeyrel Final 1.Maç)

Ronaldo Valencia'yı da boş geçmedi ve maçın adamı oldu. Diğer goller Veloso ve Torres'ten gelirken, Ben Arfa bu maçta da penaltı kaçırdı .

Tenerife Süpriz Yaptı !

Ochoa'nın berbat oynadığı maçta Tenerife bizi yenerken zorlanmadı. Tek golümüz kornerden Sakho'nun kafa vuruşuyla geldi. Sonrasında geliştirdiğimiz atakları teker teker harcadık ve atamayana attılar ve maç 3-1 bitti.

Atl. Madrid Yarı Finalde

Valencia'nın golleri bizi korkuttu. 71'de golü atan genç forvet Saivet rahatlattı. 79'da da Ronaldino penaltı vuruşunda yararlanamadı. Mağlubiyete rağmen yarı finale çıktık.

Atl. Madrid 3 - 0 Espanyol (LigaBBVA)

İki maçtır yeniliyorduk galibiyet almak sevindirici. Ronaldo ve Torres bu maçta çok iyi oynadılar, biribrileriyle iyi anlaştıkları gözle görülüyor.

Atl. Madrid 2 - 0 Betis (İspanya Kupası Yarı Final 1.Maç)

Maçı domine etmemize rağmen anca 84 dakika sonra ilk golümüzü atabildik. 4 dakika sonra farkı da ikiye çıkararak ikinci maç için avantaj elde ettik.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Transferler güzel. Cok deli para vermişsin ronaldoya..
    TariboWest

Zaten başarılı olmuşsun ama genede kariyerinde başarılar.

Quaresma'yı 24 M'ye İnterden alıp 5 ay sonra yine İntere 27,5 M'ye satman ilginç olmuş. Bi de Giovinco iyi bir oyuncu ama sen ondan 8M zarar etmişsin o kötü olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olci1905 View Post
    Zaten başarılı olmuşsun ama genede kariyerinde başarılar.

Quaresma'yı 24 M'ye İnterden alıp 5 ay sonra yine İntere 27,5 M'ye satman ilginç olmuş. Bi de Giovinco iyi bir oyuncu ama sen ondan 8M zarar etmişsin o kötü olmuş.
    Sisteme uymadı, gelişim gösteremedi ve mutsuzdu, bende hemen elimden çıkarayım dedim Giovinco'yu. Ayrıca sezon başında 14M€'ya aldığımız Ronaldinho'yu sezon sonu için Barca'ya 22M€'ya bıraktık. Biraz da kazıkladık gibi

Ayrıca sizden transferler istekleri bekliyorum. Kaka, Messi, Villa gibi dünya starları alıp sistemi değiştirebilirim Önerilerinizi bekliyorum şöyle bir düşüncem var iki sene içinde :

Akinfeev(GK)
    Sakho(DC)-Criscito(DC)-Höwedes(DC)
    Ronaldo(MR)- Gerrard(MC) - Camacho(MC) - Messi(ML)
    Kaka(AMC) - Agüero(AMC)
    Torres(ST)

Mesaj Yetkileri