Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 119 sonuç

Konu: Fm2009-2010 Güncelleştirmesi

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

yalnız ismail köybaşı g.antepden geldi kardeş saol dolu transfer oldu diğerini ne zaman yayınlarsın ??

Yeni güncelleme ne zaman olacak acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ceb58 View Post
    Kardeş bende 9.0.3 te yüklü olmasına rağmen dediğin gibi Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\db klasörüne attım ama yeni oyun diyince görükmüyor
    Ben winrar a direk db dosyası olarak atmışım. 9.0.3 yamasını yükledikten sonra Belgelerim=> Sports Interactive=> Football Manager 2009=> db dosyasının içerisine winrar dan çıkardığın db dosyasını atarsan yine oyuna başlangıç panelinde güncelleme dosyasını göremezsin. Winrar ın içerisinden çıkan dosyanın içerisindeki dosyayı belgelerimdeki db nin içerisine at.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by 3131 View Post
    süpersin emeğine saglık
    saolasın... umarım memnun kalırsın.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    yalnız ismail köybaşı g.antepden geldi kardeş saol dolu transfer oldu diğerini ne zaman yayınlarsın ??
    saolasın uyardığın için. Arkadaşlar şuanda şehir dışında tatildeyim. Olan transferlerin birkaçından haberim var gün gün aktarmaya çalışıorum zaman buldukça güncellemeye tatilden döndükten sonra 1-2 hafta içerisinde yayınlıycam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Dinozzo21 View Post
    Yeni güncelleme ne zaman olacak acaba?
    1-2 hafta içerisinde...
    Last edited by *(DEFOE)* : 20.Temmuz.2009 at 01:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

kardesim dosyanı indirdim hakkaten çok gzl olmuş eline sağlık yalnız bı sorum var,, fenerbahçeyle yeni sezona başladım ama Aykut Kocamanı bu oyunda nasıl kullanıcaz, yani gerçekteki gibi brezilyaya yollayamıormuyuz veya takım hakkında bilgiler alamazmıyız?

kardeş aykut kocamana gel gözetleme görevi ver bakalım ;=)

indirdim, dediğiniz yere attım ama görünmüyor, bu 9.3 patchle 9.0.3 farklımıdır ?

gardaşım be Güncelleme tarihi verebilecen mi ? seni bekliyrum gerçekten 1 haftadır.

Teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oldukça güzel bir çalışma olmuş, tebrik ederim. Şu an Beşiktaş ile oldukça eğlenceli bir kariyer yaşıyorum.

ya biri bi yardın etsin ne işe yarıyosunuz, forum açıyosunuz ilgilenen yok

Kardeşim bu değişiklikleri nasıl ayrlıyorsun söyleyebilirmisin editör programı mı var ?

Oyuncuları başka kulüplere transfer statüsünde önermeme rağmen takımlar kiralık teklifi gönderiyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Neden olabilir?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

satın almak istemiyorlardır sorun değil ki transfer durumunda ayarlaya biliyorsun reject all loans de

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Hocam sabırsızlıkla bekliyorum ve kesinlikle bekliyoruz.7-8 arkadaşımla beraber sağlam, güncel kadrolarla kapışmak için bize senin Güncelleştirmen lazım

emeğine sağlık

tevezin corintiasta ne işi var

ben kuramiyorum dediginiz sekilde yapdıkdan sora yeni oyun butonuna basıp dewam ettigim sekilde veritabaninda 2 secenek war default ve 9.0.1 tarzında birsey yazıyor yardım edebilirmisiniz? simdiden tesekkuler

Quote Originally Posted by buraaq1903 View Post
    ben kuramiyorum dediginiz sekilde yapdıkdan sora yeni oyun butonuna basıp dewam ettigim sekilde veritabaninda 2 secenek war default ve 9.0.1 tarzında birsey yazıyor yardım edebilirmisiniz? simdiden tesekkuler

sende 9.0.3 sürümü yok dostum, forumdan bu sürümü edinebilirsin. bu güncellemede sadece o sürüm ile çalışır...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by bugra41 View Post
    kardesim dosyanı indirdim hakkaten çok gzl olmuş eline sağlık yalnız bı sorum var,, fenerbahçeyle yeni sezona başladım ama Aykut Kocamanı bu oyunda nasıl kullanıcaz, yani gerçekteki gibi brezilyaya yollayamıormuyuz veya takım hakkında bilgiler alamazmıyız?
    Beğendiğine sevindim..
    Ben Aykut Kocaman ı futbol direktörü olarak ayarlamıştım gözlemci olarak değil. Gerçekte de Fenerbahçe deki görevi futbol direktörü olduğu için...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by kal el View Post
    gardaşım be Güncelleme tarihi verebilecen mi ? seni bekliyrum gerçekten 1 haftadır.
    Kardeş tatilden bu akşam döndüm hemen oturdum çalışmaya.. kesin bir tarih vermiycem fakat hafta başına kadar yayınlamaya çalışıcam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by franklin001 View Post
    Teşekkürler
    Beğenirsin umarım...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Oldukça güzel bir çalışma olmuş, tebrik ederim. Şu an Beşiktaş ile oldukça eğlenceli bir kariyer yaşıyorum.
    Eyw saolasın. Beşiktaş çok başarılı gerçekten. Bursasporla bir kariyer yaptım 2 sezonda 2 şampiyonluk aldı. Nihat ı da çok iyi bir fiyata satabiliosun.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by raptors View Post
    Kardeşim bu değişiklikleri nasıl ayrlıyorsun söyleyebilirmisin editör programı mı var ?
    Oyunun kendi editöründen birader.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by yavuzozden View Post
    Oyuncuları başka kulüplere transfer statüsünde önermeme rağmen takımlar kiralık teklifi gönderiyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu. Neden olabilir?
    Yeni transfer edilen veya yeni kontrat yapılan bir oyuncuysa takımlar transfer yanaşmaz. Genelikle kiralık teklifi yaparlar. benim bildiğim böle. Güncellemeden yansıyan yeni bi transfer ise ancak böyle kaynaklanabilir.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by thenerd View Post
    Hocam sabırsızlıkla bekliyorum ve kesinlikle bekliyoruz.7-8 arkadaşımla beraber sağlam, güncel kadrolarla kapışmak için bize senin Güncelleştirmen lazım
    Eyw. Hazırlıklar sürüo 1-2 gün daha sabredin
    Last edited by *(DEFOE)* : 25.Temmuz.2009 at 03:24 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sensual00 View Post
    emeğine sağlık
    Saolasın...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by shade1907 View Post
    tevezin corintiasta ne işi var
    Bonservisinin belli bir hissesi corintias a ait olduğu için oraya yollamıştım..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by buraaq1903 View Post
    eğer 9.0.1 yazıosa 9.0.3 ü yüklememişsin demektir. Mutlaka 9.0.3 yüklü ve aktif olmalı.
    9.0.3 yamasını yükledikten sonra;
    Ben winrar a direk db dosyası olarak atmışım. 9.0.3 yamasını yükledikten sonra Belgelerim=> Sports Interactive=> Football Manager 2009=> db dosyasının içerisine winrar dan çıkardığın db dosyasını atarsan yine oyuna başlangıç panelinde güncelleme dosyasını göremezsin. Winrar ın içerisinden çıkan dosyanın içerisindeki dosyayı belgelerimdeki db nin içerisine at.
    Last edited by *(DEFOE)* : 25.Temmuz.2009 at 05:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

arkadaşım bu güncellemeler var ya senin yaptığın güncellemelerin 10 temmuzda çıkardığın v.3 güncellemesinin linkini atabilirmisin şimdiden saol

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ceyh10 View Post
    arkadaşım bu güncellemeler var ya senin yaptığın güncellemelerin 10 temmuzda çıkardığın v.3 güncellemesinin linkini atabilirmisin şimdiden saol
    Ben bu sezon için sadece bu güncellemeyi yayınladım şimdiye dek. Başka bir güncellemem yok bu sezon için şuanda.

ben bir güncelleme yaptım, yeni konu açamıyorum nedense

herşey tamam ama resimlerdekki temalar bende çıkmadı ilk baştaki veritabanında da 09-10 diye seçtim.temalar nasıl deişecek??
    Last edited by erhan8741 : 26.Temmuz.2009 at 07:14

temaları sen siteden indirceksin, Güncellemeyi indirdin diye temalarda kurulcak diye bir şey yok.

Tema dahil değil bu pakete. Bu paketin içinde sadece transfer güncelleştirmesi var. Dahilinde başka bir içerik yok.Tema, görüntü vb. için indirmeyin yani.

arkadaşım niye carlos tevez corintista cevaplarmısın bide niye cristianla andre dos santos fb de değil bide başka yanlışlıklar varmı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

daha yeni güncelleştirme çıkmadı kardeş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ceyh10 View Post
    arkadaşım niye carlos tevez corintista cevaplarmısın bide niye cristianla andre dos santos fb de değil bide başka yanlışlıklar varmı
    Tevez in bonservisinin bir kısmı corintiansta olduğu için manchesterle olan sözleşmesi sona erince oraya yollamıştım.
    André Santos ve Cristian transferleri geçen hafta resmileşti, bu güncellemede
    6 Temmuz 2009 saat 19.00 a kadar gerçekleştirilmiş olan transferleri kapsamaktadır.
    Yanlış dediğin şeylerin birisi senin yanlış bildiğin, diğeri ise konuyu okumadan yorum yaptığını gösteriyor. Lütfen biraz daha dikkat edelim.

Nesil
    2005
    Yer
    Iğdır

bende senin çalışmanı büyük sabırsızlıkla bekliyorum. arkadaşla oynayacaz o barça olacam dedi 3 4 ay önce bana da sende real ol dedi şimdi ki transferlerle benim takıma gözü düşüyor

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri