Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 119 sonuç

Konu: Fm2009-2010 Güncelleştirmesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar güncellemenin yeni versiyonunu foruma sundum, forum yöneticileri gözden geçirdikten sonra forumda yayınlanıcak.
    Saygılar...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by mustafa6685 View Post
    bende senin çalışmanı büyük sabırsızlıkla bekliyorum. arkadaşla oynayacaz o barça olacam dedi 3 4 ay önce bana da sende real ol dedi şimdi ki transferlerle benim takıma gözü düşüyor
    Barca çok iyi oldu ama Real in kadrosu çok zengin ve kilit adamlarıda barcadan aşağı kalır yanı yok.
    Yeni oyunuzda başarılar dilerim. Gelişmeleri ve karşılaştığınız veya gözünüze çarpan eksiklikleri lütfen yansıtın.
    Last edited by *(DEFOE)* : 27.Temmuz.2009 at 20:25 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Forumda çıkar çıkmaz indircem sabırsızlıkla bekliyorum ,eminimki çok iyi olmuştur

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

paylaşım için sağol 6 temmuzdan şimdiye kadar yapılan transferleri içeren bir güncelleme daha yapmayı düşünüyo musun ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by fbyigit View Post
    paylaşım için sağol 6 temmuzdan şimdiye kadar yapılan transferleri içeren bir güncelleme daha yapmayı düşünüyo musun ?
    Yeni versiyonu sundum foruma, yöneticiler gözden geçirdikten sonra forumda yayınlanıcak..

merakla bekliyorum

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    Yeni versiyonu sundum foruma, yöneticiler gözden geçirdikten sonra forumda yayınlanıcak..

bi an önce kabul etseler oyun açıcaz bekliyoruz....

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    merakla beklediğimiz için sorularımızı mazur gör o yüzden bi sorum daha var yeni yama hangi tarihli transferleri içerecek ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    bi an önce kabul etseler oyun açıcaz bekliyoruz....

valla bende kariyere başlıycam fakat bir türlü lig beğenemedim.
    şimdi championship liginin transferlerini tamamlayıp ordan bi takımla kariyere başlıycam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    merakla beklediğimiz için sorularımızı mazur gör o yüzden bi sorum daha var yeni yama hangi tarihli transferleri içerecek ?
    Estağfurullah..
    Güncellemenin yeni versiyonu 27 Temmuz 2009 saat 15.00 e kadar gerçekleştirilmiş olan bütün transferleri kapsamaktadır. En son transferler:
    Dünya => Peter Crouch (Tottenham), TSL => Koray Çölgeçen (Ankaragücü)
    Last edited by *(DEFOE)* : 28.Temmuz.2009 at 22:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

27 temmuz hmm çok iyi
    umarım bir an önce yayınlarlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benden size bi tüyo stutgart - porto - portsmount un kasaları çok zengin...

transfermarkt'a bi baktım da tek tek güncelleme yapmanın imkanı yok arkadaşlar ! Hangi biriyle uğraşacaksınız . Umarım eylül ayı içerisinde tüm kıyıda köşede kalmış transferler dahil bir yama çıkar ...

fm 2010 çıkmadan forum için onaylarlar inş konuyu

bu guncellememede turk takimlarinin finanslari ayarlanmis mi acaba bjkye 5 milyon transfer parasi ayirio cok az ya nerdeyse kayserisporla ayni bide su crash dump hatasi icin bii gelisme varsa bilen birileri yazarsa sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by maestro_alper View Post
    transfermarkt'a bi baktım da tek tek güncelleme yapmanın imkanı yok arkadaşlar ! Hangi biriyle uğraşacaksınız . Umarım eylül ayı içerisinde tüm kıyıda köşede kalmış transferler dahil bir yama çıkar ...
    Elimden geldiği kadarıyla bütün transferleri yapmaya çalışıorum fakat dünyada gerçekleşen bütün transferleri eksiksiz yansıttığımı iddaa edemem.. Gerçekten çok zor.
    Transfermarkt yardım aldığım bir site ordan yüzlerce transferi yansıttım özellikle yeni versiyon çıktığın açıklamada görüceksiniz avrupanın önde gelen ve bunlardan sonra gelen birkaç ligin bütün transferlerini yapmaya çalıştım ama yinede ufak tefek eksikler olabilir.
    Sizler güncellemeyi denediğinizde karşılaştığınız yanlışlık ve eksiklikleri belirtirseniz bende son versiyonda bunları düzeltme şansım olur.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Dinozzo21 View Post
    fm 2010 çıkmadan forum için onaylarlar inş konuyu
    inşallah...
    Last edited by *(DEFOE)* : 29.Temmuz.2009 at 17:23 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tunci84 View Post
    bu guncellememede turk takimlarinin finanslari ayarlanmis mi acaba bjkye 5 milyon transfer parasi ayirio cok az ya nerdeyse kayserisporla ayni bide su crash dump hatasi icin bii gelisme varsa bilen birileri yazarsa sevinirim
    Dünyada sattığı oyunculardan kâr elde eden takımların kasasına elde ettikleri karları yansıtmaya çalıştım. Bunlar arasında türkiyeden ankaraspor, kayserispor, sivasspor ve gaziantepspor un kasalarında elde edilen kÂrlar neticesinde güzel ve gerçekçi iyileştirmeler yapıldı.
    Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor un şuana kadar yapmış oldukları transferlerde büyük bedeller ödedikleri için herhangi bir iyileştirme yapılmadı 4 büyüklerde.
    Anadolu takımlarının kasalarına ise 500 bin euroluk ufak ama gerçekçi bir iyileştirme yapıldı.

Crash dump hatası için burdan yardım alabilirsin:
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=70237

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

peki oyuncuların özelliklerinde bir oynamaya gittin mi ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

peki oyuncuların özelliklerinde bir oynamaya gittin mi ?
    Hayır. Hiçbir oyuncunun özellikleriyle oynama yapılmadı.

Dostum eline sağlık. Uzun bir süre ara vermiştim FM oynamaya, senin bu güncellemenle yeniden başlayacağım...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Padawan View Post
    Dostum eline sağlık. Uzun bir süre ara vermiştim FM oynamaya, senin bu güncellemenle yeniden başlayacağım...
    Eyvallah..
    Sevindim umarım memnun kalırsın..

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Emeğin için sağol kardeş.İndiriyorum, Elano'yu da ekledim mi Galatasaray'a kimseler tutamaz

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Emeğin için çok sağol. Beşiktaş ile başladım fakat futbolcu özelliklerini GS ve FB ile karşılaştırınca pek memnun kalmadım. Bunun haricinde 2010 çıkmadan son transfer güncellemen ne zaman çıkacak?
    Tekrar sağol.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erezel View Post
    Emeğin için çok sağol. Beşiktaş ile başladım fakat futbolcu özelliklerini GS ve FB ile karşılaştırınca pek memnun kalmadım. Bunun haricinde 2010 çıkmadan son transfer güncellemen ne zaman çıkacak?
    Tekrar sağol.
    Saolasın..
    Oyuncu özelliklerinin güncellemeyle bir alakası yok. 9.0.3 yamasında neyse güncellemede de o.. Herhangi bir oyuncunun özelliklerile oynama yapmadım.
    Yeni versiyonun pazartesi günü foruma sundum beklioruz yayınlanmasını.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ben indiremiyorum yalnız,rapidshare den başladı diyo indirme ama hiçbişey başlamıyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by spider3784 View Post
    Emeğin için sağol kardeş.İndiriyorum, Elano'yu da ekledim mi Galatasaray'a kimseler tutamaz
    Saolasın keyifli oyunlar dilerim..
    Pazartesi günü sunduğum versiyon daha yayınlanmadı.. Elano transferi dün olduğu için çalışaya daha yeni ekledim son verisyonda ancak onu Galatasaray da görebilicez fakat benim yeni açtığım kariyerim mevcut kendileri

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

O zaman artık 2010 da daha iyi özelliklerin olmasını umut edeceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnmiyor bana birisi yardım etsin lütfen,giriyorum,dosyayı indir diyorum ama ne rapidshare açılıyo ne başka bişey

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yeni versiyon hala yayınlanmadı mı ya

bugün 4. gün hala onaylamadılar

Quote Originally Posted by Dinozzo21 View Post
    bugün 4. gün hala onaylamadılar
    bune devlet dairesi gibi ağır işliyor, bu saatten sonra indirmeye değmez, yapan arkadaşın emeğine sağlık uğraşmış bizler için

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erezel View Post
    O zaman artık 2010 da daha iyi özelliklerin olmasını umut edeceğiz.
    İnşallah..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Vale View Post
    İnmiyor bana birisi yardım etsin lütfen,giriyorum,dosyayı indir diyorum ama ne rapidshare açılıyo ne başka bişey
    Turksportal sayfasında mail adresin ve şifreni girdikten sonra sağdaki idir butonu tıklayınca yeni bir turksportal sayfası çıkıyor. Bu sayfada önüne gelen sayfanın orta kısmında küçük kırmızı yazıyla "indir" butonu görüceksin, onu tıklayında rapidshare sayfası açılır.
    Ben kontrol ettim herhangi bir sorun yok indirme linkinde.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar bende sizler gibi yayınlamasını bekliyorum fakat şuana kadar bir gelişme olmadı yönetici arkadaşlara mesaj yolladım. Bakıcaz ne olacak...
    Last edited by *(DEFOE)* : 31.Temmuz.2009 at 18:35 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri