Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 284 sonuç

Konu: FM 2007 'den beklentileriniz? 2007 En iyileri Kimler Olabilir?

ödül değilde şampiyonluk veya bir maç için ya da kupalrda gruplardan çıkma için prim olayını ayarlayabilsek extra motive olayı yani .... iyi olurdu ......

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul'dan bildiriyor.

bence mactan önce oyunculardan mactan neler bekledigimizi söyleyebilelim ne bilim "beraberlik yeter bize,bu macı kazanın" yani mactan önce gaz verebilelim oyunculara

maçları üç boyutlu izleyebilsek (yok bu bilgisayarları biraz kasar). veya taaa amigalarda oynadığım zamanları hatırlıyorum (player manager serisi, üstten kuş bakışı hey gidi günler) maçları biz oynasak. kupa aldığında taraftarların sevinç görüntülerini izleyebilsek. basın toplantılarını sonuna kadar destekliyorum.

oyun zaten altyapı olarak çok iyi.ama macların daha zevkli hal alması için söyle güzel müzkler olması lazım mesela bir şampiyonlar ligi finali öncesi çesitli seremoniler olmalı sampiyonlar ligi bayragının sahanın ortasında dalgalanması gibi o atmosferi hissetmek lazım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul'dan bildiriyor.

Quote Originally Posted by Kaan uslu 36
    oyun zaten altyapı olarak çok iyi.ama macların daha zevkli hal alması için söyle güzel müzkler olması lazım mesela bir şampiyonlar ligi finali öncesi çesitli seremoniler olmalı sampiyonlar ligi bayragının sahanın ortasında dalgalanması gibi o atmosferi hissetmek lazım
    Katılıyorum

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

ben mac motorunun gelistirilmesini istiyorum mesela top Ronaldinho'ya geldiginde 3-4 kisiye çalım atabilsin biz görelim bunu biraz daha gercekci olsun hemen pas vermesin ayrıca Kaan uslu 36'ya da katılıyorum ama biz bayrak oldugunu nasıl anlıyacaz ki

hepinize katılıom. fakat bu bir oyun olduuna göre bunu yapanların oyun yapımcısı olduunu da unutmamak lazım. yani şuna getiriom, adamların hayal güçleri 0 olsa yapımcı olmazlardı dimi?

artık cezam bitti burdayım işte yazdığınız cewaplar için teşekkür ederim arkadaşlar

arkadaşlar ben bu oyuncuyu 3 senedir takımıma alıyorum belki aranızda tanıyan vardır bu çocuk gerçekten süper oynayan bir oyuncu isterseniz barcaya alın isterseniz chelsea ye alın farketmez harika bir oyuncu adı temur altunhan yalovasporda oynuyodu benim bildiğim

Nesil
    2005
    Yer
    ev

oyuncularla direk konuşabilsek keşke mesela antremanda gösterdiği performansı etkileyebildsek "daha fazla çalışman gerek" gibi
    bi de bizim özel yaşantımız olsa kazançlarımız değerlendirebilsek
    değişik başkanlarla oynamakta ilginç olur düşünsenize bi bi dönem çok fazla size destek veren bi başkanla iyi maddi olanaklarla oynuyorsunuz bir dönem tam zıttı biri ile zevkli olurdu
    bi de mesela sadece paf takımları çalıştırarak oyuna başlayabilsek sonra buradan kariyere devam etsek
    Galiba benim isteklerim hiç bitmeyecek şimdilik bu kadar yeter
    unutmadan oyuna birde teknik açıdan türkçe dil desteği eklense!

bence fm 2007 de herşey gerceğe yakın olmalı ve fm ekibine yakışan bir oyun ortaya cıkarmalılar oyunda menejer kendi ailesini kurup ewi olsa araba falan alsa kendine yani kendini geçindirme gibi bi imkan olsa nasıl güzel olmazmıydı

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

Bakin Ben TÜrkiye Liginden Tek SÖylÜyorum.galatasarayda;aydin Yilmaz,ÖzgÜrcan,ferhat Özturun,hasan Sas Cok Iyi Olmali.besiktastta Bobo Ve GÖkhan GÜlecin Iyi Olmali.fenerbahcede Olcan Ve Semih SentÜrk Bide Mehmet Yozgatli.trabzonda Ufukhan Cakir Ve GÖkdeniz Karadeniz Iyi Olmali.leo Messi,ibrahimovic Ve Cristiano Ronaldo

vallahı oyuncu olatak pek bır beklentım yokta fm 2006 ya bırkac ufak ek bırseyler dusunuyorum
    ornegın: yedek kulubesınde oyuncuların yanında 2 kısı otursun bırının menejer oldugu bellı edılebılır
    yedek oyuncuları ısınmaya yollabılırız
    sahanın kenarında yedek oyuncular ısınabılır fm 2006 da kı grafıkten hıcbısey degısmeden
    sonra yedek oyuncu gırerken menejer saha kenarına gelıp oyuncunun yanında durup taktık verıyormus gıbı gosterılebılır...

Nesil
    2005
    Yer
    ev

Quote Originally Posted by Snop_doog08
    bence fm 2007 de herşey gerceğe yakın olmalı ve fm ekibine yakışan bir oyun ortaya cıkarmalılar oyunda menejer kendi ailesini kurup ewi olsa araba falan alsa kendine yani kendini geçindirme gibi bi imkan olsa nasıl güzel olmazmıydı
    Senin dediğin bana sanki başka bi oyunmuş gibi geldi Hatırladığım kadarıyla vardı böyle bir oyun

bence ofsaytlar düzeltinsin ve de oyuncular nokta gibi değilde fifa serilerindeki gibi gerçek olsun veya total club manager deki gibi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by kadirdiloglu
    bence ofsaytlar düzeltinsin ve de oyuncular nokta gibi değilde fifa serilerindeki gibi gerçek olsun veya total club manager deki gibi
    o pc leri çok kasar oynadığın oyundan zevk alamazsın
    Bence yeni fm de şampiyonluk fln garantilendiğinde kutlamalar olsun sahada ne bili oyuncular koşsun sağa sola, sonra hepsi toplanıp şampiyonluk turu fln atsınlar.
    Bir de cezalar daha belirgin olmalı mesela taraftarlar taşkınlık yapsa saha kapama fln gelse

ben en cok mac sahasının kenarına trıbun olmasını ıstıyorum manyak bı sey olur

Del Piero_10 Misafir

Juventus 1 NUMARA olsun!

Nesil
    2005
    Yer
    ev

Ya bide aslında biz oyuna türkiye ile ilgili yama eklemeyelim mesela türkçe dil desteği olsun takım-lig-kupa logoları takım formalı oyuncu resimleri olsun CM serilerinde olduğu gibi arkaplanlar değişsin YAni bizi biraz zahmetten kurtarsın

evet aslında 2007 de bizimde menejer olarak taktik bişgimiz derecelendirilmeli ayrıca maçın hakemi oyunun gidişatı ve daha birçok konuda yorum ve açıklama yapabilmeliyiz sadece diğer teknik direktörler iiçin olmamalı.

ayrıca transferlerde kuluple nalaşıp oyuncunun gelmemesi sorunu var. busadece büyük kulüplerden oyunca almayla ilgili değil.şanlıurfaspordan şampiyonluğa oynayan takımıma oyuncu gelmek istemiyor....

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Maç sonlarında medya oyuncular hakkında elestiri yapsa güzel olur hani milli takımlarında oynayan futbolcuların yorumu geliyor ya onu biraz daha gelistirirlerse iyi olur kanaatindeyim

şu yeni fmde bir başkan seçimi olsa değişse başkanlar. Bir pilot takımımız olsa oyuncu yetiştirsek. prim olayı olsa mesela şu maçı kazanın size şu kadar para diye. ne güzel olurdu değil mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

ben türk liglerine de önem verilmesini bekliyorum.işte resimler, gerçek geçmiş gibi.haksız mıyım?
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

he unutmuşum bide yönetim den istek yapabilsek güzel olurdu dimi?yabancı sayısı artsın,işte centilmenlik dışı hareketten ceza alınsın saha kapatma , seyircisiz oynama,bankadan kredi çekmek gibi
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by paco
    2007 de n en büyük dileğim bütün oyuncuların resmi olması ve kendi resmini de ekliyebilmen ... yeni gerçek resmini ... ayrıca maç sonu hakem eleştirebilmelisn ... birde formaları ve sponsorları biz seçsek o da güzel olurdu....
    zaten oyuna kendi resmini hatta sonradan çıkan oyunculardan biri olarak ekleyebiliyosun ben denedim oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by alkaweb
    Maç sonlarında medya oyuncular hakkında elestiri yapsa güzel olur hani milli takımlarında oynayan futbolcuların yorumu geliyor ya onu biraz daha gelistirirlerse iyi olur kanaatindeyim
    onu oyunda yardımcı antrenörün yapıyo zaten

klup baskanları we yardımcıları degişsin artık yaww.canaydından kurtuluş yoqmu bıze

Bende cifaa arkadasıma katılıyorum keske baskanlık secımlerı yapılsa

Nesil
    2006
    Yer
    Izmir

Quote Originally Posted by lazyboy7
    klup baskanları we yardımcıları degişsin artık yaww.canaydından kurtuluş yoqmu bıze
    walla ben ne zamancimbomla oynayacaksa ilk başta database den başkanı yüğüt şardan yapıp oyle oynuyom

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri