1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: GaLatasaray - HaLdun ÜstüneL

Default GaLatasaray - HaLdun ÜstüneL

GaLatasaray TaraftarLarının beLkide hiç akLına geLmeyecek birşeydi =) Yaptığı transferLerLe gönüLLerde taht kuran HaLdun ÜstüneL şimdi gaLatasarayın teknik direktörüydü

ILk iş oLarak koçLarda revizyona qittim ... Ne kadar iyi ve qüzeL koçlar o kadar iyi çaLışan ve işgören takım

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ErdaL Keser ve Fatih Terim =) Oyuncu secimLerinden ve antremanLardan Fatih Terim sorumLu ilen ErdaL Keserde Soyunma Odasından sorumLuydu … 3 kişi birLikte yönetiyordu takımı …

Teknik Direktör deqiLken bu kadar oyuncu qetiren HaLdun ÜstüneLin Teknik Direktör oLduqunda neLer yapabiLeceqini hepimiz qörecektik …

Last edited by CoCCi : 01.Temmuz.2009 at 18:21 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Not: Editörü kuLLandım =) Peki Ne konuda Takımın Transfer Bütçesini arttırdım ( FenerinkiyLe eşdeqer yaptım ) Bi de Şöhretini arttırdım biraz ki oyuncu aLabiLeyim =) Şöhretide 7500 dü GaLatasarayın 8500 yaptım … GaLatasarayın yeni kadrosunu yaptım Baros,KeweLL,BabeL ve LincoLnu Turk yaptım =) ( Yabancı Kontenjanı probLemi yasamamak icin 6+2 oLsaydı yapmazdim boyLe bi sey :P ) Ardayı az bişey qücLendirdim

YukarıdakiLer Basit şeyLer yani oyunun zevkini kacıracak şeyLer yapmadım

Bütçe : 44 miLyon $ bütçe veriLdi Yönetimden istek yaptım bu bütçe 52 miLyon $ ‘ a cıktı
    SatıLan OyuncuLar …

Emre Güngör – Mancherster City

Hasan Sas – Livorno
    Orhan Ak,Necati Ateş , Okan Buruk – KayseriSpor

Ümit Karan , Hasan Kabze – Trabzonspor

Emre Aşık - Beşiktaş

Mehmet TopaL – Sivasspor

Sabri Sarıoğlu - AntaLyaspor

Nonda - Tottenham

Elde ediLen qeLir : 29 miLyon $ civarı

TopLam oLarak : 80 miLyon $ civarı

Bayaa fazLa oLdu bütçe yaww xD ( SatışLarda Hiçbir hiLe yok Tamamen qercek satışLar )

HaLdun üstüneL : Çok ünLü türk futboLcuLar aLacağız kadromuzu miLLi takım standartLarına cıkacaracak kadar iyi türk futboLcuLardan bir kadro kuracaz =) 3 tanede büyük transferin yoLunu qözLesin taraftarLarımız xD 3 büyük yabancı transfer qeLior =)

Enterokinaz Misafir

hilenin kralını yapmışsın zaten, satışlarda olmasına gerek yok.

bu kariyer ilgi çekmez arkadaşım benden söylemesi. boşver 3 kağıt işlerini, doğru düzgün oyun oyna.

Ve işte TransferLerin BazıLarı xD

ILk oLarak Serbest Transferden Eski FenerLi Fabio Luciano Stoper Mevkisi icin Takıma KatıLıyor

AcıkLama yapan Luciano : Ben ProfesyoneLim kim para verirse ona qiderim dedi ...

Defansın SoLunda Hiç Oyuncu KaLmaması üzerine SoL bek icin BesiktasLı Mehmet Sedef iLe anLasıLdıqı BiLdiriLdi ...

SoL Beke ALtarnatif oLarak qenc oyuncu Sezer Sezgin transfer ediLdi

AcıkLama Yapan Sezer Sezgin : GaLatasaraya qeLdiqim icin mutLuyum qaLatasaray cok şey kazandı dedi

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Basit hileler demişsin ama bildiğin silmişin süpürmüşün..Babel ne zaman Gs'ye geldi de Türk oldu..

Quote Originally Posted by Enterokinaz View Post
    hilenin kralını yapmışsın zaten, satışlarda olmasına gerek yok.
    Quote Originally Posted by Enterokinaz View Post

bu kariyer ilgi çekmez arkadaşım benden söylemesi. boşver 3 kağıt işlerini, doğru düzgün oyun oyna.

3 kaqıt deiL kardes bence zevki kaçırmadı bu oyuncuLarın türk oLması konusunda hakLısın beLki biraz sacma oLdu ama 6+2 kuLLanamıyorum Bütceyide abartmadım yani Fenerbahce kadar yaptım Ben Su anda 18. haftadayım 18 e kadar durup kariyer yazacam baktım iLqi cekmedi sonLadırır NormaL Database iLe oynarım

Bi De Kardes Fm 2009 basLıcaktım yükLedim ama direct x 10 oLması qerekiomus laptop olduu icin fm 2009 a baslarsam zaten sonlandırırım orada hiLesiz düzqün bi oyun oynarım

Ama SaoL Tavsiyen icin

BabeL Konusunda da tepki aLırsam takımdan qönderebiLirim ...

Enterokinaz Misafir

Quote Originally Posted by CoCCi View Post

3 kaqıt deiL kardes bence zevki kaçırmadı bu oyuncuLarın türk oLması konusunda hakLısın beLki biraz sacma oLdu ama 6+2 kuLLanamıyorum Bütceyide abartmadım yani Fenerbahce kadar yaptım Ben Su anda 18. haftadayım 18 e kadar durup kariyer yazacam baktım iLqi cekmedi sonLadırır NormaL Database iLe oynarım

Bi De Kardes Fm 2009 basLıcaktım yükLedim ama direct x 10 oLması qerekiomus laptop olduu icin fm 2009 a baslarsam zaten sonlandırırım orada hiLesiz düzqün bi oyun oynarım

Ama SaoL Tavsiyen icin

BabeL Konusunda da tepki aLırsam takımdan qönderebiLirim ...
    sen nasıl istersen kardeşim.

ama dediğim gibi yapsan daha iyi olur gibi.

üç kağıtla kariyerin tadı çıkmaz gerçekçi oyna öyle baya zevk alırsın

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

zaten adam yazmıyor kapanır bu konu

kapansın iyi olur

Hevesim kırıLdı vaLLa

Neyse Kapatın bu konuyu arkadasLarın tavsiyesine uyup qercekci oynuyacam

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Tottenham Nonda'yı aldıysa ben de kendimi satışa çıkarayım Liverpool peşimden ayrılmaz.

Yapmayın böyle şeyler yahu. Bu tarz kariyerler ne zaman ilgi çekmiş ki şimdi çeksin...

Tottenham aLdı kardesm inanmıyosan ss koyayım =) Ama bitirdim kariyeri zaten diyarbakırsporLa temiz bi kariyere başLadım Konu kiLitLenebiLir yani =)

Mesaj Yetkileri