Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: AFC Fiorentina / Artemio Franchi

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Son Haberler

Fiorentina, Uefa 1. Tur Elemeleri'nde Zaragoza ile eşleşti. Eğer turu geçerse muhtemel rakipleri Getafe / Heerenveen olacak.

Serie A TIM 17. Hafta ( Torino )
    İlk Yarıya 3 Puanla Veda!

Ligin ilk yarısının son maçında Fiorentina, deplasmanda Torino'yu 1-2 mağlup etmeyi başardı.

Maçın 7. dakikasında 1-0 yenik duruma düşen Fiorentina, 14. dakikada Daniele Cacia ile beraberliği yakaladı. 47. dakikada Giampaolo Pazzini'nin attığı golle 1-2 kazandı.

Maçta sakatlanan Daniele Cacia'nın en az 6 ay yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Enver Eren; ' Çok ciddi bir santrafor sıkıntımız var. As kadrodaki 4 santrafordan 3 ü sakat ve uzun süreli sakatlar. Osvaldo'ya güvenmek zorundayım.' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 40 puanla 1. sırada bulunuyor.

Serie A TIM ( Ilk Yarı Sonu Puan Tablosu )

Arkadaşlar, ilk yarı performansımı nasıl buldunuz. Ben başarılı olduğumu düşünüyorum. Çok güzel bir form yakaladım. Umarım 2. yarı da bu form devam eder.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Default AFC Fiorentina / Artemio Franchi

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538
    Kuralları okudum ve kabul ediyorum.

Football Manager 2008, 8.0.2 Patch
    Turksportal Türkçe v1

AFC FIORENTINA'DA SURPRIZ GELISME

AFC Fiorentina Yönetimi, şok bir kararla Claudio Cesare Prandelli ile yollarını ayırdı ve takımın başına Enver Ereni'i getirdi. Diago Della Valle yaptığı açıklamada; ' Prandelli ile anlaşamadık. Biz başarılı olmak istiyoruz ve eminim ki Enver Eren ile başarıyı yakalayacağız. İnancım tam. ' dedi.

BASIN AÇIKLAMASI

Fiorentina'nın yeni Teknik Direktörü Enver Eren, kameralar karşısına geçerek önemli açıklamalarda bulundu.

' Fiorentina'ya başarılı olmak için geldim ve bu başarıyı elde etmek için elimden geleni yapacağım. Eminim ki ben ve oyuncularım bu uzun ve zorlu maratonun sonunda istediğimiz yerde olacağız.'

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Default Kariyer onaylanmıştır.

Unutmuştuk FM2008 i. Sayende bir FM 2008 kariyeri de başlamış oldu. Başarılar dilerim.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Hazırlık Maçı ( AFC Fiorentina / Werder Bremen )

Taraftarların heyecanla bekledikleri ' AFC Fiorentina / Werder Bremen ' maçı, Mor Menekşeler'in 1-0 lık üstünlüğüyle tamamlandı. Oldukça çekişmeli geçen maçta Mutu'nun 45. dakikada attığı gol Viola'ya galibiyeti getirdi.

Maçın ardından basın açıklaması yapan Enver Eren;
    ' Oldukça çekişmeli ve zevkli bir maçtı. Kazandığımız için mutluyuz. '
    dedi.

Not: Maçın 14. dakikasında sakatlanan Fabio Liverani'nin 2 hafta yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Hazırlık Maçı ( Wolfsburg / AFC Fiorentina )

2. ve son hazırlık maçını yine Almanya'nın güçlü takımlarından biriyle, Wolfsburg'la yapan Fiorentina, 2-2 berabere kaldı.

Maçtan sonra basın açıklaması yapan Enver Eren;
    ' 2-0 öne geçmemize rağmen skoru koruyamadık ama güzel top oynadık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Bundan sonra antremanlarımız basına kapalı gerçekleştirilecek. Bence ekibim lige, kupaya ve Uefa'ya son derece hazır.' dedi.

Not: Maçın 71. dakikasında sakatlanan Christian Vieri'nin 1 hafta yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Viola'dan 3 Bomba Haber!

Franco Semioli, 1 Milyon £ karşılığında Bolton'a, Mario Santana ise 1.7 Milyon £ karşılığında Real Betis takımına satıldı.

Gelen kaynakla Genoa takımından Anthony Vanden Borre 3.6 Milyon £'ya transfer edildi.

Basın açıklaması yapan Enver Eren;
    ' Semioli ve Santana taktiksel düşüncelerimde yer almayan oyunculardı. Böyle olması hem onlar için hem bizim için daha iyi oldu. Vanden Borre transferinin gerçekleşmesinden dolayı mutluyum. Takıma çok şeyler katabilecek genç bir futbolcu.' dedi.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Viola, Transfere Devam Ediyor!

16 yaşındaki genç yetenek Georginio Wijnaldum, Fiorentina’ya imza attı. Feyenoord takımından 4.3 Milyon £ karşılığı alınan oyuncu, taraftarlarda büyük şaşkınlık yarattı. Aylık 220.000 £ ücret alacak genç yetenek; ' Fiorentina'ya geldiğim için çok mutluyum. ' dedi.

Parma takımından 2.4 Milyon £ karşılığında Andrea Gasbarroni transfer edildi. Uzun süredir izlenmekte olan futbolcu, dün sürpriz bir operasyonla Mor Menekşeler'e transfer oldu.

Transferlerini çok beğendim.İyi gidiyorsun.Ayrıca geleceğe yatırım yapmak istiyorsan Mesut Özil'i almanı tavsiye ederim.2.500.000 €'ya geliyor.Başarılar...

Kariyerinde başarılar dilerim.Transfer politikan çok güzel,devamını merakla bekliyorum..

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Teşekkürler arkadaşlar. Uzun ömürlü bir kariyer olmasını umut ediyorum.

Son Haberler

Fiorentina yönetimi, bu sezon 21800 adet kombine biletin satıldığını duyurdu. Enver Eren; ‘ Bizi yalnız bırakmayan tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim. ‘ açıklamasını yaptı.

Fiorentina, Coppa Italia TIM' de ilk turda Empoli ile eşleşti.

Fiorentina, Uefa'da ilk turda NK Dinamo ile eşleşti.

Serie A TIM 1. Hafta ( Catania )
    Güzel Başlangıç!

Transferleri ve hazırlık maçlarındaki performanslarıyla lige hazır olduğunun sinyallerini vermiş olan Viola, Catania'yı 3. dakikada Fabio Liverani ve 18. dakikada Adrian Mutu'nun attığı gollerle evinde 2-0 yendi. Montolivo, 47. dakikada penaltı kaçırdı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 3 puanla 4. sırada bulunuyor.

Serie A TIM 2. Hafta ( Siena )
    Yola Devam!

Lig'in 2. haftasında Viola, deplasmanda Siena'yı Fabio Liverani ( 40.dk ) ve Christian Vieri ( 62.dk / P. ) attığı gollerle 0-2 mağlup etmeyi başardı. Maçtan sonra basın açıklaması yapan Enver Eren; ' Lige çok güzel başladık. İlk 2 maçımızı galibiyetle tamamladık. Umarım devamında aynı başarıyı gösterebiliriz. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum. ' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 6 puanla 2. sırada bulunuyor.

Alttaki mesaja hitaben: Böylesi benimde hoşuma gidiyor. Siz sıkılmıyorsanız benim için hiç sorun yok. O ayrıntıya da hiç dikkat etmemişim. : )
    Last edited by Enver Eren : 30.Haziran.2009 at 18:14

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

kariyerinde başarılar . yalnız bir tavsiye çok ayrıntılı veriyorsun herşeyi , her maç için 3 resim vs . bizim için iyi ama sen sıkılabilirsin ilerde . tabi sen sıkılmam diyorsan sorun yok

bu arada saçma bi ayrıntı : afc değil acf olcak

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Serie A TIM 3. Hafta ( Caligari )
    Artemio Franchi'de Futbol Dersi!

Fiorentina, evinde Caligari'yi gol yağmuruna tuttu. Müthiş bir futbol oynayan Mor Menekşeler, Catania'yı 6-1 mağlup etti. Maça damgasını vuran isim 4 gol atan Giampaolo Pazzini oldu. Goller Fabio Liverani ( 3.dk ), Giampaolo Pazzini ( 41., 47., 75., 88.dk ) ve Adrian Mutu ( 90+.dk ) / Andrea Parola ( 85.dk ) dan geldi.

Maç Kadrosu

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 9 puanla 1. sırada bulunuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Uefa 1. Tur 1. Maç ( NK Dinamo )
    İşler Yolunda!

Viola, Uefa 1. Tur ilk maçında deplasmanda NK Dinamo'yu Adrian Mutu ( 21., 24.dk ) nun attığı gollerle 2-1 yenmeyi başardı. Maçtan önce yaptığı iddialı açıklamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Enver Eren maçtan sonra kameralara; ' Takımıma güvenim sonsuz.' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Serie A TIM 4. Hafta ( Livorno )
    Viola Formunu Koruyor!

3. hafta karşılaşmasında Fiorentina, Livorno'yu deplasmanda 0-3 mağlup etmeyi başardı. Mutu'dan yoksun olarak maça çıkan Fiorentina'nın gollerini 2. yarı Christian Vieri'nin yerine oyuna giren Daniele Cacia ( 49., 53., 86.dk ) attı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 12 puanla 1. sırada bulunuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Serie A TIM 5. Hafta ( Atalanta )
    Yenilmezlik Serisi!

7 maçtır yenilmeyen Fiorentina, 8. galibiyetini Atalanta'ya karşı aldı. Rakibinin 28. dakikada 10 kişi kalmasını iyi değerlendiren Mor Menekşeler, Zdravko Kuzmanovic ( 32.dk) ve Giampaolo Pazzini ( 72.dk ) nin attığı gollerle 2-0 mağlup etti. Maçın ardından kameraların karşısına geçen Enver Eren; ' Müthiş bir form yakaladık. Oyuncularımı tebrik ediyorum ' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 15 puanla 1. sırada bulunuyor.

Serie A TIM 6. Hafta ( Roma )
    Güzel Futbol ve Şanssızlık!

6. hafta maçında deplasmanda Roma ile karşılaşan Fiorentina, sahadan 1-1 lik eşitlikle ayrıldı. 45+. dakikada Giampaolo Pazzini'nin attığı golle 1-0 öne geçen Viola, 90+. dakikada Daniele De Rossi'nin golüne engel olamadı. Sebastian Frey, kurtarışlarıyla maçın kaderini etkileyen isim oldu.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 16 puanla 1. sırada bulunuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Uefa 1. Tur 2. Maç ( NK Dinamo )
    Fiorentina Uefa'da Gruplarda!

Fiorentina, evinde NK Dinamo'yu 2-0 mağlup etmeyi başardı ve toplamda 4-1 lik skorla gruplara katılmaya hak kazandı. Goller Riccardo Montolivo ( 43.dk ) ve Adrian Mutu ( 74.dk ) dan geldi. Maçtan sonra basın açıklaması yapan Enver Eren; ' Bütün oyuncularımı tebrik ederim ' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Serie A TIM 7. Hafta ( Juventus )
    Artemio Franchi'de Dans!

Fiorentina, ligin güçlü takımlarından Juventus'u evinde 3-0 mağlup etmeyi başardı. Mükemmel bir futbol oynayan Mor Menekşeler'de goller Giampaolo Pazzini ( 9., 13., 45. dk ) den geldi. Maçtan sonra açıklama yapan Enver Eren; ' Pazzini'nin formundan çok memnunum. Çok kaliteli bir futbolcu. Mutu'nun her an takımdan ayrılma ihtimali var, gitmek istiyor.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 19 puanla 1. sırada bulunuyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Anlatımın güzel olmuş başarılar..

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Son Haberler

Uefa'da Fiorentina'nın grubu belli oldu. C Grubu'nda mücadele edecek Mor Menekşeler'in rakipleri;

- FC Bordeaux
    - Zenit St. Petersburg
    - Blackburn Rovers
    - Fredrikstad FK

Manuel Pasqual, toplam 4 sarı kart gördüğü için 1 yerel lig maçında yer alamayacak.

Georginio Wijnaldum, antremanda sakatlandı. 3 hafta yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Alessandro Gamberini, antremanda sakatlandı. 2 hafta yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Serie A TIM 8. Hafta ( Sampdoria )
    Fiorentina İstediğini Alamadı

Sampdoria deplasmanında istediği oyunu sergileyemeyen Viola, 1-1 lik skorla sahadan ayrıldı. 19. dakikada Vincenzo Montella'nın golüyle 1-0 yenik duruma düşen Viola, Giampaolo Pazzini ( 29.dk ) ile 1-1 i yakaladı ve maç bu skorla sona erdi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 20 puanla 1. sırada bulunuyor.

Gayet güzel gidiyorsun,tebrik ederim .

Grup biraz zor ama çıkarsın.Gidişat güzel...

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Teşekkür ederim. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. : )
    Uefa'da aslında kolay gruba geldim. Sanırım rahatça çıkacağım. Ama asıl düşündüğüm lig. Bu kadar güzel başlamışken elimden kaçırmak istemiyorum.

Uefa Grup C 1. Maç

Formsuzluk..

C Grubu'nda ilk maçında evinde Zenit St.Petersburg'u ağırlayan Fiorentina, sahadan 0-0 lık beraberlikle ayrıldı. İki takımda formsuz ve isteksiz top oynayınca sıkıcı bir maç oynandı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda grupta 1 puanla 3. sırada bulunuyor.

Serie A TIM 9. Hafta ( Empoli )
    Dersimiz Futbol, Öğretmen Adrian Mutu!

Fiorentina, Artemio Franchi'de Mutu'nun öğretmenliğinde Empoli'ye futbol dersi verdi. Mükemmel bir futbol oynayan Mor Menekşeler, Empoli'yi 5-1 gibi farklı bir skorla geçmesini bildi. Goller Giampaolo Pazzini ( 13.dk ) ve Adrian Mutu ( 34., 36., 67., 87.dk ) dan geldi.
    Maçtan sonra yazılı bir demeç veren Enver Eren; ' Hedeflerimize doğru emin adımlarla gidiyoruz. İnanıyorum ki karşımıza çıkacak her takımı yenebiliriz. ' dedi.

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 23 puanla 1. sırada bulunuyor.

Not: Maç kadrolarının SS ini almayı unutmuşum. Özür dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Gayet iyi sonuçlar.Total Dominasyon'la oynuyorum bende.4.sezondayım.Takımda tek tuttuğum isimler Santana ve Potenza.(: Taktikler ve oyuncular hakkında bilgi almak istersen Öm atabilirsin Başarılar.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Serie A TIM 10. Hafta ( Milan )
    Artemio Franchi'de Büyük Zafer!

Viola, kendi evinde zorlu rakibi Milan'ı 1-0 yenmesini bildi. Etkili bir futbol oynayan Mor Menekşeler, Adrian Mutu'nun 30. dakikada bulduğu golle 1-0 kazandı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 26 puanla 1. sırada bulunuyor.

Serie A TIM 11. Hafta ( Parma )
    Büyük Şanssızlıklar, Sonuç: 1 Puan

Viola, Parma deplasmanından 2-2 lik beraberlikle ayrıldı. Sakat Montolivo ve kart cezalısı Kuzmanovic ten yoksun sahaya çıkan Fiorentina, çok şanssızdı. 28. dakikada sakatlanan Adrian Mutu, yerini Daniele Cacia'ya bıraktı. Çok geçmeden 33. dakikada Giampaolo Pazzini'de sakatlandı ve yerini Christian Vieri'ye bıraktı. Bütün bu aksiliklere rağmen Christian Vieri 38. dakikada takımını 1-0 öne geçirdi. Parma, 80'de Reginaldo ile cevap verdi. 1 dakika sonra, 81. dakikada Guilio Falcone kendi kalesine attı ve Viola 2-1 öne geçti. Son bir büyük şanssızlıkla Alessandro Gamberini 83. dakikada topu yanlışlıkla kendi ağlarına gönderdi ve maç 2-2 sona erdi.
    Maçta sakatlanan oyunculardan Adrian Mutu'nun ciddi bir sağlık problemi olmadığı, Giampaolo Pazzini'nin ise 3 hafta yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Maçtan sonra kameraların karşısına geçen Enver Eren; ' Yenilmemezlik rekorumuz sürüyor. 11 maçtır kaybetmiyoruz. Bu akşam gerçekten şanssızdık. Ama futbol bu, yapacak fazla birşey yok. ' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 27 puanla 3. sırada bulunuyor.

11. Hafta sonunda Serie A TIM;

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Topa hakim olma konusunda bir sıkıntın var.En fazla %50 olmuş gördüğüm kadarıyla.Bu sorunu çözersen daha iyi sonuçlar alabilirsin.Bir forvete ihtiyacım var.Bu sene idare etsen de seneye bir tane iyi forvet almalısın.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Taktiksel olarak topa çok fazla sahip olmak gibi bir düşüncem yok. Elimde bulunan forvetlerin bitiriciliği ve orta alanda oynayan oyuncuların uzaktan şut özellikleri işimi görüyor. Ama önümüzdeki sezon Mutu'yu iyi bir fiyata elden çıkarıp yerine kaliteli bir forvet alma planım var. Genç ve gelişmeye açık bir forvetten ziyade 37-30 yaş arasında, kalitesini ispatlamış bir forvet alacağım. 2-3 sezon idare eder, ki o süre zarfında finansal olarak atılımlar yapma düşüncelerindeyim.
    ( Sırf öyle dedin diye bu maçta %50 nin üzerine çıktım. )

Serie A TIM 12. Hafta ( Napoli )
    Formsuz Viola..

12. haftada Napoli deplasmanına giden Fiorentina, 0-0 lık beraberlikle sahadan ayrıldı. Maçın 90. dakikasında sakatlanan Christian Vieri'nin 1 hafta yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Maç Kadrosu

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 28 puanla 2. sırada bulunuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ama çok fazla şutun karavana (: Şutların isabetsiz oluyor..Kuzmanovic,Mutu,Donadel falan yolla gitsin çok iyi paraya giderler.30'luk bir forvet almana gerek yok zaten Vieri var.27-28'lik bir oyuncu iyi gider.Hugo Almeida'yı almıştım ben.2-3 sezondur oynuyor çok da yararlı tavsiye ederim.Ve Younousse Sankhare'yi kesinlikle al.Taktiğine çok uyar.Müthiş bir profili oluşuyo ileride.Takıma çok katkı sağlar.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Benim aklımda Michael Owen, Andrey Arshavin, Marouane Chamakh, Peter Crouch yada Adriano var. Bu oyunculardan en az 1 tanesini transfer etmeyi düşünüyorum. Ama Hugo Almeira'da gayet iyi bir futbolcu ve fiyatı uygun. Her an onu da transfer edebilirim. Teşekkür ederim.

Serie
    A TIM 12. Hafta ( Udinese )
    İlk Yenilgi...

Udinese deplasmanında Fiorentina, kötü futbolunun cezasını ödedi ve 3-0 kaybetti. Çok sayıda gol fırsatını değerlendiremeyen Mor Menekşeler, Quagliarella - Di Natale - Tote üçlüsüne engel olamadı ve 3-0 yenildi.

Maçtan sonra açıkalama yapan Enver Eren; ' Hiçbir sorunumuz yok. Takımıma ve futbolcularıma güveniyorum. ' dedi.

Maçın 42. dakikasında sakatlanan Anthony Vanden Borre'nin 1 hafta yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 28 puanla 3. sırada bulunuyor.

Uefa Grup C 2. Maç ( Bordeaux )
    Fransa'da İtalya Rüzgarı!

Uefa'da 2. maçında Viola, deplasmanda Bordeaux'u 1-2 mağlup etmeyi başardı. 28 de Giampaolo Pazzini ile öne geçen Fiorentina, bunu 60. dakikada
    Marouane Chamakh'ın attığı gola kadar koruyabildi ama 2. yarıda Adrian Mutu'nun yerine oyuna giren Christian Vieri'nin 71. dakikada attığı gol, Mor Menekşeler'e 3 puanı getirdi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda grupta 4 puanla 2. sırada bulunuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Adriano'yu aldım ben 1 sezondur takımda.Almeida ve Adriano ikisi de oynuyor dönüşümlü olarak.Ama Almeida daha istikrarlı.Listekilerin arasında en çok katkıyı Almeida sağlar.

Udinese mağlubiyeti kötü olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Oyuna müdahale ettim bir kaç sefer ama sanırım o gün çocukların canı yenilmek istemiş. : )
    Sanırım Chamakh - Almeida ikilisini transfer edeceğim. Kafamda onlar var.

Serie A TIM 14. Hafta ( Palermo )
    Artemio Franchi'de Bir Galibiyet Daha!

Fiorentina, evinde ağırladığı Palermo'yu Zdravko Kuzmanovic ( 7., 42.dk ) in attığı gollerle 2-0 mağlup etmeyi başardı. Böylece Viola, evinde yaptığı 7 maçın hepsini kazanmış oldu.

Maçtan sonra Enver Eren; ' Artemio Franchi'de oynamak bir başka. Taraftarımızın desteğiyle bu sahada herkesi yenebiliriz. ' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 31 puanla 2. sırada bulunuyor.

Uefa Grup C 3.Maç ( Blackburn Rovers )
    Bir Üst Tura!

Gruptaki 3. maçında Fiorentina, evinde Blackburn ile karşılaştı ve Mutu ( 2., 40., 51.dk) nun yaptığı hack-trick ile 3-1 mağlup etmeyi başardı. Bu galibiyetle gruptan çıkmayı garantileyen Fiorentina, son maçını Fredrikstad FK ile deplasmanda oynayacak.

Maçtan sonra açıklama yapan Enver Eren; ' Uefa kupasını istiyoruz! ' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda grupta 7 puanla 1. sırada bulunuyor.
    Last edited by Enver Eren : 01.Temmuz.2009 at 17:31

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Serie A TIM 15. Hafta ( Reggina )
    Kayıpsız Devam!

Ligin alt sıralarında yer alan Reggina deplasmanında Fiorentina, Christian Vieri ( 24., 30. dk ) ve Daniele Cacia ( 48., 61.dk ) nın attığı gollerle 1-4 galip gelmeyi başardı.

Maçta sakatlanan Danielli'nin 1 hafta yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 34 puanla 2. sırada bulunuyor.

Coppa Italia TIM 1. Tur 1. Maç ( Empoli )
    Kupaya Başlangıç..

Fiorenina, lig maçında 5-1 yendiği rakibi karşısında deplasmanda 0-0 lık beraberlikle yetinmek zorunda kaldı. Enver Eren; ' Kendi evimizde turu geçeceğiz' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir / Bayraklı

Serie A TIM 16. Hafta ( Lazio )
    Tarihi Akşam!

Fiorentina, kendisiyle aynı puana sahip Lazio'yu evinde 2-1 geçmeyi başardı.

13. dakikada Montolivo'nun topu kendi ağlarına göndermesiyle 0-1 yenik duruma düşen Mor Menekşeler, Adrian Mutu ( 30., 74.dk ) nun attığı 2 golle maçı kazandı.

Enver Eren; ' Bu maç önemliydi. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Şampiyonluğa oynuyoruz. ' dedi.

Maçta sakatlanan Christian Vieri'nin sezonu kapattığı bildirildi. Enver Eren; ' Vieri çok kaliteli ve tecrübeli bir futbolcu. Kaybını hissedeceğiz ama eminim ki diğer arkadaşlar yerini rahatlıkla dolduracaktır.' dedi.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda 37 puanla 1. sırada.

ŞOK HABER!!

Antremanda bileğini kıran Adrian Mutu'nun en az 4 ay yeşil sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Enver Eren; ' İşte bu ciddi bir kayıp oldu. ' dedi.

Uefa Grup C 4. Maç ( Fredrikstad FK )
    Sıkıcı..

Gruptan çıkmayı garantileyen Fiorentina, deplasmanda Fredrikstad ile 0-0 berabere kaldı.

Maç Kadroları

Maç Sonucu

Maç Verileri

Fiorentina, bu maç sonucunda Uefa Grup C' yi 8 puanla lider olarak tamamladı.

Pas yapamıyosun..Şutlarının çoğu karavana..Bu hataları düzeltmezsen Avrupa'da başarı elde etmen zor..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri