1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Tigris attack~Oyunu Domine Edin! [9.0.3]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Tigris attack~Oyunu Domine Edin! [9.0.3]

Tigris Attack Taktik

Uzun süredir üzerinde uğraştığım ve kariyerlerimde kullandığım taktiğimi huzurunuza sunuyorum.

Ofansif mantalite ve önde defans çizgisi kurgusu ile hazırlamış olduğum taktikde ST pozisyonundaki oyuncumuzu da TARGET MAN olarak seçmemiz gerekiyor.Yani Sıçrama,Kafa,Güç gibi özellikleri üst düzey oyuncuları kullanacağız

Forvet arkasında görev yapan 2 AMC'nin yanı sıra kanat oyuncularımız ve ortada bulunan 2 yönlü MC'miz de hücuma destek veriyorlar

Defans kurgusu ise tamamen size kalmış,hızlı/ağır stoper konusunda da seçimi size bırakıyorum.Bana soracak olursanız 1'i hızlı 1'i de ağır stoper olmalı.Beklere gelirsek top sürme,hız,hızlanma,orta,markaj gibi özellikleri iyi olan oyunculara yönelmenizi tavsiye ederim.

Başarılar
    -Karşıyaka ile Bank Asya 1.Lig Şampiyonluğu
    -Turkcell Super Lig'de elde edilen 4.lük
    -Fortis Türkiye Kupası'nda Şampiyonluk
    -Fenerbahçe ile Turkcell Superlig ve Fortis Türkiye Kupası Şampiyonluğu
    -İlk sezonda UEFA Kupası Şampiyonluğu
    -2.Sezonda Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu

Ve İşte Taktik;
    http://www.turksportal.net/dosya/fm/29049/bilgi/
    Last edited by Vieri : 03.Temmuz.2009 at 00:37 Reason: web sitemiz ana sayfasına eklenmiştir.

9.0.3 mü kardeş
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    link ölü bu arada
    Last edited by almlyf69ali55 : 02.Temmuz.2009 at 21:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2009
    Yer
    TEKİRDAG

903 ?

...........

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşım başlıkda kocaman ne yazıyor???
    Alternatif link de var orada zaten
    Özellikle mi yapıyorsun anlamıyorum ki

Quote Originally Posted by QaaN-07 View Post
    Arkadaşım başlıkda kocaman ne yazıyor???
    Alternatif link de var orada zaten
    Özellikle mi yapıyorsun anlamıyorum ki

kusura bakma dikkat etmemişim

deneyip paylaşıcam sonuçları

Bir ölçü olur mu bilmem ama arsenalle denedim 4 maç 1 beraberlik 1 mağlubiyet aldım.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Denedim bende.. Şimdi genel olarak bakarsak iyi bir taktik. Ben bu taktiği Werder Bremen ile denedim 7 maç oynadım,yenilmedim 6 galibiyetim var,beraberliğim Schalke deplasmanından. Ofansif açıdan mükemmel işliyor ama defansif yönünü küçük takımlarda oynanacaksa gelişmesi gerekiyor. Herkese tavsiye ederim iyi taktik..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CaD0 View Post
    Denedim bende.. Şimdi genel olarak bakarsak iyi bir taktik. Ben bu taktiği Werder Bremen ile denedim 7 maç oynadım,yenilmedim 6 galibiyetim var,beraberliğim Schalke deplasmanından. Ofansif açıdan mükemmel işliyor ama defansif yönünü küçük takımlarda oynanacaksa gelişmesi gerekiyor. Herkese tavsiye ederim iyi taktik..
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim,taktiğin gelişmesi için de her türlü önerinizi bekliyorum

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bi kaç maç deneyeceğim.. Defansif yönünün gelişmesine yardımcı olurum.

Teşekkürler..

dunumuz futbolunda dmc sız oyun asla olmaz dıye dusunuyorum onerım cıft forvet sıstemı gunumuzde cok az kullanılmakta ben olsam tek forvet yapar yerıne bır dmc eklerım taktıgeeeee sızce daha mantıklı degılmı ofansıf olarak saten saglam defansıf olarakta dmc ıle saglama alırsınız kendınızı

Başarılarla ilgili ss ler koysanız iyi olur bence.Maç verileri,yendiğiniz takımlar,elediginiz takımlar vs.

-Fenerbahçe ile Turkcell Superlig ve Fortis Türkiye Kupası Şampiyonluğu

vay anasını 26 yıl sonra bu taktik en iyisi olmalı..

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

arkadaşım kart olayı çok oluyor mu top kapma sert te???

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Başarılarla ilgili ss ler koysanız iyi olur bence.Maç verileri,yendiğiniz takımlar,elediginiz takımlar vs.
    Save game elimde olmadığından ss ekleyemiyorum malesef,ki zaten taktiği kullandığım save game'i 4-5 ay önce oynuyordum
    Bir arkadaşımız kartlarla ilgili bir soruda bulunmuş,evet kart sayısı top kapma sertliğine göre artabiliyor,ancak oyuncular sert futbola dayalı oynadıkları için daha hırslı oynuyorlar.

Mesaj Yetkileri