1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Vista'da Skins Problemi ?

Exclamation Vista'da Skins Problemi ?

Ben Bir türlü vistada skinleri açmayı başaramadım. Cm nin ilk çıktığı yıllardan beri oynarım bu oyunu ama vista sayesinde ilk defa yapamadığım bi problem çıktı eğer vistada skinleri açabilen varsa banada yardımcı olabilirimi acaba

Bu arada cache kalasörünü sildim belgerimde söylenen klasörleri yarattım ama yine olmadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Ben Vista da oynuyorum ve butun skinleri calistirabiliyorum. Sizin sorununuz tam olarak anlayamadim.

Attiginiz skinleri oyun icersinde goremiyormusunuz? yoksa goruyorda aktiflestiremiyormusunuz?

Ayrica oyunun menusunden display & sound menusunden Use Skin Cache seceneginin karsisinda tik varmi?

attığım skinleri oyunda göremiyorum dostum problem bu. Use skin cache seçeneğide işaretli.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Winrar'dan çıkarıp öyle atmayı dene.Aklıma ilk gelen bu. Eğer olmazsa başka bir yol düşünürüz...

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Quote Originally Posted by EliCeS View Post
    attığım skinleri oyunda göremiyorum dostum problem bu. Use skin cache seçeneğide işaretli.
    Cikarmak istedigin skin hangisi tam olarak bilemiyorum ama Winrar dan cikaracagin klasorun icine girmis oldugun zaman, direkt "graphics", "backgrounds", "panels", "settings" gibi klasorleri gormen lazim.

Or: MaliKaya isimli bir winrar dosyamiz var, bunu rardan cikarttiktan sonra MaliKaya ve MaliKaya Left isimli 2 klasor cikti, MaliKaya klasorunda yukarda belirtmis oldugum dosyalarin bazilarini goruyorsan Belgelerim/Sports Interactive/FM2009/skins.... klasorune atarsan ve cache yi silersen gorursun.

Ancak rar dan cikan klasorun icersine girdigin zaman MaliKaya ve MaliKaya Left isimli klasor goruyorsan sadece bu iki klasoru alip belirtmis oldugum yere atman gerekiyor.

Not: MaliKaya Left diye belirtmis oldugum klasor sol panel destekli skinlerde cikar. Kullanacagin skinde cikmazsa bosuna aramayin, skin sol paneli desteklemiyordur.

Quote Originally Posted by Selman Ozturk View Post
    Winrar'dan çıkarıp öyle atmayı dene.Aklıma ilk gelen bu. Eğer olmazsa başka bir yol düşünürüz...
    wnrardan cıkarıpta atıyorum zatn dostum ama yine sonuç yok

MaliKaya senin verdiğin bilgiye dayanarak şöle bir örnek vereyim ozman bende.

Örn; rinnakkain_v1_1 isimli skini indirdim winrardan çıkardım ve 2 adat dosya çıktı 'rinnakkain' ile 'rinnakkain_left' adında. Dediğin gibi 'rinnakkain' dosyasının içine baktığımda 'backgrounds' 'panels' 'seettings' gibi dosyalar ibaret. Sonra winrardan çıkan iki dosyayı yine dediğin gibi Belgerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\skins\ klasörünün içine attım ve C:\Users\TOSHIBA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2009 içindeki cache kalasörünü silip oyuna girdim ama yine görünmedi. Hala problemi çözebilmiş deilim

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Arkadasim simdi bendeki Vista da Belgelerim D'de, Vistanin boyle bir ozelligi var ki farkettin mi bilmiyorum, bu nedenle butun eklentileri normal atiyorum bir sorun olmuyor.

Sana baska bir yol gosterecegim.

Eger oyunu normal bir sekilde yuklediysen,

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\tools\resource archiver bu klasore git ve Resource Archiver.exe yi ac

Acilan programin sag alt kosesinde Extract Archive ve Create Archive diye 2 tane ikon bulunur.
    Extract Archive'yi secip C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009 \data icersindeki skins.fmf uzantili dosyayi bir yere acacaksin. Sonra istedigin skini acmis oldugun klasorun icersine atacaksin.

Sonra Programdan Create Archive yi secip acmis oldugun klasoru (Buraya dikkat: atmis oldugun skin klasorunu degil, bir onceki skin klasorunu) skins diye kaydedip olusan skins.fmf uzantili dosyayi C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009 \data buraya atip eski dosya ile degistireceksin.

Eski dosyanin yedegini almayi ve cache yi silmeyi unutma ama.

Dostum yok ya sağol ddiklerinide harfiyen yerine getirdim ama yine görmüyo lanet olasıca oyun. Sıkıldım vala normal skinle oynuycam artık yapıcak bişey yok. belgerime attığım logolar yüz paketleri fln oyunda görünüyo ama skins yok yok yok

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

skin bende görüyo benimde vista bir sorun yaşamıyorum winrar içindeki skini direk dosyaları çıkart diyip oraya çıkar direk oyuna gir görmesi lazım
    Football is simple,but Football Manager is not

Mesaj Yetkileri